EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obnovimo forum

+8
>>Been<<
Bilby
Veronica
VasilijeM.
Velvet
frozen
Leo
Goxy
12 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Obnovimo forum Empty Obnovimo forum

Postaj by Goxy 05.07.13 13:08

Ja moran reć...stvarno je šteta da ovakav forum propada. Mislim da svi sjecamo vremena kad je na HSCu znalo bit po 30 i više učesnika a sad ih se jedva skupi 14, 15. Naše admine stvarno poštujem i nemam ništa protiv njih, dapace, ali cinjenica je da gotovo nikad nisu tu, i mislim da bi trebali stavit bar jos jednog dva admina...Npr. croato je tu od samog pocetka pocetaka, 3 godine, uvijek se stvarno trudi organizirat HSC na najvišoj mogucoj razini i stvarno ga briga za ovaj forum, takoder i leo. Randajad je odlican mod, svako malo nam pruza neki novi dizajn stranice i trudi se, iako ju dnevno posjecuje, budimo iskreni najvise od 10-15 ljudi. Trebali bi i zvat stare učesnike da se vrate ali i pozvat neke nove, pa to se moze lako napravit ako se napise obasvjest na eurosong.hr, tako sam naprimjer ja došao prije dobrih sad već 2,5 godine. Nadam se da mi nitko ne zamjera, samo sam morao ovo reć jer...mi je stvarno žao, štata je da propada forum ovako...
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Obnovimo forum Empty Re: Obnovimo forum

Postaj by Leo 05.07.13 13:10

Hail Hail Hail 
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Obnovimo forum Empty Re: Obnovimo forum

Postaj by frozen 05.07.13 13:16

točno to goxy Very good! žalost je da ovo propada.. jedino si mislim zašto bi stare dovodili ako ne žele tu biti.. jer da žele bili bi.. treba dovesti nove ljude koje ovo zanima, staviti na stranicu obavijest itd.. i čemu su neki admini ako ih cijelu godinu doslovno 90% vremena nema.. Rolling Eyes 

pokrenit nešto jer će ovo uskoro nestati, a nadam se da to nitko ne želi.. silent Bye! 
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Obnovimo forum Empty Re: Obnovimo forum

Postaj by Leo 05.07.13 13:22

Da treba napraviti neku reklamu ili nesto slicno na samoj stranici jer smo svi mi dosli ovde na taj nacin Very good! 
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Obnovimo forum Empty Re: Obnovimo forum

Postaj by Goxy 05.07.13 13:24

Totalno, ajme kad se sjetim kakvo je prije ovdje vladalo uzbudenje, svi su se trudili drzati nacionalna finala, koje je vladalo uzbudenje kad su bili rezultati cheers I miss that
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Obnovimo forum Empty Re: Obnovimo forum

Postaj by Leo 05.07.13 13:28

da pa je bilo jos najmanje 3,4 takmicenja mesecno sem HSc-a  pa sportske igre,pa hax... Ove godine ne mozes ni da se usudis da organizujes olimpijadu jer bi se prijavilo pet ucesnika Sad
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Obnovimo forum Empty Re: Obnovimo forum

Postaj by frozen 05.07.13 13:31

Leo je napisao/la:da pa je bilo jos najmanje 3,4 takmicenja mesecno sem HSc-a  pa sportske igre,pa hax... Ove godine ne mozes ni da se usudis da organizujes olimpijadu jer bi se prijavilo pet ucesnika Sad
PA DA Sad eno propao hax propala liga prvaka..propast će i hsc...

frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Obnovimo forum Empty Re: Obnovimo forum

Postaj by Velvet 05.07.13 16:42

Ja se kandidiram (xd) za admina. Trudit cu se dovuci sto vise ljudi i ne dopustiti da natjecanja propadaju!
Velvet
Velvet

Broj postova : 4623

Kontinent Helia
Zemlja: Wonderland
Obavijest: HSC 163 // SHTG

https://www.facebook.com/profile.php?id=1557283279&amp;amp;v=

[Vrh] Go down

Obnovimo forum Empty Re: Obnovimo forum

Postaj by frozen 05.07.13 17:04

Velvet je napisao/la:Ja se kandidiram (xd) za admina. Trudit cu se dovuci sto vise ljudi i ne dopustiti da natjecanja propadaju!
haha nećeš dobit to Very Happy ajd i ja ću se kandidirati da nas bude 2 hahahahahaha
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Obnovimo forum Empty Re: Obnovimo forum

