EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RED CARPET

+17
HaYrOLa
Marijo
strajker
Cvjećko
Misfit
Kruno
Pauly D
Jasmin
^.^ Swedish Hero
Goxy
>>Been<<
Duje
Tinchey
Bebi
frozen
Leo
kodi
21 posters

Stranica 9 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

RED CARPET - Page 9 Empty Re: RED CARPET

Postaj by HaYrOLa 04.03.12 17:49

croato je napisao/la:nepotrebno gaziš po čovjeku koji ti nije ništa kriv Wink

Gazim? Mmm, I like it!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

RED CARPET - Page 9 Empty Re: RED CARPET

Postaj by kodi 04.03.12 17:50

Ja ću reći samo da je Leo dao najbolji intervju do sad Smile
kodi
kodi

Broj postova : 2493

[Vrh] Go down

RED CARPET - Page 9 Empty Re: RED CARPET

Postaj by Guest 24.03.12 23:44

Je l' ovo radi uopšte više?! Very Happy

Guest
Gost


[Vrh] Go down

RED CARPET - Page 9 Empty Re: RED CARPET

Postaj by kodi 24.03.12 23:49

trenutno su ispiti Wink
kodi
kodi

Broj postova : 2493

[Vrh] Go down

RED CARPET - Page 9 Empty Re: RED CARPET

Postaj by kodi 28.03.12 2:02

Uskoro izvanredna emisija...
Troje forumaša daje ispovijest kakvu još niste vidjeli.
..


Ljudi o meni imaju krivu sliku...
Ponekad poželim biti...
Skrivena ljubav.
....
kodi
kodi

Broj postova : 2493

[Vrh] Go down

RED CARPET - Page 9 Empty Re: RED CARPET

Postaj by kodi 28.03.12 13:17

NAJAVA


Biti će ovo malo drugačija emisija.Kao što smo spomenuli gledati ćemo troje forumaša u pitanjima na koja još nismo čuli njihova razmatranja i ideje.
Odmaknuti ćemo se od foruma i svih zbivanja ovdje.Tko li su ljudi s kojima zapravo nesvjesno stupamo u kontakt?


Jesu li izdajnici?
Koliko su emotivni?
Gdje pronalaze svoje granice?
Koji je njihov životni smisao?
Kako zamišljaju svoje vjenčanje?
Koliko vjeruju ljudima?


Našu emisiju pogledajte u ponedjeljak 1.4.2012. s početkom u 21,00
.



kodi
kodi

Broj postova : 2493

[Vrh] Go down

RED CARPET - Page 9 Empty Re: RED CARPET

Postaj by Marijo 28.03.12 15:20

cheers
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

RED CARPET - Page 9 Empty Re: RED CARPET

Postaj by Pauly D 30.03.12 21:56

cheers

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

RED CARPET - Page 9 Empty Re: RED CARPET

Postaj by Pantomimicar 30.03.12 21:57

Ponedeljak je 02.04. Wink
Pantomimicar
Pantomimicar

Broj postova : 710

[Vrh] Go down

RED CARPET - Page 9 Empty Re: RED CARPET

Postaj by kodi 30.03.12 21:59

bit će i ranije...ja živim u drugoj vremenskoj zoni I love you
kodi
kodi

Broj postova : 2493

[Vrh] Go down

RED CARPET - Page 9 Empty Re: RED CARPET

Postaj by kodi 30.03.12 22:04

U emisiji ćete vidjeti
:


Admina,
ženu,
povučenu osobu,
nevino dijete,
potencijalnog glazbenika,
osobu koja bi napravila sve na svijetu za rođenoga brata,
čovjeka koji se rasipa mobitele po wc školjkama,
osobe koje je alkohol doveo u nezgodne situacije
kodi
kodi

Broj postova : 2493

[Vrh] Go down

RED CARPET - Page 9 Empty Re: RED CARPET

Postaj by Guest 30.03.12 22:06

Ooooooooo molim teeeee.....
Very Happy

Guest
Gost


[Vrh] Go down

RED CARPET - Page 9 Empty Re: RED CARPET

Postaj by kodi 30.03.12 22:08

što me moliš ranđo .D?Razz
kodi
kodi

Broj postova : 2493

[Vrh] Go down

RED CARPET - Page 9 Empty Re: RED CARPET

Postaj by Guest 30.03.12 22:12

kodi je napisao/la:što me moliš ranđo .D?Razz
Ma ništ'. Forum iz svađalačke faze sad prešao u forumus dramatikus Very Happy

