EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurosong 2012. | II. Polufinale

+31
^.^ Swedish Hero
fansong
frozen
sigedamo
HaYrOLa
SiXo
Mr.bobo
strajker
asteroid
Pantomimicar
Lunke
Marijo
Bilby
The Đole
SkubiŠa
Zagreb16
alien
AceMacedonia
mm1991sthr
AjLuci
Cvjećko
Vinky
Leo
Steffan
Kruno
Tinchey
Velvet
Goxy
>>Been<<
ESCbigFan
Pauly D
35 posters

Stranica 6 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 6 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Goxy 25.05.12 0:51

Meni je Bugarska bila odvratna.
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 6 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by ^.^ Swedish Hero 25.05.12 0:52

Goxy je napisao/la:Meni je Bugarska bila odvratna.

+1
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 6 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by HaYrOLa 25.05.12 0:53

Deca...
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 6 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Tinchey 25.05.12 1:15

HaYrOLa je napisao/la:Deca...

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 6 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Pantomimicar 25.05.12 1:18

FINAL

1. United Kingdom
2. Hungary
3. Albania
4. Lithuania
5. Bosnia & Herzegovina
6. Russia
7. Iceland
8. Cyprus
9. France
10. Italy
11. Estonia
12. Norway
13. Azerbaijan
14. Romania
15. Denmark
16. Greece
17. Sweden
18. Turkey
19. Spain (wc)
20. Germany
21. Malta
22. F.Y.R. Macedonia
23. Ireland
24. Serbia
25. Ukraine
26. Moldova
Pantomimicar
Pantomimicar

Broj postova : 710

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 6 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Lunke 25.05.12 1:20

E super, iza Zeljka ide Ukrajina tako da fantasticno cheers cheers cheers
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 6 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Pantomimicar 25.05.12 1:21

Da, poslednja balada u finalu Smile
Pantomimicar
Pantomimicar

Broj postova : 710

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 6 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by >>Been<< 25.05.12 1:27

Al meni nije do kraja jasno to navijanje za kasniji broj ?! Smile Nekako mi se čini da to baš i nema veze. Pjesmu ili voliš, ili ne. ..

Barem ja tako razmišljam Very Happy
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 6 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Lunke 25.05.12 1:30

Pa dobbro ali ne valja biti ni medju prvima jer sam ja recimo zaboravio i zeljka i kaliopi, nekako ti ostane u secanju vise kad si u drugoj polovini Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 6 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by >>Been<< 25.05.12 1:31

Lunke je napisao/la:Pa dobbro ali ne valja biti ni medju prvima jer sam ja recimo zaboravio i zeljka i kaliopi, nekako ti ostane u secanju vise kad si u drugoj polovini Prinčevi

Ja sam ih dobro zapamtio. Dok sam recimo Moldaviju u Prvom PF-u potpuno zaboravio, iako je zadnja bila Very Happy
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 6 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Cvjećko 25.05.12 1:34

Zadovoljan rezultatima jako!
Maya je bila super, dostojanstveno nas je predstavila, bravo. I love you

Litva mi je bila aaaaapsolutno bezveze, no cijenim njegov trud, pa i mogu skužiti zašto je prošao. Žao mi je Nizozemske. Sad Glasao sam za Estoniju inače, al' sam htio za Makedoniju, no mama je za Makedonija, tak' da, ono, whatever. Very Happy Kaliopi je najbolja bila uz Otta, dok me je Loreen nekako razočarala. Sad Malta mi je isto super, jako cool izvedba, znao sam da će proći!

Ma super! Very Happy
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 6 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by frozen 25.05.12 1:38

meni je prošlo sve što sam htio..vrlo sam zadovoljan... bit će super gledati finale..

srbija, bosna, makedonija, azerbajdžan, norveška, švedska, španjolska, irska, rusija, estonija... svaka druga mi super! jedva čekam Smile
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 6 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Ighor 25.05.12 2:33

Šta je jedino meni Estonija bila loša? :/

Dosta mi je njih prošlo, al mi je žao Nizozemske, pjesma mi je stvarno predivna. Sve u svemu, danas je bilo puno bolje nego u utorak.

Inače, svaka čast, Željko, Kaliopi i Maya! Very Happy
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 6 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by mm1991sthr 25.05.12 3:04

Glasao sam za:
- Svedsku (2 puta preko moga mobitela iz moje Hrvatske; poziv)
- Norvesku (2 puta preko moga mobitela iz moje Hrvatske; poziv)
- Bugarsku (2 puta preko moga mobitela iz moje Hrvatske; poziv)
Za koga ste vi glasovali?! Moji trenutni favoriti u finalu su: Svedska, Norveska i Albanija.. Bilo je bas dobro i zanimljivo polufinale kao i prvo polufinale! Ja bih zelio da Makedonija, Srbija i BiH budu medju zadnjima u finalu i sigurno da necu za njih glasati u finalu.. Drago mi je sto je Slovenija i Crna Gora nisu se plansirale u finale! Znam da se nekima to nece sviditi ono sto sam napisao, ali samo sam kazao svoje misljenje.. Ne zelim se ni s kim svadjati ni prepirati! Zaj mi je sto nasa Hrvatska se nije plansirala u finale, nadajmo se da cemo se sljedece godine i sljedecih godina nasa Hrvatska plansirati u finale.. Sretno Hrvatska i sve najbolje! Smile
mm1991sthr
mm1991sthr

