EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnji film koji ste pogledali

+26
Jasmin
ESCbigFan
Steffan
frozen
Tinchey
The Đole
sandy
Lunke
Goxy
booth
Mara
Jelena_Jeca
musique
Lizard Queen
Misfit
asteroid
Marijo
Veronica
^.^ Swedish Hero
Ighor
Leo
Kerber
>>Been<<
Cvjećko
Kruno
Zagreb15
30 posters

Stranica 7 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 7 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Mara 23.01.12 4:58

Lunke je napisao/la:auuuuuuuuu pa da li je moguce da su sajt megaupload ukinuli??? aaaaa pa kako sad da skidam filmove Crying or Very sad Preko njih je uvek bilo najbrze i najbolje, a sada cu se muciti sa rapidom i ostalim glupostima. neeeeeeeeee Crying or Very sad

Jaooo a ja nisam skinula ona 2 filma Hari Potera Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Sve sam se nadala da ce biti na tv-u No A sad ukinuli taj sajt Sad
Mara
Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 7 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by >>Been<< 23.01.12 4:58

Lunke je napisao/la:auuuuuuuuu pa da li je moguce da su sajt megaupload ukinuli??? aaaaa pa kako sad da skidam filmove Crying or Very sad Preko njih je uvek bilo najbrze i najbolje, a sada cu se muciti sa rapidom i ostalim glupostima. neeeeeeeeee Crying or Very sad

Koristi the pirate bay Very Happy

Ovi iz Anonymusa ( hakerske grupe ) su zaprijetili da će strušiti youtube, google i facebook u roku 24 h, ako se dirne u tu stranicu. Kao "odmazda" sa megaupload stradale su stranice američkog ministarstva pravde, fbi, cia itd. itd Very Happy
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 7 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Lunke 23.01.12 4:59

Mara je napisao/la:


Fino zvuci!

Ja moram pogledati u bioskopu Underground: Awakening, naravno gledala sam i prva 2 dela. Vampiri Embarassed

Jao, ne volim ja te sa vampirima, ali to su blokbasteri Laughing Te kalsicne price o vampirima i ostle gluposti me bas ne doticu nikako Very Happy

Ja volim film koji ce me naterati da mislim o njemu nakon sto ga odgledam, a ako to uspe, to je znak da film zaista valja Prinčevi

Ali evo jedne komedije koja vas moze opustiti i nasmejati Crazy Stupid Love je fino ostvarenje, nije onako klasicna americka komedija gde radnju filma znas vec unapred.

I kako se resiti sefa takodje sjajan Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 7 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Mara 23.01.12 5:02

Lunke je napisao/la:

Jao, ne volim ja te sa vampirima, ali to su blokbasteri Laughing Te kalsicne price o vampirima i ostle gluposti me bas ne doticu nikako Very Happy

Ja volim film koji ce me naterati da mislim o njemu nakon sto ga odgledam, a ako to uspe, to je znak da film zaista valja Prinčevi

Ali evo jedne komedije koja vas moze opustiti i nasmejati Crazy Stupid Love je fino ostvarenje, nije onako klasicna americka komedija gde radnju filma znas vec unapred.

I kako se resiti sefa takodje sjajan Prinčevi

Gledala sam u bioskopu, mada ja bas i ne volim komedije... Film je solidan, jedino me je kraj odusevio Smile
Mara
Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 7 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Lunke 23.01.12 5:06

Mara je napisao/la:

Gledala sam u bioskopu, mada ja bas i ne volim komedije... Film je solidan, jedino me je kraj odusevio Smile

ja ih gledam samo kad sam u nekom bedaku, jer mi ne bi bas legla potresna prica Laughing

Inace i ja placem uz sve, uz filmove, serije (boze kad su ubili Michaela Scofielda u Prison Breaku, plakao sam kao kisa), placem i za utakmice, kad su odbojkasi izgubili u pekingu na olimpijadi od USA u 1/4 finalu nako 5 neverovatnih setova, zatvorio sam se u sobu i isplakao se posteno, kao i kad je Nole promasio smec u 1/2 finalu olimpijade sa Nadalom.

Jadan ja sad u Londonu, ima da placem svaki dan hahahahhaha
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 7 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Mara 23.01.12 5:15

Lunke je napisao/la:

ja ih gledam samo kad sam u nekom bedaku, jer mi ne bi bas legla potresna prica Laughing

Inace i ja placem uz sve, uz filmove, serije (boze kad su ubili Michaela Scofielda u Prison Breaku, plakao sam kao kisa), placem i za utakmice, kad su odbojkasi izgubili u pekingu na olimpijadi od USA u 1/4 finalu nako 5 neverovatnih setova, zatvorio sam se u sobu i isplakao se posteno, kao i kad je Nole promasio smec u 1/2 finalu olimpijade sa Nadalom.

