EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1. polufinale

+11
Manki
Veronica
HaYrOLa
Jasmin
alien
madagaskar40
frozen
asteroid
Tinchey
>>Been<<
Goxy
15 posters

Stranica 4 / 12. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Go down

1. polufinale - Page 4 Empty Re: 1. polufinale

Postaj by Goxy 07.05.14 0:06

Kad je press konfrenecija?
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

1. polufinale - Page 4 Empty Re: 1. polufinale

Postaj by Manki 07.05.14 0:07

Zadovoljan.

Već lagano planiram put u Švedsku... Very Happy
Manki
Manki

Broj postova : 1176

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

1. polufinale - Page 4 Empty Re: 1. polufinale

Postaj by HaYrOLa 07.05.14 0:09

Devojcice ako su devojcice neka sede kuci. Ako su sposobne da stanu na binu gde ce ih gledati nekoliko 100 miliona ljudi, moraju da budu svesne gde su dosle i koga predstavljaju. Ne mogu zaliti njih kojima se samo zvizdi i ne fali im dlaka sa glave vise od npr neke devojcice u Ukrajini ili neke lezbejke zatocene u Sibiru.
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

1. polufinale - Page 4 Empty Re: 1. polufinale

Postaj by madagaskar40 07.05.14 0:09

HaYrOLa je napisao/la:

Sto se tice eurosonga, mislim da je ovo bilo broj 1. Sto se tice Ukrajine i te stvari, to vec nije mesto za ESC pozornicu. Mi pederi smo fer Smile
a čemu politiku mješati sa glazbom u ikakvom kontekstu i zvizdati ?? Aposlutno cure nisu zasluzile bile su ok ! ! !
madagaskar40
madagaskar40

Broj postova : 1023

Kontinent Helia
Zemlja: Korumpijana
Obavijest:

[Vrh] Go down

1. polufinale - Page 4 Empty Re: 1. polufinale

Postaj by madagaskar40 07.05.14 0:11

alien je napisao/la:

 Laughing 2 Laughing 2 Laughing 2 

konačno da us skupili lovu , ipak im j trebalo 3 godine (zezam se bila je odlična ) ! Very Happy 
madagaskar40
madagaskar40

Broj postova : 1023

Kontinent Helia
Zemlja: Korumpijana
Obavijest:

[Vrh] Go down

1. polufinale - Page 4 Empty Re: 1. polufinale

Postaj by frozen 07.05.14 0:13

aaaa been će do finala crknut od svih ovih "nenormalnih" situacija.. conchita, muški par, zviždanje rusiji Very Happy hahahahahaha

soooo gooood.. ovaj eurosong će biti predobar...

i rekao bih da dvorana nije samo zviždala zbog conchite... Very Happy

a što se tiče muškog para - izvrsno! prije rezultata je jedan ovaj drugog uhvatio i podragao hahahahahahaha...

frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

1. polufinale - Page 4 Empty Re: 1. polufinale

Postaj by >>Been<< 07.05.14 0:13

HaYrOLa je napisao/la:Devojcice ako su devojcice neka sede kuci. Ako su sposobne da stanu na binu gde ce ih gledati nekoliko 100 miliona ljudi, moraju da budu svesne gde su dosle i koga predstavljaju. Ne mogu zaliti njih kojima se samo zvizdi i ne fali im dlaka sa glave vise od npr neke devojcice u Ukrajini ili neke lezbejke zatocene u Sibiru.

Kad bi njih dvije, onako prepadnute i generalno anemične, mogle uraditi bilo šta sa Ukrajinom ili lezbama u Gulagu, pa hajde-de. Ali, šikaniranje učesnika Eurosonga zbog "grijeha" matične države je totalni nonsens. Sjetimo se kako je fino (mada ni približno kao večeras Rusi) izviždana predstavnica Albanije u Beogradu 2008. u jeku problema sa Kosovom.
Mislim da gejevi u sali nisu zviždali Rusima jer se duboko ne slažu sa politikom Vladimira Putina, već mislim da je zviždanje bilo na račun ovog cirkusa sa Končitom, što je onako - vrlo licemjerno.

>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

1. polufinale - Page 4 Empty Re: 1. polufinale

Postaj by Tinchey 07.05.14 0:13

>>Been<< je napisao/la:Jedina velika kritika su - DVA MUŠKA VODITELJA... Koji genije je to smislio ?!  


Sa svim prije se složim i onda ovo... ne vidim problem.  No 
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

1. polufinale - Page 4 Empty Re: 1. polufinale

Postaj by HaYrOLa 07.05.14 0:13

madagaskar40 je napisao/la:
a čemu politiku mješati sa glazbom u ikakvom kontekstu i zvizdati ?? Aposlutno cure nisu zasluzile bile su ok ! ! !

