EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurosong 2012. | II. Polufinale

+31
^.^ Swedish Hero
fansong
frozen
sigedamo
HaYrOLa
SiXo
Mr.bobo
strajker
asteroid
Pantomimicar
Lunke
Marijo
Bilby
The Đole
SkubiŠa
Zagreb16
alien
AceMacedonia
mm1991sthr
AjLuci
Cvjećko
Vinky
Leo
Steffan
Kruno
Tinchey
Velvet
Goxy
>>Been<<
ESCbigFan
Pauly D
35 posters

Stranica 5 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Cvjećko 24.05.12 19:26

Yo sabe Espanol, pero no me voy a votar por Croacia. Very Happy

Idemo Loreen! Very good!
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by >>Been<< 24.05.12 19:48

Ovakve gluposti koje piše Mm1991strh ćemo ubuduće brisati jer stvarno nemaju ni smisla, ni potrebe.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by sigedamo 24.05.12 21:04

Stavio sam 2000 kuna na prolaz Estonije, Bosne i ispadanje Nizozemske.

sigedamo

Broj postova : 1

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by >>Been<< 24.05.12 21:10

sigedamo je napisao/la:Stavio sam 2000 kuna na prolaz Estonije, Bosne i ispadanje Nizozemske.

Da bog da pogodio Very Happy

Al' nešto sumnjam Very Happy
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by >>Been<< 24.05.12 21:11

Još jednom vas pozivam da Eurosong, rezultate, nastupe, press i ždrijeb nakon showa komentarišemo u Chat Boxu, a ne ovdje jer dosta toga pišete što smeta normalnom funkcionisanju foruma. Također, nešto ste svadljivi u zadnje vrijeme Smile
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by ESCbigFan 24.05.12 21:41

Top 10
1.Norway
2.Estonia
3.Croatia
4.Turkey
5.Belarus
6.Malta
7.Lithuania
8.Slovakia
9.Slovenia
10.Ukraine
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Mr.bobo 24.05.12 23:36

Semifinal 2
1 Serbia - Željko Joksimović - Nije ljubav stvar - Sviđa mi se početak, tako primamljiva melodija... lijepa balada...
2 FYROM - Kaliopi - Crno i belo - zanimljiva pjesma, nadam se glasovima susjda...
3 The Netherlands - Joan Franka - You and me - Hehe Indijanka, ali sviđa mi se pjesma...
4 Malta - Kurt Calleja - This is the night - dobar nastup, dobra pjesma...sviđa mi se sve...
5 Belarus - Litesound - We are the heroes - vrlo dobra pjesma, možda sam malo više od vokala očekivao, no jedno je uživo, drugo u studiju...
...no dobar nastup... za finale sigurno...
6 Portugal - Filipa - Sousa Vida minha - Nije me se dojmila pjesma nešto... prvo nije razumljiva širem auditoriju... a drugo nije bio neki poseban nastup...
7 Ukraine - Gaitana - Be my guest - Zanimljiv vokal ali pjesma mi nije baš pasala na njega... text je slabašan... hehe dobra fora s videozidom...
8 Bulgaria - Sofi Marinova - Love unlimited - energičan nastup, čak sam i razumio jedan dio... ali nekako mi melodija nije sjela...
9 Slovenia - Eva Boto - Verjamem - jako lijepa pjesma, dobar aranžman, dobar vokal, sviđa mi se! Eh da je još na engleskom...
10 Croatia Nina Badrić Nebo - pleseči su u haljinicama... hehe zgodno... hehe... fali mi melodija koja bi digla pjesmu... crna haljina je promašaj... sceniski nastup je loš... vokalni bolji...
11 Sweden - Loreen - Euphoria - jako sigurno volakno... čudno da nema back up pjevače... 4 dečka u bijelom bi savršeno pasali u cijeloj priči...
12 Georgia - Anri Jokhadze - I'm a joker - Zanimljiv scenski naziv... ali vokal i pjesma... nije mi nešto...
13 Turkey - Can Bonomo - Love me back - neobičan nastup... za slušati jednom, za gledati dvaput...
14 Estonia - Ott Lepland - Kuula - tako jednostavno a tako lijepo, iako ne razumijem, budi emocije...volio bi da je ubacio engleski dio...
15 Slovakia - Max Jason - Mai Don't close your eyes - jedini pravi rockeri ove godine... vokal dobar ali previše deranja... solidan nastup...
16 Norway - Tooji - Stay - dobar scenski nastup, a ni sama izvedba nije loša...
17 Bosnia & Herzegovina - Maya - Sar Korake ti znam - Jako dobar, i emotivan nastup... sviđa mi se pjesma...
18 Lithuania - Donny Montell - Love is blind - Nekako me se nije dojmila pjesma...



