EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

+22
Pantomimicar
Ighor
Lunke
HaYrOLa
asteroid
Mr.bobo
ESCbigFan
mm1991sthr
Kruno
Leo
Bilby
Jasmin
AjLuci
Zagreb16
>>Been<<
Marijo
^.^ Swedish Hero
frozen
Tinchey
SiXo
Goxy
Pauly D
26 posters

Stranica 6 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 6 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by Zagreb16 25.05.12 0:40

Hrvatska bi trebala odustat od ESCa......ionako smo se dovoljno puta razocarali
Zagreb16
Zagreb16

Broj postova : 913

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 6 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by frozen 25.05.12 0:42

Zagreb16 je napisao/la:Hrvatska bi trebala odustat od ESCa......ionako smo se dovoljno puta razocarali
NEEEE. nećemo moći gledati eurosong više...ionako više nitko ne doživljava HRT i DORU! Very Happy
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 6 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by Goxy 25.05.12 0:42

Zagreb16 je napisao/la:Hrvatska bi trebala odustat od ESCa......ionako smo se dovoljno puta razocarali
Zamisli da su Malta & Makedonija tako razmišljali....
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 6 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by frozen 25.05.12 0:45

Zagreb16 je napisao/la:Hrvatska bi trebala odustat od ESCa......ionako smo se dovoljno puta razocarali
ej ima i gorih od nas..češka i slovačka nikad vidjeli finale.. nizozemska već 8. godinu za redom nije prošla dalje Wink hahahaha..portugal nema nijednu pobjedu već 40tak godina hahahaha
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 6 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by HaYrOLa 25.05.12 0:46

Ako cemo realno, Nina je bila 16. ili 17...
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 6 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by SiXo 25.05.12 0:56

Ok, nismo prošli. Kostadinov ajde sad dosta za*ebancije i kreni da odmah radiš na Eurosongu 2013.
btw:
https://www.facebook.com/2CellosZaHrvatskuNaEurosongu2013

Ako nas itko može dovesti do top 5 kao nekad u 90-ima to su onda 2 Cellos.

Zagreb16 je napisao/la:Hrvatska bi trebala odustat od ESCa......ionako smo se dovoljno puta razocarali

A to ne! Jedna smo od svega par zemalja koje nikad nisu propustile natjecanje.
SiXo
SiXo

Broj postova : 162

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 6 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by Zagreb16 25.05.12 1:03

croato je napisao/la:ej ima i gorih od nas..češka i slovačka nikad vidjeli finale.. nizozemska već 8. godinu za redom nije prošla dalje Wink hahahaha..portugal nema nijednu pobjedu već 40tak godina hahahaha
Hahaha.....
Češka je odustala na vrijeme.......100000000000% sljedece godine nema ni Slovacke(ako Horehronie i Twiins nisu prosle nece niko),Portugal opcenito uzasnu glazbu salje-uvjek na isti kalup....
Ja se nadam da cemo se opametit i poslat nesto BRZOOO....u zadnjih 6 godina samo zalopojke saljemo-takav nam i je rezultat-TUZAN!
Zagreb16
Zagreb16

Broj postova : 913

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 6 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by frozen 25.05.12 1:06

SiXo je napisao/la:Ok, nismo prošli. Kostadinov ajde sad dosta za*ebancije i kreni da odmah radiš na Eurosongu 2013.
btw:
https://www.facebook.com/2CellosZaHrvatskuNaEurosongu2013

Ako nas itko može dovesti do top 5 kao nekad u 90-ima to su onda 2 Cellos.



