EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Drugo polufinale - finalisti

+9
Cvjećko
HaYrOLa
Sherlock Holmes
Veronica
pRp@
redepko
Ighor
^.^ Swedish Hero
>>Been<<
13 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Drugo polufinale - finalisti - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by Sherlock Holmes 28.05.10 0:53

Hvala lijepa :-)
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes

Broj postova : 39

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by Ighor 28.05.10 2:04

Ja se još uvijek ne mogu načuditi kako Švedska nije prošla. Švedska!!! I ono što je ironično, bio sam potpuno uvjeren u njihov prolaz, još sam komentirao dok je bila njihova pjesma, kako će ovi back vokali isto stajat na onom bijelom podestu u subotu, i onda kad su čitali zadnjeg finalista, ja gledam, gotovo, Hrvatska ne prolazi, ali su ostale Švedska i Danska. I onda sigurno prolazi Švedska, jer ipak, kako gledati Eurosong bez Švedske??? A pjesma mi je niš posebno, ali opet, Švedska je Švedska!
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by HaYrOLa 28.05.10 4:14

Pre nego sto ista kazem i napisem, moram da izrazim ogromno zaljenje zbog ispadanja Hrvatske iz daljeg takmicenja! Od kada sam na ovom forumu(pre se nikada nisam bavio ovim stvarima) sve sam vas zavoleo, iako sam se sa mnogima svadjao. Kako ste skoro svi mahom iz Hrvatske, dok sam gledao veceras polufinale bili ste mi svi na pameti i dok je trajalo proglasenje finalista, navijao sam svim srcem za Hrvatsku (iako mi Femnem nije bio favorit), i uzasno se razocarao kada je Danksa izvucena iz poslednje koverte. Uzasno mi je zao sto niste prosli, a trebali ste.

No, bilo kako bilo, evo da kazem nesto i o pesmama drugog polufinala, prvo nisam komentarisao jer je bilo preprepre ocajno, konkurencija nikakva, ako se izuzme zena sa Islanda koja je sve pojela kako je odpevala i mogu reci sta god da je pevala prosla bi sa onakvim glasom. To vazi i za mladu Portugalku, koja i sa mlakom i bezlicnom pesmom, ali zahvaljujuci glasu, ide u finale. Sto se tice najbolje pesme prvog polufinala, nema je.

Sto se tice Drugog Polufinala, , koje sam gledao sa prijateljima (sto prakticiram vec nekoliko godina unazad, od kada mi -Srbija- ucestvujemo) i svi prognoziramo plasmane zemalja, mogu reci da smo bili veoma uspesni, i da smo kad smo sve glasove sabrali, promasili samo jednu zemlju - HRVATSKU.

1.TURSKA
Ubedljivo najbolja zemlja drugog polufinala je bila Turska, kada se sve sakupi. Fenomenalan nastup, iako nije toliko evrovizijski, pesam sablonska , ali veoma slusljiva, i naravno grupa MANGA, koju slusam odavno, i koja doduse ima mnogoooo boljih pesama od ove, ali sve u svemu najkomlpetnije po meni.

2.GRUZIJA
Drugi su mi bili , najprijatnije iznenadjenje, Gruzijci. Znaci, savrseno otpevana pesma, dobro osmisljena koreografija, sto je najbitnije, najbolje izrezirana i najbolje usnimljena, sto je sigurno odvelo mladu damu u finale. Pesma ne toliko dobra, ali sve je pokriveno njenim fenomenalnim glasom i scenskim prikazom. Tako se radi posao zvan EUROSONG!

3.DANSKA
Sasvim zasluzeno u finale, sve je bilo svedeno. gradacija u nastupu, pokreti, solidna izvedba vokalno, fora s pocetka i eto ga glas prosecnog gledaoca! Iako su mi ostali kao gorko secanje jer su izvuceni kao poslednji a Hrvatska ne, drago mi je zbog finala, zasluzili su!

To su tri najbolje, po meni izvedbe kad se sve skupi, a sada malo i onih `losih`.

