EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

+34
Lunke
alien
Mara
SiXo
Kruno
Velvet
Ighor
Jasmin
Vinky
HaYrOLa
Tinchey
AjLuci
Misfit
Goxy
frozen
^.^ Swedish Hero
antica89
VasilijeM.
Belvedere
ESCbigFan
Duje
Marijo
The Đole
stribor7
KINGDOM_of_HEAVEN
Bebi
Cvjećko
Leo
asteroid
>>Been<<
mujo
Casper
mm1991sthr
Pauly D
38 posters

Stranica 5 / 12. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 5 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by >>Been<< 16.03.12 15:34

Dejan Kukrić, bivši šef bh. delegacije, na facebooku stavio pjesmu i napisao - "Sorry" kao komentar. Zašto ?! Ja razumijem da on gaji veliku simpatiju prema Merlinu i Hari Mata Hariju, ali ima valjda i neko drugi da nas predstavlja.

Srećom pa nismo poslali über dosadnu "Verjamem" koja mi se iskreno ne sviđa i koja mi je previše "molitvasta".

Ovako, autentični, pomalo drugačiji, kvalitetni, sa novim, svježim, kvalitetnim vokalom, i jednom divnom baladom, pa šta Bog da Very Happy
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 5 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by mm1991sthr 16.03.12 16:03


Zasto je slika crno i bijela?! Valjda se je tako isto prikazivalo na televiziji, bezveze.. Ok pisma, nije nesto tako losa ali nazalost na dnu moje ljestvice.. Zato jer ima i boljih pisama a pogotvo one sve brze plesne pisme i Hrvatska balada i Albanska balada! Sve su mi spore pisme zajedno sa baladama na samom dnu, jednostavno ih ne volim.. Samo nekoliko njih prodju, a vise njih nazalolst ne.. To nije moj stil slusanje glazbe! Ja volim brze plesne pisme! Zelio bih i navijam da sve balade ispadnu medju kojima i ova balada ali ne Hrvatska balada i Albanska balada, jer su stvarno super i jedino su mi se svidili od svih onih pustih balada.. Pitam se koliko cu puta ponoviti to jos, puno puta sam to rekao.. Ne znam zasto se ne potrudu da napravu neku zaraznu brzu plesnu pismu, zato jer su definitivno bolje i definitivno bolji je to zanr glazbe.. Smile
mm1991sthr
mm1991sthr

Broj postova : 310

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 5 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by >>Been<< 16.03.12 16:06

Tebi su "brze pisme" žanr glazbe ?! Laughing Very Happy

O Bože, baci ciglu i budi precizan !

A "crno i bijela" slika je napravljena u kooperaciji sa Kaliopi da je malo reklamiramo.

Aj sad pedala ! Very Happy
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 5 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by Kruno 16.03.12 16:21

Prelijapa pjesma i fantastičan vokal!
Bravo susjedi Smile
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 5 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by SiXo 16.03.12 16:22

pa ovo je totalna koma. ne vjerujem da će u finale - osim ako ne dobije glasove od ex-yu (a hoće) i žirija...
SiXo
SiXo

Broj postova : 162

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 5 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by Cvjećko 16.03.12 18:24

Dobiće i od žirija, siguran sam.

"brze plesne pisme" nisu žanr, mm1991sthr. Wink To se zove pop-dance, mili moj. ;*
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 5 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by >>Been<< 16.03.12 19:58

SiXo je napisao/la:pa ovo je totalna koma. ne vjerujem da će u finale - osim ako ne dobije glasove od ex-yu (a hoće) i žirija...

Sorry, al' od koga drugog bismo trebali dobiti poene za finale ?

Ne zaboravite da imamo jako dijasporu u Njemačkoj, Turskoj, Švedskoj, Norveškoj i Holandiji.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 5 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by The Đole 16.03.12 21:21

Da, ali cijela ta dijaspora više zna i voli Željka nego Mayu...
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 5 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by >>Been<< 16.03.12 21:23

The Đole je napisao/la:Da, ali cijela ta dijaspora više zna i voli Željka nego Mayu...

Postoji razlika

bh. dijaspora glasa za BiH
srpska dijaspora glasa za Srbiju

>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 5 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by Guest 16.03.12 21:48

mm1991sthr je napisao/la:https://www.youtube.com/v/TwpN-EfxSQ8
Zasto je slika crno i bijela?! Valjda se je tako isto prikazivalo na televiziji, bezveze.. Ok pisma, nije nesto tako losa ali nazalost na dnu moje ljestvice.. Zato jer ima i boljih pisama a pogotvo one sve brze plesne pisme i Hrvatska balada i Albanska balada! Sve su mi spore pisme zajedno sa baladama na samom dnu, jednostavno ih ne volim.. Samo nekoliko njih prodju, a vise njih nazalolst ne.. To nije moj stil slusanje glazbe! Ja volim brze plesne pisme! Zelio bih i navijam da sve balade ispadnu medju kojima i ova balada ali ne Hrvatska balada i Albanska balada, jer su stvarno super i jedino su mi se svidili od svih onih pustih balada.. Pitam se koliko cu puta ponoviti to jos, puno puta sam to rekao.. Ne znam zasto se ne potrudu da napravu neku zaraznu brzu plesnu pismu, zato jer su definitivno bolje i definitivno bolji je to zanr glazbe.. Smile
Dragi moj ti,
povratni glagol potruditi se u trećem licu množine prezenta aktiva ima oblik "potrude se" ili "se potrude",
iskreno ränđo.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 5 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by ^.^ Swedish Hero 16.03.12 22:30

Ovo je meni SAVRŠENSTVO !!

