EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tema za svađanje, rasprave ...

+10
Misfit
Veronica
Mara
^.^ Swedish Hero
Marijo
Leo
Cvjećko
>>Been<<
Kruno
Pauly D
14 posters

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 3 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Kruno 29.07.10 16:21

Waka_Waka je napisao/la:BTW, u ovoj temi će svakakve istine izaći na vidjelo, a i vjerovatno će administracija imati ''para'' za novi domen. Smile

Janko kad češ ti doći na msn ili facebook ? Very Happy

Trebam ti nešto reći u vezi FSC-a Wink
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 3 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Pauly D 29.07.10 16:21

Waka_Waka je napisao/la:BTW, u ovoj temi će svakakve istine izaći na vidjelo, a i vjerovatno će administracija imati ''para'' za novi domen. Smile

Kakvih para, kakav domen? Very Happy

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 3 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Cvjećko 29.07.10 16:22

Kruno!! je napisao/la:
Waka_Waka je napisao/la:BTW, u ovoj temi će svakakve istine izaći na vidjelo, a i vjerovatno će administracija imati ''para'' za novi domen. Smile

Janko kad češ ti doći na msn ili facebook ? Very Happy

Trebam ti nešto reći u vezi FSC-a Wink

Imam nešta obavit, neću prije utorka/srijede. Inače, neću glasati na FSCu i Srboviziji, nemam vremena.
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 3 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Cvjećko 29.07.10 16:23

Bruno je napisao/la:
Waka_Waka je napisao/la:BTW, u ovoj temi će svakakve istine izaći na vidjelo, a i vjerovatno će administracija imati ''para'' za novi domen. Smile

Kakvih para, kakav domen? Very Happy

Vladan je rekao da što smo mi forumaši akrivniji, i što više postova pišemo, vi skupljate neke, nazovimo ih, pare, za kupovinu novog domena. Smile

Ma ne kontam ti ja to, pitaj njega Very Happy
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 3 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Misfit 29.07.10 16:23

Kruno!! je napisao/la:
Waka_Waka je napisao/la:BTW, u ovoj temi će svakakve istine izaći na vidjelo, a i vjerovatno će administracija imati ''para'' za novi domen. Smile

Janko kad češ ti doći na msn ili facebook ? Very Happy

Trebam ti nešto reći u vezi FSC-a Wink
FSC?
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 3 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Cvjećko 29.07.10 16:25

Gleek je napisao/la:
Kruno!! je napisao/la:

Janko kad češ ti doći na msn ili facebook ? Very Happy

Trebam ti nešto reći u vezi FSC-a Wink
FSC?

Ista ova igra kao i HSC, samo na drugom forumu. Smile
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 3 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Misfit 29.07.10 16:26

Waka_Waka je napisao/la:
Gleek je napisao/la:
FSC?

Ista ova igra kao i HSC, samo na drugom forumu. Smile
Kojem? Very Happy
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 3 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Cvjećko 29.07.10 16:27

Gleek je napisao/la:
Waka_Waka je napisao/la:

Ista ova igra kao i HSC, samo na drugom forumu. Smile
Kojem? Very Happy

[zabranjeno promoviranje drugih foruma u bilokakvom obliku]
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 3 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Pauly D 29.07.10 16:29

Waka_Waka je napisao/la:
Bruno je napisao/la:
Waka_Waka je napisao/la:BTW, u ovoj temi će svakakve istine izaći na vidjelo, a i vjerovatno će administracija imati ''para'' za novi domen. Smile

Kakvih para, kakav domen? Very Happy

Vladan je rekao da što smo mi forumaši akrivniji, i što više postova pišemo, vi skupljate neke, nazovimo ih, pare, za kupovinu novog domena. Smile

Ma ne kontam ti ja to, pitaj njega Very Happy

Uuu, nisam to znao. Surprised . Iskreno ne vjerujem u to, al kad bude tu pitat ću ga, jer mi ni ovu domenu ne plaćamo. Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 3 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by >>Been<< 29.07.10 23:19

Ja se nadam da se Vernoca neće naljuti jer neću glasati u njenom NF kao ni u NF Koprivnice jer mi se pjesme generalno ne sviđaju i ne želim da steknu krivu sliku o mišljenju nas ostalih o tim pjesmama...
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 3 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by OintheDARK 29.07.10 23:23

Leo i velvet mozete da pusite kurac koliko ste pomogli..... hvala vam na nula jebenih bodova u ovom HSC-u..... sad me mozete banovati jer ste svi pizde koje gledaju ime pesme ...... niste fer i samo zajebavate ostale dok poznate jebene pesme prolaze i pobedjuju nadjite sebi jebeni zivot i razmisljajte malo.... dovidjenja
EDIT: Pardon za ovo gore bio sam uzjeban..... nije fer za to da nisam prosao jer mi svi govorite kako je super i na kraju ne prolazi