Jadan ja sad u Londonu, ima da placem svaki dan hahahahhaha


Ja sam skoro gledala film Ptice koje ne polete i vratio mi je neka secanja... Te '97 sam ga gledala sa dedom i on je u jednom trenutku zasuzio, a ja sam se pitala kao boze sta mu je, pa to je samo film. Posle par godina deda mi je umro od leukemije i sad kad sam gledala mozes samo da zamislis kako sam plakala Crying or Very sad
Mara
Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 7 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Lunke 23.01.12 5:18

Mara je napisao/la:


Ja sam skoro gledala film Ptice koje ne polete i vratio mi je neka secanja... Te '97 sam ga gledala sa dedom i on je u jednom trenutku zasuzio, a ja sam se pitala kao boze sta mu je, pa to je samo film. Posle par godina deda mi je umro od leukemije i sad kad sam gledala mozes samo da zamislis kako sam plakala Crying or Very sad


uffffff Crying or Very sad Ja sam ga prvi put gledao davno, kad sam bio bas klinac, i naravno da nisam shvatio film kako treba, ali zato kasnije Sad Fantastican nas film, koji verujem svakog natera da place.
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 7 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Mara 23.01.12 5:24

Evo ko zeli da ga pogleda

Ptice koje ne polete (1997)

https://www.youtube.com/watch?v=Ww7Cp7oQ3b8
Mara
Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 7 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Leo 23.01.12 10:45

Lunke je napisao/la:auuuuuuuuu pa da li je moguce da su sajt megaupload ukinuli??? aaaaa pa kako sad da skidam filmove Crying or Very sad Preko njih je uvek bilo najbrze i najbolje, a sada cu se muciti sa rapidom i ostalim glupostima. neeeeeeeeee Crying or Very sad


kako su ukinuli megaupload Surprised Ja vec skinuo 2500 filmova pomocu njih Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 7 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by frozen 23.01.12 12:40

JA MISLIO da sam ja teški pirati ali leo tebi nema premca Very Happy

ja gledao zadnje u kinu paradu i vrištali smo od smijeha Very Happy i da onaj film što kao izvanzemaljci napadaju zemlju ...crni sati tako nešto..dobra ideja loš završetak
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 7 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by ^.^ Swedish Hero 23.01.12 13:54

Najbrže je preko The Pirate Bay.
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 7 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Leo 23.01.12 13:57

croato je napisao/la:JA MISLIO da sam ja teški pirati ali leo tebi nema premca Very Happy

ja gledao zadnje u kinu paradu i vrištali smo od smijeha Very Happy i da onaj film što kao izvanzemaljci napadaju zemlju ...crni sati tako nešto..dobra ideja loš završetak

Uz to jos i 30 serija po 5-6 sezona Laughing
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 7 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by ESCbigFan 24.01.12 22:24

Medeni mjesec
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 7 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Lunke 25.01.12 14:51

Juce objavljene nominacije za oskara. Skorsezeov "Hugo" ima cak 11 nominacija, a prati ga nemo crno-beli film "Artist" sa 10.


Nominacije za najbolji film:

The Artist – Michel Hazanavicius
The Descendants – Jim Burke, Jim Taylor and Alexander Payne
Extremely Loud and Incredibly Close – Scott Rudin
The Help – Brunson Green, Chris Columbus and Michael Barnathan
Hugo – Graham King, Martin Scorsese and Johnny Depp
Midnight in Paris – Letty Aronson and Stephen Tenenbaum
Moneyball – Michael De Luca, Rachel Horowitz and Brad Pitt
The Tree of Life – to be determined[8]
War Horse – Steven Spielberg and Kathleen Kennedy

Ocekujem pobedu "Huga" sobzirom da ima toliko nominacija. Skorseze je jednom osvojio oskara, al iza pa skoro i najslabije ostvarenje, to su hteli da mu se oduze zato sto sa svojim najboljim fioovima nije uspeo da osvoji stattu. Mislim da je sad pravi trenutak da osvoji oskara. Mozda ce i Artist, nikad se ne zna.


