EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

London 2012

+15
Jasmin
Steffan
Mara
mm1991sthr
>>Been<<
Bilby
Veronica
Lunke
HaYrOLa
Tinchey
Kruno
Bebi
frozen
Leo
Goxy
19 posters

Stranica 33 / 44. Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38 ... 44  Next

Go down

London 2012 - Page 33 Empty Re: London 2012

Postaj by HaYrOLa 04.08.12 14:02

Leo je napisao/la:Po meni je to logicno jer je to ono sto je osvojeno u staroj drzavi a Srbija ju je "nasledila".
I sad se manite ove price idite gledajte lepotu Ivane Maksimovic I love you

tako je, tad im je bilo samo bitno da pobegnu od jada i bede koji nas je sacekao, sve lose smo nasledili, a sa njima i neke medalje (jedino dobro) i sad su se setili da traze medalje?! Videh i da Jasnu Sekaric na istom onom sajtu proglasavaju njihovom! BOZE ME SAKLONI!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

London 2012 - Page 33 Empty Re: London 2012

Postaj by HaYrOLa 04.08.12 14:05

"sportaši se ne razvrstavaju prema nacionalnosti nego po pripadnosti teritoriju države čiji olimpijski odbor predstavljaju".

Srbija je nasledila SFRJ, i sta je sad tu problem?

Isto kao i sto ona kineskinja ili sta je vec nastupa za vas u stolnom tenisu npr.
Je l` ona treba kad osvoji neku medalju negde da je nosi u Kinu?
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

London 2012 - Page 33 Empty Re: London 2012

Postaj by Leo 04.08.12 14:08

HaYrOLa je napisao/la:

je l` pocelo?

u 13.45.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

London 2012 - Page 33 Empty Re: London 2012

Postaj by frozen 04.08.12 14:11

bože ovaj hayrola je presmješan...

mora da je i srbija osvojila eurosong 1989., a ne hrvatska grupa Very Happy hahahahahhaha... koja glupost...

to što ste kao nasljednici jugoslavije je glupost... tamo gdje su individualni sportovi to se mora razrješiti ovo što je bilo momčadski uzmite si.. ionako je bilo izmješano...

i samo ću jedno reći - pitaj se zašto je sadašnjih 5 država raskrstilo sve veze sa srbijom... sigurno jer im je bilo super.. lol..nije išlo life goes on Smile

anyway, glavno da mi imamo nezavisnost pa i pod cijenu toga da se vama priznaju sve medalje Wink Very good! Laughing


Zadnja promjena: croato; 04.08.12 14:18; ukupno mijenjano 2 put/a.
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

London 2012 - Page 33 Empty Re: London 2012

Postaj by frozen 04.08.12 14:12

krunčika pejčićka može do bronce! Smile) vaterpolisti razbijaju australce Smile


Zadnja promjena: croato; 04.08.12 14:20; ukupno mijenjano 1 put.
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

London 2012 - Page 33 Empty Re: London 2012

Postaj by HaYrOLa 04.08.12 14:19

croato je napisao/la:bože ovaj hayrola je presmješan...

mora da je i srbija osvojila eurosong 1989., a ne hrvatska grupa Very Happy hahahahahhaha... koja glupost...

to što ste kao nasljednici jugoslavije je glupost... tamo gdje su individualni sportovi to se mora razrješiti ovo što je bilo momčadski uzmite si.. ionako je bilo izmješano...

i samo ću jedno reći - pitaj se zašto je sadašnjih 5 država raskrstilo sve veze sa srbijom... sigurno jer im je bilo super.. lol..nije išlo life goes on Smile

anyway, glavno da mi imamo nezavisnost pa i pod cijenu toga da se vama priznaju sve medalje Wink Very good! Laughing

Kad bi vratili sve sto ste vi oteli , umrli bi od gladi. Toliko.
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

London 2012 - Page 33 Empty Re: London 2012

Postaj by frozen 04.08.12 14:21

HaYrOLa je napisao/la:

Kad bi vratili sve sto ste vi oteli , umrli bi od gladi. Toliko.
da da mi oteli hahahaha... predobra! viceve si počeo bacati Smile da te podsjetim da novcem iz hr i slo za vrijeme yu je beo arena sagrađena Wink hahahhaa... svašta... odoh... ovaj je puko Wink nepotrebno je o tome raspravljati
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

London 2012 - Page 33 Empty Re: London 2012

Postaj by HaYrOLa 04.08.12 14:24

croato je napisao/la:da da mi oteli hahahaha... predobra! viceve si počeo bacati Smile da te podsjetim da novcem iz hr i slo za vrijeme yu je beo arena sagrađena Wink hahahhaa... svašta... odoh... ovaj je puko Wink nepotrebno je o tome raspravljati

AHAHAHAHAHAHAAHAHAAHAHA Kako da ne! I sad vam trebaju medalje. Sta da ti kazem, idi i ti i zali se MOK-u
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

London 2012 - Page 33 Empty Re: London 2012

Postaj by Kruno 04.08.12 14:24

U toj Jugoslaviji, Srbija je bila na prvom mjestu, sve velike i važne tvornice, objekti, sve je bilo u Srbiji. Hrvatska u Jugoslaviji nije imala budućnost, tj. imala je za vrijeme Tita.

