EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RED CARPET

+17
HaYrOLa
Marijo
strajker
Cvjećko
Misfit
Kruno
Pauly D
Jasmin
^.^ Swedish Hero
Goxy
>>Been<<
Duje
Tinchey
Bebi
frozen
Leo
kodi
21 posters

Stranica 1 / 9. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

RED CARPET Empty RED CARPET

Postaj by kodi 05.02.12 15:13

RED CARPET



RED CARPET Redcarpetpic


Prvi puta na forumu igrati će emisija koja je poznata na našim prostorima.Emisija puna glamura,propalih prilika,tračeva,raznih tema koje se dotiču ali i ne dotiču nas kao pojedinaca.
Emisija je zamišljena da zajedno pratimo tjedna događanja kako u svijetu tako i kod nas na forumu te vam garantiramo da će uz komentare nastupa na HSCu, X factora i mnogih drugih biti ispovijesti samih forumaša,njihove priče za koje možda nikada niste čuli, razni intervjui snimke i mnogi drugi materijali koji će vas sigurni smo ostaviti bez teksta.
Emisija će se održavati vikendom u večernjim satima,a ovisno o gledanosti odlučit ćemo koliko ćemo često samu emisiju i održavati.
Postoji jedno PRAVILO:Svi koji će biti na neki način dio sljedeće emisije;molimo ih da ništa ne otkrivaju do samog odvijanja emisije uživo.Dakle sve što vas se pita kao komentar,kao neku priču ili vas možda ulove skrivene kamere ,o tome se ne priča do početka emisije.U protivnom će se emisija zatvoriti.
Eto to je ukratko sve za samu najavu,a na nam je sad 5 dana da osmislimo reportažu koja će vas ostaviti bez teksta.
Naš tim slučajnim će redoslijedom u svoju emisiju ubaciti određene forumaše,ali ukoliko netko želi preko reda s nekom svojom pričom ili komentarom ,želi izlanuti neki trač ali da pritom ostane anoniman;to je samo još jedan korak više što zanimljivijoj emisiji.
Vidimo se Bye!
kodi
kodi

Broj postova : 2493

[Vrh] Go down

RED CARPET Empty Re: RED CARPET

Postaj by Leo 05.02.12 15:17

odlicnoo cheers
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

RED CARPET Empty Re: RED CARPET

Postaj by frozen 05.02.12 15:42

cool Smile
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

RED CARPET Empty Re: RED CARPET

Postaj by Bebi 05.02.12 15:43

Odlično, iznećemo sav prljav veš i baciti koju buvu Very Happy
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

[Vrh] Go down

RED CARPET Empty Re: RED CARPET

Postaj by Tinchey 05.02.12 17:26

Jeej! Kad to počinje?
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

RED CARPET Empty Re: RED CARPET

Postaj by kodi 05.02.12 17:32

Tinchey je napisao/la:Jeej! Kad to počinje?

1. emisija je u subotu u večernjem terminu Smile
kodi
kodi

Broj postova : 2493

[Vrh] Go down

RED CARPET Empty Re: RED CARPET

Postaj by Duje 05.02.12 17:38

cheers
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

RED CARPET Empty Re: RED CARPET

Postaj by Guest 05.02.12 17:49

Ovo ide na Helia TV. :-D

Guest
Gost


[Vrh] Go down

RED CARPET Empty Re: RED CARPET

Postaj by kodi 05.02.12 17:57

rändajad je napisao/la:Ovo ide na Helia TV. :-D

ja sam tražio dopuštenje ovdje.pošto vidim da već ima nekoliko emisija odlučili smo krenuti u običnom chatu pa ukoliko emisija postigne poželjnu gledanost zamolit ćemo administratore da nas presele na TV Smile
kodi
kodi

Broj postova : 2493

[Vrh] Go down

RED CARPET Empty Re: RED CARPET

Postaj by Guest 05.02.12 17:59

kodi je napisao/la:

ja sam tražio dopuštenje ovdje.pošto vidim da već ima nekoliko emisija odlučili smo krenuti u običnom chatu pa ukoliko emisija postigne poželjnu gledanost zamolit ćemo administratore da nas presele na TV :)
Ja (nam) dajem blagoslov. ;-)

Guest
Gost


[Vrh] Go down

RED CARPET Empty Re: RED CARPET

Postaj by kodi 05.02.12 18:17

NAJAVA


RED CARPET Lasershown

Emisija će se odvijati u nekoliko dijelova:

