EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

+25
StRes92
Barney
Vanila_Atlantis
madagaskar40
Steffan
AjLuci
HaYrOLa
Lunke
Vinky
RajkaRajka
Jasmin
mm1991sthr
asteroid
Bilby
SiXo
Cvjećko
frozen
alien
>>Been<<
Leo
Tinchey
Kruno
Goxy
Marijo
Pauly D
29 posters

Stranica 2 / 15. Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 2 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Cvjećko 29.05.12 19:10

croato je napisao/la:jučer je bilo na novoj o eurosongu.. gostovali su ovaj lik iz colonije, ksenija urličić i onaj lik što je modni komentator.uglavnom ovaj iz colonije je rekao da točno zna što europa voli i da bi on napravio totalno super stvar..ali ako bi ga hrt podržao i dao mu slobodu rada.. inače meni je ova stvar od colonije užas stvar... bila bi maksimalno top15 u finalu i već je viđeno na eurosongu.. -.- treba slati nešto što nije bilo i vrlo zanimljivo
Ah, pa super, onda nek ih lijepo pošalju. Very Happy
"Nešto što nije bilo i vrlo zanimljivo" - realno, toga i nema na našim prostorima, npr. electroswing je odličan žanr, al' ne postoji niti jedan jedini predstanik toga u zemljama ex-yu. Nije baš moguće ni slati nešto poput Loreen, Rybaka i sl., budući da se glazbena scena ovdje svodi na neke kvazi-disko pjesme i milijun jeftinih balada. Eh, sad... Kad bi se poslao neko poput 2CELLOS to je druga stvar. Very Happy No to se nikad neće desiti, anyway.
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 2 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by frozen 29.05.12 19:56

Cvjećko je napisao/la:Ah, pa super, onda nek ih lijepo pošalju. Very Happy
"Nešto što nije bilo i vrlo zanimljivo" - realno, toga i nema na našim prostorima, npr. electroswing je odličan žanr, al' ne postoji niti jedan jedini predstanik toga u zemljama ex-yu. Nije baš moguće ni slati nešto poput Loreen, Rybaka i sl., budući da se glazbena scena ovdje svodi na neke kvazi-disko pjesme i milijun jeftinih balada. Eh, sad... Kad bi se poslao neko poput 2CELLOS to je druga stvar. Very Happy No to se nikad neće desiti, anyway.
točno se slažem sa tobom... mi ovisimo o nečijoj inspiraciji koja bi napravila nešto dobro..užasno smo maleni.. i glazbena scena nam je užas... ovdje je glavna zvijezda rozga, a takav tip glazbe je prožvakan vani već odavno... a i vidimo kako su grčka, cipar i rumunjska prošle...
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 2 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by SiXo 29.05.12 20:33

https://www.facebook.com/2CellosZaHrvatskuNaEurosongu2013

+ dobar vokal tipa šušnjare ili još neke mlade djevojke...da rastura neku zavijačku tužopoljku a u pozadini 2cellos dere srce...AJME <3 moj život je potpun...pogledajte samo Albaniju ove godine.

SiXo
SiXo

Broj postova : 162

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 2 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by frozen 29.05.12 20:48

SiXo je napisao/la:https://www.facebook.com/2CellosZaHrvatskuNaEurosongu2013

+ dobar vokal tipa šušnjare ili još neke mlade djevojke...da rastura neku zavijačku tužopoljku a u pozadini 2cellos dere srce...AJME <3 moj život je potpun...pogledajte samo Albaniju ove godine.

i to neka izvedba tipa da baš razvale..s sporom uvodom.. aaaa
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 2 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Goxy 29.05.12 21:47

Ja msilim da uopće nije bitno tko ide ako je pjesma dobra. Svi govorili ajme Nina, TOP 10 sigurno...a kako je završila.
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 2 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Bilby 29.05.12 21:52

Ajme ljudi pa nalazimo li se mi u istoj državi?! Kakva Rozga?! Ona je prije imala kvalitetu,sad se počela furati na narodnjake i slične. Ona je užas. I umjesto da biramo koga bismo mi da nam napiše pjesmu,mogli bi se oni svi okupiti i napisati pobjedničku pjesmu.
Bilby
Bilby

Broj postova : 1331

Kontinent Helia
Zemlja: Crolacia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 2 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by frozen 29.05.12 22:31

Goxy je napisao/la:Ja msilim da uopće nije bitno tko ide ako je pjesma dobra. Svi govorili ajme Nina, TOP 10 sigurno...a kako je završila.
bitna je pjesma! Smile više nije bitno tko pjeva Very Happy
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 2 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Goxy 29.05.12 23:06

croato je napisao/la:bitna je pjesma! Smile više nije bitno tko pjeva Very Happy

A šta sam ja napisao? Laughing
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 2 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Bilby 29.05.12 23:08

Pa treba bit neka jaka pjesma koja će pokoriti Europu i donijeti nam pobjedu!
Bilby
Bilby

Broj postova : 1331

Kontinent Helia
Zemlja: Crolacia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 2 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Tinchey 29.05.12 23:26

Bilby je napisao/la:Pa treba bit neka jaka pjesma koja će pokoriti Europu i donijeti nam pobjedu!

