EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti

+14
SwedenEscFan
alien
esc_ROSS
mm1991sthr
Veronica
>>Been<<
Marijo
Kruno
Cvjećko
StRes92
NathanDT1
Pauly D
frozen
Tinchey
18 posters

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti - Page 3 Empty Re: Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti

Postaj by >>Been<< 03.10.14 18:15

esc_ROSS je napisao/la:Ovaj forum je bio dosta  sterilan, pa dosadan...  i sada je konačlno preminuo .izdahnuo  posle duže i  vrlo teške bolesti Very Happy Laughing

dakle pustinja ..

kao i  na Horvatovoj stanici koja nema nikakv smisao  i ulogu više..  oni siroti pišu i sami sebe obaveštavaju Laughing

no ko zna zašto je to  dobro ..

Ko o čemu, baba o uštipcima, kurva o poštenju, ti o bolesti...
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti - Page 3 Empty Re: Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti

Postaj by esc_ROSS 04.10.14 15:31

Tinchey je napisao/la:Niš od Ukrajine. Surprised

neće nastupiti u znak protesta jer si vređao njihovu predstavnicu Gej-tanu da tera jakove Very Happy

a to se ipak ne zaboravlja Laughing
esc_ROSS
esc_ROSS

Broj postova : 55

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti - Page 3 Empty Re: Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti

Postaj by esc_ROSS 04.10.14 15:32

>>Been<< je napisao/la:

Ko o čemu, baba o uštipcima, kurva o poštenju, ti o bolesti...

jaaao  baš si sladak Very Happy

a šta ću kad je bolest  na ovom forumu prirodno stanje Laughing
esc_ROSS
esc_ROSS

Broj postova : 55

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti - Page 3 Empty Re: Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti

Postaj by >>Been<< 05.10.14 1:53

A jel ove fazone sam smišljaš ili ti kolege sa odjela pomažu ?
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti - Page 3 Empty Re: Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti

Postaj by esc_ROSS 05.10.14 13:21

>>Been<< je napisao/la:A jel ove fazone sam smišljaš ili ti kolege sa odjela pomažu ?



joj pile malo kak si ti znatiželjan i ljubopitljiv  Laughing , ...pa ja uvek imam celu svitu oko sebe..  asistente i saradnike Shiny

moram priznati..nešto si mi se prolepšao Been, kad god uđem na ovaj forum nešto me zabljesne... konačno shvatih šta je u pitanju Very Happy Cool
esc_ROSS
esc_ROSS

Broj postova : 55

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti - Page 3 Empty Re: Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti

Postaj by asteroid 05.10.14 15:31

bit će ovo burna eurovizija ...
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti - Page 3 Empty Re: Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti

Postaj by alien 10.10.14 10:26

Ben glavna udavača foruma hahaa

Ni Bugarska ne nastupa u Beču
alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti - Page 3 Empty Re: Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti

Postaj by asteroid 11.10.14 21:40

Slovenija sudjeluje,pa to je za nepovjerovat Smile
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti - Page 3 Empty Re: Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti

Postaj by esc_ROSS 12.10.14 1:46

asteroid je napisao/la:Slovenija sudjeluje,pa to je za nepovjerovat Smile

a što ? pa oni su redovni ,,nema mesta čuđenju ... to možeš da se čudiš  sada najpre za BiH ..pa čak i Srbiju.
esc_ROSS
esc_ROSS

Broj postova : 55

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti - Page 3 Empty Re: Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti

Postaj by asteroid 12.10.14 21:28

esc_ROSS je napisao/la:

a što ? pa oni su redovni ,,nema mesta čuđenju ... to možeš da se čudiš  sada  najpre za BiH ..pa čak i Srbiju.

ma pusti nas, hoću Kosovo na ESC Smile
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti - Page 3 Empty Re: Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti

Postaj by esc_ROSS 13.10.14 14:44

asteroid je napisao/la:

ma pusti nas, hoću Kosovo na ESC Smile

ne brini prijatelju sad će ono ...evo samo što nije Laughing Laughing Laughing
esc_ROSS
esc_ROSS

