EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayrolin Dvougao

+27
Casper
Bebi
Vinky
Ighor
Lucas
Goxy
Velvet
Kruno
Nymeria
frozen
sandy
strajker
Jasmin
Tinchey
Veronica
Leo
^.^ Swedish Hero
Misfit
Duje
asteroid
>>Been<<
Cvjećko
Lunke
Mara
Marijo
HaYrOLa
Pauly D
31 posters

Stranica 21 / 40. Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Go down

Hayrolin Dvougao - Page 21 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Cvjećko 19.10.11 0:01

Znam o kome je riječ, i to mi je slučajno palo na pamet, sjetio sam se slike dotične osobe, i izgleda mnogo emo! I ne sumnjam da će biti gledanost ogromna. =)
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 21 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Lunke 19.10.11 0:01

Pauly D je napisao/la:


Sad mi je maturalna u 1. mjesec i mi muški plešemo na: AJM SEKSI END AJ NOV IT, VIGL VIGL VIGL, očekujemo ovacije Very Happy


ahhahahahhahah ali moras se ugojiti i nabaviti seksi gacice pa da zamesas Laughing Laughing Laughing
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 21 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Lunke 19.10.11 0:02

Cvjećko je napisao/la:Znam o kome je riječ, i to mi je slučajno palo na pamet, sjetio sam se slike dotične osobe, i izgleda mnogo emo! I ne sumnjam da će biti gledanost ogromna. =)


Vas odgovor je LAZ!!! Laughing
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 21 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Tinchey 19.10.11 0:02

Cvjećko je napisao/la:Znam o kome je riječ, i to mi je slučajno palo na pamet, sjetio sam se slike dotične osobe, i izgleda mnogo emo! I ne sumnjam da će biti gledanost ogromna. =)

AHAHHAAHAHHA Mislim da su svi skužili. Laughing
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 21 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Tinchey 19.10.11 0:03

Lunke je napisao/la:

Ne dolazi u obzir Mad

Ja nisam konjofil niti to zelim Laughing


Svi se kad-tad navuku. Wink

Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 21 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Lunke 19.10.11 0:06

Tinchey je napisao/la:

Svi se kad-tad navuku. Wink



Ma da se navucem na neki debilni crtani film??? hahahahhahahhaha

Miki Maus, Strumfovi, Paja Patak, Kremenkovi, Iznogud, Nindza Kornjace... to su bili crtaci a ne ovi vasi digimoni, konji, pokemoni i ostale gluposti sa kojima se plase mala deca.
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 21 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Cvjećko 19.10.11 0:07

^^ nisam znao da mu je djevojka Hrvatica. =P A, moram da priznam, i ja sam pomislio da pripada nekoj sekti kad sam prvi put vidio, lol. (no offence =))
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 21 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Cvjećko 19.10.11 0:09

A što se ovih Ponija tiče, strajker me je nagovarao da pogledam jednu epizodu, rekao sam bratu: '''oš sa mnom da gledamo My Little Pony?'' Odgovor: ''Koji ti je kurac?!'' XD

MLP EEEW!
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 21 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Tinchey 19.10.11 0:14

Novo u knjižarama "Kako stvoriti neprijatelje i okrenuti sve protiv sebe" by Janko. Laughing
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 21 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Guest 19.10.11 0:26

Ja mislim da je Bebi, too. Ja nisam, čak štaviše to gore nije ni blizu mene, btw Hayrola kako napreduje griffiniskaja jazyk ete langua? :-D

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 21 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by HaYrOLa 19.10.11 0:27

rändajad je napisao/la:Ja mislim da je Bebi, too. Ja nisam, čak štaviše to gore nije ni blizu mene, btw Hayrola kako napreduje griffiniskaja jazyk ete langua? :-D

nikako Smile hahahahahahah
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 21 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Guest 19.10.11 0:28

HaYrOLa je napisao/la:

nikako :) hahahahahahah
A deeeee...... :'( :-P :lol:

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 21 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Bebi 19.10.11 1:08

WTF?!?! Suspect
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 21 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Leo 19.10.11 10:42

HaYrOLa je napisao/la:

videces. Za tebe se spremam cele sezone. Mislis da si dosadan, ali veruj mi, od tebe mozda i ocekujem najvise