U prvom djelu emisije imati ćemo kratke izvještaje sa prethodnih natjecanja HSC-a toga tjedna,komentare organizatora,pobjednika,nezadovoljnih natjecatelja te ujedno i istu stvar za X factor.
U prvoj emisiji gostovat će nam Leo kao organizator prethodna dva natjecanja i vidjet ćemo što on misli o HSC natjecanju općenito te kakvi su njegovi dosadašnji utisci.
U Pod temi X factor pričamo s organizatorom samog natjecanja i ideji samog natjecanja te o očekivanju i zadovoljstvu mentora svojim učenicima.
U rubrici Mudri kutak govorimo o temama koje nas svakodnevno muče kao pojedince i gostovat će nam također jedan specijalni gost sa životnim iskustvom.
Također imat ćemo javljanje uživo i intervju iz jedne zemlje te kao vrhunac emisije imamo 25 pitanja prljavog veša sa ZVIJEZDOM VEČERI.
Također da stvar bude još bolja imat ćemo dva tajna gosta čiji identitet nećemo otkriti niti u samoj emisiji ,a oni će gostovati u TRAČ rubrici tj otkrit će nam sočne detalje koji uokolo kruže a vi nećete niti pretpostaviti o kojim se ljudima radi.

Smatramo da je ovo dovoljno materijala da vas sve skupa vidimo za vikend u našoj prvoj emisiji uživo. Srdačan pozdrav do onda... Bye! I love you

kodi
kodi

Broj postova : 2493

[Vrh] Go down

RED CARPET Empty Re: RED CARPET

Postaj by Bebi 05.02.12 18:50

Mene baš zanimaju ovi tračevi i prljav veš Very Happy Ahahahaha! Very Happy
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

[Vrh] Go down

RED CARPET Empty Re: RED CARPET

Postaj by Guest 06.02.12 18:29

Kad ovo kreće? :jedvačeka:

Guest
Gost


[Vrh] Go down

RED CARPET Empty Re: RED CARPET

Postaj by kodi 06.02.12 18:30

rändajad je napisao/la:Kad ovo kreće? :jedvačeka:

za vikend Smile
kodi
kodi

Broj postova : 2493

[Vrh] Go down

RED CARPET Empty Re: RED CARPET

Postaj by kodi 08.02.12 14:12

PODSJETNIK : SVI KOJI SU DOBILI NEKI ZADATAK IZ PRODUKCIJE RED CARPETA NEKA GA IZVRŠE DO ODREĐENOG VREMENA KAKO SMO VAS OBAVIJESTILI ..HVALA
kodi
kodi

Broj postova : 2493

[Vrh] Go down

RED CARPET Empty Re: RED CARPET

Postaj by kodi 09.02.12 21:22

Red Carpet prva emisija bit će danas. 9.2. 2011. s početkom u 21,00.

Svi koji su dobili određenu ulogu u našoj prvoj emisiji a nisu je još izvršili ukoliko žele sudjelovati neka svoju dužnost obave do 20,30...

vidimo se uživo za nešto više od sat i pol I love you
kodi
kodi

Broj postova : 2493

[Vrh] Go down

RED CARPET Empty Re: RED CARPET

Postaj by kodi 09.02.12 22:46

tko će nas pratiti večeras ?
kodi
kodi

Broj postova : 2493

[Vrh] Go down

RED CARPET Empty Re: RED CARPET

Postaj by Leo 09.02.12 22:50

ja cheers
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

RED CARPET Empty Re: RED CARPET

Postaj by kodi 09.02.12 22:58

EMISIJU POČINJEMO S INTERVJUOM ORGANIZATORA PRETHODNOG HSC-A.

Evo kako Leo gleda na HSC u kratkim crtama :



1.Jeste li zadovoljni svojim prethodnim organizacijama?Zašto'?
Naravno da sam zadovoljan.Razlog je to sto su na neki nacin originalne i sto imaju temu koja se provlaci kroz celo takmicenje.Nisu spektakularne kao kod nekih zemalja ali su brze i sve se desava tacno na vreme.

2.je li istina da organizatoru nije posebni gušt organizirati ukoliko on sam ne pobjedi na prethodnom natjecanju?
Meni licno je svejedno da li cu organizovati kao pobednik ili desetoplasirani ali se oseti da neke od zemalja nemaju zelju za organizacijom ako na prethodnom takmicenju nisu pobedile.

