EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Drugo polufinale - finalisti

+9
Cvjećko
HaYrOLa
Sherlock Holmes
Veronica
pRp@
redepko
Ighor
^.^ Swedish Hero
>>Been<<
13 posters

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

Drugo polufinale - finalisti Empty Drugo polufinale - finalisti

Postaj by >>Been<< 28.05.10 0:02

Radi se o .

Armeniji
Azerbejdžanu
Cipru
Gruziji
Danskoj
Izraelu
Ukrajini
Rumunjskoj
Irskoj
Turskoj
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by ^.^ Swedish Hero 28.05.10 0:03

FUJ ! ODVRATNO !
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by Guest 28.05.10 0:04

DAO BOG DA SE U JE***** OSLU SRUŠILA J**** TELENOR ARENA U SUBOTU

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by ^.^ Swedish Hero 28.05.10 0:06

Safura je bila grozna, potpuno NE zasluženo !
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by >>Been<< 28.05.10 0:07

Ovako,

Poprilično sam šokiran tužnom viješću da je Hrvatska druga Slovačka ovog Eurosonga i vjerovatno jedno od većih prizemljenja modernog Eurosonga. Razloge možemo svakako tražiti u vrlo nesretnoj sceni na samom početku koju je organizator pokušao nadomjestiti smjestivši voditelje da čavrljaju sa Femminemkama... Sa druge strane, ljutili se vi ili ne, ja se ne mogu oteti dojmu da se cure zvučale najlošije dosad... I iako su me prsti zaboljeli od držanja palčeva za Hrvatsku, odmah nakon prolaska Rumunjske sam znao da će to ići vrlo teško...

Po meni je najveće iznenađenje svakako prolazak Ukrajine. ( ? )... Dva najveća favorita su podbacila.. Izraelac se ponašao kao da je na LSD-u i ne zna da li bi se smijao ili će radije plakati, a Azerbejdžanka je priredila festival falša i kičeraja....Ono trčkaranje .. Sad OMG ! Još jedno veliko iznenađenje je ispadanje Švedske... ( Kakvo je to finale Eurosonga bez Švedske ? ) ...
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by ^.^ Swedish Hero 28.05.10 0:09

Želim svu sreću svijeta da pobjedi DANSKA ! ! ! ! ! ! ! !
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by Ighor 28.05.10 0:10

>>Been<< je napisao/la:Ovako,

Poprilično sam šokiran tužnom viješću da je Hrvatska druga Slovačka ovog Eurosonga i vjerovatno jedno od većih prizemljenja modernog Eurosonga. Razloge možemo svakako tražiti u vrlo nesretnoj sceni na samom početku koju je organizator pokušao nadomjestiti smjestivši voditelje da čavrljaju sa Femminemkama... Sa druge strane, ljutili se vi ili ne, ja se ne mogu oteti dojmu da se cure zvučale najlošije dosad... I iako su me prsti zaboljeli od držanja palčeva za Hrvatsku, odmah nakon prolaska Rumunjske sam znao da će to ići vrlo teško...

Po meni je najveće iznenađenje svakako prolazak Ukrajine. ( ? )... Dva najveća favorita su podbacila.. Izraelac se ponašao kao da je na LSD-u i ne zna da li bi se smijao ili će radije plakati, a Azerbejdžanka je priredila festival falša i kičeraja....Ono trčkaranje .. Sad OMG ! Još jedno veliko iznenađenje je ispadanje Švedske... ( Kakvo je to finale Eurosonga bez Švedske ? ) ...

Slažem se za Švedsku. Bez obzira kakva pjesma bila (ove godine mi se ne sviđa baš) ne mogu zamisliti Eurosong bez Švedske. :shock:
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by redepko 28.05.10 0:12

Ljudi moji... Ovo je EUROSONG. Nije to natjecanje za najbolju pjesmu, već za najveći kič, iliti barem za "najpopularniju" zemlju (s najviše susjeda, jednstavno atraktivnu i slično).

Bolje je držati se natjecanja kakve vi organizirate u posebnom dijelu foruma i u kojima, vidim, jako uživate. Pjesme su dobre i natjecanje je pravedno - NATJECANJE PJESAMA. Smile

BTW, Azerbajdžan pobjeđuje. Safura tako podsjeća na Dimu Bilana. Koje fake ponašanje, kretnje, kič, sve. A cura, ako se ovo može nazvat dobro otpjevanim, to jedino i zna pjevat od svih pjesama koje postoje. Bolje bih ja otpjevao od nje bilo što drugo.
Manekenka? Da nije možda manekenka gay zajednice? Very Happy

redepko

Broj postova : 54

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by Guest 28.05.10 0:13

Napokon imamo dobru pjesmu i ne prođemo.