Guest
Gost


[Vrh] Go down

RED CARPET - Page 9 Empty Re: RED CARPET

Postaj by kodi 30.03.12 22:14

rändajad je napisao/la:Ma ništ'. Forum iz svađalačke faze sad prešao u forumus dramatikus Very Happy

zapravo u ovoj emisiji će se neki ljudi malo bolje predstaviti,nema zabadanja provociranja,tračanja niti vrijeđanja,radi se isključivo o njima samima Smile I baš su svi ispali cool Smile
kodi
kodi

Broj postova : 2493

[Vrh] Go down

RED CARPET - Page 9 Empty Re: RED CARPET

Postaj by kodi 31.03.12 19:50

Emisija će ići danas u 22,00
kodi
kodi

Broj postova : 2493

[Vrh] Go down

RED CARPET - Page 9 Empty Re: RED CARPET

Postaj by kodi 31.03.12 23:14

Red Carpet Emisija


Dragi naši gledatelji,ali prvenstveno čitatelji evo nas opet nakon jedne duže stanke.Nadamo se da smo vam barem malo falili i da će vam se svidjeti ono što ćete večeras vidjeti.Odmah da kažemo večeras nećemo gledati uobičajnu emisiju sa rubrikama koje su bile prije ,već ćemo posebno danas,ugostiti četvero forumaša koji će pričati isključivo o sebi.Pokušati ćemo doprijeti do njih i kroz neka pitanja vidjeti tko su oni zapravo.Dakle naš gosti dobili su svaki po deset različitih pitanja iz njihovog privatnog života.Pokušali smo postaviti takva pitanja da ipak malo zagrebemo ispod površine i da nam kažu nešto lijepo i zanimljivo.
u zadnjoj rubrici imamo deset pitanja tzv da ili ne pitalica koje su identične za sve naše natjecatelje.

I sada da ne duljimo predstavimo naše večerašnje goste.

Prvi naš gost je dosta povučen ,barem što se foruma tiče. Završio je dvije srednje škole (od kojih je jedna srednja glazbena škola).Trenutno studira pravo,a želja mu je uz to upisati i glazbenu akademiju.Proslavio se po mnogim natjecanjima kao solo pjevač, zabavan je,vjeruje u astronomiju i njegov je natalni broj 9.(tako da ostatak osobnosti moga gosta možete iščitati baš preko toga broja).



[center]Prvi naš gost je ..RED CARPET - Page 9 Pantap..Pantomimičar....

Eto što smo ga pitali :


1.Kada bi pogledao iza sebe koji je tvoj najveći uspjeh koji si dosad postigao?
Uspeh? Uspeh je širok pojam, i može se odnositi na dosta stvari. Svakako da mi je jedan od najvećih uspeha taj što imam dosta pravih prijatelja oko sebe, uspeh mi je i taj da pored fakulteta pohađam i 2 srednje škole, da imam mnogo nagrada iza sebe, i da mogu pred svima stajati uzdignute glave.

2.Koji je tvoj talent na kojem zaista radiš?
Taj talenat je definitivno muzika. Uspešno završavam srednju muzičku školu na dva smera, uživam u muziciranju i ne bih mogao da zamislim život bez nje. Zaista bih voleo da se bavim muzikom, i nadam se da ću u tome uspeti.

3.Na forumu govore da si smarač da tek ponekad imaš poneki normalni ispad.Kakav si ti zapravo,koje osobine krase Pantomimičara?
U opšte me ne zanima šta neki pojedinci, koji nisu vredni pomena, govore o meni na jednom forumu. Ja ću još jednom ponoviti da mi je takvih ljudi žao, i evo, reći ću da su mi oni super, pošto im verovatno to niko ne govori. Pozdrav od licemera
Sebe smatram za pravičnu, dobru i iskrenu osobu, kao i osobu sa dobrom intuicijom. Ne trudim se da me na forumu svi vole, takav nisam ni u životu, neću biti takav ni ovde. Smatram da sam na forumu malo, pa ni ja ne mogu oceniti kakav je ko, ali svakako da svako ko se zakači za moj nick bez ikakvog razloga, dobiće zaslužen tretman.

