EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dora 2011.

+44
markec2408
ESCbigFan
Lucas
Sammi
PrincessCaro
švarckopf
Zagreb16
misterdoublem
lioness1985
strajker
Ajdin
kaat
Steffan
Goxy
Mara
tomas
HaYrOLa
Jasmin
Mr.bobo
The Đole
Lunke
Tinchey
ataše
Leo
tomysunfun
Velvet
mujo
Andrej87
Silvia
Tam
Fonsi
Vinky
Cvjećko
Ighor
Kruno
sandy
Misfit
asteroid
Duje
Veronica
>>Been<<
^.^ Swedish Hero
Marijo
Pauly D
48 posters

Stranica 1 / 44. 1, 2, 3 ... 22 ... 44  Next

Go down

Dora 2011. Empty Dora 2011.

Postaj by Pauly D 06.11.10 14:59

Dora postaje reality show!



Prema uzoru na njemački ili švedski izbor pjesme predstavnice za Eurosong, po novom će, umjesto jednog vikenda, trajati gotovo dva mjeseca, a cijeli spektakl odvijat će se u zagrebačkom studiju HTV-a.

Sve što se zbivalo proteklih 18 godina - poput javnih i pozivnih natječaja skladateljima te polufinalnih i finalnih opatijskih večeri - odlazi u povijest, a Dora u svom devetnaestom izdanju oblači modernije ruho.

- Počeli smo opsežne pripreme za veliki i potpuno novi projekt vezan za natjecanje hrvatske pjesme za pjesmu Eurovizije 2011. godine. S podnaslovom ‘Idemo na Eurosong - Dora 2011.’, Zabavni program HTV-a, uz pomoć Hrvatskog radija i Glazbene proizvodnje, priredit će serijal od sedam velikih subotnjih prime time show programa. Na Dori 2011. bira se izvođač koji će nas predstavljati na Eurosongu u Düsseldorfu, a što se skladbi tiče, HRT će ih posebno naručiti. No, da bi ih se otpjevalo, za to će se itekako trebati boriti. To će uspjeti samo oni najuspješniji koji dođu do velikog finala - rekla je Elizabet Homsi, urednica Zabavnog programa HTV-a.


Svih sedam show programa u sklopu Dore emitirat će se subotom, i to uživo iz studija 10 HTV-a, a o najboljima će suditi gledatelji i slušatelji HRT-a.

- Uskoro ćemo izaći u javnost s pozivom za sudjelovanje na velikom castingu na kojemu će struka, i to ljudi iz glazbene industrije, njihovih udruga i društava odabrati najbolje kandidate za subotnje show programe. Predstojeća Dora bit će gotovo stopostotno proizvedena u kućnoj izvedbi HRT-a s postojećim HRT snagama - najavila je Elizabet Homsi.







*Čim se osposbe ESC teme ovu ćemo premjestit tamo.


Zadnja promjena: Bruno; 06.11.10 16:37; ukupno mijenjano 2 put/a.

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2011. Empty Re: Dora 2011.

Postaj by Pauly D 06.11.10 15:00

Čini se da će nas predstavljat neko anoniman koliko sam shvatio, ali sretan sam što će već uskoro početi naručivati pjesme što znači da će autori imat dovoljno vremena za pripremanje odličnih pjesama.

Napokon nova Dora!! Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2011. Empty Re: Dora 2011.

Postaj by Marijo 06.11.10 15:07

supeeerrr fala Bogu da se mjenja I love you
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Dora 2011. Empty Re: Dora 2011.

Postaj by ^.^ Swedish Hero 06.11.10 16:18

Znasči imat ćemo kao 5 ili 6 polufinalnih i onda finalna emisija ?
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Dora 2011. Empty Re: Dora 2011.

Postaj by Pauly D 06.11.10 16:22

♥️ Swedish Hero ♥️ je napisao/la:Znasči imat ćemo kao 5 ili 6 polufinalnih i onda finalna emisija ?