3.Smatrate li da u vrhu budu lošije pjesme nego što bi trebale biti,a da one dobre ostaju ne zamjećene? Možete li dati koji primjer?
Sada ne mogu da se setim primera ali cesto se desava da moje 12-ke zavrse na dnu a nule na vrhu.Ali to je sve stvar ukusa pojedinca,ne mora da znaci da je nesto kvalitetno ako ja slusam i mislim da je to dobro.

4.Koji stil prema vama prevladava na ovom forumu,a koji bilježi najbolje rezultate?
Uglavnom je to neki pop zvuk koji i preovladava i donosi pobede.

5.Što biste poručili onima koji nikad nisu pobijedili?
Nikad ne odustaj!

6.Jeste li nekad poslali glasove ,a da niste poslušali sve pjesme.Ako da kad?
To mi se do sada nije desilo.I nadam se da nece.

7. Mislite li da ima i tzv "političke" igre na ovom forumu?
Kao i svuda nekad vise nekad manje.

8. Postoji li neki forumaš koji vas posebno iritira?
Da postoje ali ne toliko kao pojave nego na osnovu izjava,postupaka...Ne bih da imenujem predjimo na lepse stvari.

9.Biste li voljeli upoznati nekoga uživo sa foruma,koga?
Maru al nju vec znam hahahah. Nekoliko osoba moglo bi se reci. Been,Lunke,Jasmin,Asteroid,Veronica...

10.Vrijeđa li vas činjenica da neki komeniraju:"Neka Leo organizira,jer on ima vremena",a idete ka tome da postignete bolju profesiju od bilo kojeg igrača na forumu?
Naravno da ne ,neka pricaju ljudi.

Zahvaljuemo Leu što je gostovao u našoj emisiji
kodi
kodi

Broj postova : 2493

[Vrh] Go down

RED CARPET Empty Re: RED CARPET

Postaj by frozen 09.02.12 23:00

leo car I love you Laughing
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

RED CARPET Empty Re: RED CARPET

Postaj by Leo 09.02.12 23:02

croato je napisao/la:leo car I love you Laughing

I love you
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

RED CARPET Empty Re: RED CARPET

Postaj by kodi 09.02.12 23:02

Prije prelaska na temu o X factoru upravo nam je stigao intervju aktualnog pobbjednika HSC-a pa ćemo vam ga prezentirati,pobjednik se opravdao da je morao držati previše govora i nije stigao odgovoriti prije na naša pitanja pa evo njegovih kratkih odgovora:

1. jeste li očekivali da ćete pobjediti baš s ovom pjesmom?
2.Smatrate li da je bilo boljih od vaše?
3.Koji je glavni razlog zašto e želite ugostiti predstavnike u svojoj zemljI?
4.Postoji li neka pjesma koju ste do sad slali ,a mislite da ste baš s njom morali pobijediti,ako da koja?
5.Koja zemlja po vašem mišljenju šalje najbolje pjesme na HSC?
6.što je ključ pobjede na ovom natjecanju?
7.Jeste li uvijek glasali baš onako kako mislite da je po vašem mišljenju najbolje?
8. je li vas ova pobjeda usrećila ?

1. Ne, verujte mi!
2. Sledeće pitanje...
3. Ne organizujem.
4. Ako moram da biram to je onda definitivno pesma Eternal Love.
5. Babyland!
6. Brza, moćna i pesma koja vata na prvo slušanje.
7. Da!
8. Nemate pojma koliko!!!

Kao i sve zvijezde niti ova nije bila rječita ali čestitamo joj na pobjedi
kodi
kodi

Broj postova : 2493

[Vrh] Go down

RED CARPET Empty Re: RED CARPET

Postaj by >>Been<< 09.02.12 23:14

Mislite li da ima i tzv "političke" igre na ovom forumu?
Kao i svuda nekad vise nekad manje.

silent
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

RED CARPET Empty Re: RED CARPET

Postaj by kodi 09.02.12 23:15

X FACTOR

Pošto ste svi upučeni u ovo natjecanje nećemo previše pričati o njemu nego ćemo vam prezentirati izjave samog organizatora, mentora natjecanja te izjavu jedine žene u ovom natjecanju.
Unaprijed moramo izreći da nam je mnogo krivo što Swedish Hero nije dao svoju izjavu ali nećemo ulaziti u dublja pitanja zašto je to tako ....