4.Kako je izgledala tvoja prva zaljubljenost?
Sećam se da sam bio zaljubljen u jednu drugaricu iz zabavišta, zvala se Emilija, i znam da smo glumili u jednom skeču zajedno. Bio toliko srećan što glumim sa njom da sam se na predstavi skroz spetljao, pa kada sam trebao da izvučem žvaku iz džepa koju sam trebao da joj poklonim, pola sata sam otkopčavao džep dok na kraju nisam pokidao dugme da dođem do žvake I sad se desi da se spetljam u ženskom društvu

5.Opiši nam svoj najbolji izlet ?
Pa ne znam da li je najbolji, ali svakako izlet koji ću pamtiti celog života. Naime, dok sam bio u Švakcarskoj, išao sam na neki izlet sa grupom u autobusu. I pošto smo bili na Alpima, tako je i put pun dugačkih tunela kroz koje prolaze vozila. U trenutku kada smo prolazili kroz jedan takav tunel, ja sam se zaputio u WC u autobusu. Kako u WCu nije bilo svetla, a tunel je bio mračan pa kroz prozorče nije ulazilo svetlo, ja sam upalio bilc na telefonu, pa ne bih promačio WC šolju. I tako sam ja lepo stavio telegon na neku policu, i dok sam otkopčavao šlic, autobus je naglo skrenuo, i meni telefon sklizne sa te police i pravac zavrči u WC šolji. Tako dam sam ja lepo ostao i bez telefona a i bez želje da pišam. Bilo je još sličnih stvari, ali mi je ovo ostalo najupečatljivije.

6.Znamo da je Bebi tvoj stvarni prijatelj.Tko je zapravo Dejan?
Jeste, Bebija sam upoznao u školi, preko mog brata, odnosno njegovog najboljeg druga. Bebi je dobar i pozitivan lik. Da nije tako, ne bi se zadržao u mom okruženju

7.Jesi li se ikad našao u situaciji da je tvoj drug završio sa djevojkom koju si ti želio?Kako si se tada osjećao?
Drug ne, ali poznanik da, i nije mi bilo svejedno. Da je u pitanju drug, i da zna kakve su mi namere bile, više mi ne bi bio drug.

8.Što te u životu najviše slomilo?
Jaka sam osoba, ali me je nepravda uvek najviše pogađala. Najviše je toga bilo u školi, pa i sad na faksu, i još se nisam pomirio sa tim, a toga će biti tokom celog života. Uvek se trudim da isteram pravdu, da ispravljam stvari koje se ne daju ispraviti, pa mi se to često obije u glavu. Ali šta ću, takav sam. Bilo je još nekih lomova, ali o tome ne želim ovde pričati

9.Kako je izgledalo tvoje prvo pijanstvo?
Prvi put sam se napio sa 17 godina. To se desilo na 18. rođendanu jedne drugarice iz razreda. Pre toga sam bio žestoko protiv alkohola, i zagovarao sam zdrav način života. Rođendan je bio u nekom restoranu, i za stolom smo sedeli ja i još trojica drugara. Nakon večere ja sam bio jako žedan, a pošto konobara nije bilo na vidiku, a meni je bila prazna čaša, uzeo sam pivo od drugara, koje do tada nisam nešto voleo, i sa takvom slačću popio celu flašu. Nakon toga se sećam da sam popio još dve flaše, a posle toga ne znam još koliko, ali ne puno. U svakom slučaju, to je bilo i više nego dovoljno da mi se noge skroz odseku, i poremeti ravnoteža, pa sam ispred restorana, dok sam išao ka drugovima, zaneo se i pao u neki ogromni žbunj tako da su mi samo noge virile. Naravno, 2,3 dana posle toga sam bio tema sprdanja, ali sam preživeo.

