EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chat

+36
StRes92
alien
Luc
Steffan
AjLuci
SkubiŠa
Bilby
Bvlgari
Veronica
^.^ Swedish Hero
Velvet
Pantomimicar
Vinky
mm1991sthr
Marijo
Grofica Lidia
Misfit
strajker
Cvjećko
Nymeria
Goxy
Kruno
Belvedere
asteroid
Jasmin
Duje
VasilijeM.
Pauly D
HaYrOLa
Leo
Mara
>>Been<<
Tinchey
frozen
Bebi
Lunke
40 posters

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Chat - Page 38 Empty Re: Chat

Postaj by >>Been<< 25.12.13 15:42

Jao, strašno sam se potres'o tim povodom. Ono, iskreno i ljudski.

U svijetu u kojem je dovoljno umisliti sebi da si žena da budeš popularan, moglo bi se desiti da djevojka i neodređeni rod odnesu i pobjedu na kraju.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Chat - Page 38 Empty Re: Chat

Postaj by Tinchey 25.12.13 15:54

>>Been<< je napisao/la:Jao, strašno sam se potres'o tim povodom. Ono, iskreno i ljudski.

U svijetu u kojem je dovoljno umisliti sebi da si žena da budeš popularan, moglo bi se desiti da djevojka i neodređeni rod odnesu i pobjedu na kraju.

Reci mi da se šališ...
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Chat - Page 38 Empty Re: Chat

Postaj by >>Been<< 25.12.13 16:14

Tinchey je napisao/la:

Reci mi da se šališ...

Naravno da se ne šalim.

Dotično je zahvaljujući svom dubokom uvjerenju da nije muškarac uspjelo ostvariti direktnu korist prolaskom dalje.

Ja sam samo za jednakost.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Chat - Page 38 Empty Re: Chat

Postaj by HaYrOLa 25.12.13 16:41

>>Been<< je napisao/la:

Naravno da se ne šalim.

Dotično je zahvaljujući svom dubokom uvjerenju da nije muškarac uspjelo ostvariti direktnu korist prolaskom dalje.

Ja sam samo za jednakost.

Vic godine. Stidi se Been, ovo nisam ocekivao od tebe.
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Chat - Page 38 Empty Re: Chat

Postaj by Tinchey 25.12.13 16:59

>>Been<< je napisao/la:

Naravno da se ne šalim.

Dotično je zahvaljujući svom dubokom uvjerenju da nije muškarac uspjelo ostvariti direktnu korist prolaskom dalje.

Ja sam samo za jednakost.

Krivo sam citirao, moj se komentar odnosi na dio za "neodređeni rod", inače ne pratim XF Adria al znam ko je Fifi. Very Happy
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Chat - Page 38 Empty Re: Chat

Postaj by >>Been<< 25.12.13 18:49

HaYrOLa je napisao/la:

Vic godine. Stidi se Been, ovo nisam ocekivao od tebe.

Šta nisi očekivao, molim te ?!

Da se usprotivim povlaštenom statusu bilo koga u bilo čemu, pa i transrodnih osoba u pjevačkim takmičenjima ?!
Možda da i ja nabijem kantu na glavu i prijavim se. Neka onda kažu da nisam drugačiji i da ne zaslužujem priliku.
Obećavam da ću se rasplakati kad prođem dalje i cviliti o tome da me niko ne prihvata.n

>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Chat - Page 38 Empty Re: Chat

Postaj by HaYrOLa 25.12.13 19:11

>>Been<< je napisao/la:

Šta nisi očekivao, molim te ?!

Da se usprotivim povlaštenom statusu bilo koga u bilo čemu, pa i transrodnih osoba u pjevačkim takmičenjima ?!
Možda da i ja nabijem kantu na glavu i prijavim se. Neka onda kažu da nisam drugačiji i da ne zaslužujem priliku.
Obećavam da ću se rasplakati kad prođem dalje i cviliti o tome da me niko ne prihvata.n


A sto onda ne pomenes masu takmicara koji su se pozivali na mrtve roditelje i pustali suze i patetisali, npr., sto je milion puta jadnije! Fifi je hrabra, i to je za svaku pohvalu, ali... to nije jedini njen `kvalitet`, naprotiv. Meni su one odlican spoj, imaju to sto je dovoljno bilo da udju u 12 najboljih, tamo im je mesto, ovo je X factor, i sta hoces vise. Postuj da se neko radja drugaciji od tebe, muskarcine sa prodornim glasom i maljavim grudima sirokih ramena  Cool
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Chat - Page 38 Empty Re: Chat

Postaj by >>Been<< 25.12.13 23:09

Budalaštine.

