EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

+25
Jasmin
Sammi
frozen
Marijo
ESC_21
strajker
Velvet
Duje
HaYrOLa
Leo
^.^ Swedish Hero
Cvjećko
Steffan
The Đole
Lunke
Tinchey
Pauly D
Goxy
Kruno
Ighor
ESCbigFan
Zagreb16
sandy
>>Been<<
Veronica
29 posters

Stranica 11 / 19. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next

Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 11 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by HaYrOLa 15.05.11 16:13

Lunke je napisao/la:I da ocekujem da ce nam Turska sledece godine poslati nesto sjajno nakon ovog neuspeha

ja mislim da je doslo vreme da se dogovore konacno sa NJOM Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 11 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Lunke 15.05.11 16:14

HaYrOLa je napisao/la:I ponosan sam na svoju zemlju koja je dala Litvaniji 7 Smile ako izuzmemo da smo 8 10 i 12 dali susedima i bivsoj braci i ono koga pored nas ima najvise ovde u zemlji, LITVANIJA JE REALNO NAJBOLJA BILA ZA NAS Smile

Litvanija je i Srbiji dala dobre poene...mislim 5 ili 6....ETO NOVOG PRIJATELJSTVA hahahahhahahah
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 11 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Misfit 15.05.11 16:15

Koma, koma, koma.
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 11 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Lunke 15.05.11 16:16

[quote="HaYrOLa"]

ahhahahaha mislim da to ne bi bilo dobro za tvoje zdravlje Laughing Laughing Laughing
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 11 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Tinchey 15.05.11 16:18

Znači nema Armenije iduće godine! Sad
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 11 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by HaYrOLa 15.05.11 16:19

[quote="Lunke"]

trebala je u Beograd da dodje , sve je bilo dogovoroeno i onda joj nisu dali da peva pesmu , koja je ksnije bila HIT ! Znam, ne bih preziveo Smile Ali ja mislim da ce Bengu da ide za Tursku, tako se po forumima stalno pricalo, da ako pobedi Turska ili Azerbejdzan , ide ona za ovu drugu ... ona je Azerbejdzanka...a videli ste i da je ova sto je pobedila Nikki , ako se tako zove, nosila tursku zastavu... Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 11 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by HaYrOLa 15.05.11 16:19

Za sada potvrdjeni Smile

Austria
Azerbaijan
Belgium
Estonia
Finland
Germany
Netherlands
Switzerland
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 11 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Tinchey 15.05.11 16:21

Neće iduće godine sudjelovati Latvija, Poljska, Armenija, Portugal, Slovačka, San Marino (100%). --> to je moje predviđanje.
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 11 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Lunke 15.05.11 16:23

HaYrOLa je napisao/la:Za sada potvrdjeni Smile

Austria
Azerbaijan
Belgium
Estonia
Finland
Germany
Netherlands
Switzerland

Drago mi za Austriju cheers
Inace Srbija nema vise ni dinara za ESC,zato i biraju predstavnika na los nacin,ne trude se da naprave nesto dobro jer znaju da ako budemo imali dobru stvar svakako konkurisemo za visok plasman i pobedu sto RTS-u nikako ne odgovara...Ranije je Duska pre izbora govorila ocekujemo borbu za top 5,a poslednje 3 godine vice zelja nam je da udjemo u finale...
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 11 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Misfit 15.05.11 16:25

Austrija cheers
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 11 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Misfit 15.05.11 16:26

Lunke je napisao/la:a za ESC,zato i biraju predstavnika na los nacin,ne trude se da naprave nesto dobro jer znaju da ako budemo imali dobru stvar svakako konkurisemo za visok plasman i pobedu sto RTS-u nikako ne odgovara...Ranije je Duska pre izbora govorila ocekujemo borbu za top 5,a poslednje 3 godine vice zelja nam je da udjemo u finale...
Najbolje su mi te izjave tipa, kad bismo htjeli, napravili bismo dobri pjesmu i onda bismo pobijedili. Da, Hrvatska i Srbija sigurno šalju lošije pjesme jer ne žele pobijedti Rolling Eyes
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 11 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Lunke 15.05.11 16:26

Armenija znaci odustaje...ocekujem da isto to uradi Slovacka,San Marino,Madjarska i mozda Poljska...