Najvece razocarenje je ubedljivo i NAJVECI FAVORIT AZERBEJDZAN!!! Iako sam poreklom iz ove zemlje, bilo me je stid gledati ovo!!! Kada se neko sam vine u nebesa i kada neko ne zna ceniti ni jedan posto sto je neko ulozio u njega toliko novca i vremena, dobijete rezultat koji se zove SAFURA!!! Znaci, apsolutno najbolje osmisljen , nasjkuplji nastup, nasjkuplja pesam, produkcija savrsena, prateci vokali multiprofesionalke, haljina koja svetli, `dve mini pozornice`, kreatori, koreografi, ma cuda i nebesa, a ONA - NULA! Sve je upropastila!!! Pevanjem, krutim pokretima, jednostavno, kao da nije bila zainteresovana da to izgleda ok!! sve je bacila u smece, i kako sam se vec cuo sa prijateljima i rodbinom u Azr. bolje da se ne vraca u zemlju ako ne pobedi!!! Komentari su i pored plasmana izuzetno losi. Delovala je kao da joj je smor da se takmici, kao da su svi ispod nje, a nije svesna da je smesna i zalosna!!! Na FB su se vec otvorile grupe tipa `SAFURA DA PLATI CEO IZLET U OSLO AKO NE POBEDI` , `SAFURA SRAMOTIS NAS` , `NE VRACAJ SE U ZEMLJU SRAMOTO NEOZBILJNA`... Toliko se ocekivalo, toliko se stvarno ulozilo, nisu to price za malu decu, toliko novca su izdvojili za ovo, i stvarno mislim da su jedino omanuli u najbitnijem , a to je ova neozbiljna i isfolirana Safura!! Ako je njoj tesko bilo da nauci par koraka i pokreta koji su joj namenili za scenu, da se skoncentrise i odpeva pesmu kao sto dolikuje ta 3 minuta , a ne kao da peva u kupatilu sama sebi, pa barem , ako ne iz ljubavi prema svojoj zemlji, onda bar iz postovanja prema ljudima koji su verovali u nju i ulzoili sav trud i novac u nju i ovaj nastup!!!!

Toliko od mene za sad!!! Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by Cvjećko 28.05.10 8:42

Hah, rekao sam ja da će sve zemlje sa Kavkaza proć', i eto, prošle su! Wink

Iznenađen sam prolaskom Cipra, a što se Hrvatske tiče, ne znam što bih vam rekao, na početku pjesmu, pjevačica je pogriješila, ''Lako, lako, je sve... Uvijek kad imam te... Vjeruj BILO... Tu bilo je pogriješila, otpjevala je totalno dugo, da je izgledalo ovako ''...Vjeruj Biilooo...'', stoga, ne znam baš... Na kraju, pomislio sam il' Danska il' Hrvatska, a prođe Danska.

BTW: Prošli su mi najveći favoriti - Rumunija i Ukrajina Wink Wink
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by Leo 28.05.10 10:59

Za neprolazak Hrvatske mogu reci samo sramota!Veliki pozdrav za Feminem iz Srbije.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by Mr.bobo 28.05.10 13:25

...da smo imali Bosnu ili Srbiju u svojem polufinalu... prošli bi...

...slažem se da je iznenađene neprolazak Švedske i Hrvatske u finale...

bilo je tu i puno gorih nastupa...
...ajde cura iz Azerbajđana se malo zanila... ali nisam to doživio kao nešto strašno...

...razočarala me Irska... pjevačica se nije makla s mjesta...
...te uživo zvući puno lošije nego na snimci...
...ali smjestio sam je na popis za finale...

