EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

+15
Goxy
Pauly D
Pantomimicar
>>Been<<
frozen
Marijo
Kruno
Cvjećko
HaYrOLa
kodi
Tinchey
Bebi
Leo
Nymeria
Bilby
19 posters

Stranica 5 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 5 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by HaYrOLa 11.06.12 23:55

Pantomimicar je napisao/la:Ja bih još jedno zamolio mentore da obrate pažnju na pesme koje će dati kandidatima. Izaberite im jednu pesmu, ali koja im odgovara, a ne da kandidati sami biraju pesme. Rolling Eyes
A kandidate molim da koriste karaoke verziju kad se snimaju. Smile

Podrzavam. Ja se sa mojim mentorom dogovaram za sve, a svoje nastupe snimam u renomiranom studiu i zvucim , u odnosu na ostale kandidate , SVETSKI!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 5 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Bilby 11.06.12 23:56

Panto ja sam koristio karaoke i dobio dva crvena. Very Happy
Bilby
Bilby

Broj postova : 1331

Kontinent Helia
Zemlja: Crolacia
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 5 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Bebi 11.06.12 23:57

Deco moja (D & C) branite me, Panta vredja moj odnos sa vama Sad
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 5 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Pantomimicar 11.06.12 23:58

Ne vidim svrhu mentora ako dozvoljavaju kandidatima da sami biraju pesme. Koja je onda njihova funkcija? Da im daju zeleni, odnosno ne daju crveni? Rolling Eyes
A snimanje preko pesme će biti sankcionisano.
Pantomimicar
Pantomimicar

Broj postova : 710

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 5 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by HaYrOLa 12.06.12 0:00

Pantomimicar je napisao/la:Ne vidim svrhu mentora ako dozvoljavaju kandidatima da sami biraju pesme. Koja je onda njihova funkcija? Da im daju zeleni, odnosno ne daju crveni? Rolling Eyes
A snimanje preko pesme će biti sankcionisano.

Izvini, to je za neke mentore UMJETNOST!!! hhahahahahahaa

HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 5 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Bebi 12.06.12 0:02

Pantomimicar je napisao/la:Ne vidim svrhu mentora ako dozvoljavaju kandidatima da sami biraju pesme. Koja je onda njihova funkcija? Da im daju zeleni, odnosno ne daju crveni? Rolling Eyes
A snimanje preko pesme će biti sankcionisano.

Salim se ja za ono, ja sve po dogovoru sa mojima to mogu i oni da potvrde Very Happy
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 5 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Casper 12.06.12 0:07

Da iskomentarisem takmicare koji su u rupi...

Croato - Ih bre pa sto unisti pesmu ? Neka... Bar si pokusao Smile. Ali sledeci put nemoj ni da pokusavas. Uzmi vino i napij se i bolje ces zvucati.

Diva - Jedini takmicar koji je svestan da ne zna da peva ali je tu da zabavlja masu Smile. Svaka cast Divo! Ovaj show bez tebe bi bio nista... Nula...

Bilby - Nataknem te na Bilby. Isto kao i Croatu. Preporocujem ti da se dobro napijes pa onda dobro iseres pa posle 15 godina ti bude bolje i onda uzmes da pevas. Neide ovako duso neide....

Nymeria - Duso nadam se da si svesna da ti popustaju samo zato sto si zensko ? Bolje radi nesto sto umes umesto da pevas. Da se to nauciti ali mozda u drugom zivotu. Nisi talenat pa nisi.

Ajmo ajmo veselo sprdancija.