Broj postova : 310

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 6 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by >>Been<< 25.05.12 3:09

mm1991sthr je napisao/la:Glasao sam za:
- Svedsku (2 puta preko moga mobitela iz moje Hrvatske; poziv)
- Norvesku (2 puta preko moga mobitela iz moje Hrvatske; poziv)
- Bugarsku (2 puta preko moga mobitela iz moje Hrvatske; poziv)
Za koga ste vi glasovali?! Moji trenutni favoriti u finalu su: Svedska, Norveska i Albanija.. Bilo je bas dobro i zanimljivo polufinale kao i prvo polufinale! Ja bih zelio da Makedonija, Srbija i BiH budu medju zadnjima u finalu i sigurno da necu za njih glasati u finalu.. Drago mi je sto je Slovenija i Crna Gora nisu se plansirale u finale! Znam da se nekima to nece sviditi ono sto sam napisao, ali samo sam kazao svoje misljenje.. Ne zelim se ni s kim svadjati ni prepirati! Zaj mi je sto nasa Hrvatska se nije plansirala u finale, nadajmo se da cemo se sljedece godine i sljedecih godina nasa Hrvatska plansirati u finale.. Sretno Hrvatska i sve najbolje! Smile

Da vidimo šta ti poručuju oni...

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 6 28bh3jt


>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 6 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by asteroid 25.05.12 3:22

ahahahhahahaha Very Happy
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 6 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Steffan 25.05.12 9:28

Meni je jedino zao Slovenije Sad
Steffan
Steffan

Broj postova : 1312

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 6 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Pantomimicar 25.05.12 11:10

Meni je žao što u finale nisu ušle Hrvatska i Slovenija, takođe su mogli u finale i Bugarska i Belorusija.
Malta ušla u finale, WTF? Po mom mišljenju najgora pesma ove Evrovizije uz San Marino...
I Litvaniju nisam očekivao u finalu...Takođe Ukrajinku ne bih pustio u finale
Sve u svemo, mogli su biti bolji rezultati.
Pantomimicar
Pantomimicar

Broj postova : 710

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 6 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Leo 25.05.12 11:20

Za raziku od prvog gde mi je uslo 8 sad samo 6 Sad

Umesto Norveske,Litvanije,Malte i Ukrajuine bi stavio Belorusiju,Hrvatsku,Bugarsku i Sloveniju.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 6 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Pantomimicar 25.05.12 11:22

Leo je napisao/la:Za raziku od prvog gde mi je uslo 8 sad samo 6 Sad

Umesto Norveske,Litvanije,Malte i Ukrajuine bi stavio Belorusiju,Hrvatsku,Bugarsku i Sloveniju.

Apsolutno isto i kod mene Laughing
Pantomimicar
Pantomimicar

Broj postova : 710

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 6 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Leo 25.05.12 11:26

Pantomimicar je napisao/la:

Apsolutno isto i kod mene Laughing

Laughing Iz prvog su mi ispali Svajcarska (3) i Letonija (6) .Da nije i tu isto Laughing
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 6 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Guest 25.05.12 11:27

mm1991sthr je napisao/la:Glasao sam za:
- Svedsku (2 puta preko moga mobitela iz moje Hrvatske; poziv)
- Norvesku (2 puta preko moga mobitela iz moje Hrvatske; poziv)
- Bugarsku (2 puta preko moga mobitela iz moje Hrvatske; poziv)
Za koga ste vi glasovali?! Moji trenutni favoriti u finalu su: Svedska, Norveska i Albanija.. Bilo je bas dobro i zanimljivo polufinale kao i prvo polufinale! Ja bih zelio da Makedonija, Srbija i BiH budu medju zadnjima u finalu i sigurno da necu za njih glasati u finalu.. Drago mi je sto je Slovenija i Crna Gora nisu se plansirale u finale! Znam da se nekima to nece sviditi ono sto sam napisao, ali samo sam kazao svoje misljenje.. Ne zelim se ni s kim svadjati ni prepirati! Zaj mi je sto nasa Hrvatska se nije plansirala u finale, nadajmo se da cemo se sljedece godine i sljedecih godina nasa Hrvatska plansirati u finale.. Sretno Hrvatska i sve najbolje! Smile
A nisi za Hrvatsku? Smile

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 6 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Leo 25.05.12 11:28

rändajad je napisao/la:A nisi za Hrvatsku? Smile

Boze Petra pa ne moze za svoju pismu Laughing
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 6 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Guest 25.05.12 11:28

Cvjećko je napisao/la:Zadovoljan rezultatima jako!
Maya je bila super, dostojanstveno nas je predstavila, bravo. I love you

Litva mi je bila aaaaapsolutno bezveze, no cijenim njegov trud, pa i mogu skužiti zašto je prošao. Žao mi je Nizozemske. Sad Glasao sam za Estoniju inače, al' sam htio za Makedoniju, no mama je za Makedonija, tak' da, ono, whatever. Very Happy Kaliopi je najbolja bila uz Otta, dok me je Loreen nekako razočarala. Sad Malta mi je isto super, jako cool izvedba, znao sam da će proći!

Ma super! Very Happy
Zašto se ja pretvaram u tebe or somenthing? :O

@Leo, pa on može, on je sa Marsa. Very Happy

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 6 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Cvjećko 25.05.12 12:49

rändajad je napisao/la:Zašto se ja pretvaram u tebe or somenthing? :O

@Leo, pa on može, on je sa Marsa. Very Happy
I don't mind. ^^
Oh, jako mi je drago da ona pojava iz Gruzije nije prošla, mislio sam da bi i mogla, budući da se uvijek naguraju te ruske zemlje u finale. Rolling Eyes
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | II. Polufinale - Page 6 Empty Re: Eurosong 2012. | II. Polufinale

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.