EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

+34
Lunke
alien
Mara
SiXo
Kruno
Velvet
Ighor
Jasmin
Vinky
HaYrOLa
Tinchey
AjLuci
Misfit
Goxy
frozen
^.^ Swedish Hero
antica89
VasilijeM.
Belvedere
ESCbigFan
Duje
Marijo
The Đole
stribor7
KINGDOM_of_HEAVEN
Bebi
Cvjećko
Leo
asteroid
>>Been<<
mujo
Casper
mm1991sthr
Pauly D
38 posters

Stranica 1 / 12. 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  Empty Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by Pauly D 01.12.11 21:25

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  Picture4rx
Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  Picture5mw
Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  Picture6rw




Zadnja promjena: Pauly D; 15.12.11 20:24; ukupno mijenjano 2 put/a.

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by Pauly D 01.12.11 21:26

Maya Sar za Bosnu i Hercegovinu!



Nacionalna televizija Bosne i Hercegovine, BHRT, prema pravilima EBU-a još jednom je odlučila interno odabrati svog predstavnika za Eurosong. Sljedeće godine u Azerbajdžanu će ih predstavljati umjetnica koja je svojim autorskim umijećem, osebujnim glazbenim stilom i talentom za kratko vrijeme ostvarila vrhunske rezultate i zabilježila značajne uspjehe na bosansko-hercegovačkoj i regionalnoj glazbenoj sceni.

Maya Sar će u Bakuu, u svibnju sljedeće godine, pjevati vlastitu pjesmu koju će BHRT premijerno predstaviti početkom sljedeće godine.

Dugi niz godina Maya je bila članica pratećeg benda Dina Merlina s kojim je na Eurosongu 2011. u Dusseldorfu predstavljala Bosnu i Hercegovinu. Inicijator je regionalne humanitarne akcije za borbu protiv raka grlića materice. Za tu akciju, od Internacionalne Lige Humanista (dr. Elisabeth Rehn), dobila je priznanje – “Zlatnu plaketu za veliko ljudsko srce”. S prvim kantautorskim singlom “Nespretno” postigla je zapažen uspjeh i stekla naklonost velikog dijela publike.


Zadnja promjena: Pauly D; 15.12.11 20:23; ukupno mijenjano 1 put.

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by mm1991sthr 10.12.11 19:52

Navodno Opet Ide Grupa Hari Mata Hari, Ne Vjerujem Da Ce Hari Varesanovic Ic Sam.. Smile
mm1991sthr
mm1991sthr

Broj postova : 310

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by Casper 12.12.11 6:11

Bosna uvek salje super izvodjace i jos bolje pesme!
Casper
Casper

Broj postova : 292

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by mujo 15.12.11 13:51

Piši propalo.
mujo
mujo

Broj postova : 65

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by >>Been<< 15.12.11 16:32

Graja ne piše pjesmu. Hariju se ne ide. Iz BHRT-a šute !

>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by mujo 15.12.11 17:36

Ma išlo se njima,al očito ovi iz BHT ih ne žele obrati,sad ili su problem finansije ili nacionalni ključ ili im pjesma nije dovoljno dobra za ESC.
mujo
mujo

Broj postova : 65

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by asteroid 15.12.11 20:20

asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by Leo 15.12.11 20:23

Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by Cvjećko 15.12.11 20:28

Ne volim je nešto pretjerano, al' eto... Šta bude.
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by >>Been<< 15.12.11 22:50

Hvala bogu ! Napokon dvojac "Hari & Dino" prestaju biti pretplaćeni na ESC. Iskreno, ovdje se vidi da su Dejan i Maja u zadnji tren nešto izmislili i uzeli Mayu Sar koja i ima funkciju na BHRT-u nekakvog producenta.

Ja prezadovoljan ! Maya je umjetnik. Profesor klavira i solo pjevanja. Dama u pravom smislu riječi. Naravno, ne očekujem neki vrhunski rezultat jer njen stil nije klasični eurovizijski, ali mi je drago da nakon 2007. konačno žena ide za BiH !
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by Bebi 15.12.11 22:53

Od pesme ocekujem jednu dobru baladu! Smile Nesto poput "Moj je zivot moja pjesma"
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by KINGDOM_of_HEAVEN 18.12.11 16:16

Napravice Maja sasvim izvesmo dobru stvar.
Ne bih voleo da to bude bas obicna tiha baladica u kojoj nema niceg drugog sem tihi nota i neznog glasa... pre neka energicnja balada gde bi mogla i trebala da prikaze svoj dobar vokal sa puno prelaza i slicno.......Drugim recima neka se ugleda malo na Jelenu Tomasevic a ne na Aleksandru Kovac,posto vidim dosta slicnosti izmedju nje i Maje !
KINGDOM_of_HEAVEN
KINGDOM_of_HEAVEN

Broj postova : 126

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by stribor7 20.12.11 17:38

Dobra je ona !!!

stribor7

Broj postova : 3

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by >>Been<< 20.01.12 19:19

Šta se dešava s našom pjesmom za Eurosong: Hrvati snimaju bh. evrovizijski spot?!

Za početak godine najavljeno predstavljanje pjesme na BHRT-u, ali se to nije desilo

Kada je s BHRT-a 15. decembra prošle godine odaslano saopćenje u kojem je javnost obaviještena da će Bosnu i Hercegovinu na Eurosongu 2012. u Azerbejdžanu predstavljati Maya Sar, pisalo je i da će BHRT njenu pjesmu premijerno objaviti početkom 2012. u programu BHT 1 i BH Radija 1.

