EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

+11
Marijo
Lanica
frozen
Tinchey
alien
asteroid
Bebi
Leo
>>Been<<
HaYrOLa
Manki
15 posters

Stranica 9 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 9 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Tinchey 05.04.14 0:49

>>Been<< je napisao/la:Asteroid nam se malo promijenio.. .

Laughing

Nikad nije bio ovako pričljiv.

I meni bilo čudno, malo sam se uplašio. :'D
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 9 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by asteroid 05.04.14 1:29

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 9 856330618 
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 9 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Manki 09.04.14 13:44

Windowsi XP, jedno od boljih i stabilnijih rješenja iz Redmonda, definitivno su otišli u povijest s obzirom da je MS prestao pružati podršku, a koristio sam ih skoro deset godina! Još imam instalacijski cd negdje... Sad 

Manki
Manki

Broj postova : 1176

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 9 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Leo 09.04.14 13:53

MrMonkey je napisao/la:Windowsi XP, jedno od boljih i stabilnijih rješenja iz Redmonda, definitivno su otišli u povijest s obzirom da je MS prestao pružati podršku, a koristio sam ih skoro deset godina! Još imam instalacijski cd negdje... Sad 


Meni isto  Sad  Sad ne znam sta da instaliram umesto njega  Sad 
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 9 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Manki 09.04.14 15:59

Leo je napisao/la:

Meni isto  Sad  Sad ne znam sta da instaliram umesto njega  Sad 

ovisi za što koristiš računalo... od komercijalnih operativnih sustava je aktualan WIN8, iako ni WIN7 nije loš - dapače jako je kvalitetan!

Uvijek kao alternativu imaš i Linux Ubuntu, besplatan, sa skoro istim mogućnostima kao i Windowsi...
Manki
Manki

Broj postova : 1176

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 9 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Leo 09.04.14 16:04

MrMonkey je napisao/la:

ovisi za što koristiš računalo... od komercijalnih operativnih sustava je aktualan WIN8, iako ni WIN7 nije loš - dapače jako je kvalitetan!

Uvijek kao alternativu imaš i Linux Ubuntu, besplatan, sa skoro istim mogućnostima kao i Windowsi...

Koristim samo za osnovno,nista profesionalno.
A ne nosi mi se kompjuter u servis.  Sad 
Jel taj linux moze da se skine negde ili kako ?
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 9 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Manki 09.04.14 16:25

Leo je napisao/la:

Koristim samo za osnovno,nista profesionalno.
A ne nosi mi se kompjuter u servis.  Sad 
Jel taj linux moze da se skine negde ili kako ?

Pogledaj na ubuntu . com

Možeš ga instalirati uz Windowse i isprobati kako se snalaziš, malo je drukčije od windowsa, ali kad se uhodaš onda je lakše

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 9 343t5ib
Manki
Manki

Broj postova : 1176

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 9 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Leo 09.04.14 16:28

Ok.Hvala  Very good! 
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 9 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by frozen 09.04.14 17:13

Leo je napisao/la:Ok.Hvala  Very good! 
ali ti je problem kod ubuntu što nemaš puno programa napravljeno za taj program.. za razliku što se puno radi za windows i mac
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 9 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Manki 09.04.14 17:22

programa za ubuntu ima dovoljno, svaki win program ima ili ubuntu verziju ili sličan program i više nego dovoljan za prosječnog korisnika (...)

osim toga, gotovo da nema virusa za linux operativne sustave, tako da je sigurnost puno veća

za prosječnog korisnika koji surfa po netu, sluša muziku, nešto radi u officeu odlično rješenje...

svakako isprobaj, ništa te neće koštati, a otkrit ćeš da postoje kvalitetne alternative skupim windowsima

na ovom linku postoji primjer alternativa/ili kompatibilnih verzija programa za ubuntu:

http://ubuntuguide.org/wiki/Alternatives
Manki
Manki

Broj postova : 1176

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 9 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Leo 09.04.14 17:47

Evo sad mi skida taj ubuntu .Jel ga onda instaliram i to je to ?
A kako oba mogu biti instalirana istovremeno i xp i ubuntu ?
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 9 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Manki 09.04.14 18:07

Leo je napisao/la:Evo sad mi skida taj ubuntu .Jel ga onda instaliram i to je to ?
A kako oba mogu biti instalirana istovremeno i xp i ubuntu ?

postoji više načina da ga instaliraš s windowsima, samo slijedi upute na ovom linku:

http://www.ubuntu.com/download/desktop/install-ubuntu-with-windows
Manki
Manki

Broj postova : 1176

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 9 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by asteroid 09.04.14 19:27

opla banana operativni sistem Smile
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 9 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by alien 11.07.14 21:05

uveselila me leteca tanjiracha
alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 9 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.