Sad se nadam da će Eurosong propast.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by Ighor 28.05.10 0:14

Artie je napisao/la:Napokon imamo dobru pjesmu i ne prođemo.


Tome se i ja čudim. Zašto mi???!!!
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by redepko 28.05.10 0:22

A vidite tko je ispao. 5 antifavorita i Hrvatska i Švedska. Jao!

redepko

Broj postova : 54

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by >>Been<< 28.05.10 0:24

Ne znam kako će vam ovo zvučati, ali moj savjet vam je da se smirite i da sačekate da se malo dojmovi saberu i oduzmu...

Stvari su kompleksne na Eurosongu i zato ga volimo toliko... Karte su promiješane i Hrvatska je izvukla najlošiju... Jednostavno, kao da se sve danas urotilo protiv djevojaka : kamera, muzika, sve...

Koliko god sad bili ljuti sutra ćete se probuditi i jedva čekati subotu da vidite ko je pobjednik Smile

A što se Azerke tiče, meni je bila favoritkinja na studijskoj verziji, ali sada padaaaaaaa... Kakvo je ono disanje, uzdisanje, padanje, falševi ??? Strahota !
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by pRp@ 28.05.10 0:25

IZRAEL ili NJEMAČKA! <3
+ nezasluženo ispali SLOVAČKA LATVIJA HRVATSKA ŠVEDSKA! Mad Crying or Very sad
pRp@
pRp@

Broj postova : 381

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by Veronica 28.05.10 0:26

pa nakon onakvog nastupa pomalo i očekivano

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by >>Been<< 28.05.10 0:27

e da... i mišljenja sam da bi žiri trebao ocjenjivati izravno nastupe u finalu, a ne na probama...

da je to bilo tako, ne znam kako bi se Safura nesretnica provela Smile
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by ^.^ Swedish Hero 28.05.10 0:27

Ja još uvijek mislim da će se javiti iz telenor arene i reći da su glasovi krivo zbrojeni i da Hrvatska i Švedska prolaze dalje.
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by Veronica 28.05.10 0:27

>>Been<< je napisao/la:e da... i mišljenja sam da bi žiri trebao ocjenjivati izravno nastupe u finalu, a ne na probama...

da je to bilo tako, ne znam kako bi se Safura nesretnica provela Smile

oni koji su gledali kažu da je sinoć bila još gora

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by Ighor 28.05.10 0:28

Ali CIPAAAAAAAAR? Ma daj ajde, kako užasno, pa mogla je Švedska umjesto njih! Kakva je ono pjesma?! Ni Švedska mi se ne sviđa, ali je 2000000 puta bolja od Cipra! Simpatična je cura i lijepo pjeva, ja ne vjerujem, i danas sam cijeli dan mislio da nećemo proć, ali svejedno kad je voditeljica čitala finaliste, bio sam uvjeren da ćemo proć!
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by >>Been<< 28.05.10 0:29

Veronica je napisao/la:
>>Been<< je napisao/la:e da... i mišljenja sam da bi žiri trebao ocjenjivati izravno nastupe u finalu, a ne na probama...

da je to bilo tako, ne znam kako bi se Safura nesretnica provela Smile

oni koji su gledali kažu da je sinoć bila još gora

ja sam ostao "paf" kad sam gledao njihov nastup... još kao objašnjavam društvu "ovo je glavna favoritkinja"... bilo me sramota poslije Smile

ona trči, dere se, kosa joj se upada u usta, maše rukama Sad
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by Guest 28.05.10 0:31

Safura je stvarno bila pomahnitala. Leti vamo tamo.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by >>Been<< 28.05.10 0:32

Izrael ( + )
Azerbejdžan ( + )
Armenija ( ¤ )
Nizozemska ( * )
Rumunjska ( ¤ )
Švedska (¤)
Danska ( ¤ )
Hrvatska ( ¤ )
Irska ( * )
Turska ( + )

7 / 10

Sad nije dobro Sad
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by redepko 28.05.10 0:40

Meni je žao što ste vi fanovi Eurosonga. Sad

redepko

Broj postova : 54

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by Guest 28.05.10 0:41

redepko je napisao/la:Meni je žao što ste vi fanovi Eurosonga. Sad
I meni je žao Sad

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by Sherlock Holmes 28.05.10 0:43

Evo ovako... opet sam pogriješio samo jednu - Švedsku su ove godine ipak morali ''žrtvovati'' iz finala, ali sasvim zasluženo. Neće puno ljudi plakati. A sada, idemo redom.