Zadnja promjena: darkosweetpop; 29.07.10 23:37; ukupno mijenjano 1 put.
OintheDARK
OintheDARK

Broj postova : 86

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 3 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Leo 29.07.10 23:32

darkosweetpop je napisao/la:Leo i velvet mozete da pusite kurac koliko ste pomogli..... hvala vam na nula jebenih bodova u ovom HSC-u..... sad me mozete banovati jer ste svi pizde koje gledaju ime pesme ...... niste fer i samo zajebavate ostale dok poznate jebene pesme prolaze i pobedjuju nadjite sebi jebeni zivot i razmisljajte malo.... dovidjenja

Kakvih nula poena?
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 3 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Leo 29.07.10 23:39

darkosweetpop je napisao/la:Leo i velvet mozete da pusite kurac koliko ste pomogli..... hvala vam na nula jebenih bodova u ovom HSC-u..... sad me mozete banovati jer ste svi pizde koje gledaju ime pesme ...... niste fer i samo zajebavate ostale dok poznate jebene pesme prolaze i pobedjuju nadjite sebi jebeni zivot i razmisljajte malo.... dovidjenja

Sad sam procitao ceo post i da odgovorim na njega:

1.Ne znam odakle ti informacija da sam ti dao nula
2.Nisam ti dao nula poena
3.A odakle ti znas ko je dao kome kolki poena
4.Nema potrebe za ruznim recima
5.Ja dovoljno razmisljam,vec sam dovoljno zreo sa svojih 22 godine i svoj zivot sam polako nasao
6.Ja cesto glasam i za nepoznate pesme
7.Hvala i dovidjenja

i sad sam dodao posle tvog novog posta
8.Samo smo ti ja i Velvet napisali komentar.Ja sam rekao da mi se svidja a on da je super.Ne znam koliko ti je on dao poena al ja sam najvece ocene davao onima kojima sam rekao da im je pesma fenomenalna.A tebi sam dao poene jer si mi bio u top deset u polufinalu a bilo je cak 18 pesama sto nije malo tako da nemas pravo da napadas ni mene ni druge koji ti nisu komentarisali pesme.I ja kad bi ti rekao da u polufinalu nisam dao poene za jednu pesmu,povukao bi to glkedate naziv pesme.

Pozdrav od mene!
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 3 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Pauly D 30.07.10 1:42

darkosweetpop je napisao/la:Leo i velvet mozete da pusite kurac koliko ste pomogli..... hvala vam na nula jebenih bodova u ovom HSC-u..... sad me mozete banovati jer ste svi pizde koje gledaju ime pesme ...... niste fer i samo zajebavate ostale dok poznate jebene pesme prolaze i pobedjuju nadjite sebi jebeni zivot i razmisljajte malo.... dovidjenja
EDIT: Pardon za ovo gore bio sam uzjeban..... nije fer za to da nisam prosao jer mi svi govorite kako je super i na kraju ne prolazi


Odakle tebi da su oni tebi dali 0 bodova?

Za ovo slijedi shock, vrijeđanje.

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 3 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Cvjećko 30.07.10 14:20

Pa ne moraš odmah im je*at sve po spisku xD Ko je Evanescenceu dao 0 na prethodnim HSCovima, daće i na ovom, vjerovatno. Što je, tu je, neću ja njima svašta govorit. Smile

Ja, iskreno, ne razumijem vas koji namjerno šaljete nepoznato, i onda se žalite da samo to prolazi. A da probate i vi sa nečim što šalju ostali? Razumijem ja sve to, samo poznato prolazi, al' i prolazi jer većina mladih sluša upravo to, ja prvi, po cijeli dan slušam VIVU i ništa drugo. Smile Tu sam čuo i Telephone s kojim sam pobjedio, i puno dobrih pjesama. Daću bodove ako je pjesma dobra, i ako se meni sviđa, nebitno dal' je poznata - npr. ja obožavam od Rolling Stonesa pjesmu Angie, onda sam i na ovom HSCu u PF 12 dao pjesmi koju pjeva izvođač koji nije ni približan Rihanni, i ostalim. Smile
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 3 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Kruno 30.07.10 14:24

Waka_Waka je napisao/la:Pa ne moraš odmah im je*at sve po spisku xD Ko je Evanescenceu dao 0 na prethodnim HSCovima, daće i na ovom, vjerovatno. Što je, tu je, neću ja njima svašta govorit. Smile

