EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

+25
Jasmin
Sammi
frozen
Marijo
ESC_21
strajker
Velvet
Duje
HaYrOLa
Leo
^.^ Swedish Hero
Cvjećko
Steffan
The Đole
Lunke
Tinchey
Pauly D
Goxy
Kruno
Ighor
ESCbigFan
Zagreb16
sandy
>>Been<<
Veronica
29 posters

Stranica 1 / 19. 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Veronica 10.05.11 23:49

Lunke je napisao/la:Turska pred poslednja??? ne valja ti ovo nista...oni bili bre najbolji

ono najbolje?????????


ja sam očekivala da ce biti super...ali su mi totalno razočaranje...obleka,pjevanje,ja refren nisam osjetila,a nastup tek jooooooooooj Embarassed

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by >>Been<< 11.05.11 0:11

Mene sramota pogledati moju prognozu !
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by sandy 11.05.11 0:14

>>Been<< je napisao/la:Mene sramota pogledati moju prognozu !

što se ovo dogodilo? još će Italija pobjedit na kraju! hahah
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Zagreb16 11.05.11 0:16

Kakvi su ovo rezultati??????
prošla Srbija,Litva,Island,Finska jaooooo užassssssss
nije prošla NORVEŠKAAAAAAA??????? Turska,Armenija,Poljska,Hrvatska ???????
Zagreb16
Zagreb16

Broj postova : 913

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by ESCbigFan 11.05.11 0:21

Gruzija,Srbija i Litvanija.. prosle ? Uzas...
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by sandy 11.05.11 0:22

Najšokantniji rezultati ikad... ne vjerujem da je publika glasala za Litvu, Island...haha

bar mi je Grčka prošla od ovih što sam glasala, 5 puta sam za Poljsku

Sad
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Ighor 11.05.11 2:34

Jadno. Užasno jadno.


Glasao sam za Švicarsku, Mađarsku i San Marino ( Sad ) , a sestra za Norvešku, Armeniju i Azerbajdžan.

Ali Turska! Ne mogu vjerovat da nisu prošli, ni oni ni Armenija, Norveška. Al zato su me pozitivno iznenadili Litva, Island i Švicarska.
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Kruno 11.05.11 9:55

Dali ste primjetili da je Island zadnje tri godine izvučen kao 10. finalist?
Very Happy
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Goxy 11.05.11 12:15

sandy je napisao/la:Najšokantniji rezultati ikad... ne vjerujem da je publika glasala za Litvu, Island...haha

bar mi je Grčka prošla od ovih što sam glasala, 5 puta sam za Poljsku

Sad

vjerojatno i nije, ŽIRI je tu dosadnu baladu svjetski nagradio ZA TO ŠTO JE DOSADNA

Puke Puke Puke Puke Puke Puke
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Pauly D 11.05.11 12:31

Jest da cura iz Litve ima predivan glas, al je pjesma doooosada, kao da je iz prošlog stoljeća. Sad Turci su više od njih zaslužili finale!

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Pauly D 11.05.11 12:34

I da, Darija nije pjevala baš najbolje Smile





I Sprkinja me razočarala što se tiče pjevanja, ni jedna ni druga nisu bile na razini na kojoj su inače popjevanju. Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by >>Been<< 11.05.11 12:34

Goxy je napisao/la:

vjerojatno i nije, ŽIRI je tu dosadnu baladu svjetski nagradio ZA TO ŠTO JE DOSADNA

Puke Puke Puke Puke Puke Puke

Ljudi dragi, u žiriju sjede najčešće obični pjevači ( Pamela iz Femminema, Tina Vukov, Jelena Tomašević, Maja Tatić i sl. ) i ne mora značiti da ako na sceni stoji jedna pjevačica i izvodi nedinamičnu baladu da je to automatski favorit žirija. Litvanija je stvorila intimnu atmosferu na scenu, a vokalno je razvalila, pa je vrlo moguće da su ljudi glasali za nju. Vi zaboravljate da na Eurosongu ne glasaju samo fanovi, već i penzioneri, studenti, radnici, majke, očevi i sl... . Žiri vole stvari poput Islanda, Švicarske... A o tome kako uvijek vole balade i lakše pjesme dovoljno govori to da je tom žiriju svojevremeno favorit bila i Hero, i Waldo People i ostali pjesmuljci..
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Tinchey 11.05.11 12:36