10.Do koje si granice spreman ići zbog novca?
Zaista nisam halapljiva osoba što se novca tiče. Volim da imam toliko novca koji će pokriti neke moje prohteve i potrebe koje ne smatram nešto velikim. Naravno, volim neke skupe stvari, ali ne patim od toga da sve što imam mora biti markirano, da svaka stvar mora biti najskuplja i da mi te neke materijalne stvari budu najveći , kod nekih često i jedini adut u životu. Zbog novca bih išao do granice koju bih ja postavio. Ne bih pogazio neka svoja načela, i ne bih žrtvovao stvari koje su mi preče od novca.


Nakon Pante dolazi nam jedna mlada djevojka koja je dosta povučena i samozatajna .Znamo da je studentica,da je sramežljiva i da voli dobar provod i društvo.isto tako dala nam je do znanja da ima glazbenog ukusa i uz to sve sluha i slatki glasić koji osvaja Heliju..Ona je djevojka koja jako cijeni svoju obitelj i najviše voli svoga brata.

RED CARPET - Page 9 Marajc

Mara
Evo što smo nju upitali:

1.Što misliš postoji li ljubav na prvi pogled? Imaš li primjer gdje si se možda uvjerila u njeno postojanje?
Moram priznati da sam dugo verovala da postoji. Desilo mi se da sam se u sestom razredu zaljubila bukvalno na prvi pogled i to je trajalo nekih 4-5 godina. Medjutim, sada kada sam malo zrelija uvidjam da je to zapravo nemoguce. Ok, jeste, desilo se to da sam se ja zaljubila ali to se nikako ne moze porediti sa onim pravim osecanjem ljubavi kada zaista volis neku osobu. Za tako nesto je potrebno mnogo vise od jednog pogleda, potrebno je da se osoba upozna, da se ostvari neki blizi, intimniji kontakt. Naravno, ne poricem da postoje situacije u kojima te neka osoba na prvi pogled obori sa nogu i ti pomislis kako je taj neko tebi sudjen i na kraju se ispostavi da to jeste tako, ali nikako to ne mozes odmah znati sa sigurnoscu.

2.Je li ti se ikad dogodilo da se zaljubiš ili da ti se sviđa dečko tvoje drugarice? Kako si se tada osjećala?
Hahahha joj sad si me podsetio na moje srednjoskolske dane! Desilo mi se to jednom i jedva sam prezivela, jer je to jednostavno nepisano pravilo da ne smes da merkas decka koji se svidja tvojoj drugarici. E da, moram priznati da joj to ipak nije bio decko, ali sam se ja osecala tako uzasno da mi ni nije bilo bitno da li jeste ili nije. U medjuvremenu sam ja njoj nasla novog tipa da joj skrenem misli, a ja priglabila ovog ahahhahaha podlo Ali nije se bunila! Posle mi se sve to vratilo kroz jednu situaciju… Ugledala sam jednog decka i umalo se nisam srusila koliko mi se svideo! I posle pola sata ja vidim on dolazi, ja pocela da se topim, padam u nesvest i ostalo… kad on pridje mojoj drugarici! Ni dan danas nisam to prebolela

3.Pomogne li ti alkohol u teškim trenucima? Misliš li da je to dobar lijek za pobjeći od stvarnosti ili bi navela neki bolji?
Hmmm… Pa ne pomogne meni alkohol u teskim trenucima jer ga ne pijem tad. Iskreno ne vidim nikakvu svrhu jer bi se samo jos vise ubedacila. Ja pijem kada sam u drustvu, kada se izlazi, zeza i provodi, jer sam ovako malo stidljiva i povucenija pa me to dosta opusti. A dobar lek je svakako drustvo i to neko koje je puno pozitivne energije, koje ce te dici i skrenuti misli.

4.Koju svoju osobinu bi istaknula kao svoju najbolju, a koja te posebno osvaja kod drugih? Zašto?
Uvek mi je tesko da pricam o sebi, ali eto neka bude tolerancija moja najbolja osobina jer nekako tu osobinu najvise volim i kod drugih ljudi. Takodje strpljenje i smirenost. Eto sve te osobine su moje, a takodje me i osvajaju ahahhaha.