Sta li ce ovaj Hayrola pokusati da izmami od mene. Kao poligraf Laughing Izgleda ono sto ni ja sam ne znam o sebi . Laughing
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 21 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by HaYrOLa 19.10.11 20:21

HAYROLIN DVOUGAO




Hayrolin Dvougao - Page 21 Emodvougao




VECERAS U 20:00
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 21 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by HaYrOLa 19.10.11 21:02

Hayrolin Dvougao - Page 21 Jeffreestarlargemsg1226


DVOUGAO 3

`` BABY EMO IN A STRANGE WORLD ``
by Bebi





Dobro vece draga Helio. Dobrodosli u treci `Hayrolin dvougao` ove sezone. Kada sam razmisljao da li da vecerasnjeg gosta pozovem u emisiju,pitao sam se da li je dovoljno zanimljiv za tako nesto. A onda mi se on sam javio i ispricao svoju zivotnu pricu i odgovorio mi na to pitanje sam. Bez razmisljanja sam uradio intervju sa njim. Pozdravite Bebicu



*


Pozdrav Bebi, dobro ti meni dosao u `Dvougao`! Sta ocekujes od vecerasnje emisije? Cuvsi tvoju pricu, ja Boga mi, ocekujem oprecne reakcije!

- Zdravo i tebi Hayrola, zadovoljstvo mi je da gostujem u tvojoj emisiji. Pa ovako, posto sam nov u Helijskom svetu ocekujem da ce me bolje upoznati ljudi koji nisu imali prilike, dok neki me vec duze vreme znaju... Nadam se da ce ljudi pozitivno reagovati .

Ja moram da budem iskren, nakon price koje si mi ispricao, malo sam ostao zatecen, jer sam te drugacije dozivaljavao. Nista negativno, al ono, ipak si ti bebica... Da li mozes da mi kazes koliko imas godina Bebice?

- Pa u sustini i jesam ja fin, ali kad dodje vikend ja imam zelju za ludovanjem! Imam 19 godina!

Dobro. Lepe su to godine. Bebice, ti si meni pre ovog gostovanja ukratko ispricao svoju zivotnu pricu kao emo boy u tvom malom mestu gde zivis. Mi cemo o tome veceras pricati. Hajde mi za pocetak objasni sta znaci biti emo i zasto si bas to izabrao?

- Hm...Emo stil je konretno punk subkultura, koja je u poslednje vreme sve vise postala popularna i mnogo devojaka i mladica su poceli da furaju taj fazon...e sad, neko zato sto mu se to dopada, a neko iz fore...takoreci, neki ljudi su pozeri! Ti ljudi su uglavnom "over emotional" i vole to drugima naglasiti. Uglavnom se podrazumeva da su skloni samopovredjivanju, konretno vole ziletom po ruci ispisivati odredjene stvari, tj. individualno je sta...Naravno, tu je nezaobilazna šiška koja je vrlo bitan detalj tog stila. Moram priznati, da kao mladji sam bio u "emo tripu" ali ipak volim sebe i ne zelim sebe povredjivati! I dalje furam taj stil, samo sto sam te klinacke tripove prevazisao.

Cekaj, da bi bio emo moras da se kasapis? A zasto? Meni to nije nikakav dokaz emocija za Boga miloga? A sta je tebe tu najvise privuklo? Garderoba, siska, kasapljenje...

- Mene je najvise privukao taj stil, kao sto sam i rekao ja nisam bio sklon takvom dokazivanju emocija...sto je i po mom misljenju bezveze! Ali znam ljude koji su to radili, ali to je bas retko kod nas.

A sta oni rade, mislim, sta seku i gde? Je l` se samo seku bezveze ili nesto odredjeno, imena, znakove...?

- Uglavnom se seku po rukama, recimo u obliku slova svoje ljubavi i tako te gluposti ili nacrtaju pentagram i tako neke znake koje im se svidjaju...najcesce Peace!

Pentagram? Pa cekaj, vi ste satanisti?

- hahahah! ma otkud znam, ja to nikad nisam radio.

Hajde ispricaj nasoj publici kakve si probleme imao jer izgledas tako kako izgledas?