Probijen termin

No, u drugoj smo polovini januara - a od pjesme ni traga ni glasa. Portparol BH Eurosonga Muhamed Mizić kazao nam je jučer da je šef ovog projekta Dejan Kukrić na odmoru i da se vraća za desetak dana.

- Dok se šef ne vrati, sigurno je da se neće dešavati ništa po pitanju predstavljanja pjesme - ustvrdio nam je Mizić.

Kako doznajemo, Kukrić je na odmoru u Dominikanskoj Republici, a naš izvor s BHT-a kaže nam da se ove godine nimalo ružičasto ne piše projektu BH Eurosong. Budžet za kompletan projekt iznosi 150.000 KM, a naš izvor ističe da "nikad nije bio manji i da se, stoga, ove godine ne treba očekivati nikakav spektakl".

- Emisija u kojoj će Maya Sar predstaviti pjesmu za Baku, neće biti ni blizu šou programa prethodnih godina. Može se desiti i da samo uđe u studio i otpjeva pjesmu u scenografiji emisije "Sve u svemu" - govori naš izvor s BHT-a, dok Mizić, pak, ističe da postoji nekoliko ideja o predstavljanju Mayine pjesme i da će gledaoci u svakom slučaju biti zadovoljni.

Mogu se čuti špekulacije da će evrovizijski spot bh. predstavnice Maye Sar realizirati hrvatska diskografska kuća "Aquarius Records", koja će i objaviti Mayin prvi album. Iz "Aquariusa" su nam potvrdili da će oni podržati Mayin odlazak na Evroviziju, kao i da planiraju da u vrijeme održavanja Eurosonga objave njen debitantski album.

Mayina šutnja

- Što se tiče spota, o tome još ne mogu govoriti. Ali, Mayu ćemo podržati - rekla nam je Ivana Futivić iz "Aquariusa".

Maya Sar do daljnjeg ne želi davati izjave i, kako nam je nedavno rekla, ima dogovor s Direkcijom BH Eurosonga da ne govori za medije dok ne predstavi pjesmu.

Hoće li Maja pjevati "Korake"?

Maya Sar 2010. godine također je konkurisala za odlazak na Evroviziju, ali je te godine odabrana pjesma "Munja i grom" autora Dine Šarana u izvedbi Vukašina Brajića. Kako se može čuti, pjesmu koja 2010. nije prošla na konkursu, Maya će sada pjevati u Bakuu. Navodno ta pjesma nosi naziv "Koraci" i klasična je balada.


S druge strane, u Sivom domu može se čuti da Maya za Azerbejdžan priprema, ustvari, bržu numeru.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by asteroid 20.01.12 19:56

piši propalo Sad
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by Pauly D 20.01.12 23:57

Navodno pjeva na eng negdje pročitao..

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by >>Been<< 21.01.12 0:09

asteroid je napisao/la:piši propalo Sad

Pa što ? Nisi valjda očekivao da će biti neka plesna stvar.. Very Happy Maya jedva priča brzo, a kamoli da pjeva Laughing
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by asteroid 21.01.12 1:01

>>Been<< je napisao/la:

Pa što ? Nisi valjda očekivao da će biti neka plesna stvar.. Very Happy Maya jedva priča brzo, a kamoli da pjeva Laughing

od nje nisam očekivao plesnu pjesmu, ali ako bude neka tipična balada koju nitko neće primjetiti, teško da će u finale, ali nikad se ne zna, prema ovom tekstu ta je pjesma Koraci stara skoro 3 godine, pa ako su baš radili oko nje, možda bude nešto, a možda ne Smile
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by Guest 28.01.12 15:36

Maya je predobar izbor. Istina, upravo sam prvi put čuo njenu pjesmu Nespretno, ali jednostavno me je oduševila. Nešto novo od nas, pun pogodak. E sad, treba čekati na ESC pjesmu, nadam se upravo nečemu kao što je ova pjesma.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by >>Been<< 28.01.12 16:58

rändajad je napisao/la:Maya je predobar izbor. Istina, upravo sam prvi put čuo njenu pjesmu Nespretno, ali jednostavno me je oduševila. Nešto novo od nas, pun pogodak. E sad, treba čekati na ESC pjesmu, nadam se upravo nečemu kao što je ova pjesma.

Nespretno je predobra pjesma. Njen muž, Mahir Sarihodžić, ima svoj studio i on je producent, ali ona ne snima pjesmu sve dok sebi ne napiše nešto jako, jako dobro. Već dvije godine radi na albumu.

Inače, ona je pisala neke pjesme Dini Merlinu.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by The Đole 28.01.12 17:00

Da se ne lažemo, u BiH je ostalo svega 2-3 pjevača koja nisu otišli na ESC Laughing
Oni će u narednih nekoliko godina, a onda ide sve ispočetka Laughing
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by Marijo 28.01.12 17:08

nadam seee sljedece godine Selma Bajramii na ESC I love you cheers
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by The Đole 28.01.12 17:15

Pa imaju još ona, Boris Režak i Igor Vukojević Laughing
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by asteroid 28.01.12 18:41

Ima Al Dino i onaj Armin Very Happy
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 12. 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.