EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurosong 2012. | II. Polufinale

+31
^.^ Swedish Hero
fansong
frozen
sigedamo
HaYrOLa
SiXo
Mr.bobo
strajker
asteroid
Pantomimicar
Lunke
Marijo
Bilby
The Đole
SkubiŠa
Zagreb16
alien
AceMacedonia
mm1991sthr
AjLuci
Cvjećko
Vinky
Leo
Steffan
Kruno
Tinchey
Velvet
Goxy
>>Been<<
ESCbigFan
Pauly D
35 posters

Stranica 7 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 7 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Casper 25.05.12 13:14

mm1991sthr je napisao/la:Glasao sam za:
- Svedsku (2 puta preko moga mobitela iz moje Hrvatske; poziv)
- Norvesku (2 puta preko moga mobitela iz moje Hrvatske; poziv)
- Bugarsku (2 puta preko moga mobitela iz moje Hrvatske; poziv)
Za koga ste vi glasovali?! Moji trenutni favoriti u finalu su: Svedska, Norveska i Albanija.. Bilo je bas dobro i zanimljivo polufinale kao i prvo polufinale! Ja bih zelio da Makedonija, Srbija i BiH budu medju zadnjima u finalu i sigurno da necu za njih glasati u finalu.. Drago mi je sto je Slovenija i Crna Gora nisu se plansirale u finale! Znam da se nekima to nece sviditi ono sto sam napisao, ali samo sam kazao svoje misljenje.. Ne zelim se ni s kim svadjati ni prepirati! Zaj mi je sto nasa Hrvatska se nije plansirala u finale, nadajmo se da cemo se sljedece godine i sljedecih godina nasa Hrvatska plansirati u finale.. Sretno Hrvatska i sve najbolje! Smile

Au. A mislio sam da su ovde svi ok Very Happy. Drma te kompleks covece Boziji Wink.
Casper
Casper

Broj postova : 292

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 7 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by mm1991sthr 25.05.12 15:50

24.05.2012.
Eurosong 2012. - Drugo Polufinale
01. Srbija - 3. Izvuceni Finalist
02. B.J.R. Makedonija - 6. Izvuceni Finalist
03. Nizozemska
04. Malta - 9. Izvuceni Finalist
05. Bijelorusija
06. Portugal
07. Ukrajina - 4. Izvuceni Finalist
08. Bugarska (glasao dva puta preko mog mobitela iz moje Hrvatske; pozivi)
09. Slovenija
10. Hrvatska
11. Svedska - 5. Izvuceni Finalist (glasao dva puta preko mog mobitela iz moje Hrvatske; pozivi)
12. Gruzija
13. Turska - 10. Izvuceni Finalist
14. Estonija - 8. Izvuceni Finalist
15. Slovacka
16. Norveska - 7. Izvuceni Finalist (glasao dva puta preko mog mobitela iz moje Hrvatske; pozivi)
17. Bosna I Hercegovina - 2. Izvuceni Finalist
18. Litva - 1. Izvuceni Finalist
mm1991sthr
mm1991sthr

Broj postova : 310

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 7 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Bilby 25.05.12 16:18

Ah..drugo polufinale mi je bilo jače nego prvo.
Makedonija je bila fenomenalna! Kaliopi je stvarno predivna!
Bosna i Hercegovina također! Maya je sve odlično i jednostavno izvela.
Nina je bila odlična,ali pjesma je previše depresivna.
Švedska je bila u redu.
Ukrajina također,iako mi nisu nešto,ali nisu ni za baciti.
Najviše mi je žao što su u finale ušli Norveška Puke i Malta Puke Užasni su.
Žao mi je što nisu ušli Slovenci i Nizozemci. Imali su super pjesme!
Al' dobro,što je tu je. Very Happy Mi Hrvati trebamo poslati neku jaku pjesmu koja će napokon pobijediti! Very Happy
Bilby
Bilby

Broj postova : 1331

Kontinent Helia
Zemlja: Crolacia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 7 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Bilby 25.05.12 16:19

I jesam li ja jedini kome je prošlogodišnja srpska pjesma bila bolje od ovogodišnje?