- Posto mesto odakle dolazim je malo, tako da sam skoro ubedjen da sam ja prvi poceo da furam taj izgled, e sad tu je bilo odredjenih problema...oblacenje u crno, bodljikave narukvice, ofarbana kosa, pirsing na usni...i naravno, kad odskaces iz nametnutih brendova i ukalupljenog nacina zivota odmah te prozivaju kako nisi normalan, kako pripadas nekoj sekti, kako odvratno izgledas i te fore...nagovaraju te da se vratis u "normalu", ali cekajte, ko je odredio sta je na ovom svetu normalno? Hm, da, neki mozgovi kojima je bilo dosadno su to nazvali MORAL...A kako to da zivotinje nemaju nametnuti moral i oni su ziva bica i njih je priroda stvorila... Realno, ne marim za to, neka sam u njihovim ocima amoralan!

Cekaj sad?! Kakve veze ima oblacenje u crno i narukvica i ofarbana kosa sa moralom, ne razumem... Je l` pored nacina odevanja ti kao emo radis i neke fizicke amoralne ili nemoralne stvari? Zar je samo izgled tu problem kod prihvatanja okoline?

- Problem je u tome sto ne radim bas nista, ali eto ljudi te ocenjuju po fizickom izgledu. Nikakve fizicke nemoralne stvari nisam radio, sem sto ponekad opustim uz alkohol pa pricam i radim gluposti. Ali realno, svi su kroz to prosli.

Gluposti? Da li su te gluposti dovele do toga da su pokusali da te ubiju? Pomenuo si mi kada smo razgovarali pred ovu emisiju da su pokusali da te ubiju. Ispricaj nam sad tu pricu, ja sam se sokirao.

- Posto izlazim na mestima gde se pusta metal, hard rok i slicne stvari, tamo izlaze i punkeri...oni su utripovani hejteri, koji mrze sve, ali bas sve koji ne furaju stil kao oni...E onda je bilo tu prozivki s njihove strane, pokusao sam da iskuliram ali sam ipak reagovao i pustio jezik u promet...i to nije ispalo dobro, imao je u dzepu noz, takozvani skakavac, i poceo me je juriti! Lutao sam tako ulicama u nadi da necu naici na njega, jer sam vec bio umoran od trcanja...sva sreca da je moj drug na vreme stigao inace bih svakako stradao, posto je naisao bas kada sam ja usao u auto...Kasnije je bilo pretnji preko poruka, no imao sam neko starije drustvo koje je sredilo tu stvar, a taj lik vise nije smeo ni popreko da me pogleda.

A po kom osnovu ste se vi pokacili da je doslo do toga da on poteze noz na tebe i juri te da te zakolje? Izvini , ovo je meni vec divlji zapad! Ja sam imao vec jednog gosta koga su pokusali da ubiju, al tu se radilo o tome da je on bio najlepsi u gradu i da su bili ljubomorni na njegovu lepotu i novac, al ovde ne znam sta je razlog? Pojasni mi taj slucaj!

- Radilo se o tome da je on imao kratalj fitilj i da sam u verbalnom smislu bio jaci od njega, sto se njemu nije dopalo i na taj nacin je hteo da me ucutka...mozda njemu i nije bila namera da me ubije, nego cisto da me zaplasi...ko zna

Ali oko cega ste se verbalno prepirali? Zanima me koja tema dovodi do toga da neko u klubu potegbe noz i juri te po gradu da te ubije?

- Konkretno poceo je sa pricom sta sam ja ovde dosao, kako meni nije mesto ovde da izlazim i tako dalje...uglavnom, na tome je sve pocelo ali rasprava nije ni dugo trajala jer je moj odgovor i bio "Sta to tebe zanima, ajde odj**i seljacino" u tom fazonu, ni ne secam se vise... I onda je on pukao, verovatno je bio pod dejstvom nekog opijata! Sto znaci da ako ti se neka budala tako obrati najbolje je iskulirati.

Uh... ajmo sad malo na vedrije teme. Seks, hahaha. Kog si ti seksualnog opredeljenja i da li trenutno imas partnera? Kakava su tvoja iskustva na ljubavnom planu? Kako se vole mladi emovci?