Armenija je bila izvrsna. Dojmljiva, dobar scenski nastup, vokalno puno bolje nego na probama, jedina greška je onaj plesač što je malo previše skakutao, ali dobro... pažnja ionako nije usmjerena na njega.
Izrael je bio savršen. Ja sam se, slušajući, naježio i čak su mi suze došle na oči. Scenski nastup je smisleno minimalistički (dakle, nema tu kritike na to) i njegovo je gibanje sasvim u redu (zar je trebao skakutati, stajati kao Kip slobode ili možda klečati ili što ja znam) jer ipak, balada je i gibanje je na minimumu. Vokalno nije bio toliko jak, ali to je i za očekivati. Bio je jedan od sigurnih finalista i definitivno je ovo bila priperma za finale, gdje će rasturiti. Svejedno, izvrsno i sasvim zasluženo finale, te one brojne ovacije publike (najveće te večeri).
Danska... držim se svoje teze da nema finala bez Danske. Pjesma ništa posebno, ono isfurano s ABBA-om (sjetite se njezinih pop balada) i to je to. Ali eto, to je Danska.
Azerbajdžan se pokazao kao veliki fail ovogodišnjeg Eurosonga. Malena je počela iskakat iz paštete, a odradila je prosječan nastup (ona najavljena koreografija je mizerna, a sve ono što se napuhivalo elegantno se ispuhalo) sa prosječnim glasom. Prošli jesu zasluženo, ali ništa posebno dojmljivo.
Ukrajina je definitivno iznenađenje večeri, ali opet... Armenija, Gruzija, Azerbajdžan i Litva, pa tu je i Rumunjska i Bugarska... pa je opet malo jasnije. Alyosha je pokazala enorman glas, ja sam joj aplaudirao nakon svega, iako pjesma i nije nešto. U svakom slučaju... neobična, nova pjesma i zaslužen prolaz.
Rumunjska je bila savršena. Nakon Moldavije, koja ima sličan žanr, ugodno je oduševila i stvarno svaka čast. Zaslužen i očekivan prolaz.
Pa konačno i irska više. Jasno je da je ovo Irskoj bili biti ili ne biti i da su sa Niamh išli na ziher prolaz. To se i ostvarilo, ja sam Irsku i predvidio u finalu, i stvarno zasluženo, Vokalno perfektno, sceneki efektno... Irska bravo!
Cipar je bio divan,ali baš onako djetinje divan. Jon je s ekipom odlično nastupio, predivno prenio emocije pjesme i zasluženo odletio do finala. Svaka čast.
Gruzija je meni osobno najveće iznenađenje ove večeri i nju ću uvrstiti kao grešku, iako sam rekao da će se boriti s nama i Ukrajinom. Osobno, uzet ću je kao moju jedinu grešku jer nije nešto posebno otpjevala, uglavnom se dere, ali eto... to je Gruzija, prošle su ih godine izbacili i ove godine su išli dalje. Što se mene tiče, OK.
I naravno, Turska. maNga je bila, uz Izrael, Rumunjsku, Cipar i Irsku, najbolja večeras. Efektno, scenski savršeno, vokalno super i sveukupno izvrsno. Uživao sam dok sam ih slušao. Bravo TURSKA :-D

Što se tiče ostatka... Litva, Nizozemska, Bugarska... neću ih niti spominjati. Za Švedsku sam već rekao, Slovenija se ionako sprdala ove godine, a Švicarska ne uspijeva pronaći nešto dobro :-S Što se tiče nas... nije to bilo to. Tijekom proba su me čak i dojmile, večeras nimalo. Prosječna pjesma, vokalno solidna, ali ne dalje od toga, scenski nastup se pokazao kao promašaj i to je jednostavno to. Ove je godine Eurosong drugačiji, najšareniji i najnapetiji i ja ću stvarno uživati u finalu u subotu, ali onako pošteno. Prošle godine je samo par pjesama to uljepšalo (da spomenemo BiH, Norvešku, Francusku...), ali ove godine ih je stvarno puno, pa čak i BIG4. Mi smo bili prosječni, izlizani i stereotipizirani, nešto već viđeno, a nijedan segment nije oduševio, tako da je ne prolazak čak i zaslužen, s obzirom na zemlje koje jesu prošle, pa sad koliko god netko bio nacionalno nabijen i možda uvrijeđen ovime, ali to je jednostavno tako. Ja sam već ranije rekao da visimo o niti, da su kladionice nerealne i da ćemo se boriti s Ukrajinom i Gruzijom. Ukrajina je vokalno razvalila, a Gruzija je vokalno isto bila bolja i imala je puno efektniji nastup od nas. I to je činjenično, objektivno stanje i ja sam sasvim zadovoljan svime ovime :-D
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes

Broj postova : 39

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by >>Been<< 28.05.10 0:48

Sherlock Holmes je napisao/la:Evo ovako... opet sam pogriješio samo jednu - Švedsku su ove godine ipak morali ''žrtvovati'' iz finala, ali sasvim zasluženo. Neće puno ljudi plakati. A sada, idemo redom.

