EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Općenito.

+32
AjLuci
Mr. Troll
SkubiŠa
Zagreb16
Ighor
frozen
Misfit
Cvjećko
Pantomimicar
Luc
Velvet
asteroid
strajker
ESCbigFan
KINGDOM_of_HEAVEN
The Đole
>>Been<<
VasilijeM.
Duje
Bebi
Casper
Kruno
mm1991sthr
HaYrOLa
Leo
Marijo
Lunke
Steffan
^.^ Swedish Hero
Tinchey
Goxy
Pauly D
36 posters

Stranica 16 / 19. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next

Go down

Općenito. - Page 16 Empty Re: Općenito.

Postaj by Kruno 23.05.12 22:51

Dobro je zvučala Nina na probi za žiri, ali Loreen ju je progutala...
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Općenito. - Page 16 Empty Re: Općenito.

Postaj by Cvjećko 23.05.12 22:57

WOW!!!
WOW!!!
WOW!!!
WOW!!!
WOW!!!

BEZ IKAKVE SUMNJE LOREEN POBJEĐUJE! 100%!
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Općenito. - Page 16 Empty Re: Općenito.

Postaj by Kruno 23.05.12 22:59

Cvjećko je napisao/la:WOW!!!
WOW!!!
WOW!!!
WOW!!!
WOW!!!

BEZ IKAKVE SUMNJE LOREEN POBJEĐUJE! 100%!

Nema teoretske! Very Happy
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Općenito. - Page 16 Empty Re: Općenito.

Postaj by Cvjećko 23.05.12 23:01

Kruno je napisao/la:

Nema teoretske! Very Happy
You wish. Cool
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Općenito. - Page 16 Empty Re: Općenito.

Postaj by mm1991sthr 23.05.12 23:20

Na 1. polufinalu su voditelji pokazali ovogodisnji Eurosong 2012. CD i DVD, bas je lipi omot.. Je li 'ko vec mozdja kupio ovogodisnji CD i DVD ovogodisnjeg Eurosonga ili ga misli kupiti?! Mislim da je cijena CD maksimano od 160 pa do 170 KN, a za DVD ne znam ali DVD je inace skuplji od CD.. Nisam siguran, ali ne znam hocu li ga kupiti.. Tako ja kazem da nisam siguran ili da ne zelim da ga kupim, pa ga kraju ipak kupim.. Nije mi problem ga kupiti, jer su novci tu da se trose.. Problem je u tome sto imam puno CD-ova, pa ne znam gdi cu i sto cu sa njima jer imam puno CD-ova.. Imam sve CD-ove od Eurosonga 2006. pa do Eurosonga 2011. i jos neke Eurosong CD-ove i DVD-ove! Smile
mm1991sthr
mm1991sthr

Broj postova : 310

[Vrh] Go down

Općenito. - Page 16 Empty Re: Općenito.

Postaj by Bilby 23.05.12 23:25

Joj stalno spominješ CD-e i DVD-e u postu. Very Happy

I voditelji su mi malo bili uštogljeni. Trebali su biti opušteniji.
Bilby
Bilby

Broj postova : 1331

Kontinent Helia
Zemlja: Crolacia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Općenito. - Page 16 Empty Re: Općenito.

Postaj by Cvjećko 24.05.12 0:10

Možeš naručiti sa interneta. Košta 20€.
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Općenito. - Page 16 Empty Re: Općenito.

Postaj by frozen 24.05.12 15:18

čini se da na tom eurosongu jedino dobre pjesme znaju napraviti skandinavci, balkanci i južnjaci + katkad koja sa strane Smile ponosan sam na ex yu države (osim crne gore) Smile
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Općenito. - Page 16 Empty Re: Općenito.

Postaj by ballbreaker 24.05.12 15:24

Bilby je napisao/la:Joj stalno spominješ CD-e i DVD-e u postu. Very Happy

I voditelji su mi malo bili uštogljeni. Trebali su biti opušteniji.


slažem se s toobom i u vezi slucaja CD/DVD a i slucaju sa voditeljima Very good! Very good!
ballbreaker
ballbreaker

Broj postova : 60

[Vrh] Go down

Općenito. - Page 16 Empty Re: Općenito.

Postaj by Bebi 24.05.12 15:49

Naviknite se Very Happy
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

[Vrh] Go down

Općenito. - Page 16 Empty Re: Općenito.

Postaj by mm1991sthr 24.05.12 19:33

Vidim Da Ima I Drugih Ljudi Iz Drugih Susjednih Zemalja Na Ovom Eurosong.HR Forumu, A Pa To Je Na Neki Nacin Bolje.. Smile
Ako Vam Se Svidja Nasa Hrvatska Pisma, Molimo Glasujte Za Nasu Hrvatsku.. Hvala! Pozdrav Iz Hrvatske! Smile
If You Like Our Croatian Song, Please Vote For Our Croatia.. Thanks! Greetings from Croatia! Smile
mm1991sthr
mm1991sthr

Broj postova : 310

[Vrh] Go down

Općenito. - Page 16 Empty Re: Općenito.