Izvrsna pjesma, puna emocija, njezin glas je jednostavno predivan. Mogla bi BIH prvi put po 2. mjesto. Vjerujem da će nas ugodno iznenaditi.
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 5 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by asteroid 16.03.12 23:39

>>Been<< je napisao/la:Dejan Kukrić, bivši šef bh. delegacije, na facebooku stavio pjesmu i napisao - "Sorry" kao komentar. Zašto ?! Ja razumijem da on gaji veliku simpatiju prema Merlinu i Hari Mata Hariju, ali ima valjda i neko drugi da nas predstavlja.

Srećom pa nismo poslali über dosadnu "Verjamem" koja mi se iskreno ne sviđa i koja mi je previše "molitvasta".

Ovako, autentični, pomalo drugačiji, kvalitetni, sa novim, svježim, kvalitetnim vokalom, i jednom divnom baladom, pa šta Bog da Very Happy

I meni je drago što nas predstavlja Maya Sar, iako mi se osobno ne sviđa ovakav tip glazbe, ali je pjesma dobra i iznad mojih očekivanja. Bolje i ovi Koraci, nego ta Molitva II. Smile
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 5 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by The Đole 17.03.12 0:15

>>Been<< je napisao/la:

Postoji razlika

bh. dijaspora glasa za BiH
srpska dijaspora glasa za Srbiju


Jest al zamalo. Sve se bojim da je Dino bio 6. prošle godine zbog BH dijaspore. Da je išao Željko za Srbiju prošle godine, Dino ne bi bio šesti, ali nikako. Nego je išla Nina, koju niko od srpske dijaspore nije znao, a znali su Dinu i glasali su za njega. Znam Bože, pričali mi rođaci da su Srbi u Njemačkoj glasali za Dinu jer je on "ime" a Ninu nisu znali.

Tako da msm da će ove godine BH dijaspora u Švedskoj, Norveškoj, Holandiji, ipak više podržati Željka.
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 5 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by >>Been<< 17.03.12 21:23

Uskoro italijanska i engleska verzija pjesme.

Najvjerovatnije će pjevati na b/h/s-u. cheers
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 5 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by The Đole 18.03.12 4:44

Mora pjevati na NAŠEM ;D
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 5 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by Tinchey 19.03.12 19:02

Predivna pjesma, iako mislim da bi mogla biti zaboravljiva. Hrvatska mora dati 12 bodova! Very Happy
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 5 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by >>Been<< 19.03.12 20:45

Samo da ne bude sedmica kao prošle godine.. Very Happy
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 5 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by Goxy 19.03.12 20:50

Ta sedmica je bila sramota!
Ako ju netko nije zaslužio to je BiH koja nas nikad nije ostavljala praznih ruku već bi nam uvijek dala 10 ili 12, a mi njima ovako...c c c
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 5 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by frozen 19.03.12 21:05

>>Been<< je napisao/la:Samo da ne bude sedmica kao prošle godine.. Very Happy
pjesma je bila bezveze Wink dovoljno je id obila
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 5 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by Goxy 19.03.12 21:08

croato je napisao/la:pjesma je bila bezveze Wink dovoljno je id obila

Dragi moj, sjeti se da su oni nama za pjesme poput Romanca, Vjerujem u ljubav... dali 10 a pjesme su bile krasne Laughing
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 5 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by frozen 19.03.12 21:12

Goxy je napisao/la:

Dragi moj, sjeti se da su oni nama za pjesme poput Romanca, Vjerujem u ljubav... dali 10 a pjesme su bile krasne Laughing
pa tko kaže da je romanca super? ja bio joj dao 0 Wink
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 5 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by frozen 19.03.12 21:12

vjerujem u ljubav bih diskvalificirao koliko dosadna i glupa pjesma
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 5 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by ^.^ Swedish Hero 19.03.12 21:13

Vama je Rusija izvrsna, a Romaca vam se ne sviđa ? Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 5 770440
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 5 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by frozen 19.03.12 21:14

^.^ Swedish Hero je napisao/la:Vama je Rusija izvrsna, a Romaca vam se ne sviđa ? Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 5 770440
meni je rusija užas..za zadnje mjesto bez ikakvog boda..no odavno znamo da je eurosong sve samo ne ocjenjivanje kvalitete -.-
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 5 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by Goxy 19.03.12 21:17

Rusija I love you I love you
Romanca meni nije bila loša, ali opcenito se ljudima nije sviđala i zato ju naglašavam.
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 5 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 12. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.