MOJIH TOP 10

Serbia
FYROM
Malta
Belarus
Slovenia
Croatia
Sweden
Estonia
Norway
Bosnia & Herzegovina

...Nizozemska mi je bolja od Hrvatske... a stavio sam je zato jer će susjedi glasati za nas...
Mr.bobo
Mr.bobo

Broj postova : 165

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by >>Been<< 25.05.12 0:07

>>Been<< je napisao/la:Pogodio sam 9/10 u prvom, što znači da ću teže omašiti u ovom polufinalu. No, svejedno. Evo kako bi moglo biti (nije moja želja).

Random

Srbija
Makedonija
Švedska
Turska
Ukrajina
Estonija
Bosna i Hercegovina
Norveška
Gruzija
Slovenija

E jebi ga Very Happy Malta i Litvanija su iznenadile Very Happy
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by asteroid 25.05.12 0:10

Moj osobni TOP 10

1. Švedska

2. Nizozemska
3. Bugarska
4. Slovačka
5. BiH
6. Turska
7. Hrvatska
8. Makedonija
9. Litvanija
10. Srbija

Samo mi 5 prošlo Very Happy
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by frozen 25.05.12 0:12

eh jbg nina... nije pjesma nikako eurovizijska..nije to mogla nadomjestit niti sa svojim mrak vokalom... prošli su svi koji su trebali osim turske i malte i one dosadne ukrajinke... jadan ti HRT... sramote se iz godine u godinu... svaki put kostadinov priča da nismo mi krivi već političko glasanje hahaha... pliz... kada se napravi dobra pjesma to se i vidi... ako hr nije sada prošla u finale neće nikada... sve su imali na svojoj strani...

uglavnom...da prokomentiram..

norveška - volim pjesmu, ali ju je fakat bezveze otpjevao
srbija - joksa je odlično napravio posao bravo!
makedonija - oduševljen! bravo kaliopi!
estonac - wow wow wow!
bih - maya <3 podsjetila na stare dane eurosonga kada se cjenilo pjevanje i decentnost...malo je više...bravo!
litva - ok, niš spešl
ukrajina - užas!
turska - katastrofa!
švedska - kako se i očekivalo! bravo loreen!
malta - pa i ne... onako nit smrdi nit miriši...bezveze...
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by ESCbigFan 25.05.12 0:18

Isuse,Estonijaaa.
Ubjedljivo najbolji večeras! Kako savršenoo<333
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Zagreb16 25.05.12 0:20

Sramota za Hrvatsku,vec 3. godinu za redom visimo,dok ostale ex-yu prolaze....
Iznendenje je Litva,pjesma je odlicna a i scenski nastup,kad je on prosao bas sam sretan bio...
Malta,Ukrajina i Estonija nisu zasluzile finale,na njihovo mjesto su trebale Hrvatska,Bjelorusija i Slovenija!!
Zagreb16
Zagreb16

Broj postova : 913

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by frozen 25.05.12 0:21

Zagreb16 je napisao/la:Sramota za Hrvatsku,vec 3. godinu za redom visimo,dok ostale ex-yu prolaze....
Iznendenje je Litva,pjesma je odlicna a i scenski nastup,kad je on prosao bas sam sretan bio...
Malta,Ukrajina i Estonija nisu zasluzile finale,na njihovo mjesto su trebale Hrvatska,Bjelorusija i Slovenija!!
estonija je..pjesma je predobra! sve osim malte, turske i ukrajine su dobro prošle..no što ćeš
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Lunke 25.05.12 0:21

Loren me iskreno razocarala...kamera losa, pola je nisam razumeo sta peva samo je nesto promrmljala, bas je nesto pukla bila...

ljudi koji su je prvi put culi nisu bas odusevljeni toliko kao sto smo bili mi kad smo je videli na melodifestivalenu. Tad je bila fantasticna ali i plej bek ili kako vec, bas se vidi razlika.