E da i gledao sam jedan video pitali su ove koji su prošli u finale o dojmovima. Svi su se zahvaljivali jedino je Željko rekao: ''Ako će ljudi glasat' neka glasaju,ako neće neka ne glasuju''. On me počinje nervirati.
Bilby
Bilby

Broj postova : 1331

Kontinent Helia
Zemlja: Crolacia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 7 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Kruno 25.05.12 16:32

mm1991sthr je napisao/la:24.05.2012.
Eurosong 2012. - Drugo Polufinale
01. Srbija - 3. Izvuceni Finalist
02. B.J.R. Makedonija - 6. Izvuceni Finalist
03. Nizozemska
04. Malta - 9. Izvuceni Finalist
05. Bijelorusija
06. Portugal
07. Ukrajina - 4. Izvuceni Finalist
08. Bugarska (glasao dva puta preko mog mobitela iz moje Hrvatske; pozivi)
09. Slovenija
10. Hrvatska
11. Svedska - 5. Izvuceni Finalist (glasao dva puta preko mog mobitela iz moje Hrvatske; pozivi)
12. Gruzija
13. Turska - 10. Izvuceni Finalist
14. Estonija - 8. Izvuceni Finalist
15. Slovacka
16. Norveska - 7. Izvuceni Finalist (glasao dva puta preko mog mobitela iz moje Hrvatske; pozivi)
17. Bosna I Hercegovina - 2. Izvuceni Finalist
18. Litva - 1. Izvuceni Finalist

I što nam je pisac time htio reći?! Suspect
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 7 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by frozen 25.05.12 16:39

Kruno je napisao/la:

I što nam je pisac time htio reći?! Suspect
Laughing Laughing Laughing
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 7 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Goxy 25.05.12 17:33

Bilby je napisao/la:I jesam li ja jedini kome je prošlogodišnja srpska pjesma bila bolje od ovogodišnje?


ne Very Happy Very Happy
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 7 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Lunke 25.05.12 17:35

Bilby je napisao/la:I jesam li ja jedini kome je prošlogodišnja srpska pjesma bila bolje od ovogodišnje?

E da i gledao sam jedan video pitali su ove koji su prošli u finale o dojmovima. Svi su se zahvaljivali jedino je Željko rekao: ''Ako će ljudi glasat' neka glasaju,ako neće neka ne glasuju''. On me počinje nervirati.

Lupetas gluposti rekao je ako vam se pesma svidja glasajte, a ako vam se ne dopada nemojte. Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 7 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Bilby 25.05.12 17:36

Lunke je napisao/la:

Lupetas gluposti rekao je ako vam se pesma svidja glasajte, a ako vam se ne dopada nemojte. Prinčevi

Pa dobro,u tom smislu. Ali sve isto znači. Svi se zahvaljivaju a on jedini to kaže. Very Happy
Bilby
Bilby

Broj postova : 1331

Kontinent Helia
Zemlja: Crolacia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 7 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Leo 25.05.12 17:44

Pa nece nikog moliti za glasove Laughing
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 7 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by SkubiŠa 25.05.12 18:20

Sinoć super show. pesme bolje nego u prvom polufinalu.

Po mom mišljenju ubedljivo najbolja je bila Kaliopi, rasturila žena pa to ti je. Željko odličan, Maja super. Litvaniju nikako da skontam, na koju foru prođe ona dečija pesmica nikako mi nije jasno, dečko čas skače i leti čas se smori... bezveze

Hrvatska je imala super pesmu, Nina je odlično otpevala ali opet je uprskala cela koreografija. Ne razumem čemu crne haljine u pesmi koja peva o tome o čemu peva. Plesači skroz van ritma melodije. Ubeđen sam da bi Nina prošla da je primenila isti recept kao i BiH.

Švedska, onako OK. Nije loše ali i dalje ne vidim čemu sva ta ekstaza oko nje. Norveška blaži bože sačuvaj koji horor. Gruzija prava psihodelija hehe
SkubiŠa
SkubiŠa

Broj postova : 58

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 7 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Pantomimicar 25.05.12 18:39

Bilby je napisao/la:

Pa dobro,u tom smislu. Ali sve isto znači. Svi se zahvaljivaju a on jedini to kaže. Very Happy

To je isečeno, čisto sumnjam da kad su ga pitali o utiscima da je rekao to...
Pantomimicar
Pantomimicar

Broj postova : 710

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 7 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Zagreb16 25.05.12 19:11

SkubiŠa je napisao/la:Sinoć super show. pesme bolje nego u prvom polufinalu.

Po mom mišljenju ubedljivo najbolja je bila Kaliopi, rasturila žena pa to ti je. Željko odličan, Maja super. Litvaniju nikako da skontam, na koju foru prođe ona dečija pesmica nikako mi nije jasno, dečko čas skače i leti čas se smori... bezveze

Hrvatska je imala super pesmu, Nina je odlično otpevala ali opet je uprskala cela koreografija. Ne razumem čemu crne haljine u pesmi koja peva o tome o čemu peva. Plesači skroz van ritma melodije. Ubeđen sam da bi Nina prošla da je primenila isti recept kao i BiH.

