EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

+15
Goxy
Pauly D
Pantomimicar
>>Been<<
frozen
Marijo
Kruno
Cvjećko
HaYrOLa
kodi
Tinchey
Bebi
Leo
Nymeria
Bilby
19 posters

Stranica 4 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 4 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Pauly D 11.06.12 16:32

Tebi je logičan slijed u tvom jeziku, meni u mome i to je to Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 4 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by >>Been<< 11.06.12 16:33

Joj koji komentari za Nymeriu. Da rasturi pjesmu "Should've know better" ?! Pa to je takva, akustična, pjesma... Šta da rastura ?! Surprised

Diva najžešća... Popravila mi je dan izvedba... "hhaaaaap on tuuu maaaj šiiip" xD

Ono - Bilby ga je skasapio za krivične prijave.
Croato feat. Željko - svakog trenutka očekujem da će vrisnuti i izgubiti volju da nastavi.
Cvjećko - Janko se baš trudi. Al ovo "freeEeEeeEEee" je bolno zvučalo xD

>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 4 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by HaYrOLa 11.06.12 16:34

Pauly D je napisao/la:Tebi je logičan slijed u tvom jeziku, meni u mome i to je to Smile

pa ako ti je logican , ne buni se Smile al priznaj da ima vise logike u mom Smile da je vas bio vama logican ne bi ga toliko menjali. Kad sutra cujem od vas da se kod vas promenilo da se PRAVILNO pise NEMOGU i NAJ BOLJI, onda cu poceti da razumem i Kodija Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 4 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Pauly D 11.06.12 16:37

HaYrOLa je napisao/la:
Pauly D je napisao/la:Tebi je logičan slijed u tvom jeziku, meni u mome i to je to Smile

pa ako ti je logican , ne buni se Smile al priznaj da ima vise logike u mom Smile da je vas bio vama logican ne bi ga toliko menjali. Kad sutra cujem od vas da se kod vas promenilo da se PRAVILNO pise NEMOGU i NAJ BOLJI, onda cu poceti da razumem i Kodija Smile


Pa ne bunim se nego ti govorim samo da je kod nas pravilno reć slovenski ne slovenački. Tebi je logično da je slovenski za slovene, al meni nije ligčno jer se u našem jeziku taj narod naziva slaveni isto kao što se u mađarskom naziva nekako drugačije i njima je to logično omg koju raspravu ja vodim. logičnije mi je na mom jeziku jer tako učim od rođenja i drugačije ne znam i što se tiče toga skroz mi je logično da ide tako omg.


što se tiče pogreške i pogriješke to mi ne da nije logično nego bolesno, al eto...

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 4 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by HaYrOLa 11.06.12 16:38

MISLIM DA STE SHVATILI KO JEDINI IMA TAJ X FACTOR!


VOTE DIVA



 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 4 Jeffree_Silver
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 4 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Marijo 11.06.12 16:56

Sljedece nedelje je POLUFINALE
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 4 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Marijo 11.06.12 17:53

ja sam svoje glasove poslao Leu Wink
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 4 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Bilby 11.06.12 17:56

Haha u krugu sam!!!! Kodi spasitelju I love you

Glasajte za mene,mogu puno bolje! Very Happy
Bilby
Bilby

Broj postova : 1331

Kontinent Helia
Zemlja: Crolacia
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 4 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Cvjećko 11.06.12 19:21

Yaaaaaaaaaaaay! I love you

@Been: A meni je to "FrEeEeEeEeE" najbolji dio. Laughing
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 4 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Goxy 11.06.12 20:37

Meni je Croato bio najbolji. Smile
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 4 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by frozen 11.06.12 20:44

Goxy je napisao/la:Meni je Croato bio najbolji. Smile
Kiss I love you
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 4 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by HaYrOLa 11.06.12 21:01

Goxy je napisao/la:Meni je Croato bio najbolji. Smile

Pa nije ni cudo da sam ja mesecima mislio da si gluvonem Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 4 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Goxy 11.06.12 21:03

HaYrOLa je napisao/la:

Pa nije ni cudo da sam ja mesecima mislio da si gluvonem Smile

Okej... Smile
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 4 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by kodi 11.06.12 22:06

HaYrOLa je napisao/la:

Pa nije ni cudo da sam ja mesecima mislio da si gluvonem Smile

Croato je za tebe Bog pjesme i umjetničkog stvaralaštva !
A u Goxyja mi ne diraj jer je on fino dijete!
kodi
kodi

Broj postova : 2493

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 4 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by HaYrOLa 11.06.12 22:13

kodi je napisao/la:

Croato je za tebe Bog pjesme i umjetničkog stvaralaštva !
A u Goxyja mi ne diraj jer je on fino dijete!

