EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

+25
StRes92
Barney
Vanila_Atlantis
madagaskar40
Steffan
AjLuci
HaYrOLa
Lunke
Vinky
RajkaRajka
Jasmin
mm1991sthr
asteroid
Bilby
SiXo
Cvjećko
frozen
alien
>>Been<<
Leo
Tinchey
Kruno
Goxy
Marijo
Pauly D
29 posters

Stranica 11 / 15. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 11 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Guest 27.02.13 15:41

Lijepo. Ništa više. Lijepo.

croato je napisao/la:ako ništa drugo bar se nećemo sramotit kao s darijom, severinom ili topićem...
Good post

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 11 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Marijo 27.02.13 17:39

tekst engleske verzije pjesme

HARD TIMES

I have no gold
To adorn your lovely form –
Only these two arms of mine
To embrace and keep you warm.

Oh, these hard times are stony and raw, now.
Oh, these hard times! The wine flows no more now.
I have only what I trust in:
A faithful heart of purest love.

Oh, these hard times are stony and raw, now.
Oh, these hard times! The wine flows no more now.
I have only what I trust in:
A faithful heart of purest love.

Oh, my rose so lovely,
All my life I’ll care,
And my final crust of bread
With you I’ll gladly share.

Oh, these hard times are stony and raw, now.
Oh, these hard times! The wine flows no more now.
I have only what I trust in:
A faithful heart of purest love.

(instrumental break)

Oh, these hard times are stony and raw, now.
Oh, these hard times, these hard times!
Such hard times!

Oh, these hard times are stony and raw, now.
Oh, these hard times! The wine flows no more now.
I have only what I trust in:
A faithful heart of purest love.

Yes, I have only what I trust in:
A faithful heart of purest love.
Such hard times!
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 11 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by >>Been<< 27.02.13 17:44

Početak je divan. I onda dođe refren i pljus ! Izgleda da se i sam autor pjesme uplašio da bi mogao napraviti ogroman hit, pa je odlučio da refrenom to upropasti. Tekst je rađen na foru - natrpaj što više dalmatinskih riječi. Tako će zvučati autohtonije.
Teško je prognozirati plasman, pogotovo zbog toga što Hrvatska, kao i Srbija ima 12-10 poena manje u startu, ali, rekao bih da bi moglo igrati neku ulogu u odlučivanju ko ide u finale.
Ime klape je "Klapa s mora" ?! Jbte, pa na tom HRT-u sve neki maštoviti i domišljati ljudi. Umjesto - "Miris Jadrana" ili nešto tako romantično, oni nešto što su još "Wolves of the sea" isfurali.

P.S. Glupa je ta priča - "Neko će upoznati kulturu moje zemlje" na Eurosongu.Eurosong, u najvećem slučaju, ne gleda sloj ljudi zainteresovan za bilo čiju, a kamoli kulture neke druge države. Tim više što takvi, ako ih zanima kultura, o njoj uče sa kulturnih manifestacija, etnografskih leksikona ili sa interneta, a ne evropskog tv game showa. Wink
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 11 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Tinchey 27.02.13 17:54

^ Autor teksta je i****, realno. U jednom intervjuu je izjavio da ON već ima zamišljenu scenografiju. Nekako mi se čini da si je on previše toga zamislio, a dalmatinski leksik mu nije baš najbolji jer se čak ni današnje klapske pjesme ne preseravaju s takvim rječima. Al meni je pjesma suprotno očekivanjima ispala skroz dobro, tako da se ne žalim previše. Very Happy
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 11 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by frozen 27.02.13 18:59

baš se slažem s tinčom...

ja sam očekivao teško sra... i glupariju s obzirom kakve hrt bira pjesme tako da me ovo super iznenadilo.. da je moglo bolje je..ali kažem kako je inače ovo je mrak.. a i s obzirom da je na eurosongu bar 80% teškog trasha i sra,,, što nigdje drugdje ne bih luo ili slušao imamo šanse.. Very Happy
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 11 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by SiXo 27.02.13 19:35

Joj e, jedva čekam da pobjedimo na ESC pa da vas onda pitam Very Happy Very Happy
SiXo
SiXo

