EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

+25
Jasmin
Sammi
frozen
Marijo
ESC_21
strajker
Velvet
Duje
HaYrOLa
Leo
^.^ Swedish Hero
Cvjećko
Steffan
The Đole
Lunke
Tinchey
Pauly D
Goxy
Kruno
Ighor
ESCbigFan
Zagreb16
sandy
>>Been<<
Veronica
29 posters

Stranica 3 / 19. Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next

Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 3 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by The Đole 11.05.11 18:30

Ako neko od vas nađe link za download prvog polufinala, nek mi javi Very Happy
Ja našao 2, jedan 7 GB, drugi 6, i to oba su samo nastupi, bez rezultata.
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 3 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Guest 11.05.11 18:39

Gdje si našao ... 'oćemo i mi Very Happy

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 3 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by ESCbigFan 11.05.11 18:46

^.^ Swedish Hero je napisao/la:Evo i moj osvrt na sinoćnje polufinale...

Za početak, dizajn je bio izvrstan kao i logo i slogan.
Pozornica najbolja ikada na Eurosongu, odličan kamerman (u večini slučajeva).

Voditelji savršeni, simpatični, imaju sve.

Moja obitelj (roditelji, brat i ja) je ocjenivala svaku pjesmu ocjenom od 1 do 10 ( u njoj je uključena koreografija, pjesma, vokal, kostimi(stajling i slično).

E sad zemlje:

