EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tema za svađanje, rasprave ...

+10
Misfit
Veronica
Mara
^.^ Swedish Hero
Marijo
Leo
Cvjećko
>>Been<<
Kruno
Pauly D
14 posters

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 2 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Kruno 28.07.10 22:23

Bruno je napisao/la:Jao ja zaboravio Nymeriu moju Smile

Pa kako si mogao Very Happy
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 2 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by >>Been<< 28.07.10 22:43

Marijo je napisao/la:jeeee napokon sam dio klana ...pa vi ljudi niste normalni Very Happy

:?:
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 2 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Mara 28.07.10 23:41

Bravo Bruno za temu, ovako nesto nam je trebalo... Sto se tice tih "klanova", pa ne znam za mene nisi bas pogodio jer samo sa jednim od njih imam komunikaciju, mada ih vrlo cenim i drago mi je sto si me stavio sa njima, pored njih jos 3 bas gotivim Smile Meni je najvise smetalo sto ovde na forumu niko nista konkretno nece da kaze, i samo se medjusobno optuzuju, ali se nadam da ce se dosta toga reci sad u ovoj temi. A ne da se spamuju druge teme bzvz. Ako se nastavi ovakva situacija ja definitivno odlazim sa foruma.
Mara
Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 2 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Kruno 28.07.10 23:42

Marija je napisao/la:Bravo Bruno za temu, ovako nesto nam je trebalo... Sto se tice tih "klanova", pa ne znam za mene nisi bas pogodio jer samo sa jednim od njih imam komunikaciju, mada ih vrlo cenim i drago mi je sto si me stavio sa njima, pored njih jos 3 bas gotivim Smile Meni je najvise smetalo sto ovde na forumu niko nista konkretno nece da kaze, i samo se medjusobno optuzuju, ali se nadam da ce se dosta toga reci sad u ovoj temi. A ne da se spamuju druge teme bzvz. Ako se nastavi ovakva situacija ja definitivno odlazim sa foruma.

Marija zašto?
Rolling Eyes Rolling Eyes
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 2 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Veronica 28.07.10 23:44

Marija je napisao/la:Bravo Bruno za temu, ovako nesto nam je trebalo... Sto se tice tih "klanova", pa ne znam za mene nisi bas pogodio jer samo sa jednim od njih imam komunikaciju, mada ih vrlo cenim i drago mi je sto si me stavio sa njima, pored njih jos 3 bas gotivim Smile Meni je najvise smetalo sto ovde na forumu niko nista konkretno nece da kaze, i samo se medjusobno optuzuju, ali se nadam da ce se dosta toga reci sad u ovoj temi. A ne da se spamuju druge teme bzvz. Ako se nastavi ovakva situacija ja definitivno odlazim sa foruma.

kako nitko neće ništa da kaže,pa koliko puta sam ja javno rekla o glasovima pojedinih drzava,i danas sam rekla sve što mi smeta,nije mi jasno stvarno...

al eto isrpičavam se nikada više necu progovoriti o lažiranju itd,neka se krade Very Happy

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 2 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Mara 28.07.10 23:46

Kruno!! je napisao/la:
Marija je napisao/la:Bravo Bruno za temu, ovako nesto nam je trebalo... Sto se tice tih "klanova", pa ne znam za mene nisi bas pogodio jer samo sa jednim od njih imam komunikaciju, mada ih vrlo cenim i drago mi je sto si me stavio sa njima, pored njih jos 3 bas gotivim Smile Meni je najvise smetalo sto ovde na forumu niko nista konkretno nece da kaze, i samo se medjusobno optuzuju, ali se nadam da ce se dosta toga reci sad u ovoj temi. A ne da se spamuju druge teme bzvz. Ako se nastavi ovakva situacija ja definitivno odlazim sa foruma.

Marija zašto?
Rolling Eyes Rolling Eyes

Ne razumem cemu prevrtanje ocima... Pa shvatila sam da mi ne prija vise ovde da dolazim jer se svaki put iznerviram zbog necijih komentara eto to je glavni razlog. I to deljenje u klanove me uzasava. A realno retko ko je ovde dao priliku nekom da ga bolje upozna...Ili ja to mozda mislim zato sto sam novija ovde, ne znam. Sigurno da ima onih koji nisu fer, ne osporavam, ali su po meni u vecini oni drugi.
Mara
Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 2 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Kruno 28.07.10 23:48

Marija je napisao/la:
Kruno!! je napisao/la:

Marija zašto?
Rolling Eyes Rolling Eyes

Ne razumem cemu prevrtanje ocima... Pa shvatila sam da mi ne prija vise ovde da dolazim jer se svaki put iznerviram zbog necijih komentara eto to je glavni razlog. I to deljenje u klanove me uzasava. A realno retko ko je ovde dao priliku nekom da ga bolje upozna...Ili ja to mozda mislim zato sto sam novija ovde, ne znam. Sigurno da ima onih koji nisu fer, ne osporavam, ali su po meni u vecini oni drugi.