Postaj by Guest 24.05.12 19:35

mm1991sthr je napisao/la:Vidim Da Ima I Drugih Ljudi Iz Drugih Susjednih Zemalja Na Ovom Eurosong.HR Forumu, A Pa To Je Na Neki Nacin Bolje.. Smile
Ako Vam Se Svidja Nasa Hrvatska Pisma, Molimo Glasujte Za Nasu Hrvatsku.. Hvala! Pozdrav Iz Hrvatske! Smile
If You Like Our Croatian Song, Please Vote For Our Croatia.. Thanks! Greetings from Croatia! Smile
http://9gag.com/gag/2992824 Smile

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Općenito. - Page 16 Empty Re: Općenito.

Postaj by mm1991sthr 24.05.12 19:48

Ja pisem one moje komentare, ali druge besmislene i ruzne komentare uopce ne citam i opce ne odgovaram na njih jer me nesto bas ne zanimaju.. Niti ne zelim da se svadjam i niti se u nikoga niti ne diram! Bas me briga sto drugi misli i sto ce misliti o meni.. Uopce necu kliniti na link koji je korisnik rändajad napisao, jer mislim da je to neka fora.. Znam je te fore, vec sam jednu isproba vec odavno tako da necu i ustalom jedan put je bio dosta.. Kao sto sam rekao, ne zanima me.. Na neki nacin bolje! Pametniji sam! Dovidjenja i vidimo se ponovno! Smile
mm1991sthr
mm1991sthr

Broj postova : 310

[Vrh] Go down

Općenito. - Page 16 Empty Re: Općenito.

Postaj by Leo 24.05.12 21:39

Polozio ispit .Sad stigao kuci i na miru da pratim ESC cheers
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Općenito. - Page 16 Empty Re: Općenito.

Postaj by Leo 25.05.12 8:25

Babuške na infuziji, Šveđanka na bensedinima

Dve od ukupno šest članica ruskog sastava završile kod lekara, a Lorin i Albanka Rona Nišliju priznale da koriste lekove za smirenje


Pripremaju se za finale!

Favoriti ovogodišnjeg Evrosonga tema su broj jedan u Azerbejdžanu, ali i među brojnim novinarskim ekipama koje prate ovogodišnji izbor za najbolju pesmu u Evropi.

Dve od ukupno šest članica ruskog sastava Buranovske babuške juče su primile infuziju, ali šef ruske delegacije tvrdi da nema mesta za zabrinutost i da su babuške dobile vitaminski koktel.

S druge strane, Lorin, predstavnica Švedske, u intervjuu za nacionalnu televiziju Azerbejdžana izjavila je da pije lekove za smirenje, jer jedino tako može da se koncentriše za nastup i bez treme izađe na evrovizijsku scenu.

Inače, švedska predstavnica svojevremeno je boravila u jednoj norveškoj klinici za bolesti zavisnosti, ali o detaljima nerado govori u javnosti.

Konzumacijom lekova za smirenje „pohvalila“ se i predstavnica Albanije Rona Nišliju, koja uzimanje sedativa pravda „tragedijom koja je nedavno zadesila njenu zemlju, zbog čega Albanci nisu bili u prilici da prate prvo polufinalno veče“.


Lorin i rasna mržnja
Švedska predstavnica na ovogodišnjem Evrosongu izložena je mnogobrojnim kritikama i napadima zapadnih medija, i to zbog rasne mržnje. Pevačici se na teret stavlja negodovanje zbog tamnoputog plesača jer je, prema pisanju švedskih medija, pri odabiru pravila problem zbog njegove boje kože, iako ni sama nije Šveđanka poreklom.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Općenito. - Page 16 Empty Re: Općenito.

Postaj by Steffan 25.05.12 9:31

Ahhaha ja tek sad vidim da se vratio ovaj s CDovima xD Koji lik xD
Steffan
Steffan

Broj postova : 1312

[Vrh] Go down

Općenito. - Page 16 Empty Re: Općenito.

Postaj by HaYrOLa 25.05.12 12:35

Dakle ova Loreen je uzas uzasa, pocela je mnogo da uplice politiku, zaista vise, ovo je muzicko takmicenje! Sad ovo citam, juce ono na zrebanju, aman vise, smaras!

Nek ide u Maroko svoj da vidimo da li sme tamo da pisne o ljudskim pravima i polozaju zena. Docekana je u Azerbejdzanu kao kraljica i sad pljuje te iste koji su je docekali, ma ajde.

