EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prvo polufinale - finalisti

+6
Pauly D
Leo
Cvjećko
Ighor
^.^ Swedish Hero
>>Been<<
10 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Prvo polufinale - finalisti Empty Prvo polufinale - finalisti

Postaj by >>Been<< 26.05.10 0:01

1. Bosna i Hercegovina
2. Moldova
3. Rusija
4. Portugal
5. Bjelorusija
6. Belgija
7. Albanija
8. Grčka
9. Island
10. Srbija
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Prvo polufinale - finalisti Empty Re: Prvo polufinale - finalisti

Postaj by >>Been<< 26.05.10 0:03

Sad se svi čude neprolasku Slovačke, ali činjenica da je mala bila vrlo loša večeras u potpunosti opravdava tu činjenicu !

Najveće iznenađenje su Rusi, Portugalci i Bjelorusi...

Ali Makedonce ne mogu nikako prežaliti Sad

I hvala Bogu da su BiH pročitali kao prvu inače bi me srčika strefila Smile


Zadnja promjena: >>Been<<; 26.05.10 0:04; ukupno mijenjano 1 put.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Prvo polufinale - finalisti Empty Re: Prvo polufinale - finalisti

Postaj by Guest 26.05.10 0:03

Užasno mi je drago radi Portugala i Bjelorusije.
Nema Latvije, Malte i Finske.
Rusija :O

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Prvo polufinale - finalisti Empty Re: Prvo polufinale - finalisti

Postaj by ^.^ Swedish Hero 26.05.10 0:07

Stvarno šteta što nema u finalu Latvije i Malte, bili su izvrsni ! Prvo polufinale - finalisti Icon_sad Prvo polufinale - finalisti Icon_sad Prvo polufinale - finalisti Icon_sad
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Prvo polufinale - finalisti Empty Re: Prvo polufinale - finalisti

Postaj by >>Been<< 26.05.10 0:10

Portugal i Bjelorusija su obilne bodove od žirija dobivali, ali je zato Slovačku opalilo muški ! Smile
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Prvo polufinale - finalisti Empty Re: Prvo polufinale - finalisti

Postaj by Guest 26.05.10 0:12

>>Been<< je napisao/la:Portugal i Bjelorusija su obilne bodove od žirija dobivali...
Zasluženo.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Prvo polufinale - finalisti Empty Re: Prvo polufinale - finalisti

Postaj by >>Been<< 26.05.10 0:14

znači neko od favorita II. polufinala leti van... ko ?
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Prvo polufinale - finalisti Empty Re: Prvo polufinale - finalisti

Postaj by Ighor 26.05.10 0:16

I ostao ja bez favorita. Al sad imam novog. Hera!

I nisam očekivao da će proć Bosna, Bjelorusija i Rusija pogotovo, Portugal i ona Belgija s preodvratnom pjesmom.

Na mojoj listi za prolaz su bili:

1. Slovačka Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
2. Island Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
3. Latvija Crying or Very sad
4. Srbija Very Happy
5. Grčka Very Happy
6. Finska Crying or Very sad
7. Albanija Very Happy
8. Moldavija Very Happy
9. Makedonija
10. i možda Portugal

ali Rusija! ZAŠTO??? i bjelorusija! ajme meni ti ljudi nemaju ukusa. Crying or Very sad
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

Prvo polufinale - finalisti Empty Re: Prvo polufinale - finalisti

Postaj by Guest 26.05.10 0:17

Vi nemate ukusa!

Bjelorusija je najbolja!

I Europa misli tako Razz

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Prvo polufinale - finalisti Empty Re: Prvo polufinale - finalisti

Postaj by >>Been<< 26.05.10 0:21

pa ljudi dragi, to vam je rezultat činjenice da su u istom polufinalu bili rusi, bjelorusi, estonci, latvijci i moldavci...

