EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

+25
Jasmin
Sammi
frozen
Marijo
ESC_21
strajker
Velvet
Duje
HaYrOLa
Leo
^.^ Swedish Hero
Cvjećko
Steffan
The Đole
Lunke
Tinchey
Pauly D
Goxy
Kruno
Ighor
ESCbigFan
Zagreb16
sandy
>>Been<<
Veronica
29 posters

Stranica 2 / 19. Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 2 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Lunke 11.05.11 12:59

E da i Grcka me iznenadila prijatno...onaj rep manje vise ali njegova glascina je super...i oni stubovi u pozadini su ok Very good!
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 2 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by The Đole 11.05.11 13:01

Švicarci su se najviše radovali, a najmanje Finac.
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 2 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Pauly D 11.05.11 13:04

Djole94 je napisao/la:Švicarci su se najviše radovali, a najmanje Finac.

Da, on stajao mirno, ja bi mu odma reka: e kad si takav neš proć! Very Happy

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 2 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by The Đole 11.05.11 13:07

Bruno je napisao/la:

Da, on stajao mirno, ja bi mu odma reka: e kad si takav neš proć! Very Happy

Ono kao, prošao si, al pošto se ne raduješ, ne prolaziš Very Happy
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 2 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Goxy 11.05.11 13:07

Djole94 je napisao/la:Švicarci su se najviše radovali, a najmanje Finac.

TO ME TAKO IZNERVIRALO................
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 2 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by The Đole 11.05.11 13:09

Ali ni Nina se nije radovala kao ja kad su ju prozvali Very Happy
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 2 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Steffan 11.05.11 13:10

Finac je bio u fazonu...

...
*klimne glavom*
...
Hvala...
...


Uzas XD
Steffan
Steffan

Broj postova : 1312

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 2 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Gost 11.05.11 13:29

Djole94 je napisao/la:Švicarci su se najviše radovali, a najmanje Finac.

Kad je onaj Švajcarac naskočio na Annu...

^^

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 2 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Pauly D 11.05.11 13:31

Vladane zašto je dosta videa tipa Mađarske, Švicarske, Rusije blokano pod pravima RTVE tako nekako?! :S

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 2 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by The Đole 11.05.11 13:45

Bruno je napisao/la:Vladane zašto je dosta videa tipa Mađarske, Švicarske, Rusije blokano pod pravima RTVE tako nekako?! :S

Otkud on zna xD
Svi su zabranjeni i ovde kod nas na njihovom sajtu.
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 2 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Gost 11.05.11 13:58

Bruno je napisao/la:Vladane zašto je dosta videa tipa Mađarske, Švicarske, Rusije blokano pod pravima RTVE tako nekako?! :S

Pa logično da se krše prava, zato ih ni nema nigde. Jedino što legalno možeš da gledaš je na Eurovision.tv i na DVDju. ;-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 2 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by The Đole 11.05.11 14:00

Ali ne daju na eurovision.tv da se skine, mamicu im Very Happy
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 2 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Cvjećko 11.05.11 14:33

Eh sad i ja trebam da jel' prokomentarišem sve Very Happy

Dok sam gledao, svaku pjesmu sam ocjenjivao - stajling, scenski nastup, vokali, sveukupan dojam. San Marino je pobjedio, koji je bio i moj favorit u polufinalu čitavom.
Mađarska je sinoć jako dobar utisak ostavila na mene, nisam očekivao da će mi se baš svidjeti toliko, zatim Rusija, koja mi je sve bolja i bolja, odličan staljing, baš su cool izgledali Very Happy Malta je bila ubjedljivo najgora!

Relativno sam zadovoljan finalistima, jedino što Norveška i Poljska nisu prošle, bio sam u šoku, za Poljsku i nisam toliko koliko za Norvešku! Island je apsolutno nezasluženo u finalu, kao i Litva, dosadna je pjesma. Drago mi je da je Finska prošla, inače jedna od mojih favorita. Srbija je sinoć jako simpatičan nastup imala, kao i Švicarska. Za Grčku sam znao da prolazi, oni uvijek prođu; i sviđa mi se mnogo i pjesma, osim onog dijela na početku, onaj reper, ne volim to.

Uglavnom, lijepo odrađeno, još da je San Marino prošao, bilo bi super. Smile
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 2 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Cvjećko 11.05.11 14:34

Vladan je napisao/la:

Kad je onaj Švajcarac naskočio na Annu...