Postaj by VasilijeM. 05.07.13 17:52

Ja svakako moram reći da ću opet napustiti HSC kada mi počne škola u septembru (čitaj: bataliti forum do sledeće godine). Ali ipak je Dujmek potpuno u pravu. Mislim ništa protiv Bruna ali kada se admin stalno prijavljuje na HSC, a nikad ne glasa onda stvarno nešto nije u redu. Wink
VasilijeM.
VasilijeM.

Broj postova : 1039

Kontinent Helia
Zemlja: Friday Republic (ex. Denmark of Peace)
Obavijest: BOW DOWN BITCHES!

[Vrh] Go down

Obnovimo forum Empty Re: Obnovimo forum

Postaj by Veronica 06.07.13 2:44

Ja sam uvijek tu,i sve pratim,to mi je zadatak Smile
A ne možete reći da smo mi krivi zato što ljudi ne žele igrati igru,pa ne možemo mi natjerati nekoga Laughing. Ja bi najviše voljela da nas je 50,ali ako ne moze,ne moze Smile.Ja sam mnogo toga pokušavala,ali jednostavno ne ide.
Bilo bi super kad bi se stare zemlje vratile,ali ako ne žele,kako ćemo Smile

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Obnovimo forum Empty Re: Obnovimo forum

Postaj by frozen 06.07.13 12:27

ja smatram da ove stare ne treba dovoditi jer da žele biti tu bili bi. uostalom dođu odigraju 2,3x i odu..

pa za početak stavite na stranicu o forumu.. a i možemo se mi potruditi kvalitetne ljude s drugih foruma dovesti..
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Obnovimo forum Empty Re: Obnovimo forum

Postaj by Velvet 06.07.13 13:07

Ja mogu nagovoriti jednu staru igračicu da se vrati, GaLand, ako se sjećate te zemlje, ali ne znam da li ona hoće...
Velvet
Velvet

Broj postova : 4623

Kontinent Helia
Zemlja: Wonderland
Obavijest: HSC 163 // SHTG

https://www.facebook.com/profile.php?id=1557283279&amp;amp;v=

[Vrh] Go down

Obnovimo forum Empty Re: Obnovimo forum

Postaj by VasilijeM. 06.07.13 14:27

Što da ne!
VasilijeM.
VasilijeM.

Broj postova : 1039

Kontinent Helia
Zemlja: Friday Republic (ex. Denmark of Peace)
Obavijest: BOW DOWN BITCHES!

[Vrh] Go down

Obnovimo forum Empty Re: Obnovimo forum

Postaj by Bilby 07.07.13 0:47

Istina Dujmooo, u pravu si Very Happy

Zašto se ne vrati Hayrola, s njim je uvijek zabavno HAHA Laughing 
Bilby
Bilby

Broj postova : 1331

Kontinent Helia
Zemlja: Crolacia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Obnovimo forum Empty Re: Obnovimo forum

Postaj by >>Been<< 07.07.13 1:24

Evo ovako...

Ja sam već nekoliko puta pokretao pitanje obnovljanje statusa foruma, ali sam 'ladno iskuliran. Ja nisam toliko involviran u te grupe po fejsbuku i drugdje, kao većina drugih forumaša, i nemam pristup onima koji su nekad bili s nama, tako da mi jedino preostaje moliti vas da s njima stupite u kontakt.
Ja sam u privatnom kontaktu sa troje ljudi odavde. Njihove razloge za povlačenje znam i razumijem. Ne pada mi na pamet da ih navlačim i moljakam. Kad odluče, vratit će se.
Sa druge strane, ja nastojim sudjelovati koliko god mogu, ali jbga studiram i prilično sam zauzet, tako da radije ne sudjelujem neko da uništavam nekom organizaciju.


Što se stranice tiče, tu bi se i moglo nešto uraditi. Moram vidjeti sa ostalim urednicima, s obzirom da ne bih htio biti naporan, ali probat ću nešto srediti.