I kako možeš reći da ste vi izgradili.Državna blagajna je bila u Beogradu i predstavnici svih republika su novce slali u Beograd!


Sportaši iz ostalih država nisu imali šansu upasti u ekipu za velika natjecanja.
Primjer sa Đurđom Djedov, upala je kao član u štafeti na OI, a uzela je zlato i srebro!
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

London 2012 - Page 33 Empty Re: London 2012

Postaj by frozen 04.08.12 14:25

Kruno je napisao/la:U toj Jugoslaviji, Srbija je bila na prvom mjestu, sve velike i važne tvornice, objekti, sve je bilo u Srbiji. Hrvatska u Jugoslaviji nije imala budućnost, tj. imala je za vrijeme Tita.

I kako možeš reći da ste vi izgradili.Državna blagajna je bila u Beogradu i predstavnici svih republika su novce slali u Beograd!


Sportaši iz ostalih država nisu imali šansu upasti u ekipu za velika natjecanja.
Primjer sa Đurđom Djedov, upala je kao član u štafeti na OI, a uzela je zlato i srebro!
ma pusti ga kruno Smile naravno da će se hr žaliti Smile sigurno se neće jedna medalja hrvata smatrati srpskom ako i bude neka im... mi znamo čiji su Wink
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

London 2012 - Page 33 Empty Re: London 2012

Postaj by frozen 04.08.12 14:26

Hrvatska - Australija 11-6

cheers
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

London 2012 - Page 33 Empty Re: London 2012

Postaj by HaYrOLa 04.08.12 14:27

Kruno je napisao/la:U toj Jugoslaviji, Srbija je bila na prvom mjestu, sve velike i važne tvornice, objekti, sve je bilo u Srbiji. Hrvatska u Jugoslaviji nije imala budućnost, tj. imala je za vrijeme Tita.

I kako možeš reći da ste vi izgradili.Državna blagajna je bila u Beogradu i predstavnici svih republika su novce slali u Beograd!


Sportaši iz ostalih država nisu imali šansu upasti u ekipu za velika natjecanja.
Primjer sa Đurđom Djedov, upala je kao član u štafeti na OI, a uzela je zlato i srebro!

https://www.youtube.com/watch?v=fVbeeBur0TY
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

London 2012 - Page 33 Empty Re: London 2012

Postaj by Kruno 04.08.12 14:29

HaYrOLa je napisao/la:

AHAHAHAHAHAHAAHAHAAHAHA Kako da ne! I sad vam trebaju medalje. Sta da ti kazem, idi i ti i zali se MOK-u

Ne trebaju nam medalje, ali ovako glasi statistika!

Hrvatski su sportaši u pojedinačnoj konkurenciji ili sudjelujući u ekipnim sportovima osvojili 41 odličje na Ljetnim olimpijskim igrama od ukupno 83 koliko ih je dobila Jugoslavija. Hrvatski sportaši osvojili su gotovo pola medalja Jugoslavije na Olimpijskim igrama i najbrojniji su osvajači olimpijskih trofeja u odnosu na predstavnike drugih republika.

U pojedinačnoj su konkurenciji osvojili 14 medalja - šest zlatnih, šest srebrnih i dvije brončane, a kao članovi momčadskih sportova osvojili su 27 medalja - devet zlatnih, 12 srebrnih i pet brončanih.


Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

London 2012 - Page 33 Empty Re: London 2012

Postaj by Kruno 04.08.12 14:30

croato je napisao/la:Hrvatska - Australija 11-6

cheers

A, povoljan rezultat, sad još rekreacijska tekma sa Kazakstanom i 1. mjesto u grupi je tu Smile
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

London 2012 - Page 33 Empty Re: London 2012

Postaj by frozen 04.08.12 14:31

Kruno je napisao/la:

Ne trebaju nam medalje, ali ovako glasi statistika!