Tako nekako Smile Mislim da da. Super mi je što će naručiti više pjesama, sigurno će odmah pripremit i eng verzije, a možda neke pjesme odmah i budu na engleskom, u svakom slučaju na Eurosongu trebamo pjevati na engleskom! Znam da će neki govorit da to nije to i bla bla bla, al nebi ove godine Njemačka pobjedila niti Safura bila u top 5 da su pjevale na njemačkom, tj azerbajdžanskom ili pak Belgija flamaskom. Wink

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2011. Empty Re: Dora 2011.

Postaj by Gost 06.11.10 16:23

Konačno ste se otarasili starog lustera i nadam se da ćete konačno poslati nešto dobro, a ne šund ko prethodnih godina, a pogotovo prošle. ;D

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dora 2011. Empty Re: Dora 2011.

Postaj by ^.^ Swedish Hero 06.11.10 16:23

Bruno je napisao/la:
♥ Swedish Hero ♥ je napisao/la:Znasči imat ćemo kao 5 ili 6 polufinalnih i onda finalna emisija ?

Tako nekako Dora 2011. 547202 Mislim da da. Super mi je što će naručiti više pjesama, sigurno će odmah pripremit i eng verzije, a možda neke pjesme odmah i budu na engleskom, u svakom slučaju na Eurosongu trebamo pjevati na engleskom! Znam da će neki govorit da to nije to i bla bla bla, al nebi ove godine Njemačka pobjedila niti Safura bila u top 5 da su pjevale na njemačkom, tj azerbajdžanskom ili pak Belgija flamaskom. Dora 2011. 178345

Slažem se.
Jedva čekam, a kad bi to počelo otprilike?
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Dora 2011. Empty Re: Dora 2011.

Postaj by Pauly D 06.11.10 16:24

Ja ću se baciti na posao u dizajniranju pozornica pa ću to poslat negdje možda i prihvate Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2011. Empty Re: Dora 2011.

Postaj by Pauly D 06.11.10 16:25

♥ Swedish Hero ♥ je napisao/la:
Bruno je napisao/la:
♥ Swedish Hero ♥ je napisao/la:Znasči imat ćemo kao 5 ili 6 polufinalnih i onda finalna emisija ?

Tako nekako Dora 2011. 547202 Mislim da da. Super mi je što će naručiti više pjesama, sigurno će odmah pripremit i eng verzije, a možda neke pjesme odmah i budu na engleskom, u svakom slučaju na Eurosongu trebamo pjevati na engleskom! Znam da će neki govorit da to nije to i bla bla bla, al nebi ove godine Njemačka pobjedila niti Safura bila u top 5 da su pjevale na njemačkom, tj azerbajdžanskom ili pak Belgija flamaskom. Dora 2011. 178345

Slažem se.
Jedva čekam, a kad bi to počelo otprilike?

Polovicom prvog mjeseca najkasnije gledajući logički! Deadline za prijavu pjesma su smanjali na prvu polovicu 3. mjeseca, a show će trajat neka dva mjeseca što nas navodi na zaključak da će najkasnije do polovice prvog mjeseca krenuti prva emisija.

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2011. Empty Re: Dora 2011.

Postaj by Marijo 06.11.10 16:29

Bruno je napisao/la:
♥️ Swedish Hero ♥️ je napisao/la:
Bruno je napisao/la:
♥️ Swedish Hero ♥️ je napisao/la:Znasči imat ćemo kao 5 ili 6 polufinalnih i onda finalna emisija ?

Tako nekako Dora 2011. 547202 Mislim da da. Super mi je što će naručiti više pjesama, sigurno će odmah pripremit i eng verzije, a možda neke pjesme odmah i budu na engleskom, u svakom slučaju na Eurosongu trebamo pjevati na engleskom! Znam da će neki govorit da to nije to i bla bla bla, al nebi ove godine Njemačka pobjedila niti Safura bila u top 5 da su pjevale na njemačkom, tj azerbajdžanskom ili pak Belgija flamaskom. Dora 2011. 178345

Slažem se.
Jedva čekam, a kad bi to počelo otprilike?

