EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hot Seat

+30
Pantomimicar
VasilijeM.
Fonsi
Bebi
Vinky
Sammi
The Đole
sandy
Velvet
Lucas
Veronica
frozen
Jasmin
Lunke
Mara
asteroid
Goxy
strajker
Misfit
Nymeria
Kruno
Duje
^.^ Swedish Hero
HaYrOLa
Marijo
Leo
Tinchey
>>Been<<
Cvjećko
Pauly D
34 posters

Stranica 6 / 18. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

Go down

Hot Seat - Page 6 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Gost 03.04.11 20:20

Baš mi se dopalo. :-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 6 Empty Re: Hot Seat

Postaj by ^.^ Swedish Hero 03.04.11 20:26

Šta je trebalo napisati ovaj komentar na kraju ?
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 6 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Kruno 03.04.11 20:27

Sviđa mi se intervju Smile
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 6 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Pauly D 03.04.11 20:27

^.^ Swedish Hero je napisao/la:Šta je trebalo napisati ovaj komentar na kraju ?

Ne nužno Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 6 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Kruno 03.04.11 20:27

^.^ Swedish Hero je napisao/la:Šta je trebalo napisati ovaj komentar na kraju ?

Koji Very Happy
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 6 Empty Re: Hot Seat

Postaj by sandy 03.04.11 20:37

naravno da me smeta ogovaranje i zezanje iza leđa dok nisam na forumu
Dotičnu pjesmu i dalje smatram treshom jer je tekst dno dna, moja stvar, samo sam čovjeku objasnila zašto nije dobio bodove

a čovjeka život zna učiniti ozbiljnim kao mene i da moraš odrasti prije drugih, i ne znam se šaliti, a posebno na svoj račun
tko razumije razumije tko ne ne..
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 6 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Veronica 03.04.11 20:49

sandy je napisao/la:naravno da me smeta ogovaranje i zezanje iza leđa dok nisam na forumu
Dotičnu pjesmu i dalje smatram treshom jer je tekst dno dna, moja stvar, samo sam čovjeku objasnila zašto nije dobio bodove

a čovjeka život zna učiniti ozbiljnim kao mene i da moraš odrasti prije drugih, i ne znam se šaliti, a posebno na svoj račun
tko razumije razumije tko ne ne..



problem je šta to nije ogovaranje pogotovo iza leđa...

ogovaranje iza leđa je kada ti za uopće ne bi trebala znati..a ne to piše javno na forumu,dalje,nitko tebe nije ogovarao..nego si samo slučajno...tj. tvoje ime spomenuto...eto ti dušo...znači nitko ne smije ni izgovoriti tvoje ime :O

pa ako ti tako misliš za tu pjesmu onda ti samo mogu reci da nemaš pojma o trashu...može ti se ne sviđati i mozes to smatrati glupim...ali pjesma nije trash...nauči šta je to Smile

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 6 Empty Re: Hot Seat

Postaj by >>Been<< 03.04.11 21:01

Verka uništava Very Happy Da ne kažem dominira Very Happy

>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 6 Empty Re: Hot Seat

Postaj by frozen 03.04.11 21:08

omg what happened??? mene nema na forumu 2 dana i nešto novo... haha... što bješe? Very Happy
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 6 Empty Re: Hot Seat

Postaj by sandy 03.04.11 21:13

Veronica je napisao/la:
sandy je napisao/la:naravno da me smeta ogovaranje i zezanje iza leđa dok nisam na forumu
Dotičnu pjesmu i dalje smatram treshom jer je tekst dno dna, moja stvar, samo sam čovjeku objasnila zašto nije dobio bodove

a čovjeka život zna učiniti ozbiljnim kao mene i da moraš odrasti prije drugih, i ne znam se šaliti, a posebno na svoj račun
tko razumije razumije tko ne ne..



problem je šta to nije ogovaranje pogotovo iza leđa...