Dete, zamolio bih te ...

p.s vidim da se moj uticaj pozitivno odrazava na tebe, konacno si naucio da se negacija pise odvojeno od glagola. Doduse, to si naucio u 20. godini, ali nikada nije kasno, zar ne. Doci ce i ta plasticna operacija na red Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 4 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Bebi 11.06.12 22:18

Za rezultate ono, nou koment! Od mentora me je Kodi bas negativno iznenadio, sorry love ali tako je!
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 4 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Bebi 11.06.12 22:22

E da i dalje stojim pri svom stavu da su ovi kartoni najveca glupost! Smile
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 4 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by kodi 11.06.12 22:41

HaYrOLa je napisao/la:

Dete, zamolio bih te ...

p.s vidim da se moj uticaj pozitivno odrazava na tebe, konacno si naucio da se negacija pise odvojeno od glagola. Doduse, to si naucio u 20. godini, ali nikada nije kasno, zar ne. Doci ce i ta plasticna operacija na red Smile

Odakle tebi pravo da nekoga osuđuješ prema fizičkom izgledu?
Možeš se sramiti.Otac možeš biti pola ovog foruma,a ponašaš se puno ne zrelije nego ostali.Razumijem da netko ne može uspostaviti pravi privatni život i da virtualno želi biti nadmoćan i voditi život svih ovdje i raspitivati se o njima.Svašta danas uveseljava čovjeka. ,,ali zaista ti to i nije neka fora.Ostavljaš samo loš utisak širiš nervozu i od tebe nikad ništa pametno....
kodi
kodi

Broj postova : 2493

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 4 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Pantomimicar 11.06.12 23:04

Mislim da je ovako najpravednije da svo četvoro budu u rupi, jer su svi ove nedelje bili loši.
Pantomimicar
Pantomimicar

Broj postova : 710

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 4 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by HaYrOLa 11.06.12 23:06

kodi je napisao/la:

Odakle tebi pravo da nekoga osuđuješ prema fizičkom izgledu?
Možeš se sramiti.Otac možeš biti pola ovog foruma,a ponašaš se puno ne zrelije nego ostali.Razumijem da netko ne može uspostaviti pravi privatni život i da virtualno želi biti nadmoćan i voditi život svih ovdje i raspitivati se o njima.Svašta danas uveseljava čovjeka. ,,ali zaista ti to i nije neka fora.Ostavljaš samo loš utisak širiš nervozu i od tebe nikad ništa pametno....

Moja stvar za los utisak.
p.s Otac ne mogu biti, ne volim da je*em, volim da sam je*an Kiss
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 4 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by HaYrOLa 11.06.12 23:09

Bebi je napisao/la:Za rezultate ono, nou koment! Od mentora me je Kodi bas negativno iznenadio, sorry love ali tako je!

Nije on kriv, to je urota! Smile Sve cu dati na konferenciji za stampu!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 4 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Marijo 11.06.12 23:11

u srijedu navečer su rezultati Smile
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 4 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Bebi 11.06.12 23:37

Moram da cestitam Cvjecku na polufinalu, Bebana je ponosna I love you Divo, verujem u tvoj prolazak Very good!
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 4 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by HaYrOLa 11.06.12 23:46

Bebi je napisao/la:Moram da cestitam Cvjecku na polufinalu, Bebana je ponosna I love you Divo, verujem u tvoj prolazak Very good!

Ja jedina imam X factor od svih kandidata! I zato me svi mrze ! Hahahahaah Al publika ce me poslati u finaleeeeee
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 4 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Pantomimicar 11.06.12 23:53

Ja bih još jedno zamolio mentore da obrate pažnju na pesme koje će dati kandidatima. Izaberite im jednu pesmu, ali koja im odgovara, a ne da kandidati sami biraju pesme. Rolling Eyes
A kandidate molim da koriste karaoke verziju kad se snimaju. Smile
Pantomimicar
Pantomimicar

Broj postova : 710

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 4 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.