A to ne! Jedna smo od svega par zemalja koje nikad nisu propustile natjecanje.
maksim mrvica i andrea Smile (ima prpopis da u pjesmi se mora pjevati)... ili 2 cellos s nekim .D Laughing
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 6 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by SiXo 25.05.12 1:08

croato je napisao/la:maksim mrvica i andrea Smile (ima prpopis da u pjesmi se mora pjevati)... ili 2 cellos s nekim .D Laughing

Naravno da nam treba vokal! Very Happy Ali oni sami po sebi bi već bili pun pogodak jel.
SiXo
SiXo

Broj postova : 162

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 6 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by frozen 25.05.12 1:10

SiXo je napisao/la:

Naravno da nam treba vokal! Very Happy Ali oni sami po sebi bi već bili pun pogodak jel.
ili ana rucner!
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 6 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by SiXo 25.05.12 1:13

croato je napisao/la:ili ana rucner!

Ma može i to...Ali ovi su globano poznati, tak da je to već ono... predobar PR! Cool
SiXo
SiXo

Broj postova : 162

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 6 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by frozen 25.05.12 1:18

SiXo je napisao/la:

Ma može i to...Ali ovi su globano poznati, tak da je to već ono... predobar PR! Cool
Laughing Laughing Laughing
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 6 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by >>Been<< 25.05.12 1:25

Goxy je napisao/la:
Zamisli da su Malta & Makedonija tako razmišljali....

Ili Portugal koji 47 godina sudjeluje i nijednom nije bio u TOP 5.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 6 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by Lunke 25.05.12 2:26

Zao mi Nine...smatram da nijedna pesma sa albuma nebo ne bi odgovaralo za esc i ako je vec odluceno da ona ide onda je trebalo napraviti bolju pesmu tacnije nesto sto bi svet doziveo a ne samo mi sa ovog podrucja.

Koreografija je morala biti bolja, zaista ne znam ko radi te koreografije ali evo Feminem, Daria (najgora ikada za Hrvatsku), Severina, pa evo i Nina imali su zaista lose koreografije.

Zao mi je sto je takav vokal ispucan na bezveznu pesmu, ali sta sad, prezivece Prinčevi


p.s. Holandija je poslednji put finale videla 2004 tako da ima nade Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 6 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by Ighor 25.05.12 2:35

Možda bi bilo najbolje da odustanemo. Čemu trošit te silne novce ako se nećemo potrudit kako treba?
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 6 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by frozen 25.05.12 2:43

Ighor je napisao/la:Možda bi bilo najbolje da odustanemo. Čemu trošit te silne novce ako se nećemo potrudit kako treba?
jednom sam pričao s A.K. ... rekao je da njemu i hrtu nije toliko bitan eurosong .. bitna im je samo gledanost..i dora se održava jer ima super gledanost iako propada.. po njemu mi uvijek šaljemo super pjesme... a drugi su ti koji ne vide to... uz to on ne sluša ništa od ovoga što se šalje na eurosong... kaže da ga ne zanima takva glazba... eh pa onda...
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 6 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by mm1991sthr 25.05.12 3:57

Stvarno mi je zaj, sto se je nasa predstavnica nije kvalificirala u finale ali je po mome stvarno zasluzila.. To je treci put zaredom da smo ostali bez finala, tako da nasa hrvatska delegacija treba nesto pod hitno poduzeti da se ovo vise ne ponovi.. Nisam vec dugo bio na ovom forumu, tek prije nekidan sam dosao na ovaj forum kao i na Eurosong.HR sajt pa tako nisam ni pratio niti vijesti i niti sam gledao probe za ovogodisnji Eurosong.. Sta se tice Ninine pisme i Nininog nastupa, njezinja pisma je odlicna a nastup mislim da je bio bolji na Dori nego na Eurosongu.. Ninin nastup na Eurosongu mi nije nesto a i nisam nekako bio zadovoljan, a sta se tice Nininog nastupa na Dori koji je po mome misljenju definitivno bio bolji.. Nininu nastup na Dori bi usporedio sa nasom pismom iz 1998. godine na Eurosongu, tj. Danijelinu pismu koja se zove Neka mi ne svane.. Obe dvi su imale odlicne pisme i super jednostavne nastupe! Mislim da bi tako ostavila bolji dojam da je nastupila kao na Dori i da bi smo prosli u finale! Trebala je nastupiti kao na Dori, jer ovaj nastup na Eurosngu mi nije nesto bio dobar i nije mi se je nesto dojmio.. Mislim da nismo prosli zbog nastupa! Nasa predstavnica iz 1998. godine je tada se visoko planasirala ali je po mome nasa Nina je imala bolji i malo carobniji nastup na Dori nego nasa predstavnica iz 1998. godine na Eurosongu.. Nazalost, Nina je falila nastup pa zbog toga nismo prosli.. Valjda cemo se vec sljedece godine i ostalih sljedecih godina plansirati u finale! Sretno moja Hrvatska i sve najbolje! Smile
mm1991sthr
mm1991sthr