Pa svatko ima pravo da kaže što želi.
Ja sam tu našao dosta pozitivnih ljudi i ovi klanovi su kao što je Been rekao,prema tome kako se tko druži s nekim Wink
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 2 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Marijo 28.07.10 23:49

Marija je napisao/la:
Kruno!! je napisao/la:

Marija zašto?
Rolling Eyes Rolling Eyes

Ne razumem cemu prevrtanje ocima... Pa shvatila sam da mi ne prija vise ovde da dolazim jer se svaki put iznerviram zbog necijih komentara eto to je glavni razlog. I to deljenje u klanove me uzasava. A realno retko ko je ovde dao priliku nekom da ga bolje upozna...Ili ja to mozda mislim zato sto sam novija ovde, ne znam. Sigurno da ima onih koji nisu fer, ne osporavam, ali su po meni u vecini oni drugi.
Marija danas sam ti na fejsu rekao da ne potrebe da se nerviras radi gluposti sve je samo igra Very Happy
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 2 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Veronica 28.07.10 23:50

ja nisam u nikakavom klanu,jedino s foruma s brunom baš pričam i to je to Wink

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 2 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Marijo 28.07.10 23:50

>>Been<< je napisao/la:
Marijo je napisao/la:jeeee napokon sam dio klana ...pa vi ljudi niste normalni Very Happy

:?:
ja vec neko vrijeme mislim da me srstavate u taj klan pa se malo zezam,
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 2 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Mara 28.07.10 23:50

Veronica je napisao/la:
Marija je napisao/la:Bravo Bruno za temu, ovako nesto nam je trebalo... Sto se tice tih "klanova", pa ne znam za mene nisi bas pogodio jer samo sa jednim od njih imam komunikaciju, mada ih vrlo cenim i drago mi je sto si me stavio sa njima, pored njih jos 3 bas gotivim Smile Meni je najvise smetalo sto ovde na forumu niko nista konkretno nece da kaze, i samo se medjusobno optuzuju, ali se nadam da ce se dosta toga reci sad u ovoj temi. A ne da se spamuju druge teme bzvz. Ako se nastavi ovakva situacija ja definitivno odlazim sa foruma.

kako nitko neće ništa da kaže,pa koliko puta sam ja javno rekla o glasovima pojedinih drzava,i danas sam rekla sve što mi smeta,nije mi jasno stvarno...

al eto isrpičavam se nikada više necu progovoriti o lažiranju itd,neka se krade Very Happy

Jesi optuzivala pojedine osobe ali ja nikad nisam procitala nesto konkreno, kao npr. to se desilo tad i tad... Mozda sam ja to i propustila... I ne treba da se cuti o tome. Meni je samo zasmetalo to sto se ti raspravljas o lepoti, i kako je tvoja uvek prenisko... Nista vise. Eto drago mi je da je Bruno nesto konkretno rekao sad.
Mara
Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 2 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Pauly D 28.07.10 23:53

Ja sam rekao što me smeta i točno dao primjer.

Gadi mi se to, dokaz imam Smile Odlična pjesma, zaslužuje top 5! Janko mi da komentar, i onda mi pošalje listu zemalja tj, poredak i stavi me na 14. mjesto od 23 zemlje, a pjesma mu je toliko super bila za top 5 Rolling Eyes Puj!

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 2 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Mara 28.07.10 23:54

Kruno!! je napisao/la:
Marija je napisao/la:

Ne razumem cemu prevrtanje ocima... Pa shvatila sam da mi ne prija vise ovde da dolazim jer se svaki put iznerviram zbog necijih komentara eto to je glavni razlog. I to deljenje u klanove me uzasava. A realno retko ko je ovde dao priliku nekom da ga bolje upozna...Ili ja to mozda mislim zato sto sam novija ovde, ne znam. Sigurno da ima onih koji nisu fer, ne osporavam, ali su po meni u vecini oni drugi.