  1. Poland // Pjesma mi se u početku nije svidjela, ali kada sam vidio prvu probu me oduševila. Tada mi je postala jedan od največih favorita, ali jučer je bila dosta loša. Ustvari nije ona bila baš loša koliko je vjerovatno do mikrofona (možda ga je i ona na nekim djelovima previše udaljavala). Ocjene u mojoj obitelji su bile sljedeće 4, 7, 5, 9 (moja je ova zadnja uvijek).
  2. Norway // Zabavna pjesma, ali u startu sam očekivao da bi vrlo vjerovatno mogli ispasti u polufinalu. Ocjene: 4, 6, 7, 7.
  3. Albania // Sve do proba mi je bila bezveze, ali onda mi je postala super. Engleski joj je užasan, ali ona pjeva izvrsno. Sviđa mi se i očekivao sam prolaz dalje. Ocjene: 5, 6, 7, 8.
  4. Armenia // Opet još jedna pjesma koja mi je do proba bila užasna, ali mi je onda postala dobra. Smatram da se jučer previše usredotočila na ples koji bi trebao (po meni) biti sporedna stvar (1. pjesma). Ocjene: 4, 6, 5, 6.
  5. Turkey // Ni prije, a ni poslije mi se nije svidjela, pa tako ni jučer. Ocjene: 5, 7, 7, 5.
  6. Serbia // Isto kao i večina ostalih, prije bezveze, a sad super. Jučer me se nije previše dojmila. Mogla je bolja otpjevati. Ocjene: 5, 7, 6, 6.
  7. Russia // Po meni ubjeljivo najbolji anstup jučer. Kako Alex pjeva ?! Mislim da je za svaku pohvali, pa i ako vam se pjesma ne sviđa morate mu priznati da je bio fenomenalan. On skače, pleše gotovo bez prestanka, dere se, radi salto i PJEVA. Najbolji jučer. Ocjene: 8, 8, 10, 10.
  8. Switzerland // Bila i ostala odlična. Navijam za Švicarsku svim srcem da dođu bar do top 5. Ocjene: 7, 7, 8, 10.
  9. Georgia // Oduševljen. Nikad mi se nije svidjela ova pjesma, pa ni poslije probe, ali jučer me oduševila. 100 puta bolji rock od Turske. Nitko nemože reći da je Turska bila bolja od Georgie. Turska je bila pre blijeda nekako. Ocjene: 7, 7, 8, 8.
  10. Finland // Jako zanimljiv nastup i efektan. Pozadina možda i najbolja jučer. Zaslužio prolaz u finale. Ocjene: 6, 7, 7, 7.
  11. Malta // Po meni najgori nastup jučer. Glen i nije bio toliko loš. Ocjene: 5, 7, 7, 4.
  12. San Marino // Zanimljivi su mi. Senit je dosta dobro otpjevala, ali pjesma kao balada nema ono nešto što te drži i zbog čega ju poželiš čuti do kraja. Ocjene: 5, 6, 6, 5.
  13. Croatia // Što se više bližio Eurosong sve mi je poistajala bolja pjesma. Darija nije loše otpjevala pjesmu, ali bilo je za očekivati da nećemo proći, ipak jedina zemlaj koja bi nama dala neke značajnije bodove je Srbija, dok bi ostali prije dali Srbiji nego li Hrvatskoj. Ocjene: 7, 10, 8, 9.
  14. Iceland // Najveće iznenađenje jučerašnjeg polufinala. Potpuno zaslužen prolazak. Vokalno su bili savršeni, pogotovo na refrenu kada svi zajedno pjevaju. Baš mi je drago zbog njih. Ocjene: 7, 8, 8, 9.
  15. Hungary // Nije loše, imala je problema nekoliko puta. Na nekim dijelovima je trebala prijeći iz chest voicea u head voice, ali to nije napravila. U svakom sluičaju sviđa mi se, pjesma je super. Vjerujem da će doći do top 10, a tamo negdje oko 5. mjesta. Ocjene: 6, 6, 7, 9.
  16. Portugal // Ništa posebno, nastup mi je bio zanimljiv i sviđa mi se što su koristili one natpise na raznim jezicima. Ostalo je nako (ništa posebno). Ocjene: 5, 5, 6, 4.
  17. Lithuania // Vokalno NAJBOLJI NASTUP, možda i u zadnje 2 godine. Pjemsa kao pjesma mi se baš i ne sviđa, ali ono što je ona jučer napravila je bio savršeno ! Nakon ovoga sam bio uvjeren da Lithuania prolazi dalje. Ocjene: 8, 8, 9, 9.
  18. Azerbaijan // Od početka su mi bili favoriti. Uživo ne zvuče baš toliko dobro, ali OK. Nigar se popravila u usporedbi sa prvom probom. Nastup je jako efektan, pogotovo kraj kada se oni dvoje grle a iznad njih pada ''vatrena kiša''. Ocjene: 5, 7, 7, 10.
  19. Greece // Još jedna odlična pjesma. Nisam ju zapravo nikada ni poslušao cijelu. Jučer me oduševila. Jedina stvar koju bi ja izbacio je onoga repera koji po meni samo smeta. Glas izvrstan kao i nastup. Ocjene: 7, 7, 7, 8.

Nakon zbroja svih ovih ocjena stanje je bilo ovakvo:

U finale prolaze:

  • Russia
  • Croatia
  • Lithuania
  • Switzerland
  • Iceland
  • Azerbaijan
  • Georgia
  • Greece
  • Hungary
  • Finaland

Pogodili smo ukupno 09 // 10 zemalja.
Jedna kriva zemlja je bila Hrvatska umjesto koje je ušla Srbija.

Meni se jako sviđaju finalisti. Jedino mi je žao Poljske, a od ostalih nikoga, a pogotovo ne Turske.

Very good! Very good! cheers cheers
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 3 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by The Đole 11.05.11 18:47

randajad je napisao/la:Gdje si našao ... 'oćemo i mi Very Happy

Bez rezultata? xD Samo do recapa Very Happy
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 3 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by ^.^ Swedish Hero 11.05.11 19:57

I da, moram napomenuti da prvi put da ne štede na reflektorima.
Stvarno je jedna od najboljih scena bila za vrijeme Mađarskog nastupa.

https://www.youtube.com/watch?v=za38XLVShjo
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 3 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Gost 11.05.11 20:10