5.Jesi li romantična duša koja sanja o vjenčanju iz sapunica? Kako zapravo zamišljaš taj svoj sudbonosni dan?
Kada sam jednom decku rekla da nisam romanticana on se samo slatko nasmejao i rekao mi ma ni ne znas da jesi, samo nikad nisi naisla na neku romanticnu osobu da bi to osetila. Ne znam iskreno, ja mislim da se ne bih snasla u takvim situacijama. Meni da decko tako iznenada donese ruzu ja bih se postidela. Sanjam o vencanju, ali definitivno ne o nekom iz sapunica! Moje idealno venacnje bi bilo vrlo skromno, sa malim brojem gostiju, onako neka intimnija atmosfera, a nikako one velike tradicionalne svadbe sa narodnom muzikom, trubacima i ostalim obicajima. A uvece bih posebno organizovala neku zurku sa mladima i naravno muzikom koja meni prija jer je to ipak moj dan i najbitnije je da se ja lepo provedem, naravno i mladozenja.

6.Jesi li ikad izdala nekog sebi dragog? Možeš li nam to opisati.
E ovde stvarno nemam sta da pisem niti opisujem jer nikad nisam izdala nekog sebi dragog. Bilo je situacija kada sam prekidala neka prijateljstva i u tom trenutku mi je to mozda i izgledalo kao izdaja ali sada shvatam da nije tako. To zaista sebi nikad ne bih oprostila, tako da se nadam da se nece nikad ni desiti.

7.Ljudi gledaju Maru kao distanciranu osobu od svih i svega, a opet zanimljivu na neki svoj način. Kakva si zapravo u svom stvarnom životu?
Vidi ti sad to, nisam znala da me ljudi tako gledaju hahahahah. Nadam se da si se dobro raspitao! O tome kakva sam u stvarnom zivotu sam vec pricala, pa ko ne zna jos uvek neka malo kopa po forumu. U kratkim crtama ja sam vrlo komplikovana osoba za upoznavanje jer sam prilicno zatvorena i ne dam svima da lako udju u moj zivot. Volim da saslusam ljude, ali ne volim puno da pricam o sebi. Naravno, volim sve sto vole mladi, razumecemo se na sta sve mislim ahahhaha. Vrlo sam emotivna i veliki sanjar.

8.Bi li pomogla osobi koju voliš da joj samo ti možeš pomoći pod cijenu da pogaziš svoju čast?
Pa pitanje je koliko je velik i ozbiljan taj problem koji treba da se resi. Za neku glupost ne bih sigurno. Jedino u sta sam sigurna je da bih sve uradila za svog brata jer je on osoba koju volim najvise na svetu!

9.Koje je tvoje mišljenje o "lakim" djevojkama?
Ne mogu da sudim nekom koga ne poznajem dovoljno dobro, tako da se ni ne upustam u ta razmisljanja. Bila sam i ja nekad u situaciji kada bi mozda neko za mene rekao da sam “laka”. Sve zavisi na koji nacin neko dozivljava zivot, a i na sta se to “laka” konkretno odnosi. Zivi svoj zivot kako mislis da treba i ne gledaj u tudje dvoriste.

10.Kako je izgledao tvoj savršen dan s dečkom kojeg si zaista voljela?
O ovom pitanju sam razmisljala, verovao ili ne, pola sata! Na kraju sam dosla do tuznog zakljucka da takav dan ne postoji. Duga je to sad prica, ali ja nikad nisam imala vezu kakvu sam zelela u smislu da tako provedem jedan divan i nezaboravan dan sa tom nekom osobom. Bilo je predivnih trenutaka i imam mnogo lepih secanja nista sto bih ovako mogla da podelim sa vama. Ali docice valjda i taj dan kada cu ja biti potpuno ispunjena.



Poslije Mare u goste nam stiže prvi maturant. Dečko koji dolazi iz Zagorja. Osoba koja izbjegava svađe i za svakoga ima lijepu riječ.Također je natjecatelj X factora i slovi za favorita.

RED CARPET - Page 9 Krunooo
Naš sljedeći gost je Kruno ,a njega smo pitali...

1.Jesi li ikada krio svoje osjećaje pred osobom do koje ti je neizmjerno stalo?Kako si se nosio sa time?
Jesam. Pa, obično smo jaki, ali vrijeme je faktor koji neke stvari stavlja na sunce.
Problem je što sam sa tom osobom bio preblizak i nije bilo lako otvorit novu stranicu u životu, ali život je situacija okrutnih događaja.