^^

Aha, najjača scena sinoć! Vjerovatno su u nekoj vezi, makar seksualnoj Very Happy
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 2 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by sandy 11.05.11 15:57

Ako nije pokazao da se veseli ne znači da to nije Smile
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 2 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Guest 11.05.11 16:06

Dakle :
  1. Čestitke Srbiji cheers Very good! Very Happy
  2. Horvaatia Sad Ja sam mislio da će proći ... Šteta
  3. Jedino mi Finska ne odgovara od zemalja koje su ušle ... umjesto Finske je trebao San Marino ili Albanija Sad ... no dobro
  4. Chat je bio fantastičan.. hvala Vladane Wink Prinčevi
  5. Eesti!!!! Very Happy

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 2 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Ighor 11.05.11 16:23

Daria nije dobro pjevala, koreografija ništa, nula (na teletekstu je pisalo: Elizabeth Homsi: Koreografiju smo vježbali puna dva mjeseca, bez imalo lažne skromnosti, očekujemo se u finalu), a i Srbija mi je malo kiksala, ni Nina nije baš tako dobro pjevala.

Najviše mi se jučer sviđala Švicarska, baš je simpatična i ona i pjesma, malo me San Marino razočarao zbog pjevanja, a i Litva, Island, Azerbajdžan, zbog njih mi je drago da su prošli.

Turska! :O Još uvijek se ne mogu načudit. Stalno govorim: Turska. Turska. Turska. I nije mi jasno. Hahaha
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 2 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Ighor 11.05.11 16:23

I da, ja gledam onog Finca, kako bi ga lupio kad sam vidio da samo sjedi i ništa. Uf. -.-'
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 2 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Veronica 11.05.11 16:28

https://www.youtube.com/watch?v=jl6gNE4-10w

sinoć je fakat bila super,šteta što nije prošla Crying or Very sad

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 2 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by ^.^ Swedish Hero 11.05.11 16:36

Evo i moj osvrt na sinoćnje polufinale...

Za početak, dizajn je bio izvrstan kao i logo i slogan.
Pozornica najbolja ikada na Eurosongu, odličan kamerman (u večini slučajeva).

Voditelji savršeni, simpatični, imaju sve.

Moja obitelj (roditelji, brat i ja) je ocjenivala svaku pjesmu ocjenom od 1 do 10 ( u njoj je uključena koreografija, pjesma, vokal, kostimi(stajling i slično).

E sad zemlje:

  1. Poland // Pjesma mi se u početku nije svidjela, ali kada sam vidio prvu probu me oduševila. Tada mi je postala jedan od največih favorita, ali jučer je bila dosta loša. Ustvari nije ona bila baš loša koliko je vjerovatno do mikrofona (možda ga je i ona na nekim djelovima previše udaljavala). Ocjene u mojoj obitelji su bile sljedeće 4, 7, 5, 9 (moja je ova zadnja uvijek).
  2. Norway // Zabavna pjesma, ali u startu sam očekivao da bi vrlo vjerovatno mogli ispasti u polufinalu. Ocjene: 4, 6, 7, 7.
  3. Albania // Sve do proba mi je bila bezveze, ali onda mi je postala super. Engleski joj je užasan, ali ona pjeva izvrsno. Sviđa mi se i očekivao sam prolaz dalje. Ocjene: 5, 6, 7, 8.
  4. Armenia // Opet još jedna pjesma koja mi je do proba bila užasna, ali mi je onda postala dobra. Smatram da se jučer previše usredotočila na ples koji bi trebao (po meni) biti sporedna stvar (1. pjesma). Ocjene: 4, 6, 5, 6.
  5. Turkey // Ni prije, a ni poslije mi se nije svidjela, pa tako ni jučer. Ocjene: 5, 7, 7, 5.
  6. Serbia // Isto kao i večina ostalih, prije bezveze, a sad super. Jučer me se nije previše dojmila. Mogla je bolja otpjevati. Ocjene: 5, 7, 6, 6.
  7. Russia // Po meni ubjeljivo najbolji anstup jučer. Kako Alex pjeva ?! Mislim da je za svaku pohvali, pa i ako vam se pjesma ne sviđa morate mu priznati da je bio fenomenalan. On skače, pleše gotovo bez prestanka, dere se, radi salto i PJEVA. Najbolji jučer. Ocjene: 8, 8, 10, 10.
  8. Switzerland // Bila i ostala odlična. Navijam za Švicarsku svim srcem da dođu bar do top 5. Ocjene: 7, 7, 8, 10.
  9. Georgia // Oduševljen. Nikad mi se nije svidjela ova pjesma, pa ni poslije probe, ali jučer me oduševila. 100 puta bolji rock od Turske. Nitko nemože reći da je Turska bila bolja od Georgie. Turska je bila pre blijeda nekako. Ocjene: 7, 7, 8, 8.
  10. Finland // Jako zanimljiv nastup i efektan. Pozadina možda i najbolja jučer. Zaslužio prolaz u finale. Ocjene: 6, 7, 7, 7.
  11. Malta // Po meni najgori nastup jučer. Glen i nije bio toliko loš. Ocjene: 5, 7, 7, 4.
  12. San Marino // Zanimljivi su mi. Senit je dosta dobro otpjevala, ali pjesma kao balada nema ono nešto što te drži i zbog čega ju poželiš čuti do kraja. Ocjene: 5, 6, 6, 5.
  13. Croatia // Što se više bližio Eurosong sve mi je poistajala bolja pjesma. Darija nije loše otpjevala pjesmu, ali bilo je za očekivati da nećemo proći, ipak jedina zemlaj koja bi nama dala neke značajnije bodove je Srbija, dok bi ostali prije dali Srbiji nego li Hrvatskoj. Ocjene: 7, 10, 8, 9.
  14. Iceland // Najveće iznenađenje jučerašnjeg polufinala. Potpuno zaslužen prolazak. Vokalno su bili savršeni, pogotovo na refrenu kada svi zajedno pjevaju. Baš mi je drago zbog njih. Ocjene: 7, 8, 8, 9.
  15. Hungary // Nije loše, imala je problema nekoliko puta. Na nekim dijelovima je trebala prijeći iz chest voicea u head voice, ali to nije napravila. U svakom sluičaju sviđa mi se, pjesma je super. Vjerujem da će doći do top 10, a tamo negdje oko 5. mjesta. Ocjene: 6, 6, 7, 9.
  16. Portugal // Ništa posebno, nastup mi je bio zanimljiv i sviđa mi se što su koristili one natpise na raznim jezicima. Ostalo je nako (ništa posebno). Ocjene: 5, 5, 6, 4.
  17. Lithuania // Vokalno NAJBOLJI NASTUP, možda i u zadnje 2 godine. Pjemsa kao pjesma mi se baš i ne sviđa, ali ono što je ona jučer napravila je bio savršeno ! Nakon ovoga sam bio uvjeren da Lithuania prolazi dalje. Ocjene: 8, 8, 9, 9.
  18. Azerbaijan // Od početka su mi bili favoriti. Uživo ne zvuče baš toliko dobro, ali OK. Nigar se popravila u usporedbi sa prvom probom. Nastup je jako efektan, pogotovo kraj kada se oni dvoje grle a iznad njih pada ''vatrena kiša''. Ocjene: 5, 7, 7, 10.
  19. Greece // Još jedna odlična pjesma. Nisam ju zapravo nikada ni poslušao cijelu. Jučer me oduševila. Jedina stvar koju bi ja izbacio je onoga repera koji po meni samo smeta. Glas izvrstan kao i nastup. Ocjene: 7, 7, 7, 8.

Nakon zbroja svih ovih ocjena stanje je bilo ovakvo:

U finale prolaze:

  • Russia
  • Croatia
  • Lithuania
  • Switzerland
  • Iceland
  • Azerbaijan
  • Georgia
  • Greece
  • Hungary
  • Finaland

Pogodili smo ukupno 09 // 10 zemalja.
Jedna kriva zemlja je bila Hrvatska umjesto koje je ušla Srbija.

Meni se jako sviđaju finalisti. Jedino mi je žao Poljske, a od ostalih nikoga, a pogotovo ne Turske.
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 2 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Ighor 11.05.11 16:51

^.^ Swedish Hero je napisao/la:
[*]San Marino // Zanimljivi su mi. Senit je dosta dobro otpjevala, ali pjesma kao balada nema ono nešto što te drži i zbog čega ju poželiš čuti do kraja.


Vidiš, kod mene je potpuno suprotno. Pjesma mi baš budi neke emocije i mogao bi ju bez prestanka slušat. Super mi je. Very Happy
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 2 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Leo 11.05.11 17:00

Turska i Albanija Sad
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 2 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Cvjećko 11.05.11 17:16

Ighor je napisao/la:


Vidiš, kod mene je potpuno suprotno. Pjesma mi baš budi neke emocije i mogao bi ju bez prestanka slušat. Super mi je. Very Happy

+1! Zbog toga mi i jeste bila favorit!

Btw. odlični komentari SH cheers
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 2 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by The Đole 11.05.11 17:30

Upalio 1. pf na kompu, bez komentatora, pa sam samim tim ja voditelj sam sebi Very Happy
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 2 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Cvjećko 11.05.11 17:55

Jao, gledao sam malo na BHT, malo na HRT. Vidim bili su se baš Nijemci za*ebali s tim komentatorskim kabinama, na BHTu je rekao nešta na početku, i cijelo vrijeme dok su pjesme bile, je šutio, tek na kraju kad su proglašavani finalisti je progovorio. Na HRTu je bilo slično, Neutral
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 2 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 19. Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.