EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayrolin Dvougao (nastavak-season3)

+15
Goxy
Pauly D
strajker
Tinchey
Cvjećko
Jasmin
Mara
Bebi
Lunke
kodi
Grofica Lidia
Marijo
Kruno
Veronica
HaYrOLa
19 posters

Stranica 2 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Hayrolin Dvougao (nastavak-season3) - Page 2 Empty Re: Hayrolin Dvougao (nastavak-season3)

Postaj by Grofica Lidia 23.03.12 16:57

Mara je napisao/la:Uh, ovde mi je svasta prolazilo kroz glavu dok sam citala i sad na kraju sam nekako zanemela Smile

Jasmina dobro poznajem i to je on, nema tu sta, sve je ocekivano Very Happy Pomalo stidljiv, ali u ovoj temi se snalazi kao riba u vodi. Grofica me je prvobitno sokirala, ali sam posle videla da ipak malo preteruje u svemu tome, bila je i kontradiktorna u nekim delovima... Prvo podpaljuje ja bi Jasminu ono, ovo... i na kraju nista Smile Vidi se da je htela da zabavi malo pa se i sama izgubila u svemu tome. Rekla bih da je fina devojka, nikako onakva kakvom je pokusala da se predstavi. E sad te "prljave" misli, to svako ima Wink

Na kraju, htela bih Monika da ti odgovorim na pitanje zasto sam te izbrisala sa fejsa, iako mislim da te to ni ne zanima nesto posebno... Prihvatila sam te dok si bila na forumu, a posle kad si otisla sa foruma nije bilo nikakve svrhe da te drzim s obzirom da se ne druzimo niti uopste poznajemo.



naravno da sam vas htjela samo nasmijati to i inace radim kad sam u društvu svojih dragih prijatelja bubnem glupost iz zezancije jer volim kad se moje drustvo smije ne volim kad je bilo tko tuzan jer onda se i ja tako osjecam pa na najbolje moguce nacine pokusavam nasmijat sve oko sebe jer to me cini sretnom...i hvala ti na odgovoru na pitanje slazem se s tobom oko brisanja s fejsa,jer i sama po sebi znam da brisem ljude koje ne poznam i s kojima se ne druzim mada neznam zasto sam ih i prihvatila,al to je manje bitno...hvala ti na komentaru... Smile
Grofica Lidia
Grofica Lidia

Broj postova : 127

Kontinent Helia
Zemlja: Transilvanii Kungatdome
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao (nastavak-season3) - Page 2 Empty Re: Hayrolin Dvougao (nastavak-season3)

Postaj by HaYrOLa 23.03.12 20:51

VOTING STATUS

UNKNOWN

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?



GLASALO 14 FORUMASA

GLASAJTE I DALJE
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao (nastavak-season3) - Page 2 Empty Re: Hayrolin Dvougao (nastavak-season3)

Postaj by Tinchey 25.03.12 14:54

Nakon što sam ovo pročitao, ostao sam sjediti zaprepašten. Svaka druga riječ je k****. Ajme šta je ovo bilo. Rekao bih još nešto ali neću biti bezobrazan.
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao (nastavak-season3) - Page 2 Empty Re: Hayrolin Dvougao (nastavak-season3)

Postaj by Bebi 25.03.12 15:04

Nas dvojica nismo bili vulgarni Laughing
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao (nastavak-season3) - Page 2 Empty Re: Hayrolin Dvougao (nastavak-season3)

Postaj by Tinchey 25.03.12 15:06

Bebi je napisao/la:Nas dvojica nismo bili vulgarni Laughing

Nadam se da nit nećeš biti u epizodama koje slijede. Smile
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao (nastavak-season3) - Page 2 Empty Re: Hayrolin Dvougao (nastavak-season3)

Postaj by Bebi 25.03.12 15:08

Tinchey je napisao/la:

Nadam se da nit nećeš biti u epizodama koje slijede. Smile

To nikako Smile
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao (nastavak-season3) - Page 2 Empty Re: Hayrolin Dvougao (nastavak-season3)