@ Ighor... BiH i Belgija su bile odlične ! Dva najefektnija nastupa, za razliku od "hodajućeg vulkana" i gay boja u pozadini
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Prvo polufinale - finalisti Empty Re: Prvo polufinale - finalisti

Postaj by Guest 26.05.10 0:23

>>Been<< je napisao/la:pa ljudi dragi, to vam je rezultat činjenice da su u istom polufinalu bili rusi, bjelorusi, estonci, latvijci i moldavci...

@ Ighor... BiH i Belgija su bile odlične ! Dva najefektnija nastupa, za razliku od "hodajućeg vulkana" i gay boja u pozadini
ADMINI MOLIM ŠOK!

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Prvo polufinale - finalisti Empty Re: Prvo polufinale - finalisti

Postaj by Ighor 26.05.10 0:25

>>Been<< je napisao/la:pa ljudi dragi, to vam je rezultat činjenice da su u istom polufinalu bili rusi, bjelorusi, estonci, latvijci i moldavci...

@ Ighor... BiH i Belgija su bile odlične ! Dva najefektnija nastupa, za razliku od "hodajućeg vulkana" i gay boja u pozadini

Ma kužim ja sve to za blokovsko glasanje. A za Bosnu se nisam baš iznenadio, jer me scenski nastup oduševio, kad sam prvi put čuo pjesmu nije mi bila nešto, a danas kao da sam slušao drugu pjesmu, bolja je i sad mi se sviđa. Very Happy

A za Belgiju se ne slažem. Jednostavno, to je moje mišljenje, nekako mi je predosadna. Sad mi je Hera najbolja jer sam izgubio svog jedinog favorita. Crying or Very sad
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

Prvo polufinale - finalisti Empty Re: Prvo polufinale - finalisti

Postaj by >>Been<< 26.05.10 0:41

Artie je napisao/la:
>>Been<< je napisao/la:pa ljudi dragi, to vam je rezultat činjenice da su u istom polufinalu bili rusi, bjelorusi, estonci, latvijci i moldavci...

@ Ighor... BiH i Belgija su bile odlične ! Dva najefektnija nastupa, za razliku od "hodajućeg vulkana" i gay boja u pozadini
ADMINI MOLIM ŠOK!

evo ga stiže Smile

Very Happy

zadovoljan ? ili predlažeš vješanje ?
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Prvo polufinale - finalisti Empty Re: Prvo polufinale - finalisti

Postaj by Cvjećko 26.05.10 8:47

Ne mogu da vjerujem da Slovačka nije prošla! Sve to što ti, Been, kažeš, stoji, ali, mislim, ipak... Wink I Latvija me iznenadila. Nisam očekivao prolazak Portugala... Smile
Island je bio moj najveći favorit ove večeri, drago mi je što je prošao u finale, i jedan je od mojih pet favorita za pobjedu!!! Very Happy

@Ighor : Zašto ne Bjelorusija? Meni je ono baš super, haljine predivne, baš je sve složeno kako treba Wink A što se Rusije tiče, svi znate koliko ovu zemlju (pjesmu) mrzim! Ono sinoć je bilo FUJ, ali ipak je to Rusija! Razz Definitivno najgori finalista, najgori izvođač u finalu, i najgora pjesma! Užas!

BiH prošla, što mi je, također, dobro. Svjetla su bila fenomenalna, i mislim da je to igralo veliku ulogu (kao što će igrati i u Ukrajine). Wink
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Prvo polufinale - finalisti Empty Re: Prvo polufinale - finalisti

Postaj by Leo 26.05.10 9:37

Pogodio sam sedam od deset finalista.Nisam ocekivao da ce proci Portugal,Belgija i Rusija.Razocarao sam se sto nije prosla Slovacka,Letonija i potajno sam se nadao da mogu da prodju Makedonci.Drago mi je sto je prosla BiH jer su mi drugi favoriti u I polufinalu i naravno sto je Srbija prosla iako pesma nije bas najbolja.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Prvo polufinale - finalisti Empty Re: Prvo polufinale - finalisti