Evo izjava...
što kaže organizator :
1. pitanje Odakle vam ideja za ovakvo natjecanje?
2.Smatrate li da ste postigli onakav show kakav ste zaista htjeli?
3.kako biste motivirali forumaše da se prijave u većem broju?
4. kako ste birali mentore?
5. hoće li pobjednici imati neku posebnu nagradu?
6.mislite li da je samo čisto pjevanje ključ koji vodi do pobjede u X factoru ?

1. Ideja, hmmm, bilo je dosadno na forumu, a imamo ljudi koje žele pjevati i pokazati svoje glazbene vještine, pa rekoh što da ne, ako to može organizirati UK može i Helija! :-D
2. Pa za sada o tome još ne mogu govoriti, okvirno jesam, za sada ide sve po planu.
3. Pa kad vide da ni ljudi koji sada sudjeluju nisu profesionalni pjevači, možda dobiju hrabrosti pa se i oni sami prijave.
4. MEntore sam birao po nekakvom glazbenom ukusu, Been - Balkan, Verka - Urbano.... itd
5. Pobjednik će imati super nagradu Ništa materijalno naravno hahahaha
6. Hmm da li je samo pjevanje ključ ne znam, vidjet ćemo

Been:
1. jeste li zadovoljni natjecateljima koji su vam pripali i zašto?
2. jeste li se smijali kada su vam neki od vaših učenika poslali snimke svojih nastupa ?
3.Biste li voljeli da ste dobili neke druge natjecatelje,tj da se nakon svakog natjecanja mentori i natjecatelji mjenjaju?
4.Po kojim kriterijima birate pjesme za svoje kandidate?
5.Što mislite da je ključ uspjeha za pobjedu u ovom showu?



1. Nisam ni zadovoljan, ali nisam ni nezadovoljan. Bilo koga drugog da sam dobio, bilo bi mi isto. Prvenstveno zato što nisam neki muzički ekspert, barem što se vokalnih izvedbi tiče, tako da bi mi gotovo svi sudionici showa zvučali isto. Zadovoljan samo ponajviše zato što me ne smaraju i što su, kad su se već ohrabrili na prijavljivanje, odlučili stvari shvatiti koliko-toliko ozbiljno i dati sve od sebe.
2.
2. Budimo iskreni, jesam. Sama činjenica da slušaš glas nekog sa foruma te nasmije. Ne smijem se zato što njihove izvedbe nisu savršene, jer niko od njih nije profesionalac. Moje bi vjerovato zvučale još gore i grđe, pa. prema tome, nemam nikakvog prava da se smijem bilo kome. Ipak, postoji jedna bitna razlika - smijati se nekome s ciljem da ga ismiješ i smijati se da ti bude zabavno. Ovo drugo je puno bolje.
3.
3. Kad bih mogao birati, izabrao bi vjerovatno neke druge. Ne zato što su Velvet i Kruno loši ljudi ili loši forumaši, već zato što sam nekako potajno želio forumaše koje malo bolje poznajem. Što se mijenjanja mentora tiče, vidiš, to i nije tako loša ideja. Ovako bi se moglo doći u situaciju da mentori u žiriju stalno guraju svoje "učenike".
4.
4. Prve dvije pjesme koje sam odabrao odabrane su po principu da to budu popularne i poznate pjesme, i da jedna od njih bude iz Hrvatske, a druga iz Srbije. Mogu ja izabrati i neke pjesme koje privatno slušam ( a svi znaju da to nisu baš uobičajne i konvencionalne pjesme), ali ne doživljavam ovaj show kao priliku da nekog zeznem ili uništim, već da neko, ko misli da zna pjevati, to uistinu i pokaže. Jedan kandidat je bio oduševljen pjesmom, drugi i ne baš, ali se nadam da ćete vi na kraju biti zadovoljni izvedbama.
5.
5. Ključ uspjeha ?! To je teško reći. Šta je ključ uspjeha u nekom reality showu ?! Ako ćeš iskreno, ja mislim da će neki tražiti klanovsku podršku i da bi to moglo biti