Pa svatko ima pravo da kaže što želi.
Ja sam tu našao dosta pozitivnih ljudi i ovi klanovi su kao što je Been rekao,prema tome kako se tko druži s nekim Wink

Pa tvoj "klan" je ocigledno pogodio... za ostalo bas i nisam sigurna. I da svako ima pravo da kaze to sto misli, kao i sto ja imam pravo da me neke stvari nerviraju i da to kazem.
Mara
Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 2 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by >>Been<< 28.07.10 23:54

Meni je ovo sve jednostavno smješno... Da se ja nerviram zbog ljudi koje nikad nisam vidio i vjerovatno nikad ni neću ?? Da se nerviram zbog igre koja počiva na manjim-većim polarizacijama, podjelama i malim, sitnim varkama ??

Laughing
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 2 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Pauly D 28.07.10 23:55

>>Been<< je napisao/la:Meni je ovo sve jednostavno smješno... Da se ja nerviram zbog ljudi koje nikad nisam vidio i vjerovatno nikad ni neću ?? Da se nerviram zbog igre koja počiva na manjim-većim polarizacijama, podjelama i malim, sitnim varkama ??

Laughing

Ja ne mogu da se ne nerviram kad mi se to gadi!

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 2 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Marijo 28.07.10 23:55

>>Been<< je napisao/la:Meni je ovo sve jednostavno smješno... Da se ja nerviram zbog ljudi koje nikad nisam vidio i vjerovatno nikad ni neću ?? Da se nerviram zbog igre koja počiva na manjim-većim polarizacijama, podjelama i malim, sitnim varkama ??

Laughing
i meniiiiiii Very Happy
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 2 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Veronica 28.07.10 23:56

Marija je napisao/la:
Veronica je napisao/la:
Marija je napisao/la:Bravo Bruno za temu, ovako nesto nam je trebalo... Sto se tice tih "klanova", pa ne znam za mene nisi bas pogodio jer samo sa jednim od njih imam komunikaciju, mada ih vrlo cenim i drago mi je sto si me stavio sa njima, pored njih jos 3 bas gotivim Smile Meni je najvise smetalo sto ovde na forumu niko nista konkretno nece da kaze, i samo se medjusobno optuzuju, ali se nadam da ce se dosta toga reci sad u ovoj temi. A ne da se spamuju druge teme bzvz. Ako se nastavi ovakva situacija ja definitivno odlazim sa foruma.

kako nitko neće ništa da kaže,pa koliko puta sam ja javno rekla o glasovima pojedinih drzava,i danas sam rekla sve što mi smeta,nije mi jasno stvarno...

al eto isrpičavam se nikada više necu progovoriti o lažiranju itd,neka se krade Very Happy

Jesi optuzivala pojedine osobe ali ja nikad nisam procitala nesto konkreno, kao npr. to se desilo tad i tad... Mozda sam ja to i propustila... I ne treba da se cuti o tome. Meni je samo zasmetalo to sto se ti raspravljas o lepoti, i kako je tvoja uvek prenisko... Nista vise. Eto drago mi je da je Bruno nesto konkretno rekao sad.


šta je rekao?

joj ako ja nisam milijun puta prigovarala zbog ovoga onoga,ne znam tko nije,iskreno pogledaj Bipashu,pa dvije cure ispred nje Very Happy

sve ti je jasno Very Happy

Ali ok,ne zanima me više uopće,niti cu raspravljati više sa ikim s foruma,odsada samo admin kao i na drugim forumima,i kraj.

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 2 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by >>Been<< 28.07.10 23:57

Bruno je napisao/la:
>>Been<< je napisao/la:Meni je ovo sve jednostavno smješno... Da se ja nerviram zbog ljudi koje nikad nisam vidio i vjerovatno nikad ni neću ?? Da se nerviram zbog igre koja počiva na manjim-većim polarizacijama, podjelama i malim, sitnim varkama ??

Laughing

Ja ne mogu da se ne nerviram kad mi se to gadi!

Pa gadilo se i meni na prošlom forumu dok nisam shvatio kako stvari funkcioniraju...
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 2 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Veronica 28.07.10 23:57

>>Been<< je napisao/la:Meni je ovo sve jednostavno smješno... Da se ja nerviram zbog ljudi koje nikad nisam vidio i vjerovatno nikad ni neću ?? Da se nerviram zbog igre koja počiva na manjim-većim polarizacijama, podjelama i malim, sitnim varkama ??