Postaj by Pauly D 26.05.10 11:53

Iznenađujuči rezultati očekivao sam da će proći i Slovačka i Latvija, pa i Makedonija. Sad

Finalisti sve u svemu nisu loši jer što ih je više gorih lakše će Feminnem do vrha. Very Happy

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Prvo polufinale - finalisti Empty Re: Prvo polufinale - finalisti

Postaj by Gost 26.05.10 13:12

Bruno je napisao/la:Iznenađujuči rezultati očekivao sam da će proći i Slovačka i Latvija, pa i Makedonija. Sad

Finalisti sve u svemu nisu loši jer što ih je više gorih lakše će Feminnem do vrha. Very Happy

Ako prodju... :-)

Nakon šokova u prvom polufinalu, nikad se ne zna... čak i za najveće favorite: Armenija, Azerbajdžan, Izrael... pa i Hrvatska. ;-|

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prvo polufinale - finalisti Empty Re: Prvo polufinale - finalisti

Postaj by Sherlock Holmes 26.05.10 13:32

Ja sam fulao samo jednog finalista i to Portugal. Malena me stvarno iznenadila što je prošla.

Moldavija je sasvim zasluženo izborila svoje mjesto u finalu - energična izvedba, super pjesma, svaka čast!
Rusija je definitivno uljepšala moju večer. Pjesma mi je na prvom slušaju bila očajna, ali nakon daljnjih slušaja, shvatio sam bit pjesme i pjesma je izvrsna. Jedna neobična i jako teška blada, neobične melodije, snažne emocije i poruke. Rusi su bili očekivani finalisti i svaka čast Petru Naliču.
Srbija da nije prošla bio bi skandal. Tko se usudi ne pustit Gorana Bregovića u finale? Milan je odlično otpjevao, styling je isto bio izvrstan i cjelokupna atmosfera bila je prikladna - vesela i zabavna. Milan također očekivan i svaka čast Srbiji!
Bosna i Hercegovina mi se svidjela već nakon prvog slušanja, a još više na engleskom jeziku, tako da sam bio razočaran kad su kladionice stavile ovu pjesmu toliko nisko. Kada sam slušao Vukašinove probe, bio sam još više oduševljen - potvrdio je izvrstan vokal, unio snažnu emociju i uljepšao pjesmu. Nakon druge sam probe bio već uvjeren da BiH treba u finale i, nakon Vukašinove izvedbe, već sam ih stavio na popis. I sasvim sazluženo finale.
Belgija mi još uvijek nije jasna. Pjesmu sam vidio u finalu, to je bilo ipak očito (dečko ima preveliku potvrdu da bi neto bio toliko naivčina i rekao da ne ide u finale), ali mi nije jasna popularnost. Prosječne glasovne sposobnosti (dapače, pišti), scenski nastup 0, izlizan tip pjesme i klišejizirana ljubavna priča (koja je očito upalila). Očekivani finalist, ali ne baš i zasluženi.
Albanija, odnosno Juliana Pasha, me oduševila. Albanija mi je i prošle godine imala dobru pjesmu, ali ove godine je još bolja. Jak vokal, dobra pjesma i svaka čast Juliani. Očekivani prolaz u finale i zaslužen.
Što je finale Eurosonga bez Grčke? Iako mi se OPA! nije nešto posebno svidjela, sinoćnji me nastup oduševio i pjesma mi se na prvu svidjela, tako da sam odmah uračunao Grčku među finaliste. Bravo!
Portugal je jedina zemlja koju nisam svrstao među finaliste. Da se razumijemo, lijepa je pjesma, ima jak vokal ono djevojče, ali sam smatrao da će se utopiti u konkurenciji (recimo Slovačka ili Latvija). Na kraju je prošla (kasnije sam vidio da sam zanemario činjenicu da Španjolska glasa u tom polufinalu) i nisam nezadovoljan time. Jedina moja greška, ali nije mi žao.
Ljudi, čemu hajka na Bjelorusiju? Fenomenalna pjesma koju sam automatski svrstao među finaliste. Nakon Lukašenkove krktike od prošle godine, morali su poslati nešto izvrsno. Pjesma je odlična, lijepa balada i stvarno upečatljiv nastup. Svaka njima čast i sasvim zasluženo mjesto u finalu.
Iako mi se Island već godinama ne sviđa, očekivao sam plasman u finale. Energična i jaka pjesma, nije moj fah, ali svejedno očekivano mjesto u finalu.