Polovicom prvog mjeseca najkasnije gledajući logički! Deadline za prijavu pjesma su smanjali na prvu polovicu 3. mjeseca, a show će trajat neka dva mjeseca što nas navodi na zaključak da će najkasnije do polovice prvog mjeseca krenuti prva emisija.
jedva cekaaam Very Happy
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Dora 2011. Empty Re: Dora 2011.

Postaj by >>Been<< 06.11.10 16:34

dislike...

ne vjerujem da na ovim našim, malim prostorima može tako naglo iskočiti zvijezda i osvojiti europu...

>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Dora 2011. Empty Re: Dora 2011.

Postaj by Gost 06.11.10 16:48

>>Been<< je napisao/la:dislike...

ne vjerujem da na ovim našim, malim prostorima može tako naglo iskočiti zvijezda i osvojiti europu...


Hmmm, sad si me naterao na razmišljanje. Da li bi još jedan takav šou zaživeo sada kada postoji 'Hrvatska ima zvijezdu'?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dora 2011. Empty Re: Dora 2011.

Postaj by Veronica 06.11.10 16:49

ako će biti anonimci,a skladateji kao oni sa pozivnog natječaja,bolje da ostane stari sistem,ali u svakom slučaju drago mi je da se nešto mjenja

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Dora 2011. Empty Re: Dora 2011.

Postaj by Duje 06.11.10 16:57

Vladan je napisao/la:Konačno ste se otarasili starog lustera i nadam se da ćete konačno poslati nešto dobro, a ne šund ko prethodnih godina, a pogotovo prošle. ;D

Laughing Laughing Laughing

meni se sviđa Smile
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Dora 2011. Empty Re: Dora 2011.

Postaj by asteroid 06.11.10 17:47

cheers

hvala Bogu,napokon da se i ova Dora izmjenila

mislim da će Hrvatska s ovakvim načinom odabira otići daleko
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2011. Empty Re: Dora 2011.

Postaj by Misfit 06.11.10 18:55

cheers cheers cheers
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Dora 2011. Empty Re: Dora 2011.

Postaj by sandy 06.11.10 19:02

nisam oduševljena, ovo mi se čini show radi showa da imaju šta prikazivati na tv-u ali vidjet ćemo još..
ja sam za interno biranje pjevača koji će pjevati više pjesama od nekoliko autora
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

Dora 2011. Empty Re: Dora 2011.

Postaj by Pauly D 06.11.10 19:05

sandy je napisao/la:nisam oduševljena, ovo mi se čini show radi showa da imaju šta prikazivati na tv-u ali vidjet ćemo još..
ja sam za interno biranje pjevača koji će pjevati više pjesama od nekoliko autora

Bolje ikakve nego nikakve promjene! Ne vjerujem da ovim sistemom možemo pasti niže no što jesmo!

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2011. Empty Re: Dora 2011.

Postaj by sandy 06.11.10 19:15

Bruno je napisao/la:
sandy je napisao/la:nisam oduševljena, ovo mi se čini show radi showa da imaju šta prikazivati na tv-u ali vidjet ćemo još..
ja sam za interno biranje pjevača koji će pjevati više pjesama od nekoliko autora

Bolje ikakve nego nikakve promjene! Ne vjerujem da ovim sistemom možemo pasti niže no što jesmo!

valjda nećemo, Laughing ali već na početku ideje je apsurd, a to je po uzoru na švedski i njemački, ono hello Croatia wake up mi smo mala zemlja
neću više ništa komentirati dok ne vidim ali ideja mi je neobična od strane hrt-a i ne znam hoće li upaliti
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

Dora 2011. Empty Re: Dora 2011.

