EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

+34
Lunke
alien
Mara
SiXo
Kruno
Velvet
Ighor
Jasmin
Vinky
HaYrOLa
Tinchey
AjLuci
Misfit
Goxy
frozen
^.^ Swedish Hero
antica89
VasilijeM.
Belvedere
ESCbigFan
Duje
Marijo
The Đole
stribor7
KINGDOM_of_HEAVEN
Bebi
Cvjećko
Leo
asteroid
>>Been<<
mujo
Casper
mm1991sthr
Pauly D
38 posters

Stranica 2 / 12. Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 2 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by >>Been<< 28.01.12 18:57

asteroid je napisao/la:Ima Al Dino i onaj Armin Very Happy

Dubioza Kolektiv, Zooster, Plavi orkestar ( već su dobijali ponude ), Divlje jagode, Igor, Bors, Erato ( kad bi se ponovo okupile ), Nermin Puškar i još podosta ovih što ih štanjcaju na talent showovima.

Selma B. ne može jer ne zna padeže. Al Dino ne može jer tuče ženu.

>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 2 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by asteroid 28.01.12 19:00

da bar hoće Dubioza, volio bi više neg da Selma ide Very Happy
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 2 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by Guest 31.01.12 12:19

>>Been<< je napisao/la:

Dubioza Kolektiv, Zooster, Plavi orkestar ( već su dobijali ponude ), Divlje jagode, Igor, Bors, Erato ( kad bi se ponovo okupile ), Nermin Puškar i još podosta ovih što ih štanjcaju na talent showovima.

Selma B. ne može jer ne zna padeže. Al Dino ne može jer tuče ženu.

Ima i ona Romana, ona je iz Banja Luke, je l' te?

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 2 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by The Đole 31.01.12 13:33

LOL Romane se sjeća samo rodbina Laughing Šalim se, ima ona, mada... Very Happy
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 2 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by >>Been<< 31.01.12 13:42

Prebacila se u narodnjake ! Na Pink s njom ! Very Happy
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 2 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by Guest 31.01.12 13:45

Ma sjetio sam se nje zato jer je živila prekoputa moje tetke. Sad ni ona ni moja tetka ne žive na istom mjestu. :-D

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 2 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by The Đole 31.01.12 13:46

rändajad je napisao/la:Ma sjetio sam se nje zato jer je živila prekoputa moje tetke. Sad ni ona ni moja tetka ne žive na istom mjestu. :-D

Hahaha Very Happy Mogla bi ona ustvari, eto sledeće godine. Samo šteta, otiće do BG-a samo Laughing
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 2 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by Guest 31.01.12 13:48

The Đole je napisao/la:

Hahaha :D Mogla bi ona ustvari, eto sledeće godine. Samo šteta, otiće do BG-a samo :lol:
Ja mislim da je najgore predstavniku zemlje pobjednice, em brani titulu, em ne ide nikuda iz svoje zemlje. :-D

Očekujem nešto super od Maye Sar, već sam se navukao na Nespretno.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 2 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by The Đole 31.01.12 14:05

@randajad: fazon je što niko poslije Irske nije odbranio titulu, niti će vjerovatno Laughing Ali njima je najveći doživljaj, poslušaj reakcije publike kad su Jelena ili Lena pjevale kod kuće. Ono treba doživjeti!
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 2 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by Pauly D 08.02.12 15:32

10.ožujka doznajemo pjesmu.

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 2 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by Duje 08.02.12 15:34

Pauly D je napisao/la:10.ožujka doznajemo pjesmu.

svi se nafurali na ožujak Neutral
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 2 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by ESCbigFan 08.02.12 15:58

Pitanje:Zašto svi pošli na 10.trećeg ? xD
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 2 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by >>Been<< 08.02.12 16:12

Ove godine BHRT ima sve "genijalnije" poteze. Sad su još uzeli predstavljati pjesmu kad, realno, pola Evrope živo zaboli za BiH, i svi će gledati Švedsku. Mad
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 2 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by Pauly D 08.02.12 16:18

Pjesma će vjeorvatno biti prikazana na kraju Dnevnika ili tako nešto.

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 2 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by Leo 08.02.12 16:31

Pauly D je napisao/la:Pjesma će vjeorvatno biti prikazana na kraju Dnevnika ili tako nešto.


Simpaticno Laughing Laughing Laughing
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 2 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by >>Been<< 08.02.12 16:53

Pauly D je napisao/la:Pjesma će vjeorvatno biti prikazana na kraju Dnevnika ili tako nešto.