Nisu ih zvizdali zbog politike, vec zbog nenormalnog krsenja osnovnih ljudskih prava, tj. pre svega zbog groznih izjava i saopstenja koja danima dolaze iz te rogobatne zemlje. Da tebe neko vredja, cisto sumnjam da mu ne bi ostao duzan.
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

1. polufinale - Page 4 Empty Re: 1. polufinale

Postaj by madagaskar40 07.05.14 0:14

>>Been<< je napisao/la:Mene su oduševili Holanđani večeras i iskreno sam im zapljeskao kad su ušli u finale.
Bez drmanjaa sa reflektorima, vjetra u kosi, bubnjeva, truba, gaća u boji... Ma jednostavno savršeno. Tek sam prvi put večeras slušao bolje tekst i super su mi !
Sergej i Mađar, naravno, standardno sjajni.

San Marino je itekako iznenađenje, ali mi je drago za njih. :)Belgijanac je upropastio vokalno. Baš je uprskao. Ovi ostali nisu ni imali nikakvih šansi, iako sam prepostavljao da bi mogla neka tralala pjesma ući u finale, ali očito žiri prejak.

Ono što nije bilo lijepo je zviždanje Rusiji. Končitovci su zviždali iz totalno pogrešnih pobuda, i to je tužno. Djevojčice koje su pjevale su bile zabezeknute. Ali, dobro... Končitovci samo znaju za svoja prava i njihovo ugrožavanje. Za druge ih nije briga.

Show, sam po sebi, vrlo dobar. Jedina velika kritika su - DVA MUŠKA VODITELJA... Koji genije je to smislio ?!  

Benn mi je drago radi NIZOZEMSKE I SAN MARINA !

madagaskar40
madagaskar40

Broj postova : 1023

Kontinent Helia
Zemlja: Korumpijana
Obavijest:

[Vrh] Go down

1. polufinale - Page 4 Empty Re: 1. polufinale

Postaj by Tinchey 07.05.14 0:15

Švedska prešla Armeniju na kladionicama. Aram bio dosadan, a ni ona nije briljirala. :'D
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

1. polufinale - Page 4 Empty Re: 1. polufinale

Postaj by HaYrOLa 07.05.14 0:15

>>Been<< je napisao/la:

Kad bi njih dvije, onako prepadnute i generalno anemične, mogle uraditi bilo šta sa Ukrajinom ili lezbama u Gulagu, pa hajde-de. Ali, šikaniranje učesnika Eurosonga zbog "grijeha" matične države je totalni nonsens. Sjetimo se kako je fino (mada ni približno kao večeras Rusi) izviždana predstavnica Albanije u Beogradu 2008. u jeku problema sa Kosovom.
Mislim da gejevi u sali nisu zviždali Rusima jer se duboko ne slažu sa politikom Vladimira Putina, već mislim da je zviždanje bilo na račun ovog cirkusa sa Končitom, što je onako - vrlo licemjerno.


Vec sam rekao da je Koncita i cela ta anti gay kampanja koja dolazi iz te zemlje glavni razlog. Dobili su priliku da im vrate, svako bi je iskoristio. I te devojcice nisu tamo one, vec Rusija, nije se svizdalo Toma...sestrama vec kad je procitano ime zemlje RUSIJA.
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

1. polufinale - Page 4 Empty Re: 1. polufinale

Postaj by madagaskar40 07.05.14 0:16

HaYrOLa je napisao/la:Devojcice ako su devojcice neka sede kuci. Ako su sposobne da stanu na binu gde ce ih gledati nekoliko 100 miliona ljudi, moraju da budu svesne gde su dosle i koga predstavljaju. Ne mogu zaliti njih kojima se samo zvizdi i ne fali im dlaka sa glave vise od npr neke devojcice u Ukrajini ili neke lezbejke zatocene u Sibiru.

HAY ajd ne kakaj majke ti i ne filozofiraj , ajd spavati , previše si uzbuđen da bi išta komentirao ! Ajd pa pa !
madagaskar40
madagaskar40

Broj postova : 1023

Kontinent Helia
Zemlja: Korumpijana
Obavijest:

[Vrh] Go down

1. polufinale - Page 4 Empty Re: 1. polufinale

Postaj by >>Been<< 07.05.14 0:17

croato je napisao/la:aaaa been će do finala crknut od svih ovih "nenormalnih" situacija.. conchita, muški par, zviždanje rusiji :Dhahahahahaha

soooo gooood.. ovaj eurosong će biti predobar...

i rekao bih da dvorana nije samo zviždala zbog conchite... Very Happy

a što se tiče muškog para - izvrsno! prije rezultata je jedan ovaj drugog uhvatio i podragao hahahahahahaha...