Postaj by Grofica Lidia 25.03.12 19:16

Tinchey kolko ja znam bila je tema sex...a ne crkva ili tako nesto trebalo je to ubacit k...koji put jer onak nebi bilo zabavno a ni smijesno... Smile sto nije istina?
Grofica Lidia
Grofica Lidia

Broj postova : 127

Kontinent Helia
Zemlja: Transilvanii Kungatdome
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao (nastavak-season3) - Page 2 Empty Re: Hayrolin Dvougao (nastavak-season3)

Postaj by Jasmin 25.03.12 19:42

Grofica Lidia je napisao/la:Tinchey kolko ja znam bila je tema sex...a ne crkva ili tako nesto trebalo je to ubacit k...koji put jer onak nebi bilo zabavno a ni smijesno... Smile sto nije istina?

ne zaboravi i na litru haahahahah i to je trebalo ubacit hahahaha ma najjače je kad se Tinchey pravi fin i pristojan! Razz Ali ja svakako ocekujem ako prodjem i neku ozbiljniju temu Smile
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao (nastavak-season3) - Page 2 Empty Re: Hayrolin Dvougao (nastavak-season3)

Postaj by HaYrOLa 25.03.12 19:50




REZULTATI U 19:20
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao (nastavak-season3) - Page 2 Empty Re: Hayrolin Dvougao (nastavak-season3)

Postaj by HaYrOLa 25.03.12 20:20

KLADIONICA




JASMIN 8 - 0 GROFICA LIDIJA



A STA MISLITE KO PROLAZI DALJE PO GLASOVIMA?
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao (nastavak-season3) - Page 2 Empty Re: Hayrolin Dvougao (nastavak-season3)

Postaj by Jasmin 25.03.12 20:22

Ništa kontra Splita ( kladionice ) ahahhaa Razz

Al dajem malu prednost Litri! Smile
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao (nastavak-season3) - Page 2 Empty Re: Hayrolin Dvougao (nastavak-season3)

Postaj by HaYrOLa 25.03.12 20:23

KLIK:


KLIK:
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao (nastavak-season3) - Page 2 Empty Re: Hayrolin Dvougao (nastavak-season3)

Postaj by Bebi 25.03.12 20:25

Surprised Surprised Bebana je zinula!
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao (nastavak-season3) - Page 2 Empty Re: Hayrolin Dvougao (nastavak-season3)

Postaj by Jasmin 25.03.12 20:25

rasturila me Litra! Čestitam Smile
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao (nastavak-season3) - Page 2 Empty Re: Hayrolin Dvougao (nastavak-season3)

Postaj by HaYrOLa 25.03.12 20:25

KLIK:


KLIK:


Zadnja promjena: HaYrOLa; 25.03.12 20:27; ukupno mijenjano 1 put.
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao (nastavak-season3) - Page 2 Empty Re: Hayrolin Dvougao (nastavak-season3)

Postaj by kodi 25.03.12 20:27

Super prezentacija Wink čestitke Jasmin .Po meni zasluženo
kodi
kodi

Broj postova : 2493

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao (nastavak-season3) - Page 2 Empty Re: Hayrolin Dvougao (nastavak-season3)

Postaj by Jasmin 25.03.12 20:27

zbunjen sam Neutral
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao (nastavak-season3) - Page 2 Empty Re: Hayrolin Dvougao (nastavak-season3)

Postaj by HaYrOLa 25.03.12 20:27

POBEDNIK:

OSVOJENI GLASOVI:
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao (nastavak-season3) - Page 2 Empty Re: Hayrolin Dvougao (nastavak-season3)

Postaj by Bebi 25.03.12 20:27

Čestitam Jasmine! Very Happy
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao (nastavak-season3) - Page 2 Empty Re: Hayrolin Dvougao (nastavak-season3)