Broj postova : 310

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 6 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by Goxy 25.05.12 8:48

Ighor je napisao/la:Možda bi bilo najbolje da odustanemo. Čemu trošit te silne novce ako se nećemo potrudit kako treba?

U uspredbi s drugim državama, ne trošimo ništa.
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 6 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by Pantomimicar 25.05.12 11:21

Baš mi je krivo zato što Nina nije ušla u finale. Sad
Smatram da je kamera bila jako loša, loše je bilo kadrirano. Ona je dobro otpevala, ali mi je sve ukupno delovalo nekako bledo...
Kako god, mislim da je zaslužila finale, ali su umesto nje ušle neke bezvezne pesme..
Bar se nije obrukala, ni sebe ni Hrvatsku kao prošle godine Daria.
Pantomimicar
Pantomimicar

Broj postova : 710

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 6 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by frozen 25.05.12 12:15

(Kvazi)tragedija? Jasno je zašto Hrvatska nije u finalu Eurosonga!

Ne samo da se Nina Badrić nije uspjela plasirati u finale Eurosonga, nego ju je to toliko shrvalo da svoje dojmove o nastupu nije mogla osobno prenijeti urednici Dnevnika 3. Prava je tragedija, međutim, nastupila tek tada: u Dnevnik se javio Aleksandar Kostadinov

Plačimo, braćo Hrvati, dogodilo se najgore! Nismo prošli u finale Eursonga, a Srbi i Bosanci jesu! Što ćemo sada, kukala nam majka?! Tradicionalna je praksa smišljanje teorija urote i zbrajanje svih zlih regionalnih i svjetskih silnica koje odbijaju prepoznati hrvatsku kvalitetu u glazbi, a u novije je vrijeme popularno pričati i o tome da je Eurosonog (paj'sadovo) postao totalno seljačka priredba na kojoj prolazi samo kič i, nakon integracije bivših sovjetskih republika, orijentalni narodnjak. Pri čemu je radna hipoteza valjda to da je izbor za pjesmu Eurovizije prije bio jedna gospodska i pristojna priredba na kojoj nikada nisu pobjeđivali bezveznjaci. I na kojoj nikada nije bilo neukusa. Aha. Mo'š mislit'.

Prava je istina, naravno, to da je Eurosong oduvijek bio seljačka priredba prepuna kiča, samo što to obično malo više primjećuju oni koji na njemu gube. Prava je istina i to da za dobar prolaz na Eurosongu treba prokužiti trenutačni trend, a ne nužno kvalitetu, samo što Hrvati obično prokuže trend tri godine nakon što se prvi put pojavio. Ima i još jedna prava istina - Ninina je pjesma očajna, ali joj je zato nastup bio još gori.


Prvo i prvo, kada će se već jedanput face koje se brinu o stajlingu i osmišljavanju nastupa odmaknuti od prastare i glupe fore s poluskidanjem usred pjesme? Prvi su put to izveli s Danijelom Martinović 1998. godine, dakle prije samo petnaest godina. Za Ninu smišljena stopedeset osma varijanta skidanja na pozornici, u kojoj drži pet kila haljine pred nogovljem, a onda je u nadasve šokantnom momentu ispusti i pokaže batke, već je, dakle, malo dosadna. Za sljedeću bi Euroviziju fakat mogli smisliti nešto novo, kao, recimo, osobu koja normalno odjevena stoji na pozornici i pjeva.

