EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sport

+29
NathanDT1
Veronica
Marijo
Manki
asteroid
alien
jupiter89
Steffan
ballbreaker
Pantomimicar
SkubiŠa
Misfit
Belvedere
mm1991sthr
VasilijeM.
Pauly D
ESCbigFan
The Đole
Vinky
HaYrOLa
Jasmin
KINGDOM_of_HEAVEN
Kruno
>>Been<<
Mara
Lunke
Bebi
Leo
Casper
33 posters

Stranica 3 / 44. Previous  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 44  Next

Go down

Sport - Page 3 Empty Re: Sport

Postaj by Mara 25.01.12 23:57

Lunke je napisao/la:A sad Barsa-Real, revans utakmica 1/4 finala Kupa Kralja Prinčevi

Sad ce Barsa da ih nag*zi cheers

Jel Barsa dobila prvu? Very Happy
Mara
Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

[Vrh] Go down

Sport - Page 3 Empty Re: Sport

Postaj by Lunke 25.01.12 23:59

Mara je napisao/la:

Jel Barsa dobila prvu? Very Happy

aha, 2-1 u sred Madrida Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Sport - Page 3 Empty Re: Sport

Postaj by Lunke 26.01.12 0:01

Sport - Page 3 430729_346789145349690_117691544926119_1234669_1710746405_n
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Sport - Page 3 Empty Re: Sport

Postaj by Lunke 26.01.12 0:05

Real boga mi krenuo zestoko Sad
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Sport - Page 3 Empty Re: Sport

Postaj by KINGDOM_of_HEAVEN 26.01.12 0:06

Laughing Laughing Laughing

svabe otisle zbogom ,vec! Very Happy
KINGDOM_of_HEAVEN
KINGDOM_of_HEAVEN

Broj postova : 126

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Sport - Page 3 Empty Re: Sport

Postaj by Lunke 26.01.12 0:10

A sutra u 9:30 ne propustite


Sport - Page 3 429595_10150542694174920_196363369919_8628032_1801836457_n
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Sport - Page 3 Empty Re: Sport

Postaj by >>Been<< 26.01.12 0:11

Uh.. Ne mogu ustati tako rano Sad Sad Jel Đoković sutra u onom kasnijem terminu ?
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Sport - Page 3 Empty Re: Sport

Postaj by Lunke 26.01.12 0:13

>>Been<< je napisao/la:Uh.. Ne mogu ustati tako rano Sad Sad Jel Đoković sutra u onom kasnijem terminu ?

ne, Djokovic igra u petak u istom ovom terminu Laughing
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Sport - Page 3 Empty Re: Sport

Postaj by Casper 26.01.12 0:22

Ne mogu nista da prognoziram. A vala ne mogu ni da budem opusten kad se radi o mecu Srbija - Hrvatska... Ali svi znamo da ste godinama odlicni u rukometu. Ali mislim da je doslo nase vreme... No videcemo.
Casper
Casper

Broj postova : 292

[Vrh] Go down

Sport - Page 3 Empty Re: Sport

Postaj by Mara 26.01.12 0:51

Lunke je napisao/la:Real boga mi krenuo zestoko Sad

Sta rece? Laughing
Mara
Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

[Vrh] Go down

Sport - Page 3 Empty Re: Sport

Postaj by Lunke 26.01.12 0:52

Ma daaaaaaaaaaaaa 2-0 za Barsu cheers

iskreno Real mnogo bolji u prvih 40 minuta, ali Barsa zaigrala poslednjih 5 minuta malo jace i eto ga 2-0.

Ma ne moze im niko nista cheers Cepaj Madridjane!!!
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Sport - Page 3 Empty Re: Sport

Postaj by Casper 26.01.12 0:55

Ma mutava Barsa. Izlizan klub. Kad ode Cavi i kad ode inijesta ode i Barsa... Nemas kreatora igre nemas nista.
Casper
Casper

Broj postova : 292

[Vrh] Go down

Sport - Page 3 Empty Re: Sport

Postaj by Lunke 26.01.12 0:55

Casper je napisao/la:Ma mutava Barsa. Izlizan klub. Kad ode Cavi i kad ode inijesta ode i Barsa... Nemas kreatora igre nemas nista.

ahahahhahahahahhahahahahahhahahaha
ahahahhahahahhahahahahhahahahahaha
ahahhahahahahahhahaahhahahaahahhah
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Sport - Page 3 Empty Re: Sport

Postaj by Mara 26.01.12 0:57

Casper je napisao/la:Ma mutava Barsa. Izlizan klub. Kad ode Cavi i kad ode inijesta ode i Barsa... Nemas kreatora igre nemas nista.

Barsa igra ubedljivo najlepsi fudbal!!!
Mara
Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

[Vrh] Go down

Sport - Page 3 Empty Re: Sport

Postaj by Tinchey 26.01.12 0:57

Casper je napisao/la:Ma mutava Barsa. Izlizan klub. Kad ode Cavi i kad ode inijesta ode i Barsa... Nemas kreatora igre nemas nista.