Moram samo da napomenem kako mi se dopao koncept (Feel Your Heart Beat, otkucaji srca pre pesama, razglednice sa istom porukom na različite načine, ukomponovane razglednice u jednu veliku posle rekapitulacije itd.), ali definitivno sam grafički deo posla moram da popljujem - logo i animacije su super, ali - baneri/scoreboard/rekapitulacija je dno dna. Maltene iskopirana prošla godina sa velikom crnom pozadinom u Paintu, efekti kao da su iz PowerPointa uz loš rendering. Katastrofa. I rad kamera je bio jedan od najlošijih u poslednjih par godina, maltene ništa nije bilo dobro uklopljeno. Očekivao sam nešto originalnije i inovativno od Nemaca. Što se tiče voditelja - voditelji su OK, ali maltene je govor rađen na isti šablon kao i prošle godine, uz isti rad kamera, skoro sve je isto - pa i scena (fora da su voditelji na catwalku itd.). Apsolutno jadan humor (osim kod Anke koja je fantastična) sa propalim forama za koje bih pre plakao... Što se tiče nacionalne TV, sramota je što su komentatori izgubili vezu na početku showa (iako ne podnosim kravetinu Dušku što komentariše za nas, prvo neka se edukuje šta je Evrovizija, jer ima i kompetentnijih ljudi od nje da vodi nešto kao Eurosong, tipa ja), a druga primedba je što se Norveška pesma nije čula u 75% zemalja (prve dve minute).

Sve ostalo je OK, iako sam gore dosta naveo. Ko čita, čita će. ;-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 3 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by The Đole 11.05.11 20:20

Ja sam čuo da se norveška pjesma nije čula samo u Španiji, i da im je Španija dala 12, oni ne bi prošli u finale.
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 3 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by ^.^ Swedish Hero 11.05.11 20:36

Redoslijed nastupanja finalista prvog polufinala. Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 3 282426

https://2img.net/r/ihimizer/i/pb001.jpg/
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 3 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Gost 11.05.11 21:01

Djole94 je napisao/la:Ja sam čuo da se norveška pjesma nije čula samo u Španiji, i da im je Španija dala 12, oni ne bi prošli u finale.

Ne, u više zemalja se nije čulo, potvrđeno mi je lično od par ljudi. :-) Što se tiče dvanaestice, tako je, zato se norveška delegacija i nije žalila. ;-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 3 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by HaYrOLa 11.05.11 21:26

Znaci Dana je pevala sad na probi nikad bolje!!! FINALEEEEEEEEEEEE!!!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 3 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by HaYrOLa 11.05.11 21:53

Italija ima najbolje komentatore. Rafaela Kara radi polufinala a Bob Sinkler finale Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 3 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Pauly D 11.05.11 22:22

Norvešku sam stvarno očekivao u vrhu finala, iako nije tipična pjesma, ali mislio sam da će cijenit ovu različitost, stvarno je trebala proć Sad

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 3 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by ESCbigFan 11.05.11 22:41

Imala sam takav predosjecaj da ce Norveska poci odma doma.
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 3 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Pauly D 11.05.11 23:52

Norveška htjela ući u finale kao 11. zbog tehničkih problema sa zvukom za vrijeme pjesme!

Vidjet ćemo što će EBU reć Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 3 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Pauly D 11.05.11 23:52

ESC 2012:

22., 24. i 26. 5.


Preeeeeekasnooo -.-''''

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 3 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by HaYrOLa 11.05.11 23:53

Bruno je napisao/la:ESC 2012:

22., 24. i 26. 5.


Preeeeeekasnooo -.-''''


o neeeeeeeeeeeee, opet oko 25og Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 3 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Gost 11.05.11 23:54

Bruno je napisao/la:Norveška htjela ući u finale kao 11. zbog tehničkih problema sa zvukom za vrijeme pjesme!

Vidjet ćemo što će EBU reć :)

Ja sam čitao da se norveška delegacija nije žalila?! Ionako ne bi prošli da je sve bilo OK...

Bruno je napisao/la:ESC 2012:

22., 24. i 26. 5.