Drugo i drugo, jest da je - primijetih po drugim nastupima - u điru koreografija koju bi mnogi ljudi nazvali simptomom ozbiljnog neurološkog poremećaja, ali u Nininu slučaju takvo je plesačko batrganje uz pjevačicu bilo tim bizarnije jer nije bilo popraćeno tehno zvukom u kojem su eurosongovci zapeli još tamo negdje od 2001. Nina je, naime, pjevala baladu, sentiš, stiskavac, kako god da ga već želimo nazvati, a oko nje su se u grčevitim trzajima bacakala dvojica momaka još začudnijeg stajlinga od njezina. Osobno su mi izgledali kao izbjeglice iz Montažstroja koje u fušu rade kao konobari, ali ih je ponio beat pa, eto, moraju bacit' par plesnih figura po bini. No za gledatelje s pamćenjem koje ne seže do Montažstroja, objasnit ću: bila su to dva kršna mladića u crnim mrežastim majicama, midi-pregačama i radničkim gležnjačama u stilu marta. Uz Ninu su njihova pojava i ples pasali otprilike kao Oliverov 'Galeb' uz vožnju na hali-galiju.

Sve u svemu, loša pjesma + loš nastup + loše scenske doskočice s haljinama + loše hvatanje trenutačnog đira = neprolazak u finale. Sasvim logičan ishod. I sasvim nevažna stvar. No naša se uzdanica Nina Badrić toliko uzrujala zbog poraza da se nije mogla javiti u Dnevnik 3 s dojmovima, iako je obećala. Prava je tragedija tek tada nastupila. Umjesto nje u program se javio Aleksandar Kostadinov i gledateljima stao objašnjavati zašto 'nismo prošli dalje'. Mudri Aco rekao je da, eto, ni Slovenija nije prošla te zaključio sljedećim sofizmom: 'U polufinalu Eurosonga publika prepozna otprilike polovicu pjesama, a polovicu ne.' Bez ikakve sumnje, bio je to aforizam koji smo svakako morali čuti na početku zadnjega sinoćnjeg Dnevnika.


TV kritika Zrinke Pavlić (T. Portal)
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 6 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by Cvjećko 25.05.12 12:53

Koji gad, fuj! Puke
Naravno da nije prošla, pjesma ne valja, get over it već jednom. Rolling Eyes Ovako se samo sramoti.
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 6 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by >>Been<< 25.05.12 14:05

Volim Zrinku Pavlić.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 6 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by Goxy 25.05.12 17:39

Čitamo da ljudi Nini pišu poruke na twitteru da im se nekoliko sms poruka vratilo tokom glasanja i u kojima je pisalo da glas nije prihvaćen ili da je glasano van predviđenog vremena,a glasovalo se u onih 15 minuta !!Jeli još netko imao takav problem??O tome nećemo šutiti,neka se objasni zašto je tako bilo??

ja sam zvala ali je zauzeto! ''bilo''

ja sam glasala iz BiH i bilo je zauzeto svih 15 min!!!

Meni se to dogodilo za 2 poruke...iz Slovacke..

Meni od 6 poziva su 3 prihvacena ..

:S
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 6 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by SiXo 25.05.12 19:41

daaaaj!
SiXo
SiXo

Broj postova : 162

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 6 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by >>Been<< 26.05.12 1:46

Hrvatski žiri je zabrinjavajući...

Mislim, Rozga i krupmirko koji je ismijavao Marija Surprised ?!

Zar ne bi u žiriju trebao biti neko ko je muzički obrazovan Very Happy

Btw. Sutra bi mogli svjedočiti da BiH prvi put daje 12 Makedoniji, a ne Srbiji. Što bi bilo zanimljivo.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 6 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.