2.Misliš li da je moguće sakriti emocije pred nekim?Koja je savršena formula za to?
Pa, ovisi pred kojom osobom to skrivaš. Ja znam da pred svojom najbolja prijateljicom ne mogu sakrit ništa. Ona zna kad sam tužan, ali ipak nosim osmijeh, kad me nešto tišti, kad sam zaljubljen...
Pred nekima mogu, a formula je biti "tvrd ko orah"

3.Jesi li se našao u situaciji da pred osobom koju voliš svjesno joj nešto lažeš kako bi ispao bolji u njenim očima?Možemo li čuti primjer?
Pa, to su obično neke sitne stvaričice, ali ne ispadam onda bolji. Nešto ozbiljnije ne mogu nać.

4.Što je to u što se Kruno zaljubi u nekoj osobi ?
Pa, nekako mi je karakter najvažniji i ponašanje, no nisam od onih kojima fizički izgled nije bitan.
Jednostavno dogodi se boom i to je to

5.Koliko si spreman učiniti zbog ljubavi?Najluđa stvar koju si zbog iste napravio?
Pa, mogu ići daleko i napravit dosta toga. Krao sam ruže za svoju dragu, to je simaptično bilo

6.Podvojena su mišljenja o vezama na daljine.Neki kažu da je to neizvedivo dok drugi da ljubav ne poznaje granice.Što bih ti odgovorio?
Pa, nisam ljubitelj takvog načina života, ali sve Vam to ovisi o situacijama koje se događaju. Ako je ljubav stvarno jaka i k tome je u vezi prisutna vjernost i nema prejakog koncetrata ljubomore , veza mora uspijeti. Svoje sexualne nagone u takvim situacijama moramo kontrolirati.

7.Bi li se osjećao manje vrijednim da je ljubav tvog život daleko uspješnija na svom poslovnom planu od tebe?
Pa, ja nisam takav tip. Bio bih vrlo sretan i ponosan da je ljubav mog života uspješna, no sad ovisi da li bi mi bili zajedno. Ako bi to bila bivša ljubav, vjerojatno bi me hvatao osjećaj "manje vrijednog"

8.Kada bi mogao izabrati između savršene ljubavi i savršenog posla što bi izabao?
Mogu dati definiciju da je ljubav prolazna ili da se savršena ljubav desi samo jednom u životu. Sreća je najvažnija stvar u životu i odabrao bih savršenu ljubav jer je ona uzrok uspješnome životu. Vjerujem da bih uz savršenu ljubav našao i savršen posao.

9.Postoje li osobe na forumu bez kojih bi tvoj život bio nezamisliv na društvenoj razini van svih internetskih suradnji?
Da, postoje. Poznajem Kodija,Groficu Lidiju i Marija i to su krasni mladi ljudi sa kojim je neizmjerno ugodno provoditi vrijeme na kavama i Dorama i siguran sam da ćemo se i dalje družiti, a volio bih upoznat i Bebija jer je on jedna osoba koja unosi svježinu, radost, show i znam da je kvalitetna osoba... .Nadam se Beogradu 2013.
Dobar je ovaj naš forum

10.Kako bi smisleno opisao ljubav i osjećaš li je sada?
Smisleno..., to nisu ni najveći znastvenici opisali
Ljubav je kad možete poletjeti jer se nalazite kraj osobe koju volite i to vam daje snagu da učinite nemoguće. Svaki dan vam je odličan bez obzira na to što se dešavalo.Kad imaš podršku od nekog i daj Netko te može utješiti, zagrliti kad je najteže i kad je sve dobro to je za mene ljubav i osjećam je sada!

I za kraj imamo još jednog maturanta.Čovjeka koji želi ići Pantinim pa i Jasminovim stopama i upisati Pravo.Kad smo već kod Jasmina uz njega,ovaj gost slovi za najlijepšeg forumaša.On je dalmatinac,Rozga je njegov zakon,mrzi nepravdu i ovdje kroji sudbinu,sramežljiv je a opet jak na riječima on je naš admin...

