EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnji film koji ste pogledali

+26
Jasmin
ESCbigFan
Steffan
frozen
Tinchey
The Đole
sandy
Lunke
Goxy
booth
Mara
Jelena_Jeca
musique
Lizard Queen
Misfit
asteroid
Marijo
Veronica
^.^ Swedish Hero
Ighor
Leo
Kerber
>>Been<<
Cvjećko
Kruno
Zagreb15
30 posters

Stranica 9 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 9 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Lunke 21.09.12 1:11

croato je napisao/la:eating out haha boleština od filma Very Happy

a čuo sam za batmana da je filmski dio izvrstan (kamera, glazba, kadar itd) ali da je užas scenarij i priča

Pa ovakvi filmovi su pravljeni samo za to, vizuelni efekti su u prvom planu...velike su sanse da film pokupi oskare u tim tehnickim kategorijama, ali cekamo Hobita u decembru, verujem da ce sjebati Betmena po tom pitanju.
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 9 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by strajker 21.09.12 1:25

jankooo mogli bismo i eating out 1 gledat, 3, 4, 5 sam već gledal s Gamze
strajker
strajker

Broj postova : 4564

Kontinent Helia
Zemlja: Equestria (ex. Aranna/NV)
Obavijest: I've got the cutest avatar.

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 9 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Cvjećko 21.09.12 1:26

strajker je napisao/la:jankooo mogli bismo i eating out 1 gledat, 3, 4, 5 sam već gledal s Gamze
Okay
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 9 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by frozen 21.09.12 1:34

Lunke je napisao/la:

Pa ovakvi filmovi su pravljeni samo za to, vizuelni efekti su u prvom planu...velike su sanse da film pokupi oskare u tim tehnickim kategorijama, ali cekamo Hobita u decembru, verujem da ce sjebati Betmena po tom pitanju.
izašao je drugi trailer za hobita..isuse al ga jedva čekam..pojest ću se hahaha.. obožavam tolkiena! Laughing znaš da sam diplomski pisao na temu gospodara prstenova hahahahahahaha... predobro.. uf uf uf.. bit će super! Wink
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 9 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by ^.^ Swedish Hero 21.09.12 9:55

croato je napisao/la:izašao je drugi trailer za hobita..isuse al ga jedva čekam..pojest ću se hahaha.. obožavam tolkiena! :lol: znaš da sam diplomski pisao na temu gospodara prstenova hahahahahahaha... predobro.. uf uf uf.. bit će super! ;)

Zadnji film koji ste pogledali - Page 9 664884 Zadnji film koji ste pogledali - Page 9 664884 Zadnji film koji ste pogledali - Page 9 664884
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 9 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by frozen 21.09.12 13:38

frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 9 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by frozen 21.09.12 13:40

frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 9 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by alien 07.01.13 16:24

Proročanstva! i još sam pod dojmom njihove brige za zločestu braću Zemljane Very Happy
alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 9 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Tinchey 07.01.13 17:06

Oni_dolaze je napisao/la:Proročanstva! i još sam pod dojmom njihove brige za zločestu braću Zemljane Very Happy

Gledao sam i ja. Film je preloš, mislim Nicholas Cage u glavnoj ulozi. Laughing
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 9 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by alien 07.01.13 17:10

Nijee, ostavlja nadu da su vanzemaljci ipak dobri Very Happy
alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 9 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.