Laughing

ja se ni ne nerviram,samo sam htjela ukazati na te gluposti,ja dok sam na forumu i mislim o njemu,čim se maknem sa njega tu prestaje svaka moja misao o forumu Wink

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 2 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Pauly D 29.07.10 0:15

Leo je napisao/la:
Bruno je napisao/la:
♥ Swedish Hero ♥ je napisao/la:

Ja znam još neke sa ovoga spiska da su drugačije, ali neka.

Mogu samo jedno reći i nadam se da se ta osoba neće uvrijediti, a to je da sam mislio da ona/on uvijek vara, ali zapravo je možda i najpoštenija osoba na ovom forumu (što se tiće glasanja).

tko?

I mene interesuje?

Sverigeland oglasi se!!!?

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 2 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Mara 29.07.10 0:20

Bruno je napisao/la:
Leo je napisao/la:

I mene interesuje?

Sverigeland oglasi se!!!?

E ovo stvarno nije fer, takve mene stvari nerviraju... Nagovesti, ali nece da kaze Rolling Eyes
Mara
Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 2 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by ^.^ Swedish Hero 29.07.10 10:42

Marija je napisao/la:
Bruno je napisao/la:

Sverigeland oglasi se!!!?

E ovo stvarno nije fer, takve mene stvari nerviraju... Nagovesti, ali nece da kaze Rolling Eyes

Mene nije bilo jučer kada ste vi tu raspravljali, ali ja mislim da je među najpoštenijima u glasanju Veronica, a prije sam mislio da ona vara kada je uvijek bila u top 5 itd. (bez uvrede Veronica). Također mislim da je jako pošten i Kruno.
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 2 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Cvjećko 29.07.10 16:04

Ou, pa svašta se ovdje desilo u protekla 24 sata! Smile

Pa ovako, prvo bih se oglasio na Beenov post - slažem se skroz, i jesam najbolji sa navedenim osobama, još bih dodao asteroida s kojim sam isto u extra odnosima, možda i najboljim. No, to nije klan koji ostali smatraju klanom - osvrnite se na prošle Krunine glasove, 0 za Nightwish, iako smo si super, isto tako ja i Veronica imamo par nesuglasica, no dobio sam 10 bodova, što nam opet govori da klana u smislu glasova, nema. Wink No, sve je ovo igra, sve će ovo proći. Smile Dalje, odsada nikom, ama baš nikom, neću glasati ni u NF, niti pisati komentar, kao i Vladan. Naravno, bit će i par izuzetaka. Smile Kad me Velvet pitao što ja uopće radim na forumu (jer su me čekali na Miss), rekao sam da sam ja vama nešto kao BigBrother. Neću ništa konkretno govoriti. Smile

Ovim bih završio svoj post.
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 2 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Leo 29.07.10 16:07

Waka_Waka je napisao/la:Ou, pa svašta se ovdje desilo u protekla 24 sata! Smile

Pa ovako, prvo bih se oglasio na Beenov post - slažem se skroz, i jesam najbolji sa navedenim osobama, još bih dodao asteroida s kojim sam isto u extra odnosima, možda i najboljim. No, to nije klan koji ostali smatraju klanom - osvrnite se na prošle Krunine glasove, 0 za Nightwish, iako smo si super, isto tako ja i Veronica imamo par nesuglasica, no dobio sam 10 bodova, što nam opet govori da klana u smislu glasova, nema. Wink No, sve je ovo igra, sve će ovo proći. Smile Dalje, odsada nikom, ama baš nikom, neću glasati ni u NF, niti pisati komentar, kao i Vladan. Naravno, bit će i par izuzetaka. Smile Kad me Velvet pitao što ja uopće radim na forumu (jer su me čekali na Miss), rekao sam da sam ja vama nešto kao BigBrother. Neću ništa konkretno govoriti. Smile

Ovim bih završio svoj post.

Nadam se da ces meni glasati u NF! Crying or Very sad Laughing
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 2 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Cvjećko 29.07.10 16:19

BTW, u ovoj temi će svakakve istine izaći na vidjelo, a i vjerovatno će administracija imati ''para'' za novi domen. Smile
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Tema za svađanje, rasprave ... - Page 2 Empty Re: Tema za svađanje, rasprave ...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.