EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnji film koji ste pogledali

+26
Jasmin
ESCbigFan
Steffan
frozen
Tinchey
The Đole
sandy
Lunke
Goxy
booth
Mara
Jelena_Jeca
musique
Lizard Queen
Misfit
asteroid
Marijo
Veronica
^.^ Swedish Hero
Ighor
Leo
Kerber
>>Been<<
Cvjećko
Kruno
Zagreb15
30 posters

Stranica 8 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 8 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Mara 01.04.12 15:21

Lunke je napisao/la:Evo konacno i parade na youtube-u Very good!



Ja sam isto pre neki dan nasla i ostalo mi pola sata da odgledam jer sam prekinula. Ali po ovome sto sam gledala, film me je razocarao. Na fazon je onog Mi nismo andjeli 2.
Mara
Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 8 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Lunke 01.04.12 15:42

Mara je napisao/la:


Ja sam isto pre neki dan nasla i ostalo mi pola sata da odgledam jer sam prekinula. Ali po ovome sto sam gledala, film me je razocarao. Na fazon je onog Mi nismo andjeli 2.

ma ja sam to gledao jos u bioskopu cim je izasao i sasvim mi je korektan. Pa ono, podseca malo na andjele, taj humor i komicni deo filma,ali ipak se bavi dosta ozbiljnijom temom, sto se vidi tek u zavrsnici filma, recimo poslednjih 20-ak minuta. Ali da sam ocekivao vise, ocekivao sam Aha!
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 8 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Lunke 01.04.12 16:01

Inace pogledao sam i film Andjeline Dzoli, "U zemlji krvi i meda" oko kojeg se toliko podigla prasina.

Film sam posmatrao bez ikakve predrasude i mogu oceniti da je dosta slab. Prica je totalno banalizovana, stereotipna, scenario pun nelogicnosti i ogromnih rupa. Rad sa glumcima katastrofalno los, dijalozi su toliko povrsni da pomislis da je film radio neki srednjoskolac.

Jednostavno nemas taj osecaj da je prica sa ovih prostora, a slozicu se sa recima Srdjana Dragojevica, da ne moze neko ko zivi na Beverli Hilsu, napraviti film o ratu u bisoj Jugoslaviji.

Pa uporediti ovaj film sa recimo "Grbavicom" koji se takodje bavi zlostavljanjem muslimanskih zena, ili ostalim ratnim filmovima poput Nicije zemlje i Lepih sela je zaista smesno, jer su ti filmovi ne za klasu, vec za tri klase kvalitetniji od ovog slobodno mogu reci filma u pokusaju!

Izgubljenih dva sata zivota!!! Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 8 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Lunke 09.04.12 22:31

Odgledao sam The Artista i mogu reci da sam odusevljen blago receno.

Ne da je film zasluzio 5 oskara koliko je dobio, zasluzio je i 10!!!


Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 8 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by frozen 09.04.12 22:50

Lunke je napisao/la:Odgledao sam The Artista i mogu reci da sam odusevljen blago receno.

Ne da je film zasluzio 5 oskara koliko je dobio, zasluzio je i 10!!!


e super ja ne volim crno bijele ali sam si skinuo ovaj da ga pogledam ako ti kažeš da je dobar onda ću fakat ga pogledati Smile
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 8 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Lunke 09.04.12 22:51

croato je napisao/la:e super ja ne volim crno bijele ali sam si skinuo ovaj da ga pogledam ako ti kažeš da je dobar onda ću fakat ga pogledati Smile

ja se odusevio I love you
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 8 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Pauly D 09.04.12 23:23

Case 39, film koji *ebe u mozak odličan je kaže mi rodica, nisam gledao al oću Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 8 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Lunke 30.04.12 3:39

Upravo odgledao "Ratnog konja" (War Horse) i slobodno mogu reci da je film fantastican ali u svakom smislu te reci!!!

Izvaredna prica o prijateljstvu, ljubavi i zavisnosti ljudi i zivotinja ispricana iz ugla velemajstora kakav je Stiven Spilberg. Film prosto budi emocije i moram priznati da su mi suze krenule u jednom trenutku, a do sada jedini film koji me je rasplakao bio je "Zelena milja" (The Green Mile) koji mi je sa "Pijanistom" Romana Polanskog najbolji film ikada. E pa ovaj ratni konj slobodno moze da se prikljuci ovom timu Prinčevi


Topla preporuka svima koji bi izdvojili vreme za nesto sto nije blokbaster ili ostalo holivudsko djubre Prinčevi


Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 8 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Lunke 17.05.12 1:03

Jaoooooooooo sad odgledah Francuski film "The Intouchables" (Nedodirljivi) i moram da prenesem pozitivne utiske koji je ovaj film ostavio na mene. Prica bazirana na istinitom dogadjaju o francuskom milijarderu, tetraplegicaru i njegovom pomocniku, imigrant iz Pariskog predgradja koji je tek odsluzio zatvorsku kaznu i zaposljava se kod njega kao negovtelj.