RED CARPET - Page 9 Brunoooo
.......Pauly D


Ovako je izgledao intervju s njim:

1.je li ti nekad došlo da odeš sa ovog foruma jer ti je bilo dosta svega ? Ako je što te preobratilo?
Pa nekoliko puta mi je to prošlo kroz glavu i to uvijek za vrijeme svađa koje su prije bile puno veće nego sada, ali većinom bi razmišljao o napuštanju HSC-a, a ne foruma. Forum nikad nebi napustio, možda kad bi se zasitio bi ga rjeđe posjećivao, al ovo je 'mojih ruku djelo' i svih onih koji ga posjećuju tako da je forum naš i ne napuštamo ga :-D.

2.U privatnom si životu ,koliko sam shvatio srednjoškolac,laska li ti to da je tvoja riječ ovdje zakon pred ljudima koji su i stariji od tebe?
Da, srednjoškolac sam, maturant. Ma ja iskreno imam osjećaj ko da smo svi isto godište, znam da su neki stariji mlađi ali ne gledam po godinama nego po zrelosti koji neki pokazuju kroz pisanje i kroz izjave i ponašanja u pojedinim situacijama. Biti admin je preteško, koliko god se nekima činilo lako, nije. Nije lako suditi i odrediti tko je pravu, a tko nije kad svatko ima svoje argumente. Također nije lako donositi neke odluke kad će se neki s time slagati neki ne, i onda kad nešto odlučiš moraš biti svjestan da ćeš trpiti i uvreda i napada, al tako je to.

3.Koji je tvoj životni san?
Moj životni san? Nemam pojma hahahahhaa. Htio bi živjeti lijepo pa sad kako god to bilo

4.Što te u životu ispunjuje,a da recimo nije glazba,gdje se pronalaziš i što voliš raditi kada nađeš vremena samo za sebe?
Ispunjuje me druženje s prijateljima, curom, izlasci. Kad nađem vremena za sebe, a imam ga dosta onda nemam pojma šta radim hhahahahahhaa. Kad imam vremena volim izać vanka, pit, zabavljat se prijateljima i društvom pričat gluposti radit gluposti, tako sam npr. prošlu subotu izašao vanka i tolko popio da sam se po povratku kući bacio u grmlje putem pa su me morali izvlačit hahahahhaha al bilo je prezabavno, nažalost sljedećg jutra nije bilo tako zabavno :-( hahhaa.

5.Koja je najveća glupost koju si napravio zbog ljubavi?
Hmm nikoja hahahhaa. Ja sam samo jednom bio zaljubljen i to trenutno u curu s kojom jesam, a još nisam napravio nijednu glupost tako da ne znam :-D.

6.Jesi li inače po prirodi emotivan muškarac?Što te može rastužiti toliko da se zatvoriš u svoja četiri zida i pustiš suzu kad te nitko ne vidi?
Pa ono, rijetko plačem, ne sijećam se niti kad sam zadnji put plakao. Rastuže i razbjesne me nepravda, laži i sve te gluposti, ali ne do te mjere da plačem :-D.

7.Jesi li ikada izdao prijatelja?Jesi li ti bio izdan?Možeš li navesti koji primjer.
Hmm izdao nisam nikad, a bio izdan jesam jednom, ali to je bilo riješeno odmah pa onda... ne bih o tome, glupost je.

8.Kako bi Bruno zaprosio svoju buduću suprugu?
Čeka bi da ona zaprosti mene hahahhaha. Ja san inače sramežljiv tip ono, šta ja znam, uvijek više volim kad cura napravi prvi potez hahaha, al šta se tiče prosidbe to bi ipak ja napravio al nemam pojma kako, doveo bi ju na forum i napisao na naslovnici UDAJ SE ZA MEEE hahahahhaa Bože sačuvaj zezan se hahahhaa.


9.Imaš li neku sentimentalnu vrijednost koja je tebi posebno bitna?Možeš li nam što reći o njoj?
Nemam hahaha šta će mi to :-D.