Nikom od njih nije činjenica da su "drugačiji" zbog smrti roditelja uzeta kao olakotna okolnosti prilikom donošenja odluke (dapače, i Slavko i Maid su ispali). Fifi-u je Kristina zbog činjenice da se oblači kao žena dala prednost nad drugim takmičarima.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Chat - Page 38 Empty Re: Chat

Postaj by frozen 25.12.13 23:43

aj što se bezveze svađate. neće pobijediti jer ima bar 5 boljih i to je to Wink ja mu/joj dižem čašu samo zbog hrabrosti nešto takvo priznati na ovom crnom balkanu... eto toliko
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Chat - Page 38 Empty Re: Chat

Postaj by Lanica 26.12.13 1:26

Nemam ništa protiv njih, ali nisu mi bile nešto. Bolje da su Janu i Luku pustili.
Fifi je bila puno bolja na audiciji, sada mi je bila očaj Smile
Lanica
Lanica

Broj postova : 628

[Vrh] Go down

Chat - Page 38 Empty Re: Chat

Postaj by >>Been<< 26.12.13 2:00

Briga me što neće pobijediti. I ne treba.

Bitno je što je dvoje sjajnih mladih ljudi (Luka i Lana) ispušilo foru zbog osobe koja se duboko ne slaže sa genetikom.

>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Chat - Page 38 Empty Re: Chat

Postaj by HaYrOLa 26.12.13 2:25

Ja ne zelim da se svadjam, ali zaista ne mogu da se slozim da su Fifi i Marinela prosle zbog Fifine transrodnosti. Ako vec i pominjes Been Kalezica, ne mozes me nikako ubediti da je on bolji pevac od Fifi, a kao drugo najvise mislim na Lusiovu cerku, koja je bila najslabija, sem Kalezica u svojoj grupi i prosla je. A vec sam napisao da su Luka i Lana odlicni i da su trebali da prodju , ali ne umesto Fifi i Marinele (bolji su) ali umesto oba benda, da. Fifi je pored male Ilme i Danijela, najkomentarisanija, najgledanija i najvise je privukla paznje, te je pored njih i najbitnija za show i verujem da to, pored neosporivog talenta, bilo bitno produkciji, ali ne i presudno. Na kraj krajeva, lepo je objasnila Kristina zbog cega je uzela svakog a koga je poslala kuci, a definitnvno, slozices se, ona bolje zna i od mene i od tebe taj posao. Diksi!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Chat - Page 38 Empty Re: Chat

Postaj by frozen 26.12.13 2:28

khm to je kao da kažeš kako je to mogao ispasti Nicolas u plesu sa zvijezdama a ne Marko Herceg. Nicolas je polufinalis SP a Marko je ostao u 1. rundi i kad ih gledaš na natjecanju razlika je preogromna.. poanta je - to je show, nije uvijek presudna kvaliteta niti će uvijek pobijediti najbolji već kako ćeš se publici svidjeti i ostalo... kao što je gobac dogurao skoro do finala a lik je od prve emisije bio katastrofalno najgori ali ga je publika voljela zbog svog smisla za humor.. anyway, vjerujem da će ok pjevač pobjedit Wink
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Chat - Page 38 Empty Re: Chat

Postaj by HaYrOLa 26.12.13 2:41

croato je napisao/la:khm to je kao da kažeš kako je to mogao ispasti Nicolas u plesu sa zvijezdama a ne Marko Herceg. Nicolas je polufinalis SP a Marko je ostao u 1. rundi i kad ih gledaš na natjecanju razlika je preogromna.. poanta je - to je show, nije uvijek presudna kvaliteta niti će uvijek pobijediti najbolji već kako ćeš se publici svidjeti i ostalo... kao što je gobac dogurao skoro do finala a lik je od prve emisije bio katastrofalno najgori ali ga je publika voljela zbog svog smisla za humor.. anyway, vjerujem da će ok pjevač pobjedit Wink