Preeeeeekasnooo -.-''''

Možda će i promeniti, nadam se. Nemačka je takođe pomerila na ranije. Sve zavisi kako se ugovori sa nacionalnom televizijom koja organizuje... Jedini datum koji je nemoguć je 19. maj kada je finale LŠ.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 3 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Pauly D 11.05.11 23:56

“Jacques bi prošao dalje”

– Uvijek navijam za Hrvatsku bez obzira na to je li riječ o sportu, glazbi ili nekom drugom području – zaključuje Houdek koji bi, da se pitalo Kseniju Urličić, sigurno bio pobjednik Dore.

– Otvoreno kažem da bi Jacques pobijedio da sam i dalje na čelu Dore. Bez obzira na glasove, lobirala bih da nas on predstavlja u Düsseldorfu i potpuno sam uvjerena da bi pjevao i u finalu – odlučna je bivša glavna urednica Zabavnog programa HTV-a.

– Ne razumijem zašto uvijek posežemo za nečim izvana kad u svojoj zemlji imamo dragulj koji odbacujemo. Jacques ima fenomenalan glas i čovjek je kojega se pamti – kaže legendarna Ksenija Urličić.


S njom smo najbolje rezultate imali, uvijek e lobirala kod Maltežana, od njih smo uvijek visoke bodove dobivali Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 3 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by sandy 11.05.11 23:59

još najbolje da ne bi prošao..


..aha odtada naše prijateljstvo s Maltom Very Happy
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 3 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Pauly D 12.05.11 0:12

Poland: Magdalena Tul
"I hope I will release a new album now, but I'll need some time. I might also need a vacation."

Norway: Stella Mwangi
"I'm fine. It was a great atmosphere in the arena, everyone seemed to be singing Haba Haba."

Albania: Aurelia Gaçe
"I'm shocked. I had great feedback from everybody and a good performance, so I'm surprised. The performance felt great. I guess it's not about the singer, I don't know what's it about."

Turkey: Yüksek Sadakat
"I'm fine, this is a competition and we were always aware of that we might not go to the Final. We will continue to rock'n'roll. We already have a very good career, and we will do our music, no matter what happens, and music is gonna keep us alive. In May and June we have a couple of concerts, then we will have a vacation, and after that we will release our new album.

In the greenroom afterwards, we celebrated each other and didn't say much more. It's a surprise that Turkey didn't go through, and not a good surprise. We still believe that we have a very good and powerful song. Our commentator as many others had to work with a telephone connection, since the sound didn't work. We would like to know why."

Malta: Glen Vella
"It was an amazing feeling on stage, I enjoyed myself and did well, I went off the stage crying. I'll come back to the Eurovision Song Contest for sure! It was good sitting in the greenroom, but during the result I was like dying, and in the end of the day I'm not as happy as I wanted to be. But I will stay here and celebrate my birthday on Saturday!"

San Marino: Senit
"I'm a little bit sad, but it's okay. This was a good and happy experience. I think that San Marino should come back next year, we should try over and over again. I have a single coming out in two weeks now, and I already have an international tour booked."

Croatia: Daria
"I'm happy for being here and for the experience. Standing on the stage was a really great feeling, it was a great audience and great applause. Unfortunately, I won't have the opportunity to perform again on this great stage."

Portugal: Homens Da Luta
"We're happy, why not? We were dreaming of going to the Final, but life goes on, as is the struggle. We went with our conscience stream and wanted to give all our energy on stage. And maybe we'll come back next year, who knows?"

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 3 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by ESCbigFan 12.05.11 0:22

Citala sam ovo xD Very Happy
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 3 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by The Đole 12.05.11 1:00

Nisu se žalili Norvežani, jer oni svakako ne bi prošli.
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 3 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Gost 12.05.11 11:29

Albanka šokirana, daj ubi se.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 3 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by The Đole 12.05.11 13:27

Vladan je napisao/la:Albanka šokirana, daj ubi se.

Hahahaha i ja kažem Very Happy
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 3 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by HaYrOLa 12.05.11 14:47

danas je DAN D
(DIVA//DANA//DING//DONG)
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 3 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 19. Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.