Ti se stalno nešto nabrijavaš na pobjedu. Laughing Prvo nek mi uđemo u finale, pa se onda možemo razgovarati o pobjedi, doduše teško. Laughing
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 2 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Bilby 29.05.12 23:30

Tinchey je napisao/la:

Ti se stalno nešto nabrijavaš na pobjedu. Laughing Prvo nek mi uđemo u finale, pa se onda možemo razgovarati o pobjedi, doduše teško. Laughing

Pa finale se podrazumijeva Very Happy
Bilby
Bilby

Broj postova : 1331

Kontinent Helia
Zemlja: Crolacia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 2 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Pauly D 30.05.12 22:32


Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 2 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by alien 30.05.12 22:46

Treba nekog s ovog foruma stavit na HRT da se bavi samo eurosongom xD
alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 2 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Bilby 30.05.12 22:50

Oni_dolaze je napisao/la:Treba nekog s ovog foruma stavit na HRT da se bavi samo eurosongom xD

Pa svatko može poslati pismo elektroničke pošte redakciji Eurosonga na HRT. Odi na www.hrt.hr i tamo ima i forum i možeš im slati i pisma.
Bilby
Bilby

Broj postova : 1331

Kontinent Helia
Zemlja: Crolacia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 2 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by >>Been<< 30.05.12 23:13

Jel vi mislite da stvarno neko na televiziji ima posao da se bavi Eurosongom, uzimajući u obzir činjenicu da je to posao koji uzima, koliko, dva-tri mjeseca godišnje =!
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 2 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Bilby 30.05.12 23:41

>>Been<< je napisao/la:Jel vi mislite da stvarno neko na televiziji ima posao da se bavi Eurosongom, uzimajući u obzir činjenicu da je to posao koji uzima, koliko, dva-tri mjeseca godišnje =!

Pa evo ja sam jednom poslao email toj redakciji i odgovorio mi nitko drugi do Aleksandar Kostadinov! Znači emaili idu njemu! Very Happy
Bilby
Bilby

Broj postova : 1331

Kontinent Helia
Zemlja: Crolacia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 2 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by >>Been<< 01.06.12 22:03

Nema tema, pa ću ja to ovdje.

Ovdje je isječak iz jedne pjesme koja slijedeće godine ide na konkurs za Bh. Eurosong.

http://soundcloud.com/bheurosong/bh-eurosong13
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 2 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by asteroid 02.06.12 18:28

>>Been<< je napisao/la:Nema tema, pa ću ja to ovdje.

Ovdje je isječak iz jedne pjesme koja slijedeće godine ide na konkurs za Bh. Eurosong.

http://soundcloud.com/bheurosong/bh-eurosong13

fino zvuči, sviđa mi se Smile
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 2 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Pauly D 03.06.12 18:39

Tonči potvrdio da je Providenca trebala ići na ESC i da je tako bilo do zadnjeg trenutka kad su se predomislili i odabrali Ninu Badrić. Kako bilo radio bi projekt sljedeće godine kad bi ga pitali na vrijeme i išao bi na pobjedu, a ne na prolazak u finale.

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 2 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Marijo 03.06.12 18:46

vrijedi njega poslati
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 2 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Pauly D 03.06.12 18:49

Providencu odbili jer nije urbana što god njima ta riječ značila i jer je podloga u seriji na konkurentskoj tv. A Providenca bi ušla u finale dajem glavu.

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 2 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Pauly D 03.06.12 18:50


Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 2 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Kruno 03.06.12 19:45

Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 2 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by frozen 04.06.12 3:17

obožavam huljića i njegove stvari..nema tog autora kao što je ona da 90% sve volim od njega... car!
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 2 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by mm1991sthr 10.06.12 23:30

Ako je istina ono o Borisu Djurdjevicu, onda da.. Sta se tice sljedece Dore 2013., zelio bi da ima dvije polufinalne veceri i finale sa sto vise pisama.. Jer mislim da je tako bolje, i jer volim takav sistem.. Sta se tice pisme koju treba poslati na Eurosong 2013., trebamo poslati nesto razlicito.. Trebamo poslati nesto domoljubno ili u stilu kao sto je Svedska i Rusija ove godine imala, samo trebamo nesto tako drukacije ili razlicito.. Trebamo imati neke ideje i neke cake da na takav nacin privucemo sto vise glasaca i da se visoko plansiramo ili mozdja cak i pobijedimo na Eurosongu i da napokon dovedemo Eurosong u Zagreb kao samostalna drzava.. Nadam se da ce Eurosong doci u ponovno Zagreb! A, Eurosong ce katkad doci u Hrvatsku i ponovno u nasem Zagrebu.. Sretno Hrvatska i sve najbolje! Smile
mm1991sthr
mm1991sthr

Broj postova : 310

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 2 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 15. Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.