X factor - samo mu ime kaze.Znaci ne VOICE ne PRVI GLAS, vec X factor. Mnogi veliki glasovi, pevaci nisu popularni toliko jer im fali harizma i bla bla a neki sa slabijim glasovima i pevackim sposobnostima su vece zvezde jer imaju `to nesto`. Fifi ima to nesto, ne samo zbog svoje transrodnosti kao sto ovde neki tvrde, vec ponasanje na sceni, u glasu, nacin na koji peva. Eto. Svi muski iz benda, kao i Luisova cerka, i kao jos par nekih koji su prosli nemaju nista, kao sto su im mentori i rekli. nista, sem dobrog glasa, a tamo svi pevaju dobro.
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Chat - Page 38 Empty Re: Chat

Postaj by frozen 26.12.13 4:03

HaYrOLa je napisao/la:

X factor - samo mu ime kaze.Znaci ne VOICE ne PRVI GLAS, vec X factor. Mnogi veliki glasovi, pevaci nisu popularni toliko jer im fali harizma i bla bla a neki sa slabijim glasovima i pevackim sposobnostima su vece zvezde jer imaju `to nesto`. Fifi ima to nesto, ne samo zbog svoje transrodnosti kao sto ovde neki tvrde, vec ponasanje na sceni, u glasu, nacin na koji peva. Eto. Svi muski iz benda, kao i Luisova cerka, i kao jos par nekih koji su prosli nemaju nista, kao sto su im mentori i rekli. nista, sem dobrog glasa, a tamo svi pevaju dobro.
tu se slažem da je potreban x faktor ali ako pjeva onda x faktor u pjevanju nešto čime te očara.. kao što je recimo očarala svojim glasom susan boyle da je svima vilica pala na pod.. susan nit je morala biti deklarirana lezbijka, trans ili što već ili možda nešto treće. žena je stala, svi su je ismijavali ali je ona pozitivno šokirala sve na pozornici.. dakle x faktor ono što radi.. meni osobno fifi ništa posebno ne pjeva niti me još više oduševio/la
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Chat - Page 38 Empty Re: Chat

Postaj by Vinky 26.12.13 14:19

HaYrOLa je napisao/la:

X factor - samo mu ime kaze.Znaci ne VOICE ne PRVI GLAS, vec X factor. Mnogi veliki glasovi, pevaci nisu popularni toliko jer im fali harizma i bla bla a neki sa slabijim glasovima i pevackim sposobnostima su vece zvezde jer imaju `to nesto`. Fifi ima to nesto, ne samo zbog svoje transrodnosti kao sto ovde neki tvrde, vec ponasanje na sceni, u glasu, nacin na koji peva. Eto. Svi muski iz benda, kao i Luisova cerka, i kao jos par nekih koji su prosli nemaju nista, kao sto su im mentori i rekli. nista, sem dobrog glasa, a tamo svi pevaju dobro.


oprosti
ali to je ono jedino sto ga izdvaja iz mase,intonativno je preslab/a mozda najbolje rec preslabo jer neznam u kojem rodu bi komentirao
Bez obzira na sve,kandidati ipak pjevaju pa mislim da bi glas morao biti najbitnij,ne mislis to?
Vinky
Vinky

Broj postova : 1976

Kontinent Helia
Zemlja: EurovisionWorld
Obavijest:

[Vrh] Go down

Chat - Page 38 Empty Re: Chat

Postaj by HaYrOLa 26.12.13 14:52

Vinky, sem sto ne znas u kojem rodu da komentiras, ocigledno ne znas i dalje kako se ne znam pise. Kao drugo, meni ona ok peva, kao jednom obicnom gledaocu, a vama strucnjacima prepustam da trazite greske.
Ali ima ono nesto sto je izdvaja sem svoje transrodnosti, a to je posebnost, ljubav dok peva,strast i harizma i jos masu stvari zbog kojih je ona ucesnik X factor Adria, a ti i dalje tavoris na forumskom X factoru Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Chat - Page 38 Empty Re: Chat

Postaj by Leo 26.12.13 14:54

Meni je Fifi sa Marinelom zasluzeno prosla u konkurenciji bendova koje smo videli. Da je bila u kategoriji m ili z nezasluzeno bi prosla.  Very good! 
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Chat - Page 38 Empty Re: Chat

Postaj by HaYrOLa 26.12.13 14:57

Leo je napisao/la:Meni je Fifi sa Marinelom zasluzeno prosla u konkurenciji bendova koje smo videli. Da je bila u kategoriji m ili z nezasluzeno bi prosla.  Very good! 