Broj postova : 162

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 11 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by ESCbigFan 27.02.13 22:10

Lijepa je pjesmaa,muzika je fenomenalnaa,text okej,moglo je bolje to,vokali odlični..E da refren je dostaa slabijii od ostalih djelova pjesme.
nadam se da Hrvatska konačno prolazi u finale Very good!
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 11 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Pauly D 27.02.13 22:36

Meni je ovo predobroo Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 11 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Tinchey 27.02.13 23:22

Sad su pjevali na onom koncertu humanitarnom i navodno su na probi bili toliko užasni vokalno da su ih opet stavili na plejbek. Laughing
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 11 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by SiXo 28.02.13 0:28

Tinchey je napisao/la:Sad su pjevali na onom koncertu humanitarnom i navodno su na probi bili toliko užasni vokalno da su ih opet stavili na plejbek. Laughing

De nemoj zezat? silent

kaj fakat?
SiXo
SiXo

Broj postova : 162

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 11 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by asteroid 28.02.13 0:30

Pa nije toliko ni loše, al opet nekako je bljedunjava, moglo se ovo još bolje doradit Smile
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 11 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Lanica 28.02.13 16:23

Pesma je odlicna.Odlicna je.
Lanica
Lanica

Broj postova : 628

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 11 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Jasmin 05.03.13 0:27

pa meni je ovo naše bolje od 90 posto pjesama ovogodišnjeg hsc... Smile
btw bas su lose pjesme :/
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 11 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Tinchey 05.03.13 2:12

Kako je Ksenija Urličić popljuvala HRT i Kostadinova u Studiju 45. HAHAHAHAHA Legenda. Ni Neda nije štedjela na rječima, iako je bila rezerviranija. Aco se stalno branio, što za Doru, za Providencu, za odabir klape i pjesme. Na sve to je Ksenija pametno rekla, 2CELLOS ili Anu Rucner u neku pop crossover pjesmu. Very Happy
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 11 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by frozen 05.03.13 2:20

Tinchey je napisao/la:Kako je Ksenija Urličić popljuvala HRT i Kostadinova u Studiju 45. HAHAHAHAHA Legenda. Ni Neda nije štedjela na rječima, iako je bila rezerviranija. Aco se stalno branio, što za Doru, za Providencu, za odabir klape i pjesme. Na sve to je Ksenija pametno rekla, 2CELLOS ili Anu Rucner u neku pop crossover pjesmu. Very Happy
o tome govorim ja cijelih godinu dana..btw. di si to vidio? ima se gdje za vidjeti porčitati?
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 11 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by frozen 05.03.13 2:21

btw kaj ga pljuje i sam je kostadinov izjavio da ne želi da hr pobijedi već bude samo u finalu zbog gledanosti na hrtu debil
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 11 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Tinchey 05.03.13 2:21

croato je napisao/la:o tome govorim ja cijelih godinu dana..btw. di si to vidio? ima se gdje za vidjeti porčitati?

Mah na RTL-u 2. Very Happy Ovaj jadan nije znao se suprotstaviti. hahahaha
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 11 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by frozen 05.03.13 2:22

joj koja emisija volio bih vidit
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 11 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Tinchey 05.03.13 2:26

croato je napisao/la:joj koja emisija volio bih vidit

Pa napisao sam još u prvom postu - Studio 45 silent
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 11 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by frozen 05.03.13 2:40

preskočio sam taj dio hahaha
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 11 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by alien 05.03.13 13:13

Pa pametna žena. Na njemu je vidljivo da želi grijat stolicu u nekom švedskom restoranu dok jede norveški bakalar i ruski kavijar za predjelo, uz čašu talijanskog vina.
alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 11 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by frozen 05.03.13 13:15

otkad je izašla mižerja poslušao sam ju točno 48x na itunesu Very Happy
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 11 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by alien 05.03.13 13:22

nos ti po*ran Very Happy

i ja isto, samo da je malo dramatičnija, al i ovako je ok Very Happy
alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 11 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Goxy 05.03.13 16:55

NAJJACA JE!
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 11 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by >>Been<< 05.03.13 17:40

Laughing 2
Skroz.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 11 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 15. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.