Postoji nešto što se zove kvalitetan pop, Been. Osim toga neke od tih "običnih pjevačica" nisu pevaljke da nemaju nikakve naobrazbe tako da mislim da znaju sasvim dobro odabrat kvalitetu. Al mene smeta što se gleda samo glas a ne i cijela pjesma.
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Pauly D 11.05.11 12:37

Inače Hrvatska i Srbija do sada nikad nisu zajedno prošle u finale. Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Lunke 11.05.11 12:43

Tinchey je napisao/la:Postoji nešto što se zove kvalitetan pop, Been. Osim toga neke od tih "običnih pjevačica" nisu pevaljke da nemaju nikakve naobrazbe tako da mislim da znaju sasvim dobro odabrat kvalitetu. Al mene smeta što se gleda samo glas a ne i cijela pjesma.

Hoces reci da je Pamela dala Litvaniji velike poene??? daj molim te ko tebi moze da garantuje kako ce da glasa ziri...pa ziri je dao 12 poena Konovoj cipeli i ti me sad ubedi da je pesma puna kvaliteta...budimo realni ako se vama nesto ne svidja zasto momentalno mora vaziti da ju je ziri ubacio???

I da ja sam sinoc po prvi put cuo kompletne pesme (jednom sam cuo kratak recap svih) kao i vecina Evrope i moram reci da je Litvanka ostavila neki ustisak na mene iako mi se pesma ne svidja ocekivao sam je u finalu...isto je i Finac koliko god bio dosadan nekima ocarao scenom i zasluzeno prosao dalje...

Vasi favoriti po prici Norveska,Poljska,Jermenija su se toliko utopili da ja nemam reci...ja sam po prvi put cuo pesme i zaboravio ih nakon nastupa sledece...vi koji znate studijske verzije svake pesme i koji ste ih culi po 100 puta nikako ne mozete biti objektivni,jer se ocenjuje samo sto se pokaze u ta 3 minuta,a ne sto se radilo u poslednja 2 meseca.
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Pauly D 11.05.11 12:45

Evo moja voditeljica <3



Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by The Đole 11.05.11 12:47

Koja kraljica, kako pjeva Čaaaaaarooooobaaaaan, NINA!!! Very Happy
20 puta sam rekao JES dok sam skakao po dvorištu Very Happy
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Tinchey 11.05.11 12:47

Ja garantiram da je Hrvatska dala velike bodove Litvi. Ja ne padam na pjesme poput Finske pa se ne slažem s njegovim prolaskom mislim da je Senit trebala proći pored njega. Litva je zasluženo prošla to definitivno i sad navijam za njih i glasam za njih u finalu! cheers
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Pauly D 11.05.11 12:49

PA prošle godine smo dali 12 Cipru!!!!

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Lunke 11.05.11 12:49

Voditeljka je kralj Prinčevi

Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by The Đole 11.05.11 12:49

Litvanija... juče sam rekao sestri, nadam se da neće biti užasa, poput:
The next finalist is... LITHUANIA!
Nažalost, bilo je.
Na onoj tablici za ocjenjivanje Dance/Outfits, dao sam joj 6 samo zbog poprsja Very Happy
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Pauly D 11.05.11 12:54

Sve u svemu sinoć mi je najbolja bila Rusija, nakon nje Švicarska i Mađarska Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by The Đole 11.05.11 12:57

Meni je ovako bilo:
1. Grčka
2. Jermenija Sad
3. Švicarska
4. Srbija
5. Mađarska/Rusija
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Lunke 11.05.11 12:58

Meni se niko nije toliko izdvojio od ostalih...eventualno Turci koji nisu ni prosli i Gruzija...Albanka me odusevila...Rus i Madjarica onako,nisu losi...Azeri mu si simpaticni...Finska mi je dobra nakon odgledane reprize...Island i dalje najlosiji od ovih sto su prosli.
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Pauly D 11.05.11 12:58

I da, San Marino me oduševio, super mi je bio, očekivao sa ga u finalu. Pa bolji je miljama od Litve Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 19. 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.