Ja, iskreno, ne razumijem vas koji namjerno šaljete nepoznato, i onda se žalite da samo to prolazi. A da probate i vi sa nečim što šalju ostali? Razumijem ja sve to, samo poznato prolazi, al' i prolazi jer većina mladih sluša upravo to, ja prvi, po cijeli dan slušam VIVU i ništa drugo. Smile Tu sam čuo i Telephone s kojim sam pobjedio, i puno dobrih pjesama. Daću bodove ako je pjesma dobra, i ako se meni sviđa, nebitno dal' je poznata - npr. ja obožavam od Rolling Stonesa pjesmu Angie, onda sam i na ovom HSCu u PF 12 dao pjesmi koju pjeva izvođač koji nije ni približan Rihanni, i ostalim. Smile

Viva ima dobre pjesme Wink

Ovogodišnja sa dore je bila super Smile

"Zadnja kap života"
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 3 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Gost 30.07.10 14:27

Kenja mi se od ovoga. Strašnoooo! :-D

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 3 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Veronica 30.07.10 14:27

Kruno!! je napisao/la:
Waka_Waka je napisao/la:Pa ne moraš odmah im je*at sve po spisku xD Ko je Evanescenceu dao 0 na prethodnim HSCovima, daće i na ovom, vjerovatno. Što je, tu je, neću ja njima svašta govorit. Smile

Ja, iskreno, ne razumijem vas koji namjerno šaljete nepoznato, i onda se žalite da samo to prolazi. A da probate i vi sa nečim što šalju ostali? Razumijem ja sve to, samo poznato prolazi, al' i prolazi jer većina mladih sluša upravo to, ja prvi, po cijeli dan slušam VIVU i ništa drugo. Smile Tu sam čuo i Telephone s kojim sam pobjedio, i puno dobrih pjesama. Daću bodove ako je pjesma dobra, i ako se meni sviđa, nebitno dal' je poznata - npr. ja obožavam od Rolling Stonesa pjesmu Angie, onda sam i na ovom HSCu u PF 12 dao pjesmi koju pjeva izvođač koji nije ni približan Rihanni, i ostalim. Smile

Viva ima dobre pjesme Wink

Ovogodišnja sa dore je bila super Smile

"Zadnja kap života"


ja mislim da je on mislio na program Viva Wink

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 3 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Cvjećko 30.07.10 14:29

@Veronica: U pravu si, program VIVA Germany (povremeno i VIVA Polska, više ih razumijem Laughing)
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 3 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Misfit 30.07.10 14:29

Veronica je napisao/la:
Kruno!! je napisao/la:

Viva ima dobre pjesme Wink

Ovogodišnja sa dore je bila super Smile

"Zadnja kap života"


ja mislim da je on mislio na program Viva Wink
Hahahahahaha Very Happy
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 3 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by >>Been<< 30.07.10 15:05

Pa ne glasate vi valjda po kriteriju : "To mi je poznato, evo 12 bodova" ??
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 3 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Cvjećko 30.07.10 15:08

>>Been<< je napisao/la:Pa ne glasate vi valjda po kriteriju : "To mi je poznato, evo 12 bodova" ??

oFc da ne, al' realno su strane pjesme bolje od većine domaćih pjesama koje se šalju na HSC. Ima stvarno dobrih domaćih pjesama, no niko to ne šalje.
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 3 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Kruno 30.07.10 15:11

Gleek je napisao/la:
Veronica je napisao/la:


ja mislim da je on mislio na program Viva Wink
Hahahahahaha Very Happy


Heheheh Laughing
Ja mislio na grupu,a ne na program Very Happy
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 3 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by >>Been<< 30.07.10 15:25

Waka_Waka je napisao/la:
>>Been<< je napisao/la:Pa ne glasate vi valjda po kriteriju : "To mi je poznato, evo 12 bodova" ??

oFc da ne, al' realno su strane pjesme bolje od većine domaćih pjesama koje se šalju na HSC. Ima stvarno dobrih domaćih pjesama, no niko to ne šalje.

Ja se ne bih složio... U periodu od 2000 do danas, postoje 13-14 dobrih stranih pjesama... Domaće pjesme ne samo da su dobre, već su za razliku od stranih nabrajanja tipa : "Rama oma ma la la ga ga" ili "ela ela ela ela" i da ne nabrajam dalje, kvalitetne !
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 3 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Misfit 30.07.10 15:28

>>Been<< je napisao/la:
Waka_Waka je napisao/la:

oFc da ne, al' realno su strane pjesme bolje od većine domaćih pjesama koje se šalju na HSC. Ima stvarno dobrih domaćih pjesama, no niko to ne šalje.

Ja se ne bih složio... U periodu od 2000 do danas, postoje 13-14 dobrih stranih pjesama... Domaće pjesme ne samo da su dobre, već su za razliku od stranih nabrajanja tipa : "Rama oma ma la la ga ga" ili "ela ela ela ela" i da ne nabrajam dalje, kvalitetne !
Dobre pjesme ne moraju bit kvalitetne.

Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 3 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.