EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRT ne ide na Eurosong 2014. godine

+6
Pauly D
Goxy
frozen
Tinchey
Lanica
Veronica
10 posters

Go down

HRT ne ide na Eurosong 2014. godine Empty HRT ne ide na Eurosong 2014. godine

Postaj by Veronica 19.09.13 12:58

HRT ne ide na Eurosong 2014

HRT ne ide na Eurosong 2014. godine

Hrvatska radiotelevizija kao organizator natjecanja za izbor hrvatskog predstavnika za pjesmu Eurovizije donijela je odluku kako će preskočiti sudjelovanje na slijedećem Eurosongu, odnosno kako Hrvatska 2014. godine neće imati svoje predstavnike na ovoj manifestaciji.
Ovisno o interesu javnosti i gledatelja, HRT će naknadno donijeti odluku o prijenosu završne večeri Eurosonga.

Kao javni rtv servis, HRT osobito vodi računa o tome da se sredstva pristojbe troše na što učinkovitiji način. HRT ima u vidu tešku gospodarsku situaciju te vodi računa i o kritikama javnosti o financijskoj opravdanosti nastupa.
Imajući u vidu kako ova odluka kod dijela naših gledatelja možda neće naići na odobravanje, HRT je i u svjetlu slabijih plasmana hrvatskih natjecatelja na Eurosongu posljednjih godina ipak odlučio uzeti pauzu od nastupa.
Hrvatskoj radioteleviziji kao organizatoru natjecanja za izbor hrvatskog predstavnika na Eurosongu u interesu je odabrati pjesmu i izvođača koji će zauzeti što viši plasman, te će do odluke o eventualnom povratku na Eurosong svoje kreativne potencijale usmjeriti u tom pravcu.
Odluku o privremenom neodlasku na Eurosong već su ranije donijele i neke druge države Europe, poglavito one pogođene gospodarskom krizom i  recesijom.

Unatoč tome, HRT svoja sredstva neprekidno ulaže u podizanje kvalitete programa i ispunjavanje svoje javne funkcije.

HRT Komunikacije

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

HRT ne ide na Eurosong 2014. godine Empty Re: HRT ne ide na Eurosong 2014. godine

Postaj by Lanica 19.09.13 15:19

Najgora vest dana Sad
Moja najdraža ESC zemlja se povukla Sad
Ja još Doru očekujem, kad ono Sad
Da li ima šanse da ipak promene odluku? Sad
Lanica
Lanica

Broj postova : 628

[Vrh] Go down

HRT ne ide na Eurosong 2014. godine Empty Re: HRT ne ide na Eurosong 2014. godine

Postaj by Tinchey 19.09.13 16:29

Mislim da ljudi prije žele gledat Eurosong nego glupe showove poput Volim Hrvatsku i takve gluposti... dajte ovo je prestrašno. Sad će ovaj forum postati još veća pustinjara. Sad
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

HRT ne ide na Eurosong 2014. godine Empty Re: HRT ne ide na Eurosong 2014. godine

Postaj by frozen 19.09.13 18:14

frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

HRT ne ide na Eurosong 2014. godine Empty Re: HRT ne ide na Eurosong 2014. godine

Postaj by Lanica 19.09.13 19:17

Joj, i meni je ovo jeziva informacija :/
Ja se još nadam da će ipak na kraju otići :/
Lanica
Lanica

Broj postova : 628

[Vrh] Go down

HRT ne ide na Eurosong 2014. godine Empty Re: HRT ne ide na Eurosong 2014. godine

Postaj by Goxy 19.09.13 20:57

Tinchey je napisao/la:Sad će ovaj forum postati još veća pustinjara. Sad
Mislim da je to teško, 5 odgovora u cijeli dan na ovakvu važnu temu Smile

Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

HRT ne ide na Eurosong 2014. godine Empty Re: HRT ne ide na Eurosong 2014. godine

Postaj by Pauly D 21.09.13 14:23

Sramota!