+1 naj overrated klub ikada. Smile
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Sport - Page 3 Empty Re: Sport

Postaj by Lunke 26.01.12 0:58

Znate onu "Ljudi su uvek ljubomorni na tudj uspeh"
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Sport - Page 3 Empty Re: Sport

Postaj by Casper 26.01.12 0:59

Lunke je napisao/la:

ahahahhahahahahhahahahahahhahahaha
ahahahhahahahhahahahahhahahahahaha
ahahhahahahahahhahaahhahahaahahhah

Barsa trenutno igra najlepsi fudbal Wink. Ali su toliko izlizani i precenjeni i arogantni da je to neverovatno. Ne kazem da je i Real nesto bolji. Odvratni su i oni. Svako ko iole prati fudbal zna o cemu pricam. Najbolji klub je stari real.. Pravi Ronaldo pa Raul Guti Zidan Figo Roberto Carlos Helgiuera Ramos Kasiljas... Da nastavim ?

Kad ode Cavi sve je to gotovo Wink.
Casper
Casper

Broj postova : 292

[Vrh] Go down

Sport - Page 3 Empty Re: Sport

Postaj by Casper 26.01.12 0:59

Lunke je napisao/la:Znate onu "Ljudi su uvek ljubomorni na tudj uspeh"

Ja nisam ljubomoran Smile. Ja samo iznosim cinjenice. A ti se podsmevas. Wink
Casper
Casper

Broj postova : 292

[Vrh] Go down

Sport - Page 3 Empty Re: Sport

Postaj by Lunke 26.01.12 1:05

Casper je napisao/la:

Barsa trenutno igra najlepsi fudbal Wink. Ali su toliko izlizani i precenjeni i arogantni da je to neverovatno. Ne kazem da je i Real nesto bolji. Odvratni su i oni. Svako ko iole prati fudbal zna o cemu pricam. Najbolji klub je stari real.. Pravi Ronaldo pa Raul Guti Zidan Figo Roberto Carlos Helgiuera Ramos Kasiljas... Da nastavim ?

Kad ode Cavi sve je to gotovo Wink.

Barselona je klub koji proizvodi igrace i to sa veoma kvalitetnom fudbalskom skolom. Ako igraju najlepsi i najbolji fudbal kako su onda precenji? Kako mogu biti precenjeni kad u poslednjih 5-6 meceva rabijaju Real. Kako mogu biti izlizani kad u finalu lige sampione kidaju Junajted koji je tad harao premijer ligom.

Fudbal se ne svodi na jedno ime i Cavi ne cini citavu Barselonu. To su majstori fudbala poput Mesija za kojeg smatram da je trenutno najbolji na planeti, zatim Pujol koji godinama igra, Alves, Pike, Iniesta, Fabregas..... Pametnom dosta
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Sport - Page 3 Empty Re: Sport

Postaj by Casper 26.01.12 1:08

Znam ja sta hoces da mi kazes ali cak i Pujol kaze da Mesi nebi bio to sto jeste da nema Cavija. A ja tvrdim da ce Barsa da se raspadne kad odu Pujol Cavi Inijesta i Alves. Barsa ima skolu fudbala i proizvode mlade talente ali docice i njima kraj Smile. Ja nikada Barsu nisam voleo. Ni sad pa ni pre. Pre je Real dominirao sad Barsa... Ali kolo srece ce se jednom opet okrenuti Wink.
Casper
Casper

Broj postova : 292

[Vrh] Go down

Sport - Page 3 Empty Re: Sport

Postaj by Lunke 26.01.12 1:10

Casper je napisao/la:Znam ja sta hoces da mi kazes ali cak i Pujol kaze da Mesi nebi bio to sto jeste da nema Cavija. A ja tvrdim da ce Barsa da se raspadne kad odu Pujol Cavi Inijesta i Alves. Barsa ima skolu fudbala i proizvode mlade talente ali docice i njima kraj Smile. Ja nikada Barsu nisam voleo. Ni sad pa ni pre. Pre je Real dominirao sad Barsa... Ali kolo srece ce se jednom opet okrenuti Wink.

Pa dobro, ne volis ih ok, ni ja ne volim Real, pa kad igraju dobro ne kazem da su precenjeni vec stvarno kazem najboji su, nema sta, svidelo se to meni ili ne.
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Sport - Page 3 Empty Re: Sport

Postaj by >>Been<< 26.01.12 1:17

Sport - Page 3 15wnwb5

>>Beenoklada<< Šta je trulo u državi Danskoj ?