Postaj by Misfit 06.11.10 19:18

Ček, a odkad Švedska i Njemačka imaju imali sličan način odabira?

Mislim da ste htjeli reći njemački i britanski izbor.
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Dora 2011. Empty Re: Dora 2011.

Postaj by Pauly D 06.11.10 19:19

sandy je napisao/la:
Bruno je napisao/la:
sandy je napisao/la:nisam oduševljena, ovo mi se čini show radi showa da imaju šta prikazivati na tv-u ali vidjet ćemo još..
ja sam za interno biranje pjevača koji će pjevati više pjesama od nekoliko autora

Bolje ikakve nego nikakve promjene! Ne vjerujem da ovim sistemom možemo pasti niže no što jesmo!

valjda nećemo, Laughing ali već na početku ideje je apsurd, a to je po uzoru na švedski i njemački, ono hello Croatia wake up mi smo mala zemlja
neću više ništa komentirati dok ne vidim ali ideja mi je neobična od strane hrt-a i ne znam hoće li upaliti

Pa to se mislilo valjda na duljinu trajanja, a sistem je jednak ko u Njemaca. Smile Ne moramo mi poslat Severinu, Rozgu il Magazin, ko da će nekoj babi u Moldovi bit velika razlika bude li pivala Rozga il neka cura iz talent showa Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2011. Empty Re: Dora 2011.

Postaj by Pauly D 06.11.10 19:21

Little Monster je napisao/la:Ček, a odkad Švedska i Njemačka imaju imali sličan način odabira?

Mislim da ste htjeli reći njemački i britanski izbor.

To su ovi iz hrt krivo rekli Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2011. Empty Re: Dora 2011.

Postaj by Misfit 06.11.10 19:22

Bar neće biti šanse da pošaljemo klapu ili Kraljeve ulice opet Very good!
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Dora 2011. Empty Re: Dora 2011.

Postaj by sandy 06.11.10 19:47

Bruno je napisao/la:
sandy je napisao/la:
Bruno je napisao/la:
sandy je napisao/la:nisam oduševljena, ovo mi se čini show radi showa da imaju šta prikazivati na tv-u ali vidjet ćemo još..
ja sam za interno biranje pjevača koji će pjevati više pjesama od nekoliko autora

Bolje ikakve nego nikakve promjene! Ne vjerujem da ovim sistemom možemo pasti niže no što jesmo!

valjda nećemo, Laughing ali već na početku ideje je apsurd, a to je po uzoru na švedski i njemački, ono hello Croatia wake up mi smo mala zemlja
neću više ništa komentirati dok ne vidim ali ideja mi je neobična od strane hrt-a i ne znam hoće li upaliti

Pa to se mislilo valjda na duljinu trajanja, a sistem je jednak ko u Njemaca. Smile Ne moramo mi poslat Severinu, Rozgu il Magazin, ko da će nekoj babi u Moldovi bit velika razlika bude li pivala Rozga il neka cura iz talent showa Smile

ajde je ti prvo nađi Laughing da odlično pjeva a i izgleda po mogućnosti, pored super Talenta na novoj i HTZ na rtl-u sad i hrt mora imati svoj
ako sad ne žele ove starije i kvalitetne pjevače koji su već bili na esc-u, onda sam ja za Bojana, samo neće da surađuju rtl i hrt ili tako nešto..

btw. jel oni to misle svake godine reality Surprised
uglavnom najbolje možda da nađemo strance, nek neki talijan pjeva za nas može Antonello cheers
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

Dora 2011. Empty Re: Dora 2011.

Postaj by Pauly D 06.11.10 19:58

Ali oni nigdje nisu rekli da će anonimci bit na tim showovima, možda dozvole i drugim zvijezdama da se prijave, možda su i mislili na njih, a ne na anonimce, ne znam Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2011. Empty Re: Dora 2011.

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 44. 1, 2, 3 ... 22 ... 44  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.