EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

+34
Lunke
alien
Mara
SiXo
Kruno
Velvet
Ighor
Jasmin
Vinky
HaYrOLa
Tinchey
AjLuci
Misfit
Goxy
frozen
^.^ Swedish Hero
antica89
VasilijeM.
Belvedere
ESCbigFan
Duje
Marijo
The Đole
stribor7
KINGDOM_of_HEAVEN
Bebi
Cvjećko
Leo
asteroid
>>Been<<
mujo
Casper
mm1991sthr
Pauly D
38 posters

Stranica 10 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 10 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by Goxy 29.04.12 8:37

SiXo je napisao/la:I dalje mislim da ovo nema šanse za finale...


S obzirom da je u polufinalu sa Norveškom, Švedskom, Turskog, Slovenijom, Srbijom, Hrvatskom i Makedonijom mislim da nema šanse da ne uđe u finale Smile
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 10 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by >>Been<< 29.04.12 12:35

Njemačka glasa, a iz Holandije će biti nešto, as usual Smile
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 10 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by frozen 29.04.12 13:51

Goxy je napisao/la:


S obzirom da je u polufinalu sa Norveškom, Švedskom, Turskog, Slovenijom, Srbijom, Hrvatskom i Makedonijom mislim da nema šanse da ne uđe u finale Smile
prije će ispasti slovenija, makedonija i hrvatska nego BIH!
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 10 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by Goxy 29.04.12 13:52

croato je napisao/la:prije će ispasti slovenija, makedonija i hrvatska nego BIH!

Very good!
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 10 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by The Đole 30.04.12 2:29

Ispašće Slovenija, BiH nema šanse da ispadne.
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 10 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by Pantomimicar 01.05.12 11:35

Jako lepa pesma Smile Muzika je divna, Maya odlican vokal I love you Pesma ne pali na prvu, ali se nadam da ce uci u finale
Pantomimicar
Pantomimicar

Broj postova : 710

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 10 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by AjLuci 01.05.12 23:47

AjLuci
AjLuci

Broj postova : 185

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 10 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by AjLuci 03.05.12 20:59

Krive riječi - naziv albuma i prvi single.
Potvrđeno u šou Dalibora Petka. Odlična je bila.
AjLuci
AjLuci

Broj postova : 185

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 10 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by Guest 03.05.12 22:14

Danas je dan B&H na eurovision.tv !
Definitivno moj favorit, odlična pjesma, i harizmatična pjevačica.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 10 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by >>Been<< 03.05.12 22:33

Hmm..Interesantan naziv albuma... Inače, tom se albumu jako, jako veselim jer žena ima tri pjesme i sve tri su mi već predobre, pa ćemo vidjeti još šta sve zna Smile
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 10 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by AjLuci 03.05.12 23:09

Korake ti znam.
AjLuci
AjLuci

Broj postova : 185

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 10 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by >>Been<< 14.05.12 21:03

Za Mayin stajling zadužena je Selma Berisalić, uspješna Sarajka koja je već dugi niz godina poznato ime svjetskih modnih scena.

"Ono što ćemo da prikažemo u Bakuu bit će nešto prekrasno. Maya će u crnoj haljini fantastično izgledati. Radujem se i ja da vidim kako će to sve izgledati, a vi ćete sigurno biti sretni i ponosni na ono što smo pripremili. Tradicija je da u finalu i polufinalu izvođaći imaju isti kostim, tako da će i Maya imati isti. On je toliko savršen da nije potrebno da se mijenja i nadam se da ćemo ga pokazati u Bakuu dva puta", kazala je Berisalić.

Favoriti nisu uvijek favoriti

Iako je ove godine cijelu organizaciju bh. tima posmatrao sa strane Dejan Kukrić bit će i ove godine glas Eurosonga na TV-u. Uvjerene je da će naš tim proći u finale i da ćemo zadržati tu tradiciju uspjeha.