Mozda ne bi prosla da je bila samostalan izvodjac, jer su te grupe bile mnogo jace. Sto se tice Kristinine grupe, Luka i Lana i Marinela i Fifi su jedine valjali.
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Chat - Page 38 Empty Re: Chat

Postaj by Leo 26.12.13 15:06

HaYrOLa je napisao/la:

Mozda ne bi prosla da je bila samostalan izvodjac, jer su te grupe bile mnogo jace. Sto se tice Kristinine grupe, Luka i Lana i Marinela i Fifi su jedine valjali.

Upravo to govorim da je bila u samostalnim i prosla bilo bi nezasluzeno jer su tamo stvarno prejaki kandidati , a da nije prosla u grupama bilo bi isto nezasluzeno jer je tu bila najslabija konkurencija  Very good! 
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Chat - Page 38 Empty Re: Chat

Postaj by HaYrOLa 26.12.13 15:08

Ma ljudi ce uvek iz obesti ili ne znam kojih pobuda (nesrece, ljubomore ili ko zna koje lose) komentarisati tako. Nezadovoljstvo licne prirode lecis na drugima. Oni koji ne pljuju Fifi, pljuju Marinelu jer su joj roditelji ti koji jesu. U svakom slucaju, najzapazenije su , jednostavno Fifi i Marinela dominiraju Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Chat - Page 38 Empty Re: Chat

Postaj by Vinky 26.12.13 15:12

HaYrOLa je napisao/la:Vinky, sem sto ne znas u kojem rodu da komentiras, ocigledno ne znas i dalje kako se ne znam pise. Kao drugo, meni ona ok peva, kao jednom obicnom gledaocu, a vama strucnjacima prepustam da trazite greske.
Ali ima ono nesto sto je izdvaja sem svoje transrodnosti, a to je posebnost, ljubav dok peva,strast i harizma i jos masu stvari zbog kojih je ona ucesnik X factor Adria, a ti i dalje tavoris na forumskom X factoru Smile

spusti se malo ka na zemlju Wink
Vinky
Vinky

Broj postova : 1976

Kontinent Helia
Zemlja: EurovisionWorld
Obavijest:

[Vrh] Go down

Chat - Page 38 Empty Re: Chat

Postaj by HaYrOLa 26.12.13 15:29

Vinky je napisao/la:

spusti se malo ka na zemlju Wink

Rece meni Vinky i osta ziv Smile Evo, slecem ka na zemlju Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Chat - Page 38 Empty Re: Chat

Postaj by >>Been<< 26.12.13 16:07

HaYrOLa je napisao/la:Vinky, sem sto ne znas u kojem rodu da komentiras, ocigledno ne znas i dalje kako se ne znam pise. Kao drugo, meni ona ok peva, kao jednom obicnom gledaocu, a vama strucnjacima prepustam da trazite greske.
Ali ima ono nesto sto je izdvaja sem svoje transrodnosti, a to je posebnost, ljubav dok peva,strast i harizma i jos masu stvari zbog kojih je ona ucesnik X factor Adria, a ti i dalje tavoris na forumskom X factoru Smile

Kristinin komentar da je ono jedino koje je bilo intonativno nesigurno tokom izvedbe. Dakle, to ti je kao da radiš limese iz matematike, a ne znaš oduzimati dvocifrene brojeve. NEDOPUSTIVO.
Drugo, i muški i ženski bend, i Roma Sijam, i Luka i Lana su bili uvjerljivo, ali uvjerljivo tačniji, bolji, sa više harizme, hemije, osjećaja.

Jedino u čemu je Fifi bila boljA od muškog benda ili od Roma Sijama je po dužini brade i količini testosterona kojeg je nevješto prikrilA tonama šminke.

>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Chat - Page 38 Empty Re: Chat

Postaj by Leo 26.12.13 17:55

Meni je top 6

Zenski bend
Muski bend
Fifi i Marinela
Jana i Luka
Roma Sijan
Makedonci

Roma Sijan su mi bili najvece razocarenje JH .Bili su mi jedni od favorita pre JH  Crying or Very sad 
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Chat - Page 38 Empty Re: Chat

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.