Bakice na infuziji piju koktelcice, cooliraju i sutra ce sve da oduvaju, DAJ BOZE!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Općenito. - Page 16 Empty Re: Općenito.

Postaj by Leo 25.05.12 12:40

HaYrOLa je napisao/la:Dakle ova Loreen je uzas uzasa, pocela je mnogo da uplice politiku, zaista vise, ovo je muzicko takmicenje! Sad ovo citam, juce ono na zrebanju, aman vise, smaras!

Nek ide u Maroko svoj da vidimo da li sme tamo da pisne o ljudskim pravima i polozaju zena. Docekana je u Azerbejdzanu kao kraljica i sad pljuje te iste koji su je docekali, ma ajde.

Bakice na infuziji piju koktelcice, cooliraju i sutra ce sve da oduvaju, DAJ BOZE!

Sta je bilo na zrebu?
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Općenito. - Page 16 Empty Re: Općenito.

Postaj by asterix22 25.05.12 13:42

Znate...... Mislim da ovakve pjesme ne prolaze baš na eurosongu...... Ne kritiziram ja ninu naprotiv ona je super....... Ali mislim da bi bilo bolje da je odabrala pjesmu " Dat će nam Bog " nego " Nebo "....... Već duže vrijeme pratim eurosong jer se i ja bavim glazbom i pjevanjem i mislim da smo i svi vidjeli i iz prijašnjih godina da ovakve pjesme ne prolaze ://

asterix22

Broj postova : 1

[Vrh] Go down

Općenito. - Page 16 Empty Re: Općenito.

Postaj by >>Been<< 25.05.12 13:56

Loreen je javno podržala azerbejdžansku opoziciju i pozvala na njihovo oslobađanje. Na pressu je komentarisala stanje ljudskih prava u Azerbejdžanu. Čak je voditelj pokušao spriječiti je da odgovori na to pitanje, ali ona je svejedno htjela.

To je prava formula za uprskati sve.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Općenito. - Page 16 Empty Re: Općenito.

Postaj by Cvjećko 25.05.12 13:59

>>Been<< je napisao/la:Loreen je javno podržala azerbejdžansku opoziciju i pozvala na njihovo oslobađanje. Na pressu je komentarisala stanje ljudskih prava u Azerbejdžanu. Čak je voditelj pokušao spriječiti je da odgovori na to pitanje, ali ona je svejedno htjela.

To je prava formula za uprskati sve.
Odgovorila je, ali je rekla nešto ovako: "Imaju dva dijela mene - onaj privatni i onaj poslovni. Trenutno upotrebljavam isključivo poslovni", tako da nije ništa konkretno rekla.
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Općenito. - Page 16 Empty Re: Općenito.

Postaj by mm1991sthr 25.05.12 14:46

Sve nastupe mozete pronaci preko ovih YouTube kanala:
- EurovisionTV12 (nastupi sa Eurosnga 2012. i pobjednicke pisme nacionalnih finala)
- escbelgium7 (HD i ne HD nastupi sa Eurosnga 2012.)
- eurovision (To je sluzben kanal Eurosonga, mozdja budu objavljenji svi nastupi sa ovogodisnjeg Eurosonga 2012. posto su sto su objavili sve nastupe proslog Eurosonga 2011.! No ovdje mozete pronaci spotove, uzive nastupe, probe i tako dalje.. Smile
mm1991sthr
mm1991sthr

Broj postova : 310

[Vrh] Go down

Općenito. - Page 16 Empty Re: Općenito.

Postaj by frozen 25.05.12 14:47

jel to on ozbiljno? Suspect
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Općenito. - Page 16 Empty Re: Općenito.

Postaj by Leo 25.05.12 14:58

croato je napisao/la:jel to on ozbiljno? Suspect

Pa ako je ozbiljno ja sam zabrinut za njega Laughing
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Općenito. - Page 16 Empty Re: Općenito.

Postaj by mm1991sthr 26.05.12 18:27

Eurosong 2012.
Preko web stranice OgaeCroatia.COM, mozete poslusati sve pisme sa ovogodisnjeg Eurosonga a i mozete ih skiniti ovdje preko ovog linka.. Uostalom web stranica OgaeCroatia.COM je objavila cilu Doru i jos neke Eurosongove koje mozete poslusati i skiniti sve pisme koje su se tada natjecale, a za to ako zelite nesto od toga da uradite onda posjetite web stanicu OgaeCroatia.COM.. Downloade nacionlnih izbora mozete pronaci na web stranici koja se zove ESCBaku2012.BlogSpot.COM! Smile
mm1991sthr
mm1991sthr

Broj postova : 310

[Vrh] Go down

Općenito. - Page 16 Empty Re: Općenito.

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 16 / 19. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.