Postaj by Jasmin 25.03.12 20:29

Uh pa ipak sam pobeedio Smile Ti i tvoji rezultati, zbuniš me ko da sam retardus Smile Hvala svima koji su glasali za mene, i Litru pozdravljam bila je odlična suparnica Razz
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao (nastavak-season3) - Page 2 Empty Re: Hayrolin Dvougao (nastavak-season3)

Postaj by Grofica Lidia 25.03.12 21:16

čestitam Jasmine zasluženo imak sam ja bila u showu eto tako tek tolko da ne odbijem i da nasmijem ljude...i stvarno mi je drago jer si ti pobjedio...Smile cheers
Grofica Lidia
Grofica Lidia

Broj postova : 127

Kontinent Helia
Zemlja: Transilvanii Kungatdome
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao (nastavak-season3) - Page 2 Empty Re: Hayrolin Dvougao (nastavak-season3)

Postaj by HaYrOLa 28.03.12 20:14

Hayrolin Dvougao (nastavak-season3) - Page 2 18157510577144283514810z


INTERVJU SA NEDELJNIM POBEDNIKOM









Vidovita Mindzy : Dobrodosli u drugo izdanje `Intervju sa pobednikom`. Danas cemo ugostiti pobednika Dvougla 2, druge cetvrtfinalne emisije, Jasmina. Jasmin je proslog cetvrtka u izuzetno zabavnoj, ali mora se priznati i pomalo vulgarnoj emisiji, trijumfovao nad Groficom Lidijom, sa ubedljivom razlikom u glasovima. Jasmine, dobrodosao ti meni, reci mi svoje utiske iz svog Dvougla sa Groficom?

Jasmin : Za početak, hvala još jednom svima koji su glasali za mene! U prvom svome Dvouglu, zbog zaista zanimljive teme, sam se ludo zabavio! Smijeh je bio neizostavan dio emisije, a najveći razlog tome je upravo bila moja suparnica koja se totalno uživjela u temu! Sve u svemu ja sam jako zadovoljan, iako na početku sam očekivao da ću dobiti neku ozbiljniju temu, ali sada, mogu reći da sam se u danoj temi snašao i opravdano prošao dalje!

Vidovita Mindzy : I mi smo se proveli ludo i nezaboravno, pogotovo ja, koja sam tri puta htela da se onesvestim, hahah. Sta mozes reci nakon emisije o svom protivniku?

Jasmin : Grofica Lidija je ovom emisijom postigla dvije stvari kod mene… Napokon sam je doživio kao suforumaša jer nisam previše obraćao pažnju na nju, te druga stvar je ta da me nasmijala do suza svojim komentarima, koji su u jednu ruku bili čudni! I dalje mislim ono što sam i rekao u emisiji, da nije toliki ekspert kojim se predstavlja već da je ušla u ovaj show da zabavi publiku, pa si je samim time dopustila da svojom maštom i nerealnim situacijama stvori svoju priču! Svakako zanimljiva je osoba kao i svi naši Kobilichi! heehee

Vidovita Mindzy : Znam, jos jedan Kobilich dolazi ovog cetvrtka u emisiju, ajme meni. Kad smo vec kod ostalih takmicara, reci mi koga bi voleo a koga ne bi voleo da dobijes za protivnika u polufinalu?

Jasmin : Pa sad, nisam još previše razmišljao o tome, a i ne bih previše o tome jer uz mene trenutno je poznat samo jedan kandidat,Bebi, pa kad bih govorio o imenima ispalo bi da sam već odlučio za koga ću glasati u narednim krugovima a emisija još nije ni bila. No recimo Bebija ne bih jer mi je jako drag pa ga ne bih htio izbaciti iz natjecanja heehehhe šalim se! Volio bih da Tinchey prođe borbu s onima koji su ispali jer bih njega vrlo rado za protivnika! Mislim da bi se obojica dobro snašli u suprotstavljanju jedan drugom! Ali vidjet ćemo još tko će se pridružiti meni i Bebiju!

Vidovita Mindzy : Sta mislis koji su tvoji realni dometi u Dvouglu?