Najbolja muska glavna uloga:

Demián Bichir – A Better Life as Carlos Galindo
George Clooney – The Descendants as Matt King
Jean Dujardin – The Artist as George Valentin
Gary Oldman – Tinker Tailor Soldier Spy as George Smiley
Brad Pitt – Moneyball as Billy Beane

Ocekujem Klunijevu pobedu, sobzirom da je pre nedelju dana uzeo zlatni globus za istu ulogu. Mada Bred Pit nema jos uvek oskara, a ulogu u "Moneyballu" je savrseno odradio. Mozda ce cak i Gary Oldman, mada na njega se najmanje tipuje.



Najbolja zenska glavna uloga:

Glenn Close – Albert Nobbs as Albert Nobbs
Viola Davis – The Help as Aibileen Clarke
Rooney Mara – The Girl with the Dragon Tattoo as Lisbeth Salander
Meryl Streep – The Iron Lady as Margaret Thatcher
Michelle Williams – My Week with Marilyn as Marilyn Monroe

Meril Strip je cini mi se 17. put nominovana za oskara. Mislim da se toj zeni mora zabraniti da ucestvuje jer je van konkurencije hahaha. ima za sada 2, a ulogu i Iron Lady, kriticari kazu da je savrseno odradila.



Najbolji film van engleskog govornog podrucja:


Bullhead (Belgium) in Dutch and French – Michaël R. Roskam
Footnote (Israel) in Hebrew – Joseph Cedar
In Darkness (Poland) in Polish – Agnieszka Holland
Monsieur Lazhar (Canada) in French – Philippe Falardeau
A Separation (Iran) in Persian – Asghar Farhadi


Dosta cudnih nominacija, ali "A Separation" je izraziti favorit sobzirom da je film usao u nominaciju i za najbolji scenario, sto se jako retko desava da film van amercikog trzista ima nominaciju i van ove. Uostalom film jen osvojio "Zlatnog medveda" u Berlinu 2011.
Ne vidim ko bi mu se suprostavio, ali setimo se Amelie Pulen.



Najbolji anamirani film:


A Cat in Paris – Alain Gagnol and Jean-Loup Felicioli
Chico and Rita – Fernando Trueba and Javier Mariscal
Kung Fu Panda 2 – Jennifer Yuh Nelson
Puss in Boots – Chris Miller
Rango – Gore Verbinski

Ovde ce biti najnapetije.
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 7 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by frozen 25.01.12 15:05

merly streep <3
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 7 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by frozen 25.01.12 15:07

Leo je napisao/la:

Uz to jos i 30 serija po 5-6 sezona Laughing
ahaha i ja poskidao hrpu serija..zadnja koju sam je THE NANNY (Dadilja) Smile)
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 7 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Leo 25.01.12 15:18

croato je napisao/la:ahaha i ja poskidao hrpu serija..zadnja koju sam je THE NANNY (Dadilja) Smile)

Dadilja I love you

Ja skidam supernatural
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 7 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Tinchey 25.01.12 16:53

Moram pogledati sve nominirane i onda iščekujem cjelonoćno gledanje dodjela. Smile
Zadnji film koji sam pogledao je Nuovo Cinema Paradiso! Predivan film, preporuka da svi pogledate. I love you
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 7 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Guest 10.03.12 17:33

Nekakav bolesni film Hostel. od 1 do 5, moja ocjena je -2

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 7 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Goxy 10.03.12 18:07

In Time Smile
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 7 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by frozen 10.03.12 19:56

Puss in boots Smile crko od smijeha Very Happy
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 7 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by ESCbigFan 10.03.12 20:23

Nekog Carlitosa na času španskog.
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 7 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by frozen 25.03.12 3:54

sotona: razotkrivanje (the devil inside)

bolje nemojte ovo gledati u kinu -.- odvratno, mučno... imaš stres uz to ... i onda imaš još nekoliko dana strah od svega... def.tko nije ogromni fan hororaca..ovo nije za njih..sick movie
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 7 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Lunke 01.04.12 13:03

Evo konacno i parade na youtube-u Very good!

Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 7 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Jasmin 01.04.12 13:28

croato je napisao/la:sotona: razotkrivanje (the devil inside)

bolje nemojte ovo gledati u kinu -.- odvratno, mučno... imaš stres uz to ... i onda imaš još nekoliko dana strah od svega... def.tko nije ogromni fan hororaca..ovo nije za njih..sick movie

e to sam bas htio pogledat u kinu Smile al sumnjam da cu imat vremena za kino! al bas me zanima taj film
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Zadnji film koji ste pogledali - Page 7 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.