Završila je i druga faza evropskog prvenstva u Srbiji. Današnjom rukometnom "ludnicom", odnosno šest utakmica u jednom danu, doznali smo koje će četiri reprezentacije u grotlo beogradske Arene, u potragu za odličjima sa kontinentalne rukometne smotre. Pogledajmo današnja dešavanja :

Grupa I

Poljska - Njemačka 33 : 32

Njemci su nezasluženo u drugu fazu donijeli četiri boda i zasluženo su ih prokockali. U današnjem srazu sa Poljacima su izgledali jednostavno nemoćno. Daleko od toga da su Poljaci bili nešto puno bolji od njih, pa se gotovo cijelu utakmicu igralo gol za gol, dok u zadnjim sekundima utakmice Poljaci nisu stali na papučicu za gas i eliminirali Njemačku koja još od vremena Stefana Krechmana ne može pronaći pravu rukometnu generaciju koja bi im napokon donijela neku medalju ( po mogućnosti sa prvenstva kojem nisu domaćini )

Danska - Švedska 31 : 24

Svjesni da ih pobjeda vodi u polufinale, Danci niti u jednom trenutku nisu doveli u pitanje svoj ubjedljiv trijumf u meču sa Švedskom. Jednostavno, vidjele su se ta razlika u kvalitetu jednih i drugih, i Danci su, predvođeni sjajnim Landinom Jacobsenom, eliminirali Šveđane kojima preostaje žal jer se njihova najjača snaga, Kim Anderson probudio tek u današnjoj utakmici. Danci, na koje je malo ko računao s obzirom da su u iz grupe došli bez ijednog boda, na kraju se bore za medalje.

Srbija - Makedonija 19 : 22

Za Srbiju ovaj susret je bio beznačajan. Vidjelo se to i po igračima koji su istrčali na parket. Sa druge strane, Makedonci se bore za mjesto koje vodi u olimpijske kvalifikacije i u ovaj meč su ušli snažno motivisani gromoglasnom podrškom sa tribina Arene. Naravno, opet je najbolji bio Kiril Lazarov koji će, sasvim izvjesno, postati MVP prvenstva. U reprezentaciji Srbije nije bilo istaknutijeg pojedinca.


Grupa II

Francuska - Island 29 : 29

Francuzi i Islanđani su odigrali najnapetiju utakmicu dana. I jedni i drugi svjesni da ovom utakmicom ne mogu ni puno dobiti, ni puno izgubiti, igrali su ležerno, bez mnogo "mudrovanja" i sa puno dobrih i zanimljivih akcija. Na kraju balade, Francuzi, ti veliki Francuzi za koje su se mnogi kladili kako će i dalje dominirati svjetskim rukometom, idu kući kao zadnji iz ove grupe sa samo tri osvojena boda. Island, kao i uvijek, tako blizu, a tako daleko od velikog uspjeha za kojim tako čeznu.

Španija - Slovenija 35 : 32


Pomalo zastrašujuće zvuči da su Španci dali 35 golova Slovencima, s tim da je za Španiju igrao kombinatorni, a za Sloveniju najjači mogući sastav. Ni Španci se nisu nešto pretjerano opterećivali rezultatom u ovoj utakmici, već su samo koristili propustljivu i nekoncentrisanu slovensku odbranu. Na kraju, Španija potpuno zasluženo, sa tri uvjerljive pobjede u ovoj grupi, ide dalje, dok se Slovenci, slično kao i Island, moraju zadovoljiti ovim plasmanom.

Mađarska - Hrvatska 24 : 24


Ovo je bio pomalo dosadan i mučan meč. Obje ekipe svjesne da se igra samo forme radi, sa mnogo novih igrača koje dosad nismo vidjeli, ponudile su loš rukomet. Ono na šta ja još jednom želim ukazati je KATASTROFALNO suđenje Rumunja Dina i Dinua. Ja sam već jednom ukazivao na pogubnost dvojca i posla kojeg su "odradili" u utakmici Slovenija - Francuska, a ovo je danas prevršilo svaku mjeru. Ako neko delegira ovaj dvojac bez kormilara za polufinale, neka bude spreman snositi poslijedice njihovih stupidnih odluka.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Sport - Page 3 Empty Re: Sport

Postaj by frozen 26.01.12 1:23

dabome da su loše sudili rumunji..čak je ispizd.... i naš komentator koji se inače gospodski drži..i u jednom je trenutku rekao: "i dobro je što ovo nije bila utakmica za polufinale jer bi onda bilo generalni problem za sve..."
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Sport - Page 3 Empty Re: Sport

Postaj by Lunke 26.01.12 1:32

aaaaaaaaaaaaaaaaa 2-2 Crying or Very sad

VAMOS BARSAAAAAAAAAAAAAAA
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Sport - Page 3 Empty Re: Sport

Postaj by >>Been<< 26.01.12 1:55

Pa dobro... Prošla je Barca... cheers
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Sport - Page 3 Empty Re: Sport

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 44. Previous  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 44  Next

[Vrh]

- Similar topics
» SPORT
» Sport

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.