Hrvatski su sportaši u pojedinačnoj konkurenciji ili sudjelujući u ekipnim sportovima osvojili 41 odličje na Ljetnim olimpijskim igrama od ukupno 83 koliko ih je dobila Jugoslavija. Hrvatski sportaši osvojili su gotovo pola medalja Jugoslavije na Olimpijskim igrama i najbrojniji su osvajači olimpijskih trofeja u odnosu na predstavnike drugih republika.

U pojedinačnoj su konkurenciji osvojili 14 medalja - šest zlatnih, šest srebrnih i dvije brončane, a kao članovi momčadskih sportova osvojili su 27 medalja - devet zlatnih, 12 srebrnih i pet brončanih.


najbolji smo najbolji! kako god Very Happy hahahahahaha!
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

London 2012 - Page 33 Empty Re: London 2012

Postaj by Lunke 04.08.12 14:31

Jao Kruno pa sve medalje bivse Jugoslavije prepisane su Srbiji, bas kao i Rusiji od citavog SSSR-a.

Kapiram ja da su tu sve zemlje osvajale medalje ali te medalje su pripisane nasem komitetu i to je gotova stvar.

Evo gledam i kod vas, vasi racunaju medalje od 1992, pre toga ne...ne znam cemu vise to prepucavanje konstantno Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

London 2012 - Page 33 Empty Re: London 2012

Postaj by frozen 04.08.12 14:32

Kruno je napisao/la:

A, povoljan rezultat, sad još rekreacijska tekma sa Kazakstanom i 1. mjesto u grupi je tu Smile
bravo naši.. onda na mađare ili amerikance..
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

London 2012 - Page 33 Empty Re: London 2012

Postaj by Leo 04.08.12 14:32


joj umirem hhahaahaahhahaha hahahahaah Laughing
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

London 2012 - Page 33 Empty Re: London 2012

Postaj by Kruno 04.08.12 14:33

Lunke je napisao/la:Jao Kruno pa sve medalje bivse Jugoslavije prepisane su Srbiji, bas kao i Rusiji od citavog SSSR-a.

Kapiram ja da su tu sve zemlje osvajale medalje ali te medalje su pripisane nasem komitetu i to je gotova stvar.

Evo gledam i kod vas, vasi racunaju medalje od 1992, pre toga ne...ne znam cemu vise to prepucavanje konstantno Prinčevi

Ma, nema prepucavanja, samo sam dao svoje mišljenje na odluku na MOK-a na koji se žalio HOO .

Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

London 2012 - Page 33 Empty Re: London 2012

Postaj by Kruno 04.08.12 14:34

croato je napisao/la:bravo naši.. onda na mađare ili amerikance..

A, bit će teško, u QF-u nema lakog protivnika, slična priča je i sa rukometašicama Smile

Inače dns je bogat jedriličarski dan Very Happy
Obavještavat ću Vas Prinčevi
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

London 2012 - Page 33 Empty Re: London 2012

Postaj by Pauly D 04.08.12 14:37

Hayrola dobija šok zbog ovakih izjava. Neka se ova tema vezano za Jugoslaviju i sve prekine odmah!

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

London 2012 - Page 33 Empty Re: London 2012

Postaj by frozen 04.08.12 14:41

Kruno je napisao/la:

A, bit će teško, u QF-u nema lakog protivnika, slična priča je i sa rukometašicama Smile

Inače dns je bogat jedriličarski dan Very Happy
Obavještavat ću Vas Prinčevi
samo daj ja sam totalno out za jedriličare..niš to ne shvaćam nit se trudim pa nam javljaj Very Happy Laughing ajmo naši! Very Happy znam da je onaj kljaković gašpić super Very Happy
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

London 2012 - Page 33 Empty Re: London 2012

Postaj by Kruno 04.08.12 14:42

croato je napisao/la:samo daj ja sam totalno out za jedriličare..niš to ne shvaćam nit se trudim pa nam javljaj Very Happy Laughing ajmo naši! Very Happy znam da je onaj kljaković gašpić super Very Happy

Zapravo Fantela i Marinić su bili naši glavni favoriti za medalju, ali navodno da jedan plov nisu završili pa du dobili max. negativne bodove i zato su u sredini poretka Neutral
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

London 2012 - Page 33 Empty Re: London 2012

Postaj by frozen 04.08.12 14:44

Kruno je napisao/la:

Zapravo Fantela i Marinić su bili naši glavni favoriti za medalju, ali navodno da jedan plov nisu završili pa du dobili max. negativne bodove i zato su u sredini poretka Neutral
A BEZVEZE.. a dobro kaj sad Very Happy
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

London 2012 - Page 33 Empty Re: London 2012

Postaj by frozen 04.08.12 14:45

E LEO fakat vam lijepa ova maksimović Smile
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

London 2012 - Page 33 Empty Re: London 2012

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 33 / 44. Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38 ... 44  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.