-Ja sam hetero opredeljenja, a za emovce u glavnom je vazilo da su gay ili bi opredeljenja...ja nisam imao problem s tim, oduvek sam bio siguran u svoju seksualnost iako su drugi pravili pitanje u vezi toga...Takodje, nemam problem s tim ako je neko gay, bi...Svako zivi na nacin koji zeli i to ne treba da se tice drugih . U ljubavi je za sad ok. Ne razmisljam svojim libidom, ali to je svakako u prirodi coveka, pogotovo kad si mlad...Vaznije mi je da sam ispunjen tom osobom i da mi nije dosadno...imam partnerku iz nase drage susedne zemlje Hrvatske, takoreci iz Zagreba . Vidjamo se uglavnom kada dodje u Srbiju .

Takodje si mi rekao da imas problema sa alkoholom? Ispricaj nasim gledaocima i daj im primer iz prve ruke sta sve moze da vam se desi ukoliko preterate...

- Uh! hahaha! To je posebna prica! Uglavnom, kada sam raspolozen za pice to ne valja, a zasto ne valja? Zato sto ja kad pijem, pijem do kraja! Bilo je tu mnooogo blamova, u pocetku je bilo plakanje u taksiju i ispovedanje taksisti...zatim je usledila kleptomanija...Jednom sam zaspao na klupi i padala je kisa, jedno sat i po sam spavao na kisi! Jednom sam taksisti rekao da me vozi za sve pare, a on me je odvezao na zeleznicku stanicu koje je kilometrima dalja od moje kuce i onda sam se peske vracao po hladnoci! hahahaha, jednom sam se tako odvalio da kada sam bacio peglu skidao sam lišće sa drveta i brisao se, naravno to je pokazatelj da sam fin da ne uzimam prljavo sa zemlje! hahahahaha . Nisam alkoholicar, ali volim da se opustim u dobrom drustvu.

Pomenuo si mi takodje a i sada si pomenuo da si kleptoman kada popijes... Sta ti se desava u tom trenutku i sta najcesce krades?

- Hahahaha, da to su uglavnom bile sitne stvari i to cesto samo da bih zeznuo ljude sa kojima sam dobar...uglavnom su to bili telefoni, cigare i tako neke sitne stvari, ali naravno ja to njima na kraju sve vratim.

Ako se pridrzavamo one `sto trezan misli, pijan govori` da li smatras da imas dobrog osnova da budes lopov, hahahah?
- Hahahaha! Ne, zato sto nikad nisam od nekoga nesto ukrao trezan, jer nemam potrebe za tim. Sasvim dovoljno sam finansijski obezbedjen da mogu imati uglavnom sve sto pozelim.

Vecina kleptomana, i to ogromna ne krade zato sto nemaju, vec zato sto im je to poriv, cisto da znas... A koliko popijes toga sto pijes kada pijes, kako kazes, `do kraja`?

-Ja pre svega najvise volim da pijem vino, pa kad se vec odvaljujem tu bude do 2 - 2,5 litre! Ali uglavnom ne jedem pre toga, da ne bih imao problema sa peglom

2.5 litre vina na prazan stomak? Zar ne smatras da je to malo mnogo? Iako je vino u sreednjoj kategoriji alkohola, ipak je to mnogo za tvoj uzrast? Shvatas li da je to izuzetno stetno, pogotovo zimi piti tolike kolicine alkohola i to jos na prazan stomak?

- Znam da je stetno, ali jbg...mladost ludost! Jer ja ipak ne radim to toliko cesto, omakne se nekad koji vikend kad je dobra atmosfera .

Da li smatras da pijes jer imas neki unutrasnji problem koji potiskujes u sebi? Kada najcesce pijes i da li si nekada pio sam sa sobom?

- U pocetku sam imao unutrasnji problem jer sam mislio da me ljudi oko mene ne vole i cesto sam plakao dok sam bio pijan...ali to je bio vrlo kratak period u mom zivotu, kasnije je to bilo uglavnom u drustvu, okupimo se i pijemo...Sam nikada nisam pio, jer mi je nekako dosadno.

Da li pijes da bi bio zanimljiviji ljudima oko sebe mozda?

- Ne, nego zato sto volim taj osecaj opustenosti u drustvu kada se svi dobro zezamo i ponekad radimo stvari koje nikad nam ne bi pale na pamet da uradimo u treznom stanju!

Pa upravo sam to i hteo da kazem, pijes da bi radio ono sto ne smes kad si trezan, dakle da bi bio zanimljiviji. Da li si ikada probao nesto od droge?