Govoreći o favoritima Kukrić je kazao kako oni uvijek postoje, ali je pitanje da li se uvijek održe do kraja.

"Vidjet ćemo šta će biti. Novinari kažu da ćemo sljedeće godine putovati u Švedsku, ali evo prošle godine su bile snažne kladionice za Francusku pa je predstavnik završio na 14. mjestu. Kladionice su varljive. Mislim da ćemo dobro proći", kazao je Kukrić.


BiH će svoju kartu u finale tražiti u drugoj polufinalnoj večeri 24. maja kao 17. izvođač.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 10 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by SiXo 14.05.12 22:04

Neće ju haljina spasiti...
Ali nadam se da će ju u srijedu obući pa da vidimo kako će to sve izgledati i sa sveukupnom prezentacijom.
SiXo
SiXo

Broj postova : 162

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 10 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by >>Been<< 14.05.12 22:20

Naravno da neće.

Rolling Eyes
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 10 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by SiXo 14.05.12 22:31

>>Been<< je napisao/la:Naravno da neće.

Rolling Eyes

Rolling Eyes


Volim i ja tebe, bez brige. I love you Very good!
SiXo
SiXo

Broj postova : 162

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 10 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by Guest 14.05.12 22:38

Ke wertmäärne kuid kohlaiska täprü ii rahle tajnõõ nipleiska mi e mei to grandiirilt?!

Ova pjesma je stvarno prelijpa, jedna od one vrste čiji jezik ne moraš da znaš da bi te dirnula. Osim toga Maja je stvarno vrhunski pjevač, te će pjesma biti savršeno izvedena u Bakuu, i naravno da će u finale najmanje zbog haljine ili šta već obuče. Maja je dama, ne vjerujem da bi izašla u nećem förneüüjiska, tako da šššš... Smile

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 10 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by Goxy 14.05.12 22:50

Bosna je po meni jedini siguran finalist. Ako se ne varam ima čak 9 država koje njima uvijek davaju high points Smile
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 10 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by >>Been<< 16.05.12 21:08

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 10 35iuj2d
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 10 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by Goxy 16.05.12 22:19

Ja msilim da bi bilo najbolje da je cijelo vrijeme za klavirom. Very Happy
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 10 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by AjLuci 17.05.12 0:00

AjLuci
AjLuci

Broj postova : 185

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 10 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by >>Been<< 17.05.12 10:30

Jutrošnji Avaz donosi izjavu predsjednice bh. delegacije koja kaže da su jako nezadovoljni pozadinom koja nam je dodjeljena i da su od odgovornih već tražili neku drugu i da su dobili obećanje da će do naredne probe ići sa drugom pozadinom.
Isto tako, kaže da je jučerašnja proba bila više tonska, a da već rade i na nekim drugim varijantama koje će probati do 20.5.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 10 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by frozen 17.05.12 11:49

>>Been<< je napisao/la:Jutrošnji Avaz donosi izjavu predsjednice bh. delegacije koja kaže da su jako nezadovoljni pozadinom koja nam je dodjeljena i da su od odgovornih već tražili neku drugu i da su dobili obećanje da će do naredne probe ići sa drugom pozadinom.
Isto tako, kaže da je jučerašnja proba bila više tonska, a da već rade i na nekim drugim varijantama koje će probati do 20.5.
izvrsno! jer ona pozadina nema veze sa pjesmom...
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 10 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by alien 22.05.12 20:50

Proći će u finale, ipak je to Bosna Very Happy
alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 10 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by >>Been<< 23.05.12 17:54

Maya is her fabulous black sparly dress and the lighting has hugely improved making her stand out on stage. Best use of a wind machine this year. Sweet vocal. Likely qualifier.

Pišu na AKOE o našoj probi Very Happy
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"  - Page 10 Empty Re: Bosna i Hercegovina 2012. | Maya Sar - "Korake ti znam"

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.