Jasmin : Vjerujem da mogu daleko, zato što vjerujem u sebe i svoje snalaženje u svakoj temi! No, opet, realno gledajući, zavisit će opet o tome koliko će publika biti realna i koliko će se moji komentari uopće svidjeti ogromnoj publici ove popularne emsije!

Vidovita Mindzy : Kad smo kod glasaca i publike, reci mi da li imas neku poruku za njih?

Jasmin : Nadam se da ćete i dalje biti uz mene, netko više, netko manje, a ja vam obećajem da ću i dalje biti iskren, što više zanimljiv i naravno i dalje ovako lijep i pametan hahahahaha Živjeli vi meni u uživali uz Dvougao!

Vidovita Mindzy : Hvala Jasmine. Cekaj, pre nego sto odjavim emisiju, moram te jos jednom nesto pitati, hahaha! Zamolila me urednica, hahaha! Da li zaista mozes da natocis, iscedis litru, ahhahaha ?

Jasmin : Ahahhahhaahah Moram razočarati i Lidiju i Divu H. i tko zna koga još, ali realno ne mogu, sumnjam da je to moguće. Zapravo moguće je ali u ratama pa da skupljam zalihu u boci i onda poklonim nekom na dar hahahaahhaha

Vidovita Mindzy : Znaci drage dame i vi koje se tako osecate, ukoliko zelite da dobijete tu bocu, podjite Jasminu sa cekovima, hahahaha. Kaze covek na rate. To bi bilo to, uz jos jednu cestitku Jasminu na pobedi, odjavljujem ovo druzenje za danas i zakazujem vam druzenje vec sutra. Marijo vs Vinky. Sta reci, mene vec boli glava! Vidimo se u cetvrtak! Ljubi vas vasa Mindzy!



____________________________________________________________________

NAJAVA ZA QF3 - SREDA 21:30 H
KVOTE ZA QF3 - CETVRTAK 13 H
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao (nastavak-season3) - Page 2 Empty Re: Hayrolin Dvougao (nastavak-season3)

Postaj by HaYrOLa 28.03.12 22:37

LIVE
CETVRTAK
29 . MART 2012



HAYROLIN DVOUGAO
MARIJO vs VINKY


Marijo u psiho izdanju :
Vinky je konj na belom princu kome trebaju antibiotici!

Vinky isprozivao Marija :
Pogledaj se u ogeldalo! Nemas ni stas ni glas!

Marijo zabrinut za Vinky-jevu buducnost :
To deriste nece imati sa kim da igra sah u dubokoj starosti!

Vinky nagovestio tucu u studiju :
Prilog sa Marijem iz HTZ-a je degutantan!


Marijo ne ostaje duzan :
Vinky ti si glista, progutaj se!

Vinky tvrdi :
Marijo je ljubomoran na mene!




+ EKSTRA EKSKLUZIVA
DIREKTNO UKLJUCENJE IZ FORUM POP IDOL-a!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao (nastavak-season3) - Page 2 Empty Re: Hayrolin Dvougao (nastavak-season3)

Postaj by strajker 28.03.12 22:42

Slažem se sa svime šta je Marijo rekao po ovome zasad haha Very Happy
strajker
strajker

Broj postova : 4564

Kontinent Helia
Zemlja: Equestria (ex. Aranna/NV)
Obavijest: I've got the cutest avatar.

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao (nastavak-season3) - Page 2 Empty Re: Hayrolin Dvougao (nastavak-season3)

Postaj by HaYrOLa 29.03.12 14:31

DVOUGAO 3
(pobednik)

Marijo
3.00
-
Vinky
2.25




_____________________________________________________________________________________________



HAYROLIN DVOUGAO
(konacni pobednik)



12 Jasmin
20 Kodi
20 Bebi
25 Misfit
40 Vinky
70 Grofica Lidija
80 Tinchey
99 Marijo
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao (nastavak-season3) - Page 2 Empty Re: Hayrolin Dvougao (nastavak-season3)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.