Zbogom.
Casper
Casper

Broj postova : 292

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 5 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Pantomimicar 12.06.12 0:08

Bilby je napisao/la:Panto ja sam koristio karaoke i dobio dva crvena. Very Happy
Pa ja mislim da se podrazumeva da se koristi karaoke verzija. Smile
A ja sam u komentarima rekao šta mislim o tvom nastupu Smile
Pantomimicar
Pantomimicar

Broj postova : 710

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 5 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by HaYrOLa 12.06.12 0:09

Casper I love you

Evo otpevacu ti jednu pesmicu, samo za tebe. Idemo, d-mol

`Hajde hajde budi duuuh, sto kraj mene spavaaaaaa, a moja ce dusa tebe da spasavaaaaaa, budi duh, budi duh, joooooooj, ajmooooooo`
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 5 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Casper 12.06.12 0:12

Divo evo jedna pesmica samo za tebe!

Jos jednu turu, za losu curu
a vece tek je pocelo
ona kraj tebe, ja van sebe
mnogo me zabolelo

Lepo nije, kad zena pije
al' ove noci tako je
opet tekilu i so, opet za moj sto
bice manje bolnije

Bicu samo tvoj duh sada i zauvek!
Casper
Casper

Broj postova : 292

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 5 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Pantomimicar 12.06.12 0:15

Ahahahhahahahahah Laughing
Pantomimicar
Pantomimicar

Broj postova : 710

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 5 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Nymeria 12.06.12 1:25

Kako neki pokušavaju biti oštroumni u tim komentarima, a ispadaju jadni Smile
Nymeria
Nymeria

Broj postova : 370

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 5 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by >>Been<< 12.06.12 4:28

kodi je napisao/la:

Croato je za tebe Bog pjesme i umjetničkog stvaralaštva !
A u Goxyja mi ne diraj jer je on fino dijete!

Bog i fino dijete Smile
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 5 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by HaYrOLa 12.06.12 12:28

>>Been<< je napisao/la:

Bog i fino dijete Smile

Bajka. Ne, ne, to mora da bude i sa elemntima basne Smile Onda mu ja dodjem neka zla vrana, hahah ili zmija, nisam bas zlosutnica, vise sam otrovnica Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 5 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by frozen 12.06.12 15:55

Blah... GOXY DO POBJEDE U INAT HEJTERIMA!!! Kodi care! Bok! :-)
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 5 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by HaYrOLa 12.06.12 16:02

croato je napisao/la:Blah... GOXY DO POBJEDE U INAT HEJTERIMA!!! Kodi care! Bok! :-)

Goxy je odustao. Hahah koja provala Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 5 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by frozen 12.06.12 16:05

HaYrOLa je napisao/la:

Goxy je odustao. Hahah koja provala Smile
šteta.. no nema veze može i cvjećko i bilby Smile Wink
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 5 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Pantomimicar 12.06.12 16:19

Jel to ti odustaješ? Suspect
Pantomimicar
Pantomimicar

Broj postova : 710

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 5 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by HaYrOLa 12.06.12 16:32

Pantomimicar je napisao/la:Jel to ti odustaješ? Suspect

On je uvek u outu. To je normalno stanje. Samo da ne zaplace opet.
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 5 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by HaYrOLa 12.06.12 16:46

VOTE DIVA

X FACTOR NEEDS ME

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 5 81112403



COMING SOON
HSC110
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 5 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Marijo 12.06.12 17:12

jedan kandidat ce biti nagraden DISKVALIFIKACIJOM vise veceras
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 5 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Leo 12.06.12 17:16

Marijo je napisao/la:jedan kandidat ce biti nagraden DISKVALIFIKACIJOM vise veceras

Kako moze biti tako nagradjen Laughing
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 5 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by HaYrOLa 12.06.12 17:45

Hahaahaha, ovo postaje stvarno tragikomican show. DO POBEDE UZ DISKVALIFIKACIJU SVIH Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 5 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Marijo 12.06.12 18:01

Leo je napisao/la:

Kako moze biti tako nagradjen Laughing
to je bio sarkazam Embarassed
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 5 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Bebi 12.06.12 19:30

Opa, bice ove nedelje finale? ahahahahaha Laughing Rozalije su najjace!
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 5 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.