Kad govorimo o adminima i modovima, mislim da nas troje imamo taj status kao starosjedioci i možda prvi ljudi na staaarom forumu sa CSC-om, dok je Randajad ušao kao tehnički i grafički najpotkovanija osoba. S obzirom da je i ovako malo ljudi na forumu, bilo bi krajnje neozbiljno da na 20 dnevnih posjetioca imamo 5-6 moderatora i admina. Složit ćete se Smile

Da zaključim, ako vam je stalo do foruma i igara, pozivam vas da se aktivirate na drugim forumima, fejsbuku itd.. Mi ćemo sa naše strane uraditi sve što možemo, ali ne možemo sad moljakati ljude okolo k'o neki nesretnici...

Aha! 
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Obnovimo forum Empty Re: Obnovimo forum

Postaj by alien 10.07.13 14:36

Ja ću sad organizirat Alienfestivalen i pozivam vas sve da sudjelujete. Oživimo forum tako da prvo oživimo ovo malo ljudi što je na njemu ostalo. Koliko vidim, pjesme s ESC-a jedva da napune par strana, HSC je propo totalka, svodi se na par ljudi koji samo šalju pjesme i glasaju, a komentari u chat temi su samo 'ova pjesma je bila'. Više mi liči na one song conteste na fb-u.

Gledah neki dan one intervjuje i emisije, bilo je stvarno super na forumu i žao mi je što ga nisam prije otkrio. Ništa od ovih tema 'oživimo forum' nema i razno raznih komentara šta treba napravit, kad sve ostane samo na tome.

alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Obnovimo forum Empty Re: Obnovimo forum

Postaj by frozen 10.07.13 17:03

bitno je dovesti nove ljude. ionako ovi stari kojih sada nema dodu malo pa odu malo duže.. trebamo se izreklamirati na esc stranici..
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Obnovimo forum Empty Re: Obnovimo forum

Postaj by alien 10.07.13 19:18

pa dobro.. al i mi možemo bit življi. šta sad dođe netko novi, vidi ništa se ne dešava i ode. Rolling Eyes 
alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Obnovimo forum Empty Re: Obnovimo forum

Postaj by frozen 13.09.13 17:37

evo napravio sam neki korak.. tko zna možda dode 2,3 novih ljudi.. stavio sam vijest na stranicu ... vlasnik mi je dopustio ... nadam se da je neće maknuti brzo... držimo fige.. Smile obnovimo forum! hahaha

ja želim da to uđe u ustav! Laughing Laughing Very Happy 
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Obnovimo forum Empty Re: Obnovimo forum

Postaj by Lanica 13.09.13 18:23

http://eurosong.hr/postanite-dijelom-najboljeg-eurovizijskog-foruma-u-regiji-2/

Reklama ovog foruma!
A nalupetali su za medalju, najjači deo je " 40 aktivnih forumaša svakodnevno" Laughing 2 
Dodali su jednu nulicu Laughing 2 
Lanica
Lanica

Broj postova : 628

[Vrh] Go down

Obnovimo forum Empty Re: Obnovimo forum

Postaj by frozen 13.09.13 19:03

Lanica je napisao/la:http://eurosong.hr/postanite-dijelom-najboljeg-eurovizijskog-foruma-u-regiji-2/

Reklama ovog foruma!
A nalupetali su za medalju, najjači deo je " 40 aktivnih forumaša svakodnevno" Laughing 2 
Dodali su jednu nulicu Laughing 2 
bitna je reklama... šuti..vidiš da se trudimo spasiti forum Very Happy
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Obnovimo forum Empty Re: Obnovimo forum

Postaj by Lanica 13.09.13 19:15

Drago je meni, ali taj ko dođe će se skenjati kada vidi da nema nikog.
Lanica
Lanica

Broj postova : 628

[Vrh] Go down

Obnovimo forum Empty Re: Obnovimo forum

Postaj by frozen 13.09.13 19:42

Lanica je napisao/la:Drago je meni, ali taj ko dođe će se skenjati kada vidi da nema nikog.
tko zna will see Smile
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Obnovimo forum Empty Re: Obnovimo forum

Postaj by alien 14.09.13 16:35

Otvorite makar teme za ESC 2014te.
alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Obnovimo forum Empty Re: Obnovimo forum

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.