...ja sam našao novog favorita... a to je Norveška...
...jućer sam prvi puta čuo pjesmu... preslušao je 20tak puta zaredom... onako baš mi je dobra...
Mr.bobo
Mr.bobo

Broj postova : 165

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by ^.^ Swedish Hero 28.05.10 15:23

NORVEŠKA I DANSKA SU NAJBOLJE, MENI ! ! ! !
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by Guest 28.05.10 17:22

Po meni pobjedu zaslužuju isključivo Bjelorusija, Portugal, Gruzija, Francuska, Albanija ili Njemačka.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by Kruno 28.05.10 17:57

DANSKA,AZERBAJŽDAN,RUMUNJSKA,ŠPANJOLSKA I IRSKA.(top5)

To su moji favoriti i favoriti kladionica te malo realnog mišljenja Smile
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by Cvjećko 28.05.10 18:22

Kruno!! je napisao/la:DANSKA,AZERBAJŽDAN,RUMUNJSKA,ŠPANJOLSKA I IRSKA.(top5)

To su moji favoriti i favoriti kladionica te malo realnog mišljenja Smile

Španjolska je super! Wink Ugodno su me iznenadili svi direktni finalisti! Very Happy
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by Leo 28.05.10 19:06

Janko_ je napisao/la:
Kruno!! je napisao/la:DANSKA,AZERBAJŽDAN,RUMUNJSKA,ŠPANJOLSKA I IRSKA.(top5)

To su moji favoriti i favoriti kladionica te malo realnog mišljenja Smile

Španjolska je super! Wink Ugodno su me iznenadili svi direktni finalisti! Very Happy

Mene takodje.Svake godine su mi pri dnu lestvice a ove godine Nemacka mi je 2 favorit,Francuska 11,Spanija 13.Jedino je podbacila po meni V.Britanija.Pesma je sauvise mlaka,prosecna.Oni su mi na 37 mestu.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by ^.^ Swedish Hero 28.05.10 19:25

Ja navijam za:

DANSKU, NORVEŠKU, IZRAEL, ŠPANJOLSKU I ISLAND !
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by >>Been<< 28.05.10 19:33

E ovo već objašnjava puno toga...

Žalosno je da se na Eurosongu glasa na osnovu dobrosusjedskih odnosa


Apostrofirao bih ovo :

Da su zaista oduševile sve prisutne, dokazuje i činjenica da je publika bila toliko glasna kada su se naše predstavnice popele na pozornicu da nisu čule same sebe. "Pamela je krivo upala na svoj dio jer smo bile toliko aplaudirane da nismo čule matricu", rekla nam je Neda koja dodaje da vjeruje da će im se sve vratiti te da će se Feminnemke, kao i uvijek do sad, ponovno uzdignuti. - nema urote !

Kao razloge ispadanja, Neda je izdvojila skupinu u kojoj su se nalazile i u kojoj je bilo puno više favorita nego prve polufinalne večeri. "Naša skupina je bila jako teška. Druga stvar, od svih naših susjeda samo je Slovenija bila tamo. Žalosno, ali uvijek je bilo tako da susjedi glasaju za susjede što se može vidjeti i po zemljama koje su prošle u finale. Nikoga ne bi htjela kriviti, ali jednostavno se sve tako potrefilo", smatra Neda - a ne znam... kad je dijaspora glasala za BiH 2005. onda su svi bili ponosni na to
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by Guest 28.05.10 19:42

>>Been<< je napisao/la:kad je dijaspora glasala za BiH 2005. onda su svi bili ponosni na to
One su bile izravno u finalu.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by Velvet 28.05.10 19:44

moji favoriti:

Norveska > Azerbajdzan > Danska > Gruzija > Njemacka > Island > Armenija


Zadnja promjena: Velvet; 28.05.10 19:45; ukupno mijenjano 1 put.
Velvet
Velvet

Broj postova : 4623

Kontinent Helia
Zemlja: Wonderland
Obavijest: HSC 163 // SHTG

https://www.facebook.com/profile.php?id=1557283279&amp;amp;v=

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by ^.^ Swedish Hero 28.05.10 19:45

Azerbejđan me je TOTALNO razočarao, ono je bilo katastrofalno !

Pogotovo ono trčanje i onaj vrhunac, AJME !
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by Guest 28.05.10 19:50

Swedish Hero je napisao/la:Azerbejđan me je TOTALNO razočarao, ono je bilo katastrofalno !

Pogotovo ono trčanje i onaj vrhunac, AJME !
Hahahahahahahahaha drito to.