Broj postova : 55

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti - Page 3 Empty Re: Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti

Postaj by esc_ROSS 13.10.14 14:45

Been kako si glasao ? Very Happy
esc_ROSS
esc_ROSS

Broj postova : 55

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti - Page 3 Empty Re: Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti

Postaj by Tinchey 14.10.14 17:00

Eto otvorio većinu, zaboravio Švedsku pa nek to netko otvori koga veseli. :'D + Ostavio sam Estoniju za Ranđu, al ne znam jel se on više tu pojavljuje. :'D
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti - Page 3 Empty Re: Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti

Postaj by esc_ROSS 16.10.14 0:05

Tinchey je napisao/la:Eto otvorio većinu, zaboravio Švedsku pa nek to netko otvori koga veseli. :'D + Ostavio sam Estoniju za Ranđu, al ne znam jel se on više tu pojavljuje. :'D

Tinči kad dajete 40 dana forumu ..ono da dođem na komemoraciju ...ipak ste zaslužili Very Happy Laughing
esc_ROSS
esc_ROSS

Broj postova : 55

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti - Page 3 Empty Re: Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti

Postaj by Guest 18.10.14 10:58

Tinchey je napisao/la:Eto otvorio većinu, zaboravio Švedsku pa nek to netko otvori koga veseli. :'D + Ostavio sam Estoniju za Ranđu, al ne znam jel se on više tu pojavljuje. :'D
I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti - Page 3 Empty Re: Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti

Postaj by Tinchey 25.11.14 15:21

Evo i službeni logo za idući ESC. Smile Meni je bzvz.

Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti - Page 3 Esc2015_logo
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti - Page 3 Empty Re: Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti

Postaj by frozen 25.11.14 19:39

meni je baš divan Very Happy
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti - Page 3 Empty Re: Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti

Postaj by Pauly D 25.11.14 21:26

Savim ok, nije kicast i nakaradan Smile Ja zadovoljan Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti - Page 3 Empty Re: Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti

Postaj by frozen 25.11.14 21:34

da mi je saznati koji je font u pitanju ovo na building bridges Suspect

edit: našao.. tri tipa gothama su > gotham book, gotham bold, gotham black Smile
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti - Page 3 Empty Re: Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti

Postaj by asteroid 25.11.14 23:24

croato je napisao/la:da mi je saznati koji je font u pitanju ovo na building bridges Suspect

edit: našao..  tri tipa gothama su > gotham book, gotham bold, gotham black Smile

ovo su od tebe ukrali logo,tuži ih Laughing
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti - Page 3 Empty Re: Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti

Postaj by frozen 26.11.14 1:09

asteroid je napisao/la:

ovo su od tebe ukrali logo,tuži ih Laughing
vidiš! ah a austrijanci kao fini Very Happy pokvario ih cvjećko japanac Crying or Very sad Laughing Laughing
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti - Page 3 Empty Re: Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti

Postaj by Goxy 26.11.14 15:33

Ma meni je ovo preslično 2011. i Njemačkoj.
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti - Page 3 Empty Re: Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti

Postaj by SwedenEscFan 18.12.14 22:35

Sjajan logo Very Happy

SwedenEscFan

Broj postova : 13

[Vrh] Go down

Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti - Page 3 Empty Re: Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti

Postaj by Leo 19.12.14 14:09

Austrijski javni servis objavio je imena voditelja ovog muzičkog takmičenja. Voditeljsku ekipu će činiti Mirjam Vajhselbraun, Arabela Kisbauer, Alis Tumler i Končita Vurst. Glavna trojka su Mirjam, Arabela i Alis, dok će Končita biti u bekstejdžu.

Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti - Page 3 34yo650
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti - Page 3 Empty Re: Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti

Postaj by asteroid 19.12.14 16:29

zašto nisu sve pustile bradu,da se solidariziraju s bradatom Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti - Page 3 1629652650
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti - Page 3 Empty Re: Eurosong 2015. - Vijesti, datumi i zanimljivosti

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.