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

HRT ne ide na Eurosong 2014. godine Empty Re: HRT ne ide na Eurosong 2014. godine

Postaj by Tinchey 22.12.13 19:19

Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

HRT ne ide na Eurosong 2014. godine Empty Re: HRT ne ide na Eurosong 2014. godine

Postaj by frozen 22.12.13 19:28

Tinchey je napisao/la:http://dnevnik.hr/showbuzz/mladi_i_neizbjezni/lines-and-colours-slijedeci-predstavnic-hrvatske-na-eurosongu---316223.html

Iskreno, ovo sam i očekivao... Danci i EBU okolo žicaju i nagovaraju. :/
bolje bi bilo da prvo promijene neke stvari u EBU-u i na samom natjecanju pa bi se države možda i vratile
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

HRT ne ide na Eurosong 2014. godine Empty Re: HRT ne ide na Eurosong 2014. godine

Postaj by Marijo 22.12.13 21:41

Joooj da barem ova pjesma ode na ESC!!!! I love you 
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

HRT ne ide na Eurosong 2014. godine Empty Re: HRT ne ide na Eurosong 2014. godine

Postaj by mm1991sthr 05.01.14 17:02

Mislim da nazalost nasa Hrvatska ne sudjuluje ne Eurosongu 2014.! Sto reci?! Zao mi je! No, mislim da nam je barem potrebno malo pauze zato jer da se HRT dovede ured i da napokon postignemo jako dobre rezultate na Eurosongu.. Na neki nacin bolje pa pauziramo i oni sa HRT se trebaju dovesti ured i vec zapoceti sa planovima za sljedece godine da napokon postizemo jako dobre rezultate na Eurosongu i da napokon vise vratu Doru! Zelim sve najbolje HRT-u i nasoj Hrvatskoj sljedecih godina, nadam sa da cemo zablistati i vratiti se starim uspjesima.. Go Croatia! Smile
mm1991sthr
mm1991sthr

Broj postova : 310

[Vrh] Go down

HRT ne ide na Eurosong 2014. godine Empty Re: HRT ne ide na Eurosong 2014. godine

Postaj by HaYrOLa 05.01.14 17:20

Ja se iskreno nadam da ce ovo neko proslediti HRT-u!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

HRT ne ide na Eurosong 2014. godine Empty Re: HRT ne ide na Eurosong 2014. godine

Postaj by frozen 05.01.14 17:22

Neutral HRT ne ide na Eurosong 2014. godine 423226743 🤢 Laughing 2 Sheep 
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

HRT ne ide na Eurosong 2014. godine Empty Re: HRT ne ide na Eurosong 2014. godine

Postaj by Lanica 05.01.14 19:42

croato je napisao/la:Neutral HRT ne ide na Eurosong 2014. godine 423226743 🤢 Laughing 2 Sheep 
Lanica
Lanica

Broj postova : 628

[Vrh] Go down

HRT ne ide na Eurosong 2014. godine Empty Re: HRT ne ide na Eurosong 2014. godine

Postaj by Goxy 06.01.14 21:56

Zašto ne? Smile
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

HRT ne ide na Eurosong 2014. godine Empty Re: HRT ne ide na Eurosong 2014. godine

Postaj by Manki 19.01.14 4:59

Iskreno, odustajanje HRT-a me nije nimalo iznenadilo. To je posljedica konstantnog višegodišnjeg propadanja, jednostavno ljudi odgovorni za izbor našeg predstavnika su kako bi se reklo, udarili u zid bezidejnosti i nemaštovitosti. Koliko netko treba biti nesposoban da nije u stanju prepoznati trendove u poslu kojim se bavi... Usiljeni humor, usiljene pjesme... Bolje da ne idemo na ESC, nego da se ide pod svaku cijenu! Što smo trebali sljedeće poslati? Šimu Jovanovca i tamburaše??? (svo dužno poštovanje njegovim obožavateljima) ili, Bože sačuvaj, neku od kompozicija našeg poštovanog predsjednika? Da, to bi stvarno bila pobjednička stvar!

Pratim ESC od 1995. i mogu reći da jednostavno nismo u stanju prepoznati trendove, uvijek se kasni i kaska. Istina, i česta promjena pravila e da bi se "pomoglo" velikima je učinila svoje, ali ono što se događalo zadnjih godina je krajna sramota.

Manki
Manki

Broj postova : 1176

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

HRT ne ide na Eurosong 2014. godine Empty Re: HRT ne ide na Eurosong 2014. godine

Postaj by frozen 19.01.14 16:46

well, saznao sam da se ekipa koja je radila na hrtu u vezi eurosonga nakon malmo-a raspala i da su zato odustali.. i da će vrlo vjerojatno hrvatska ići na esc 2015.
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

HRT ne ide na Eurosong 2014. godine Empty Re: HRT ne ide na Eurosong 2014. godine

Postaj by Manki 19.01.14 16:54

a do 2015 ko živ, ko mrtav...
Manki
Manki

Broj postova : 1176

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

HRT ne ide na Eurosong 2014. godine Empty Re: HRT ne ide na Eurosong 2014. godine

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.