Možda da je izvede voditeljica Dnenvika Very Happy

Kako su nam dnevnici depresivni, sumnjam da će iko i dočekati kraj Very Happy Very Happy
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 2 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by >>Been<< 08.02.12 20:04

Inače, u pravilniku ( http://www.bhrt.ba/eurosong2012/pravila.html ) piše da je show u NEDJELJU 10. marta. Very Happy
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 2 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by Belvedere 08.02.12 21:19

Ocekivao sam realno da Kukric to napravi nedeljom (ne bi bilo prvi put), dakle 11 marta i pozove neke iz ex yu po starom obicaju ! Joks, Nina, Kaliopi ...
Ovako svi ce gledati Melodi festival i tri cuvena i dugo cekana Joksova minuta! Laughing
Belvedere
Belvedere

Broj postova : 180

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 2 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by >>Been<< 08.02.12 22:10

Belvedere je napisao/la:Ocekivao sam realno da Kukric to napravi nedeljom (ne bi bilo prvi put), dakle 11 marta i pozove neke iz ex yu po starom obicaju ! Joks, Nina, Kaliopi ...
Ovako svi ce gledati Melodi festival i tri cuvena i dugo cekana Joksova minuta! Laughing

Pa vjerovatno i ide 11. u nedjelju.

U pravilniku piše "u nedjelju 10. marta". Logičnije mi je da su pogriješili datum, nego dan Very Happy

>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 2 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by >>Been<< 12.02.12 16:24


Dejan Kukrić više nije na čelu delegacije BiH?!


Njegovu funkciju, navodno, preuzela je Lejla Babović. Tišina koja “dolazi” iz direkcije bh. Eurosonga nas naprosto zbunjuje. Ovo je ipak vrijeme kada bi se trebalo šuškati, nagađati o pjesmi, ali i samoj predstavnici Mayi Sar na 57. takmičenju za najbolju pjesmu Evrope.



U jednom momentu pomislili smo da su nam ovaj veliki snijeg umanjio značaj same manifestacije. Nismo ni slutili da je vanredna situacija nastala i u samoj direkciji bh. Eurosonga. Naime, informacija kojom raspolažemo je da Dejan Kukrić više nije šef delagacije. Naš izvor nam otkriva da je Kukrić ostao član referentne grupe, i da to ne odlučuju direktori televizije, već mnogo važniji ljudi kada je u pitanju Eurosong, te da je na mjesto šefa velikog projekta Eurosong sada imenovana Lejla Babović. Ne znamo zašto ovako bitnu stvar PR BHRT-a, Sabina B. Zečević nije podijelila sa novinarima, medijima i ostalima. Možda zato što ugovor još nije potpisan. Ali, i to je priča za sebe. Očito da Direkcija mora dati mnoge odgovore jer pitanja se sama gomilaju. Nismo uspjeli saznati koji je stvarni razlog zbog kojeg je Dejan maknut sa ovog projekta. No, definitivno, iako nam se ponekad činilo da “privatizira manifestaciju”, velika je šteta što na čelu naše delegacije nije upravo on, čovjek koji, ruku na srce, Eurosong ima u malom prstu. Do sada je izvrsno komentarisao ovu manifestaciju za gledaoce BHT, pa se postavlja pitanje hoće li nastaviti to raditi i dalje ili ćemo dobiti i novog komentatora koji će se u maju javiti iz Bakua? Naš sagovornik kaže da Dejan u ovom slučaju, nije napravio ništa loše, ali i naglašava da je za Mayu imao savršen plan i program…A sad…

Nadati se da će se do 10.marta, kada je bila dogovorena promocija pjesme, stvari postaviti na svoje mjesto i da ćemo znati mnogo više. Kao i to zašto sad BHRT odugovlači i zašto je promocija pjesme kad i pet ostalih zemalja iz regiona.

Izvor: Expressmag/Ekskluziva.ba
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 2 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by VasilijeM. 12.02.12 16:49

Prazne priče, Been. Smile
VasilijeM.
VasilijeM.

Broj postova : 1039

Kontinent Helia
Zemlja: Friday Republic (ex. Denmark of Peace)
Obavijest: BOW DOWN BITCHES!

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 2 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by >>Been<< 15.02.12 14:42

Raspad sistema u bh. delegaciji. Kukriću nisu dali da pošalje Harija, pa je on za 15 dana morao naći novog izvođača. Još, na kraju su ga smijenili i na njegovo mjesto postavili neku glupaču.

Neka nam je Bog u pomoći sa pjesmom ! Very Happy Very Happy
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 2 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by antica89 15.02.12 15:27

>>Been<< je napisao/la:
Svi se nadamo onom najboljem...

antica89

Broj postova : 6

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 2 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by Belvedere 15.02.12 18:52

Ova produkcija koja se radi u Rimu i Istanbulu , obecava! Ne verujm da je pesma losa uopste, samo je pitanje koliko moze isplaivati na povrsimu ! To cemo znati kad sve pesme dodju na videlo!
U svakom slucaju verujem da imaju pesmu za finale ! Ostalo za sada nije bitno!
Belvedere
Belvedere

Broj postova : 180

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 2 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by >>Been<< 20.02.12 16:14

https://www.youtube.com/watch?v=NDNUaJrYCYg

Impresivna izvedba jedne krasne pjesmice Very Happy
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 2 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 12. Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.