Veronica :
veronica1. jeste li zadovoljni natjecateljima koji su vam pripali i zašto?
Pa zadovoljna sam,sviđaju mi se njihove prve izvedbe,i mislim da će na kraju sve ispasti super.
2. jeste li se smijali kada su vam neki od vaših učenika poslali snimke svojih nastupa ?
Nisam,mislim da nitko ne očekuje neko savršeno pjevanje,a i treba imati hrabrosti za ovako nešto,stoga mislim da se nitko ne bi trebao smijati nečijim izvedbama
3.Biste li voljeli da ste dobili neke druge natjecatelje,tj da se nakon svakog natjecanja mentori i natjecatelji mjenjaju?
Pa zbog zanimljivosti samog showa mislim da bi bilo dobro kad bi se mjenjali mentori i natjecatelji,znači nova sezona novi natjecatelji mentorima.
4.Po kojim kriterijima birate pjesme za svoje kandidate?
Za prvu emisiju su sami odabrali pjesme jer nisam znala kako pjevaju,ali vec sada znam kakve pjesme trebam kome dati
5.Što mislite da je ključ uspjeha za pobjedu u ovom showu?
Pjevanje neće biti presudno,a sad još ne znam točno,vidjet cemo nakon par emisija

Jasmin:
1. jeste li zadovoljni natjecateljima koji su vam pripali i zašto?
Zadovoljan sam svojim natjecateljima jer sam dobio dvije zvijezde repatice.... ahaahaha ... Marijo koji je već istaknuta zvijezda po svim medijima u nas Hrvata, te Beba koji će svojim talentom oborit vas sve s nogu kao što njega svako malo alkohol obori ahaha
2. jeste li se smijali kada su vam neki od vaših učenika poslali snimke svojih nastupa ?
Nemam razloga za smijeh ovo što moji kandidati rade može se opisati samo jednom riječju a to je U-M-J-E-T-N-O-S-T!
3.Biste li voljeli da ste dobili neke druge natjecatelje,tj da se nakon svakog natjecanja mentori i natjecatelji mjenjaju?
Kao što rekoh zadovoljan sam što sam dobio Marija i Bebu i svakako sam protiv toga da se mijenjaju mentori i natjecatelji jer to nema smisla te se gubi poslovni odnos koji stvaraju mentori i njihovi kandidati !

4.Po kojim kriterijima birate pjesme za svoje kandidate?
Ma jašta sad da ti odam svoju taktiku, ne može , kidaj bre na desno!

5.Što mislite da je ključ uspjeha za pobjedu u ovom showu?
Ključ sam ja!

i jedina ženska natjecateljica Mara:

Mara 1.zašto si se prijavila?
Bruno me je pitao da li bih zelela da se prijavim i ja sam pristala. Samo tu postoji jedan problem, a to je da ja nisam znala da ce se to odrzavati svake nedelje Mada nije ni to toliki problem, s obzirom da necu ja dugo izdrzati u tom takmicenju
2.misliš li da lijepo pjevaš?zašto?
Ne mislim da lepo pevam... Mislila sam to kad sam bila mladja, i dok sam bila u horu ali sam ubrzo uvidela realnost hahaha. Pa kako zasto to mislim, cujem se pobogu hahahahahaha.
3.kakav plasman očekuješ?
Pa ne znam stvarno, zavisi od mojih protivkandidata, mozda i prodjem prvi krug...
4.jesi li zadovoljna svojim mentorom i bi li ga htjela mjenjati?
Pa ne znam da li sam zadovoljna ili ne... To bih mogla da zakljucim tek kroz par nedelja, ali za sada mi je ok, udovoljava mi hahahaha.
5.misliš li da ti je prednost što si jedina žena u natjecanju?Hoćeš li zbog toga imati povlastice?
Mislim da nije prednost, mada mozda i jeste, otkud znam kad je to sve ludo na forumu ahahahahhaha. Ali ako budem imala te povlastice, bicu zahvalna


podsjećamo X factor počinje ovog vikenda....

a sada slijedi prvi block vaših tračeva dragi forumaši : duboko udahnite vidimo se za nekoliko trenutaka


kodi
kodi

Broj postova : 2493

[Vrh] Go down

RED CARPET Empty Re: RED CARPET

Postaj by Bebi 09.02.12 23:19

Jasmine, divan si mentor! I nemojte da mi promenite mentora! Very Happy
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

[Vrh] Go down

RED CARPET Empty Re: RED CARPET

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 9. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.