Švedska, onako OK. Nije loše ali i dalje ne vidim čemu sva ta ekstaza oko nje. Norveška blaži bože sačuvaj koji horor. Gruzija prava psihodelija hehe

Litva je bila odlicna...
A o cemu to Nina pjeva pa da nesmije imat crnu boju?
Norveška je bila takoder dobra.....
Zagreb16
Zagreb16

Broj postova : 913

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 7 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Goxy 25.05.12 19:27

Norveška malo previše gay.
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 7 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by HaYrOLa 25.05.12 19:39

Goxy je napisao/la:Norveška malo previše gay.

Ahahahaahah, cek to rece Goxy kome je Gaitana bila najbolja... hahaha
Tooji nek je gay, gay je za sebe, a tvoj ukus ko ti je bio najbolji govori da si TI GAY, jer ti je bila najbolja zena koja je sinoc bila 2MUCH GAY i za mene!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 7 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Lunke 25.05.12 19:42

Kako ce Nina Zili da trijumfuje sutra niste ni svesni cheers cheers cheers
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 7 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Goxy 25.05.12 19:43

HaYrOLa je napisao/la:

Ahahahaahah, cek to rece Goxy kome je Gaitana bila najbolja... hahaha
Tooji nek je gay, gay je za sebe, a tvoj ukus ko ti je bio najbolji govori da si TI GAY, jer ti je bila najbolja zena koja je sinoc bila 2MUCH GAY i za mene!

Ja sam rekao da je Gaitana imala meni prejak glas a nastup nisam ni spomenuo.
A šta se tiće lika, komentirani su njegovi pokreti a ne pjesma. Tako da ne razumijem čemu vrijeđanje.
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 7 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by HaYrOLa 25.05.12 19:48

Goxy je napisao/la:Jel' smo mi slušali iste pjesme? Gaitana je daleko bila najbolja. Maya je mogla bolja, ali zasluženo finale.


Niko te nije vredjao dijete milo, samo ne volim kad neko ko sedi u ormanu i cuti, pljuje nekog koga nije sramota da javno pokaze da je gay...

HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 7 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by HaYrOLa 25.05.12 19:49

Lunke je napisao/la:Kako ce Nina Zili da trijumfuje sutra niste ni svesni cheers cheers cheers

Da stavim pare na nju?
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 7 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Guest 25.05.12 19:49

Lunke je napisao/la:Kako ce Nina Zili da trijumfuje sutra niste ni svesni cheers cheers cheers
Ma može, bilo bi vrijeme da se malo vratimo u gospodski dio Evrope. Smile
Po tom pitanju bi volio i pobjedu Francuske ili Velike Britanije. Very Happy

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 7 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by HaYrOLa 25.05.12 19:50

rändajad je napisao/la:Ma može, bilo bi vrijeme da se malo vratimo u gospodski dio Evrope. Smile
Po tom pitanju bi volio i pobjedu Francuske ili Velike Britanije. Very Happy

O Boze, Randajad i ti si nesto danas `van mozga` ? E vidite deco, ovo je vredjanje!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 7 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Lunke 25.05.12 19:51

HaYrOLa je napisao/la:

Da stavim pare na nju?

Ja da igram pare bi stavio na Italiju sigurno Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 7 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Guest 25.05.12 19:52

HaYrOLa je napisao/la:

O Boze, Randajad i ti si nesto danas `van mozga` ? E vidite deco, ovo je vredjanje!
Ma moram i ja malo. Ne vređam, gotovo, nikad. Very Happy

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 7 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by HaYrOLa 25.05.12 19:54

rändajad je napisao/la:Ma moram i ja malo. Ne vređam, gotovo, nikad. Very Happy

Zahtevam 4 shocka, dakle jedan pred bann, jer sam uzasno uznemiren ovom izjavom!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 7 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Guest 25.05.12 19:57

HaYrOLa je napisao/la:

Zahtevam 4 shocka, dakle jedan pred bann, jer sam uzasno uznemiren ovom izjavom!
De Hayrolita, šalim se malomnogopuno. Very Happy
Uglavnom, volio bih da se malo vratimo na zapad, iskreno. Ja nisam gledao nijedan ESC, osim ovoga u Njemačkoj, a da je bio iz G5. Very Happy

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 7 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.