Nemam ja problem sa muškim parom voditelja. Samo je bezveze.
Zamisli umjesto p. Helge Vlahović npr. Sašu Zalepugina sa Mlakarom kako vodi Euroviziju iz Zagreba Smile I još komentiraju veličine, tupee, i paste za zube.
Ali dobro.. Ako ti se može sviđati bradata ženica, ko zna šta ti još može biti simpatično. Laughing

>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

1. polufinale - Page 4 Empty Re: 1. polufinale

Postaj by frozen 07.05.14 0:18

yap. nije se zviždalo jadnim djevojčicama.. već RUSIJI.. i neka su.. neka pokažu što se misli o njima Very Happy

def. vrhunac večeri Very Happy hahahahahahaha!
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

1. polufinale - Page 4 Empty Re: 1. polufinale

Postaj by HaYrOLa 07.05.14 0:19

Muski voditelji i doskocice su odlicni, samo da Koncita pobedi i da Evropa jasno kaze NE homofobima, sovinistima i fasistima!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

1. polufinale - Page 4 Empty Re: 1. polufinale

Postaj by frozen 07.05.14 0:20

meni se sviđa pjesma bradate ženice Smile i nemam problem s njom Smile


frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

1. polufinale - Page 4 Empty Re: 1. polufinale

Postaj by frozen 07.05.14 0:20

HaYrOLa je napisao/la:Muski voditelji i doskocice su odlicni, samo da Koncita pobedi i da Evropa jasno kaze NE homofobima, sovinistima i fasistima!
 Very good! Very good! Very good! Very good! Very good! Very good! Very good!
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

1. polufinale - Page 4 Empty Re: 1. polufinale

Postaj by HaYrOLa 07.05.14 0:21

madagaskar40 je napisao/la:

HAY ajd ne kakaj majke ti i ne filozofiraj , ajd spavati , previše si uzbuđen da bi išta komentirao ! Ajd pa pa !

Posto me bas briga oce li me izbaciti odavde i konacno mogu da ti kazem posle nebrojano puta prozivki i provokacija koje sam ignorisao : DA PUSIS k**** DEBILCINO JEDNA RETARDIRANA!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

1. polufinale - Page 4 Empty Re: 1. polufinale

Postaj by madagaskar40 07.05.14 0:23

croato je napisao/la:meni se sviđa pjesma bradate ženice :)i nemam problem s njom Smile


Meni je ta pjesam favorit i volio bi da pobjedi !
madagaskar40
madagaskar40

Broj postova : 1023

Kontinent Helia
Zemlja: Korumpijana
Obavijest:

[Vrh] Go down

1. polufinale - Page 4 Empty Re: 1. polufinale

Postaj by Tinchey 07.05.14 0:24

>>Been<< je napisao/la:

Nemam ja problem sa muškim parom voditelja. Samo je bezveze.
Zamisli umjesto p. Helge Vlahović npr. Sašu Zalepugina sa Mlakarom kako vodi Euroviziju iz Zagreba :)I još komentiraju veličine, tupee, i paste za zube.
Ali dobro.. Ako ti se može sviđati bradata ženica, ko zna šta ti još može biti simpatično. Laughing


Halooo, nisu ovo 90e, živimo u 10-ima?!
Pazi malo kako komentiraš stvari jer vrijeđaš indirektno dosta članova ovog foruma, a još si k tome i moderator.
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

1. polufinale - Page 4 Empty Re: 1. polufinale

Postaj by Manki 07.05.14 0:25

Meni je muški par bio baš osvježenje.  Very good!
Manki
Manki

Broj postova : 1176

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

1. polufinale - Page 4 Empty Re: 1. polufinale

Postaj by Tinchey 07.05.14 0:26

A da su dvije ženske? E to bi bilo super, zar ne?!
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

1. polufinale - Page 4 Empty Re: 1. polufinale

Postaj by HaYrOLa 07.05.14 0:27

Tinchey je napisao/la:A da su dvije ženske? E to bi bilo super, zar ne?!

Bravo Tinchey!!!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

1. polufinale - Page 4 Empty Re: 1. polufinale

Postaj by madagaskar40 07.05.14 0:27

HaYrOLa je napisao/la:

Posto me bas briga oce li me izbaciti odavde i konacno mogu da ti kazem posle nebrojano puta prozivki i provokacija koje sam ignorisao : DA PUSIS k**** DEBILCINO JEDNA RETARDIRANA!

Hay kada sam te prozivao ? Tebe apolutno nisam niti doživljavo! A kamo prozivo ! Jedino ako nisi bio cvjetić e onda jesam ! Ali ovako ne , eto ti kulture !  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy  , pa kazem svoje mišljnje , a ti ko SELJOBER se ponašaš ! Počenš o demokraciji i onda ne poštivaš tuđe mišljenje ! HALOOO !
kisssi kisss ! Reci samo kada sam te prozivao ?  I love you I love you I love you I love you I love you 
madagaskar40
madagaskar40

Broj postova : 1023

Kontinent Helia
Zemlja: Korumpijana
Obavijest:

[Vrh] Go down

1. polufinale - Page 4 Empty Re: 1. polufinale

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 12. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.