Ostatak, eventualno Slovačka ili Latvija, iako je i Makedonija imala odličan nastup, ali eto... što je tu je. U svakom slučaju, jako sam zadovoljan prvim polufinalom u svakom, ali baš svakom pogledu, i bravo i izvođačima i organizaciji. Što se tiče konkurencije u finalu, mislim da se neke pjesme ne bi smjele otpisiavati jer mi, koliko god se puhali, ionako nemamo nikakvih šansi osim za nekakav dobar plasman. Konkurecija je jaka, sve su pjesme izvrsne (Rusija je iznimno jaka i teška pjesma; BiH i Srbija su izvrsne i pokupit će bodova; ostale će zemlje također kupiti bodova). Dakle ljudi, stanite malo na loptu, sagledajte situaciju kako treba (nama su realne šanse TOP10 i to smo uhvatili boga za bradu).

A što se tiče Rusije... ovo nije pjesma za svakoga... to je problem, zato je ljudi ne vole. Teška je, neobična balada s iznimno jaaaaaaaakom porukom u sebi. Naliču i ekipi svaka čast, oduševili su (što pokazuje i jak pljesak) tako da su sasvim zasluženo u finalu, bili ili ne bili oni Rusija. Tako da je mislim pretenciozno se tako bacati uvredama i kritikama.

A što se tiče drugog SF-a, mislim da su neke zemlje (Izrael, Armenija, Turska, Rumunjska, Danska, Švedska, Azerbajdžan) tu sigurne i da se nema što bojati/nadati da će se glavni favoriti slučajno ne plasirati u finale. Mi, Irska, Cipar, Gruzija smo zemlje koje imaju visoke koeficijente, ali bi lako mogle naići na ispadanje. Dakle, sagledati stvarne realno (tko je ikada vidio finale bez Izraela, Armenije ili npr., Švedske? Oni moraju biti u finalu...), a ovi ostali, malo sreće i imaju finale. Gledajte stvari realno, ne subjektivno (jer je jedino iznenađenje prvog polufinala neprolazak Slovačke, koja je morala stvarno ubiti s nastupom da bi prošla; a ostalo je moglo i nije moglo biti... tako da nema prevelikih šokova što se mene tiče).
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes

Broj postova : 39

[Vrh] Go down

Prvo polufinale - finalisti Empty Re: Prvo polufinale - finalisti

Postaj by Cvjećko 26.05.10 13:41

Ok, ukusi su različiti. Ja ne shvatim zašto Rusija, al' okej, tebi je ona dobra... Tako i treba da bude, u suprotnom ne bismo diskutovali Very Happy Meni je najgora! Neutral
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Prvo polufinale - finalisti Empty Re: Prvo polufinale - finalisti

Postaj by >>Been<< 26.05.10 15:15

A ja sam tu pjesmu u RN opisao kao nešto slično pokvarenom motoru sa unutranjim sagorijevanjem iz razloga što pjesme zaista zvuči na prvu prilično traumatično...

Jooj danas u školi se samo o Eurosongu priča... Ima onih koji su nekad pljuvali Vukašina uz duž i poprijeko, a sad ga dižu u nebesa, a ima i onih kojima je i dalje pjesma neizmjerno dosadna, ali ipak nevjerovatna je transformacija u stavu javnosti prema našoj pjesmi...