Kad je počela trčat ajme majko Laughing Laughing Laughing

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by Kruno 28.05.10 19:54

Artie je napisao/la:
Swedish Hero je napisao/la:Azerbejđan me je TOTALNO razočarao, ono je bilo katastrofalno !

Pogotovo ono trčanje i onaj vrhunac, AJME !
Hahahahahahahahaha drito to.

Kad je počela trčat ajme majko Laughing Laughing Laughing


Zaboravila koreografiju pa išla trčat da spasi nastup :lol!:
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by >>Been<< 28.05.10 20:10

Artie je napisao/la:
>>Been<< je napisao/la:kad je dijaspora glasala za BiH 2005. onda su svi bili ponosni na to
One su bile izravno u finalu.

u kojem su od Autrije dobile 10 bodova, od Njemačke 10 bodova, od Srbije 10 bodova, od Hrvatske 12 bodova...
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by Kruno 28.05.10 20:16

>>Been<< je napisao/la:
Artie je napisao/la:
>>Been<< je napisao/la:kad je dijaspora glasala za BiH 2005. onda su svi bili ponosni na to
One su bile izravno u finalu.

u kojem su od Autrije dobile 10 bodova, od Njemačke 10 bodova, od Srbije 10 bodova, od Hrvatske 12 bodova...


Tko je dobio te bodove :arrow: :?: :suspect:
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by >>Been<< 28.05.10 20:18

Kruno!! je napisao/la:
>>Been<< je napisao/la:
Artie je napisao/la:
>>Been<< je napisao/la:kad je dijaspora glasala za BiH 2005. onda su svi bili ponosni na to
One su bile izravno u finalu.

u kojem su od Autrije dobile 10 bodova, od Njemačke 10 bodova, od Srbije 10 bodova, od Hrvatske 12 bodova...


Tko je dobio te bodove :arrow: :?: :suspect:

Femminemke kad su predstavljale Bosnu i Hercegovinu 2005.

I meni je žao što Hrvatska nije imala dovoljno jaku dijasporu da "potegne " sinoć, ali ne vidim razlog da se u stilu Islanda i Belgije nariče i ukazuje na "blokovsko glasanje".
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by Ighor 28.05.10 22:59

>>Been<< je napisao/la:
Artie je napisao/la:
>>Been<< je napisao/la:kad je dijaspora glasala za BiH 2005. onda su svi bili ponosni na to
One su bile izravno u finalu.

u kojem su od Autrije dobile 10 bodova, od Njemačke 10 bodova, od Srbije 10 bodova, od Hrvatske 12 bodova...

Od Hrvatske su dobile 10 bodova, a SiCG s No Name su dobili 12.
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by >>Been<< 29.05.10 0:43

I nije mi jasno ovo "sad neću gledati finale jer Hrvatska nije prošla"... Razumijem bijes i razočarenje, ali sebi to jedan fan ne može dozvoliti. Zašto ?! Zato što je finale Eurosonga, taman da u njemu sudjeluje Čečnija, Kaledonija i Kukovo Otočje, FINALE EUROSONGA i to se mora gledati...

Ja sam istinski bio razočaran neproslakom Hrvatske, ali mislim da ako je neko kriv za loš rezultat onda je to hrvatska delegacije koja je priznala da je svjesno potencirala isključivo glasovne mogućnosti i pjesmu, a svi znamo da je za plasman u finale potrebno malo više...
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by Ighor 29.05.10 0:47

>>Been<< je napisao/la:I nije mi jasno ovo "sad neću gledati finale jer Hrvatska nije prošla"... Razumijem bijes i razočarenje, ali sebi to jedan fan ne može dozvoliti. Zašto ?! Zato što je finale Eurosonga, taman da u njemu sudjeluje Čečnija, Kaledonija i Kukovo Otočje, FINALE EUROSONGA i to se mora gledati...

Slažem se. Very Happy
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by Guest 29.05.10 1:06

Neću gledat zbog amaterizma organizatora.

Stvarno mi se ne gleda video o mogućnostima ljudskog glasa po treći put. Mislim kakve su to gluposti. To se čak ne može nazvat interval actom.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.