- Da, probao sam travu. Ali nije bilo bombasticnog efekta...ili sam ja mozda ocekivao nesto jace! Uglavnom, mislim da mi nisu dali neku jaku travu, ali ok...ima se vremena . Kako kazu u onoj pesmi "Ponekad trava, nikad heroin" . tako da, dokle god nije hemija, ja nisam narkoman .

Po meni jesi. Ukoliko se to sto si konzumirao zove narkotik, dakle ti si narkoman! Sta ce ti to? Sta te je nagnalo da probas?

- Zeleo sam da osetim kako je to, posto su mnogi to probali i iz njihove price kontao sam da to nije toliko stetno...stavise, ne stvara zavisnost, vecu zavisnost cigare stvaraju...Ali uglavnom, nije bilo efekta tako da to i ne racunam...ok mozda ti to smatras narkomanijom, ali vidis i sam da u americkim serijama i filmovima da je joint sasvim opustena stvar

A americki filmovi i serije su reprer za sve sto je dobro?

- To ja nisam rekao, ali ne treba toliku frku dizati oko obicnog jointa! Ne kriziram, nisam narkomancina! hahahaha!

Pa rekao si. Al dobro. Rece i ti mnoge stvari gore, pa si sam sebe demantovao kasnije. Da li se osecas srecno takav kakav si?

- Naravno, ali uvek postoje faze u zivotu kada nisi srecan...za sada ne mogu da se pozalim, ova godina mi je bila zaista uspesna! Voleo bih da tako i ostane, ali ponekad mora da nam se desavaju i losi trenuci da bi mogli kasnije osetiti srecu! To je jednostavno tako.

Bebice, da li smatras da bi osoba koja za sebe kaze da je srecna, konzumirala alkohol u tolikoj kolicini da ne zna gde se nalazi i da dozvoli sebi, na primer, da spava na ulici kao beskucnik 2 sata na kisi?

- Hahaha! To je bilo na proslavi Nove Godine i tu se bas mnogo popilo! Smatram da sam srecan, jer to ako se opustim u drustvu uz alkohol ne cini me osobom koja ima problem sa sobom! Secam se da sam na proslavi bas bio dobro raspolozen i da tu bas nisam imao kontrolu koliko pijem pa se iz tih razloga to i desilo.

Ali zar ne mislis da preterujes sa alkoholom? Kakvo je to opustanje i uzivanje ako kasnije ne znas gde se nalazis i spavas na ulici?

- Da preterujem je istina, to sam vec napisao. Ali to se ne desava svaki put nisam bas toliki propalitet! hahahaha!

Iskreno ja popijem nekad i mnogo vise nego ti, ali mi se nije desavalo da povracam taksisiti, spavam na ulici, da se brisem sa liscem, da placem i ispovedam zivot nekom coveku koga nikada nisam video...Da li smatras da je tvoj emo lifestile, opijanje do besvesti i konzumiranje droge beg od realnosti u kojoj se nalazis?

-Moze se reci, jer mi se ne dopada drustvo kakvo me okruzuje, ne mislim na moje drustvo nego u globalu na ceo sistem! Ali jbg, mi zivimo u vrlo primitivnim krajevima moze se reci da imamo mentalitet palanke. Ali u poslednje vreme sve manje se upustam u takve stvari i pokusavam da iskuliram sto je vise moguce a da ne ugrozavam sebe uz alkohol!

Kako sebe vidis za 5 do 10 godina? Da li ces i tada biti emo ili smatras da je to nemoguce, jer po meni je to nezamislivo stanje za odraslu osobu?

- Tacno i ja smatram da je to prolazna faza! Svaki tinejdzer ili mlada osoba prodje kroz tako nesto, a s godinama se uozbiljimo! Naravno, sad sam krenuo na faks pa je to jedan korak ka sazrevanju. Moja neka procena da cu furati ovaj fazon makar jos godinu dana jer je vec malo pocelo da me smara. Dolazi do zasicenja.

Dakle, u kom fazonu vidis sebe nakon ove trenutne faze?

- Uglavnom volim urban nacin oblacenja, mislim na stvari poput Conversa. Tako da ne vidim sebe kao nekog fensera.