Po meni je najveće iznenađenje sinoć plasman Portugala, koji tu činjenicu može zahvaliti 50 %-tnom udjelu žirija u glasanju, ali i efektnoj vokalnoj interpretaciji Smile
Drugo iznenađenje je ispadanje Slovačke koju je žiri muški opalio, vjerovatno im ne dajući niti boda.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Prvo polufinale - finalisti Empty Re: Prvo polufinale - finalisti

Postaj by ^.^ Swedish Hero 26.05.10 16:24

Ja iskreno mislim da je show bio izvrstan, organizacija je fantastična, one razglednice (ili kako već) prije pjesma, scoreboard (mislim ono kada čita tko prolazi dalje), voditelji su mi baš simpatični, pozornica je vrhunska, na televiziji izgleda izvanredno !

Ja (i moja obitelj) smo pogodili 9 finalista:
(ovo nije redoslije mjesta na kojima su završili u mom, obiteljskom ocjenjivanju)

Moldova
Rusija
Latvia
Serbia
Bosnia & Herzegovina
Belgium
Albania
Portugal
Belarus
Iceland

Jako sam razočaran što u finale nije prošla Latvija koja je savršena (jedno kud ona haljina, ko spavačica) ! ! !

Za Slovačku sam znao od prvog dana da neće uči u finale. Zašto ? Jer je to Slovačka !
Meni je pjesma dosadna, ali imali su dobru koreografiju i zanimljivu odječu. Malo joj se vidjelo da je imala tremu.
Žao mi je Kristine jer joj je sigurno teško bilo kad je vidjela da nije prošla u finale nakon tolikog hvaljenja i visokih pozicija na internetu.

Čak mi se dopala Rusija kojoj sam dao 7 bodova od mogučih 10 za glazbu (pjesmu).

Bosna i Hercegovina mi je prvo bila užasno dosadna, bezveze pjesma, ali sada, odmah nakon njihove prve probe mi se je jako svidjela i želim im svu sreću jer ju zaslužuju.

Još jedna država koja mi je bila izvrsna i koja je trebala proći je Malta. Pjesma je odlična, a Thea ju je otpjevala perfektno !

Drago mi je što ću ponovno u finalu vidjeti i Bjelorusiju, Island, Portugal i Albaniju.

Jedva čekam sutra 2. polufinale za koje se nadam da će u finale proći sljedeće zemlje:
(ovo nije redoslijd kojim se meni sviđaju pjesme)

Armenia
Israel
Denmark
Sweden
Azerbaijan
Ukraine
Romania
Ireland
Croatia
Georgia
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Prvo polufinale - finalisti Empty Re: Prvo polufinale - finalisti

Postaj by Guest 26.05.10 16:25

Rusija mi se sviđa sve više i više.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Prvo polufinale - finalisti Empty Re: Prvo polufinale - finalisti

Postaj by ^.^ Swedish Hero 26.05.10 16:30

Artie je napisao/la:Rusija mi se sviđa sve više i više.

Slažem se ! Prvo polufinale - finalisti Icon_smile
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Prvo polufinale - finalisti Empty Re: Prvo polufinale - finalisti

Postaj by Velvet 26.05.10 16:35

1. Slovakia
2. Iceland
3. Serbia
4. Albania
5. Moldova
6. Greece

7. Latvia
8. BIH
9. Belgium
10. Belarus

...
12. Rusija
13. Portugal

...

8/10... dva nisam pogodio Very Happy
Velvet
Velvet

Broj postova : 4623

Kontinent Helia
Zemlja: Wonderland
Obavijest: HSC 163 // SHTG

https://www.facebook.com/profile.php?id=1557283279&amp;amp;v=

[Vrh] Go down

Prvo polufinale - finalisti Empty Re: Prvo polufinale - finalisti

Postaj by Leo 26.05.10 17:54

Swedish Hero je napisao/la:
Artie je napisao/la:Rusija mi se sviđa sve više i više.

Slažem se ! Prvo polufinale - finalisti Icon_smile
!
I meni!
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Prvo polufinale - finalisti Empty Re: Prvo polufinale - finalisti

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.