Sto se tice povratka apsolutno zaboravite na drzave poput Andore,Luksemburga,monaka kao sto je bilo najave,jer nakon nove pobede istoka i susedsko davanje glasova ne isplati im se da se vracaju.
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 11 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Tinchey 15.05.11 16:29

Kako je glupo što zbog politike nećemo gledati Armeniju. Sad
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 11 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by The Đole 15.05.11 16:32

Veronica je napisao/la:

kojih stvari?dino je bio 6.

svake teorije padaju u vodu

Zaboravio sam reći. U prvom polufinalu Smile
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 11 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Lunke 15.05.11 16:33

Misfit je napisao/la:
Najbolje su mi te izjave tipa, kad bismo htjeli, napravili bismo dobri pjesmu i onda bismo pobijedili. Da, Hrvatska i Srbija sigurno šalju lošije pjesme jer ne žele pobijedti Rolling Eyes

Nacin izbora predstavnika Srbije je toliko jadan i ocajan...RTS vodi glavnu rec bira kompozitore,ne dozvoljava da neki umetnik ode sa svojom pesmom sa svojim hitom da se takmici vec peva sta mu se nametne...Realno Srbija ume da napravi pesmu koja ce prikupiti simpatije Europe to se i pokazalo 2 mesto,1 mesto,6 mesto kao domacini sto je izuzetno visoko...

Nakon tih godina sledi Krah iako smo 2 puta bili u finalu (trebali sva 3 ali tad je ziri ubacivao jednu pesmu) i bila na sredini tablice.Mnogi ce reci da sam lud ako mislim da je 14 mesto uzas.Nije uzas,ali da se radilo kako treba Srbija bi ponovo bila u samom vrhu.Nina je dala svoj maksimum i svaka njoj cast,jer nije lako raditi u ovakvim uslovima,a i sama Duska je izjavila da je nasa delegacija najsiromasnija na ovom ESC-u...toliko od mene
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 11 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Cvjećko 15.05.11 16:34

Zašto Armenija odustaje? Ja uopće ne znam šta se tamo dešava, ne pratim politiku Laughing

Poljska neće sigurno odustati, sve dok TVP skuplja pare od nacionalnih finala i izbora, oni neće odustati.
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 11 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Tinchey 15.05.11 16:37

Cvjećko je napisao/la:Zašto Armenija odustaje? Ja uopće ne znam šta se tamo dešava, ne pratim politiku Laughing

http://en.wikipedia.org/wiki/Nagorno-Karabakh Wink
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 11 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by HaYrOLa 15.05.11 16:39

Ljudi... daj prestanite da budete drama queen-ovi sa tom Jermenijom, jer vidim da niko od vas ne zna sta se zapravo desavalo tamo...
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 11 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Lunke 15.05.11 16:39

Klasika...sukob zbog teritorije...nista novo na zalost Rolling Eyes
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 11 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Tinchey 15.05.11 16:41

HaYrOLa je napisao/la:Ljudi... daj prestanite da budete drama queen-ovi sa tom Jermenijom, jer vidim da niko od vas ne zna sta se zapravo desavalo tamo...

Ummm da, ali oni će doslovno ubiti armenske predstavnike tamo, taman posla da Azerbajdžan njima plaća policijsku zaštitu.
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 11 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by HaYrOLa 15.05.11 16:41

Lunke je napisao/la:Klasika...sukob zbog teritorije...nista novo na zalost Rolling Eyes

pa i nije samo to...
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 11 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Lunke 15.05.11 16:43

HaYrOLa je napisao/la:

pa i nije samo to...

Pa verujem...taj bliski istok je najkomplikovaniji za razumeti
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 11 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by HaYrOLa 15.05.11 16:45

Lunke je napisao/la:

Pa verujem...taj bliski istok je najkomplikovaniji za razumeti

ma nije Smile cini ti se Smile ali jedva cekam , grad je prelep, blago onima koji budu isli, inace Baku je u TOP 10 gradova sa najboljim nocnim provodom na svetu ... bice ekstra Eurosong
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 11 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Gost 15.05.11 17:58

Jedanaeste zemlje u polufinalima su imale po bod manje od desetoplasirane... pitam se kakav bi to šok bio da su iz prvog prošle Malta/Jermenija, a iz drugog... pa, Belgija.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 11 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by ESCbigFan 15.05.11 18:09

Ko zna xD
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 11 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 19. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.