Nikad necu razumeti zasto marginalne grupe uvek preiru i beze od fenseraja, u tome nema nista lose. Lepo je videti lepo. No dobro. Postovani gledaoci to je bila Bebica, moj i vas vecerasnji gost i verujem da vam je bilo i vise nego zanimljivo. Vidimo se sledece nedelje, a za kraj slusamo predstavnike BBR Novi Beograd na HSC 76 u Horehroniji, Bulent Esroy i Tarkana i pesmu `Bir ben bir allah biliyor`. Uzivajte i ne zaboravite da vas Vasa Diva H voli I love you


HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 21 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Leo 19.10.11 21:10

Surprised
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 21 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Pauly D 19.10.11 21:15

Iskreno ni malo zanimljivo Smile Nekako je sve bilo preforisrano i prenapuhano, diva je svojim pitanjima praktički odgovarala, tj. što god bi diva pitala i rekla Bebi bi potvrdio, ne sve, al ono, dosta toga... Don't like this Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 21 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Cvjećko 19.10.11 21:21

Znao sam o kome je riječ čim sam malo više pročitao naslove. =) Nemam šta da kažem, zanimljiv intervju definitivno. ^.^
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 21 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Guest 19.10.11 21:24

Leo, uključi koju riječ uz smajli ;-) :P
Janko, uh pa ti sve znaš... :P <3
I intervju je nak nak... možda sam očekivao više, ali sve onako ok, od 1 do 5 - 4

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 21 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Leo 19.10.11 21:26

rändajad je napisao/la:Leo, uključi koju riječ uz smajli ;-) Razz
Janko, uh pa ti sve znaš... Razz <3
I intervju je nak nak... možda sam očekivao više, ali sve onako ok, od 1 do 5 - 4

Bez reci sam ostao za neke delove. Mene da je jurio onaj sa nozem ne znam sta bi bilo Surprised
U nekim recenicama se potpuno slazem sa Bebi .
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 21 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Vinky 19.10.11 21:33

Smile
Vinky
Vinky

Broj postova : 1976

Kontinent Helia
Zemlja: EurovisionWorld
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 21 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Tinchey 19.10.11 21:34

Hmmm, čini se da sam u nekim stvarima sličan s Deyom. Smile
Ispravka; emo pokret je isključivo vezan uz glazbu započeto u 80' godinama 20. st. a ovo ostalo je današnje forsiranje i glupost proizašla iz američke reciklažne tvornice trendova.
Ja sam iskreno više očekivao, ali je dobra epizoda. Smile
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 21 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Kruno 19.10.11 22:10

Jako dobar intervju Wink
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 21 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Lunke 20.10.11 2:01

Znao sam da je Deya Very Happy

Iskreno ne volim ovakav vid oblacenja i ponasanja, isuvise je cudno za moj ukus. Takodje mislim da takav stil moze doneti mnogo vise losih stvari nego dobrih, sto se uvek ispostavi tako. Mislim svako moze slusati bilo koju vrstu muzike ali ja nikad necu razumeti ljude koji se umotaju u crno i tako provedu citav svoj zivot, meni to deluje kao da je ceo zivot proveden u patnji i bolu.

Ne podrzavam ni konzumiranje bilo kakve vrste narkotika, jer i trava je droga sta god vi pricali. Mnogi smatraju da si narkoman jedino ako koristis intravenske narkotike, e pa malo morgen i tabletice i trave sve to spada u jedan vid narkomanije samo razlicitih stepena.

Alkohol...to mi je jedino ok. Jeste da je preterivao ponekad, ali svi smo uglavnom nekad zar ne? Doduse nikad mi se nije desilo da se probudim na kisi i brisem se listovima, ali imao sam i ja dosta cudne situacije. Takodje ne mislim da ako se neko olesi nekoliko puta da je alkoholicar.

Sve u svemu odma sam sumnajo da je Baby cudan cim je dospeo na forum, sto se uglavnom ispostavilo tako.

Kao sto bi Hayrola rekao "fenseraj" (iako mislim da ako neko voli da se obuce "lepo" ne zaslužuje takav naziv) je najsigurnija varijanta. Niko te nece optuzivati da si satanista, nece pokusati da te ubije ako ne pravis probleme, jednostavno vodis miran i lep zivot.

Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 21 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 21 / 40. Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.