10.Da se jedan dan možeš odreći svog života i živjeti nečiji tuđi...ti bi bio ?Zašto
Ulalala nemam pojma meni je super i ovako kad sam ja ja hahahaha, al ono bilo bi zabavno bit neki pjevač na jedan dan tipa Enriquea on je onako na prvo lijep kao i ja, mislim ne može bit lijep kao i ja nitko hahahhahaha. Bilo bi zabavno ono imat glasa pjevat bit s mnogo cura u jednoj večeri i takoo :-D.


I za kraj emisije ostavili smo DA/NE pitalice koje su bile iste za sve goste pa eto kako je to izgledalo:

1.Mislite li da vrijedite više od onoga kako se zapravo prikazujete pred drugim ljudima?
Panta:Da
Mara:Ne
Kruno:Da
Pauly:Da

2.Biste li se mogli zamisliti bez ovog foruma?
Panta:Da
Mara:Da
Kruno:Ne
PaulyDa

3.Jeste li ikada zbarili nekoga i poslije se kajali zbog toga?
Panta:Da
Mara:Da
Kruno:Da
Pauly

4.Je li vas ikad "osramotio alkohol"?
Panta:Da
Mara:Da
Kruno:Da
Pauly:Da

5.Jeste ikad nešto ukrali od poznanika/prijatelja?
Panta:Ne
Mara:Ne
Kruno:Da
Pauly:Da

6.Da nekome strancu na cesti padnu novci biste li potrčali za njim da mu vratite?
Panta:Da
Mara:Da
Kruno:Da
Pauly:Da

7.Imate li koju urođenu manu?
Panta:Ne
Mara:Da
Kruno:Ne
Pauly:Ne

8.Jeste imali kad grupni sex?
Panta:Ne
Mara:Ne
Kruno:Ne
Pauly:Ne

9.Jeste ikada obukli kostim suprotnog spola?
Panta:Da
Mara:Ne
Kruno:Da
Pauly:Da

10.Biste li stali pred publiku i održali koncert?
Panta:Da
Mara:Ne
Kruno:Da
Pauly:Da





I eto to je sve od nas za večeras zahvalili bismo se svim gostima i naravno našim čitateljima, srdačan pozdrav i do neke druge prilike


Zadnja promjena: kodi; 31.03.12 23:27; ukupno mijenjano 2 put/a.
kodi
kodi

Broj postova : 2493

[Vrh] Go down

RED CARPET - Page 9 Empty Re: RED CARPET

Postaj by Cvjećko 31.03.12 23:25

Slatko!
Mara mi je baš nekako simpatična ispala. ^_^
Lijepa pitanja.

A na ovo "Najbolji izlet" kod Pante, odvalio sam se smijat' ko lud, ajmeeee. LOOOOOL!
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

RED CARPET - Page 9 Empty Re: RED CARPET

Postaj by Bebi 01.04.12 14:04

Dobra emisija divni ste! Smile
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

[Vrh] Go down

RED CARPET - Page 9 Empty Re: RED CARPET

Postaj by Pantomimicar 01.04.12 14:24

Dobra je bila emisija. Domaćin i ostali gosti su bili super Smile
Astronomija ili astrologija, ne znam samo Laughing
Pantomimicar
Pantomimicar

Broj postova : 710

[Vrh] Go down

RED CARPET - Page 9 Empty Re: RED CARPET

Postaj by Mara 01.04.12 15:19

Ja sam tek sad shvatila sta znaci pitanje: Imate li koju urođenu manu? Hahhahahahhaha Embarassed
Mara
Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

[Vrh] Go down

RED CARPET - Page 9 Empty Re: RED CARPET

Postaj by kodi 01.04.12 15:33

Mara je napisao/la:Ja sam tek sad shvatila sta znaci pitanje: Imate li koju urođenu manu? Hahhahahahhaha Embarassed

bila si odlična Smile
kodi
kodi

Broj postova : 2493

[Vrh] Go down

RED CARPET - Page 9 Empty Re: RED CARPET

Postaj by Leo 01.04.12 15:34

Mara je napisao/la:Ja sam tek sad shvatila sta znaci pitanje: Imate li koju urođenu manu? Hahhahahahhaha Embarassed

A ja se jos pitao sta je to jer nisam znao za postojanje iste nisam primetio da imas trece oko ili slicno hahahaha
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

RED CARPET - Page 9 Empty Re: RED CARPET

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.