ogovaranje iza leđa je kada ti za uopće ne bi trebala znati..a ne to piše javno na forumu,dalje,nitko tebe nije ogovarao..nego si samo slučajno...tj. tvoje ime spomenuto...eto ti dušo...znači nitko ne smije ni izgovoriti tvoje ime :O

pa ako ti tako misliš za tu pjesmu onda ti samo mogu reci da nemaš pojma o trashu...može ti se ne sviđati i mozes to smatrati glupim...ali pjesma nije trash...nauči šta je to Smile

nije samo spomenuto, lol i da zasmetalo me što netko nakon dugo vremena na forumu ne zna u kojem bi mi se gram. rodu obratio!
mene to više ne smeta, ali tad jest jer sam to osjetila kao da me netko ne doživljava što nije ugodno

a za ovo boldano Very good! i nisam znala da postoji neka definicija tresha mislila sam da je to stvar osobnog doživljaja..kako god
ne znam zašto tebe ove stvari toliko smetaju, nadam se da sam objasnila sad neke stvari, a ti i dalje osuđuj osobu koju ne poznaješ
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 6 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Veronica 03.04.11 21:18

sandy je napisao/la:
Veronica je napisao/la:
sandy je napisao/la:naravno da me smeta ogovaranje i zezanje iza leđa dok nisam na forumu
Dotičnu pjesmu i dalje smatram treshom jer je tekst dno dna, moja stvar, samo sam čovjeku objasnila zašto nije dobio bodove

a čovjeka život zna učiniti ozbiljnim kao mene i da moraš odrasti prije drugih, i ne znam se šaliti, a posebno na svoj račun
tko razumije razumije tko ne ne..



problem je šta to nije ogovaranje pogotovo iza leđa...

ogovaranje iza leđa je kada ti za uopće ne bi trebala znati..a ne to piše javno na forumu,dalje,nitko tebe nije ogovarao..nego si samo slučajno...tj. tvoje ime spomenuto...eto ti dušo...znači nitko ne smije ni izgovoriti tvoje ime :O

pa ako ti tako misliš za tu pjesmu onda ti samo mogu reci da nemaš pojma o trashu...može ti se ne sviđati i mozes to smatrati glupim...ali pjesma nije trash...nauči šta je to Smile

nije samo spomenuto, lol i da zasmetalo me što netko nakon dugo vremena na forumu ne zna u kojem bi mi se gram. rodu obratio!
mene to više ne smeta, ali tad jest jer sam to osjetila kao da me netko ne doživljava što nije ugodno

a za ovo boldano Very good! i nisam znala da postoji neka definicija tresha mislila sam da je to stvar osobnog doživljaja..kako god
ne znam zašto tebe ove stvari toliko smetaju, nadam se da sam objasnila sad neke stvari, a ti i dalje osuđuj osobu koju ne poznaješ


gdje ja to tebe osuđujem?zapravo nemoj mi odgovoriti ostavi me u nedoumici Smile

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 6 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Goxy 03.04.11 21:30

supeeeeeeeeeeeeer

verka je Prinčevi
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 6 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Tinchey 03.04.11 21:34

Veronica je super, štoviše najbolje odgovorila na pitanja (zasada)! Smile
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 6 Empty Re: Hot Seat

Postaj by sandy 03.04.11 21:50

Veronica je napisao/la:
sandy je napisao/la:

nije samo spomenuto, lol i da zasmetalo me što netko nakon dugo vremena na forumu ne zna u kojem bi mi se gram. rodu obratio!
mene to više ne smeta, ali tad jest jer sam to osjetila kao da me netko ne doživljava što nije ugodno

a za ovo boldano Very good! i nisam znala da postoji neka definicija tresha mislila sam da je to stvar osobnog doživljaja..kako god
ne znam zašto tebe ove stvari toliko smetaju, nadam se da sam objasnila sad neke stvari, a ti i dalje osuđuj osobu koju ne poznaješ


gdje ja to tebe osuđujem?zapravo nemoj mi odgovoriti ostavi me u nedoumici Smile

da se rugam ukusima, da oni koji ne glasaju za moje pjesme nemaju pojma, da se ne znam šaliti, eto otprilike
Meni je ovo isključivo eurosong i hsc forum, to želim i da ostane

ps. nadam se da me većina voli i cijeni, i da nekako doprinosim hsc-u svojim ukusom i pjesmama i to je meni bit
Veronica što ti misliš je meni nebitno jer si očito mislila krivo, pa jel ti sad jasno zašto? nitko me neće napadati i gnjaviti ovdje, poduzet što god treba
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 6 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Veronica 03.04.11 21:57

vidiš to je tvoj problem što ne znaš prihvatiti kritiku...što sve mora biti šareno i po tvome i što tebi znači što te netko na forumu voli...mislim skroz mi ravno Smile nisam tu da bi se s nekim voljela nego da bi komentirala ESC i igrala HSC,i ja ti lijepo kažem ostavi me u nedoumici,a ti odgovaraš..pa eto sada me ostavi više Smile ja s tobom nemam namjeru više raspravljati niti komunicirati..kada te bude nešto zanimalo gdje ti mogu pomoći kao admin,pomoći ću,ali da ćemo imati neku normalnu komunikaciju,nećemo i kraj Smile


Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 6 Empty Re: Hot Seat

Postaj by sandy 03.04.11 22:12

Veronica je napisao/la:vidiš to je tvoj problem što ne znaš prihvatiti kritiku...što sve mora biti šareno i po tvome i što tebi znači što te netko na forumu voli...mislim skroz mi ravno Smile nisam tu da bi se s nekim voljela nego da bi komentirala ESC i igrala HSC,i ja ti lijepo kažem ostavi me u nedoumici,a ti odgovaraš..pa eto sada me ostavi više Smile ja s tobom nemam namjeru više raspravljati niti komunicirati..kada te bude nešto zanimalo gdje ti mogu pomoći kao admin,pomoći ću,ali da ćemo imati neku normalnu komunikaciju,nećemo i kraj Smile


ok tvoja kritika, samo neistinita i ničim dokazana, a to je napadanje i vrijeđanje, ponovila si ono što sam i ja rekla zašto sam na forumu, wow
a meni sad treba određena pomoć i znam kome se obratiti, za onaj užas od jučer nema isprike pa se ti dvoumi
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 6 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Veronica 03.04.11 22:21

sandy je napisao/la:
Veronica je napisao/la:vidiš to je tvoj problem što ne znaš prihvatiti kritiku...što sve mora biti šareno i po tvome i što tebi znači što te netko na forumu voli...mislim skroz mi ravno Smile nisam tu da bi se s nekim voljela nego da bi komentirala ESC i igrala HSC,i ja ti lijepo kažem ostavi me u nedoumici,a ti odgovaraš..pa eto sada me ostavi više Smile ja s tobom nemam namjeru više raspravljati niti komunicirati..kada te bude nešto zanimalo gdje ti mogu pomoći kao admin,pomoći ću,ali da ćemo imati neku normalnu komunikaciju,nećemo i kraj Smile


ok tvoja kritika, samo neistinita i ničim dokazana, a to je napadanje i vrijeđanje, ponovila si ono što sam i ja rekla zašto sam na forumu, wow
a meni sad treba određena pomoć i znam kome se obratiti, za onaj užas od jučer nema isprike pa se ti dvoumi


ti to meni prijetiš? krasno Smile

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 6 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Leo 03.04.11 22:44

Hot Seat - Page 6 Lens2384258_1239889632teach-peace-crafts
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 6 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Pauly D 03.04.11 22:45

Make children no war Laughing

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 6 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Veronica 03.04.11 22:46

Leo je napisao/la:Hot Seat - Page 6 Lens2384258_1239889632teach-peace-crafts


pa ja sam rekla što mislim,i kažem da se necu raspravljati...onda meni stalno nešto odgovara Smile

ja sam za mir uvijek...ali ako netko hoce od mene neke odgovore ja dam Very Happy

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 6 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Mara 04.04.11 0:53

a dobro je, ipak je to sve bila sala Smile

Veronica, evo da razjasnimo to vec jednom, nije istina da te ne volim! Ponekad me iznerviras, najvise time sto stalno potenciras neke stvari, kao npr. tu tvoju pravicnost. Mislim ok, ako je to tako primetice drugi, nema potrebe da toliko naglasavas. To je to. Inace super si devojka Smile
Mara
Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 6 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Veronica 04.04.11 16:35

Ma sve ok Maro Smile


Inače sada se obraćam Sandy,sve što sam ja željela reci je da pjesma nije trash kad nije Laughing .Isto tako nemam se namjeru svađati...niti od ovoga raditi neki cirkus...ako sam ja pretjeral,ja se ispričavam... nisam mislila da će te ta glupost toliko povrijediti...a pošto sam ja ipak prije svega dobrica...i ne želim povrijeđivati ljude,ispričavam se...eto Smile.Ipak je meni u cilju mir na forumu i nije u redu da ja prva planem...bez obzira bila u pravu ili ne...i kažem ne želim se svađati...jer imam previše pravih,stvarnih životnih problema da bi sad tu i na forumu bila u negativnim odnosima s nekim Smile

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 6 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Pauly D 10.04.11 17:28

Večerašnja emisija se neće održati.

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 6 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Kruno 10.04.11 17:28

Bruno je napisao/la:Večerašnja emisija se neće održati.

Šteta Neutral
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 6 Empty Re: Hot Seat

Postaj by HaYrOLa 10.04.11 17:29

Skandalozno!!! NE moze to tako, pa ako pise u PROGRAMU NEDELJA , onda mora da BUDE NEDELJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 6 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 18. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.