Film u sebi sadzi sve i dramu i komediju, odlicnu muziku, sjajne glumce i veoma dobru pricu, jednostavno 2 sata filma proleti neverovatnom brzinom. Definitivno jedan od najboljih filmova van engleskog govornog podrucja i zasigurno ulazi u moju listu omiljenih. Tople preporuke svima Prinčevi




Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 8 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by frozen 17.05.12 3:40

Lunke je napisao/la:Jaoooooooooo sad odgledah Francuski film "The Intouchables" (Nedodirljivi) i moram da prenesem pozitivne utiske koji je ovaj film ostavio na mene. Prica bazirana na istinitom dogadjaju o francuskom milijarderu, tetraplegicaru i njegovom pomocniku, imigrant iz Pariskog predgradja koji je tek odsluzio zatvorsku kaznu i zaposljava se kod njega kao negovtelj.

Film u sebi sadzi sve i dramu i komediju, odlicnu muziku, sjajne glumce i veoma dobru pricu, jednostavno 2 sata filma proleti neverovatnom brzinom. Definitivno jedan od najboljih filmova van engleskog govornog podrucja i zasigurno ulazi u moju listu omiljenih. Tople preporuke svima Prinčevi




idem odmah pogledati jer što si ti dosad predložio i rekao ispalo je izvrsnno! Smile
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 8 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by AjLuci 19.05.12 22:59


Fora je.
AjLuci
AjLuci

Broj postova : 185

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 8 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Lunke 27.08.12 18:56

Film Gorana Paskaljevica "Kad svane dan", srpski kandidat za oskara.

Pored spomenutog filma u konkurenciji su jos bili i "Parada" kao i "Ustanicka ulica" a clanovi akademije izabrali su film o jevrejima.

Film je inace pre neki dan imao predpremijeru u Zajecaru cini mi se, a za 10-ak dana ocekuje ga premijera na filmskom festivalu u Torontu.


Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 8 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by ESCbigFan 02.09.12 19:11

Dear John:D
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 8 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Guest 05.09.12 17:41


Guest
Gost


[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 8 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by strajker 20.09.12 19:13



sa jankom Very Happy
strajker
strajker

Broj postova : 4564

Kontinent Helia
Zemlja: Equestria (ex. Aranna/NV)
Obavijest: I've got the cutest avatar.

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 8 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Lunke 20.09.12 19:39

Jel se to meni cini ili se i strajker izjasnio kao gej???
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 8 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by frozen 20.09.12 20:04

Lunke je napisao/la:Jel se to meni cini ili se i strajker izjasnio kao gej???
ja sam uvjeren da su obojica Wink
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 8 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Tinchey 21.09.12 0:49

Ovaj novi Batman. Nikad nisam gore potratio 3 sata svog života. Puke
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 8 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Lunke 21.09.12 1:01

Tinchey je napisao/la:Ovaj novi Batman. Nikad nisam gore potratio 3 sata svog života. Puke

Zato ja nikad ne gledam te superheroje, transformerse i ostale glupostine koji nicu svaki dan.
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 8 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Tinchey 21.09.12 1:03

Lunke je napisao/la:

Zato ja nikad ne gledam te superheroje, transformerse i ostale glupostine koji nicu svaki dan.

Ja sam prije obožavao ovakve. Baš me zanimalo što je svima toliko fantastično kod betmena i Avengersa, a oba filma su pretjerana kompjutorska grafika s predvidljivom fabulom i lošim scenarijem. :S
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 8 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by strajker 21.09.12 1:04

Lunke je napisao/la:Jel se to meni cini ili se i strajker izjasnio kao gej???

kaj, samo gej ljudi gledaju gej filmove? Very Happy
strajker
strajker

Broj postova : 4564

Kontinent Helia
Zemlja: Equestria (ex. Aranna/NV)
Obavijest: I've got the cutest avatar.

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 8 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Cvjećko 21.09.12 1:04

croato je napisao/la:ja sam uvjeren da su obojica Wink
Umm... totalno. Rolling Eyes

Evo sad smo ovaj pregledale.
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 8 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by frozen 21.09.12 1:06

eating out haha boleština od filma Very Happy

a čuo sam za batmana da je filmski dio izvrstan (kamera, glazba, kadar itd) ali da je užas scenarij i priča
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 8 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Lunke 21.09.12 1:07

strajker je napisao/la:

kaj, samo gej ljudi gledaju gej filmove? Very Happy

pa vidim i pesma na hsc-u ti je ja sam gej, sad i ovi filmovi ...izvini ali sve ukazuje na to Embarassed
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 8 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Tinchey 21.09.12 1:08

croato je napisao/la:a čuo sam za batmana da je filmski dio izvrstan (kamera, glazba, kadar itd) ali da je užas scenarij i priča

Eto, nisam jedini koji to misli! Surprised
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 8 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.