Kaliopi sjajna Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Mr.bobo 25.05.12 0:24

Ja bi volio da se Kostadinov makne s Dore i njegovim odabirom kandidata... jer like NEMA POJIMA... on je očekivao ako pošalje etabliranu pjevačicu koje okolne zemlje poznaju da će glasati za nju... LOL e pa dobio je 'finger' nazad... zašto...? ...jer je pjesma tako tako... sivilo... scenski nastup LOŠ ! Čak Nina sama financira neke stvari... mislim katastrofa... od naše produkcije... koja ne može zadovoljiti ni osnovne potrebe izvođača... ne možeš slati osrednju pjesmu i očekivati čuda... da je odabrao Jacquesa... e on bi prošao u finale... :p

... 7/10 za mene... Turska ono totalni šok... kao i neprolazak Belarus i Slovenije... koji su imali super plesme...
Mr.bobo
Mr.bobo

Broj postova : 165

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Lunke 25.05.12 0:25

Zao mi Bugarske Crying or Very sad Ukrajina je bila najgora a i Litvanija je ne zasluzeno prosla Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Tinchey 25.05.12 0:26

JA ĆU PREDSTAVLJAT HRVATSKU, PA ĆU PROĆ! OVO JE SRAMOTA!
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Mr.bobo 25.05.12 0:26

Zagreb16 je napisao/la:
Malta,Ukrajina i Estonija nisu zasluzile finale,na njihovo mjesto su trebale Hrvatska,Bjelorusija i Slovenija!!

...ako je Hrvatska s katastrofalnim scenskim nastupom bola bolje od ijedne od ove 3 koje si naveo... pitam se što sam ja to gledao...
Nizozemska mi je bila zanimljivia...
Mr.bobo
Mr.bobo

Broj postova : 165

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by ESCbigFan 25.05.12 0:27

Zagreb16 je napisao/la:Sramota za Hrvatsku,vec 3. godinu za redom visimo,dok ostale ex-yu prolaze....
Iznendenje je Litva,pjesma je odlicna a i scenski nastup,kad je on prosao bas sam sretan bio...
Malta,Ukrajina i Estonija nisu zasluzile finale,na njihovo mjesto su trebale Hrvatska,Bjelorusija i Slovenija!!

Ukrajna OUT;)
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Mr.bobo 25.05.12 0:28

Tinchey je napisao/la:JA ĆU PREDSTAVLJAT HRVATSKU, PA ĆU PROĆ! OVO JE SRAMOTA!

...ja onda odem u Sloveniju da glasam za tebe... Very Happy Very Happy Very Happy


(uz uvijet da makneš signature :p )


Zadnja promjena: Mr.bobo; 25.05.12 0:29; ukupno mijenjano 1 put.
Mr.bobo
Mr.bobo

Broj postova : 165

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Pauly D 25.05.12 0:28

Ukrajina bila savršena <3 Loreen favorit uz Rumunje i Ukrajinu najveći!

Kaliopi rasturila, Nina bila super al nije to bilo to očito.

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by frozen 25.05.12 0:31

Pauly D je napisao/la:Ukrajina bila savršena <3 Loreen favorit uz Rumunje i Ukrajinu najveći!

Kaliopi rasturila, Nina bila super al nije to bilo to očito.
ukrajina, rumunjska Puke Puke Puke Puke Puke
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by asteroid 25.05.12 0:32

Žao mi je Bugarkinje Crying or Very sad , al mi je drago za Litvaniju Smile
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by fansong 25.05.12 0:34

Ma ovo je naj lošija pjesma od svih pjesama koje je Nina ikada otpjevala. Stvarno ne razumijem da ona nije osjetila da pjesma nije taj nivo?!

fansong

Broj postova : 1

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Lunke 25.05.12 0:45

Bugarska super bila I love you

Ukrajina kic najveci na svetu sa ocajnom pesmom i jos stavila botanicku bastu na glavurdzu...FUJ Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.