Armenija je bila izvrsna. Dojmljiva, dobar scenski nastup, vokalno puno bolje nego na probama, jedina greška je onaj plesač što je malo previše skakutao, ali dobro... pažnja ionako nije usmjerena na njega.
Izrael je bio savršen. Ja sam se, slušajući, naježio i čak su mi suze došle na oči. Scenski nastup je smisleno minimalistički (dakle, nema tu kritike na to) i njegovo je gibanje sasvim u redu (zar je trebao skakutati, stajati kao Kip slobode ili možda klečati ili što ja znam) jer ipak, balada je i gibanje je na minimumu. Vokalno nije bio toliko jak, ali to je i za očekivati. Bio je jedan od sigurnih finalista i definitivno je ovo bila priperma za finale, gdje će rasturiti. Svejedno, izvrsno i sasvim zasluženo finale, te one brojne ovacije publike (najveće te večeri).
Danska... držim se svoje teze da nema finala bez Danske. Pjesma ništa posebno, ono isfurano s ABBA-om (sjetite se njezinih pop balada) i to je to. Ali eto, to je Danska.
Azerbajdžan se pokazao kao veliki fail ovogodišnjeg Eurosonga. Malena je počela iskakat iz paštete, a odradila je prosječan nastup (ona najavljena koreografija je mizerna, a sve ono što se napuhivalo elegantno se ispuhalo) sa prosječnim glasom. Prošli jesu zasluženo, ali ništa posebno dojmljivo.
Ukrajina je definitivno iznenađenje večeri, ali opet... Armenija, Gruzija, Azerbajdžan i Litva, pa tu je i Rumunjska i Bugarska... pa je opet malo jasnije. Alyosha je pokazala enorman glas, ja sam joj aplaudirao nakon svega, iako pjesma i nije nešto. U svakom slučaju... neobična, nova pjesma i zaslužen prolaz.
Rumunjska je bila savršena. Nakon Moldavije, koja ima sličan žanr, ugodno je oduševila i stvarno svaka čast. Zaslužen i očekivan prolaz.
Pa konačno i irska više. Jasno je da je ovo Irskoj bili biti ili ne biti i da su sa Niamh išli na ziher prolaz. To se i ostvarilo, ja sam Irsku i predvidio u finalu, i stvarno zasluženo, Vokalno perfektno, sceneki efektno... Irska bravo!
Cipar je bio divan,ali baš onako djetinje divan. Jon je s ekipom odlično nastupio, predivno prenio emocije pjesme i zasluženo odletio do finala. Svaka čast.
Gruzija je meni osobno najveće iznenađenje ove večeri i nju ću uvrstiti kao grešku, iako sam rekao da će se boriti s nama i Ukrajinom. Osobno, uzet ću je kao moju jedinu grešku jer nije nešto posebno otpjevala, uglavnom se dere, ali eto... to je Gruzija, prošle su ih godine izbacili i ove godine su išli dalje. Što se mene tiče, OK.
I naravno, Turska. maNga je bila, uz Izrael, Rumunjsku, Cipar i Irsku, najbolja večeras. Efektno, scenski savršeno, vokalno super i sveukupno izvrsno. Uživao sam dok sam ih slušao. Bravo TURSKA :-D

Što se tiče ostatka... Litva, Nizozemska, Bugarska... neću ih niti spominjati. Za Švedsku sam već rekao, Slovenija se ionako sprdala ove godine, a Švicarska ne uspijeva pronaći nešto dobro :-S Što se tiče nas... nije to bilo to. Tijekom proba su me čak i dojmile, večeras nimalo. Prosječna pjesma, vokalno solidna, ali ne dalje od toga, scenski nastup se pokazao kao promašaj i to je jednostavno to. Ove je godine Eurosong drugačiji, najšareniji i najnapetiji i ja ću stvarno uživati u finalu u subotu, ali onako pošteno. Prošle godine je samo par pjesama to uljepšalo (da spomenemo BiH, Norvešku, Francusku...), ali ove godine ih je stvarno puno, pa čak i BIG4. Mi smo bili prosječni, izlizani i stereotipizirani, nešto već viđeno, a nijedan segment nije oduševio, tako da je ne prolazak čak i zaslužen, s obzirom na zemlje koje jesu prošle, pa sad koliko god netko bio nacionalno nabijen i možda uvrijeđen ovime, ali to je jednostavno tako. Ja sam već ranije rekao da visimo o niti, da su kladionice nerealne i da ćemo se boriti s Ukrajinom i Gruzijom. Ukrajina je vokalno razvalila, a Gruzija je vokalno isto bila bolja i imala je puno efektniji nastup od nas. I to je činjenično, objektivno stanje i ja sam sasvim zadovoljan svime ovime :-D

Bravo ! Wink
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - finalisti Empty Re: Drugo polufinale - finalisti

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.