EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

+11
Marijo
Lanica
frozen
Tinchey
alien
asteroid
Bebi
Leo
>>Been<<
HaYrOLa
Manki
15 posters

Stranica 7 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 7 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by >>Been<< 16.02.14 21:05

tetsujin je napisao/la:ne bih rekao da me usrećilo ali me nasmijalo i obradovalo Smile

u Mostaru, samom centru 'rvata katol'ka heteroseksualaca Very Happy

http://danas.net.hr/hrvatska/osramocena-i-ismijana-zeljka-markic-nije-lako

a ovo je genijalno  Laughing 

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 7 Ipuxko

A zašto je javnost ovoliko agreisvna prema ovoj ženi !? Ona iznosi svoje stavove, za koje ima čak i podršku ogromnog broja ljudi u javnosti. Jako je tužno da se moje mostarske kolege toliko neakademski ponašaju prema ženi koja samo ima drugačije mišljenje od njihovog.  No 
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 7 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Jasmin 16.02.14 21:46

>>Been<< je napisao/la:

A zašto je javnost ovoliko agreisvna prema ovoj ženi !? Ona iznosi svoje stavove, za koje ima čak i podršku ogromnog broja ljudi u javnosti. Jako je tužno da se moje mostarske kolege toliko neakademski ponašaju prema ženi koja samo ima drugačije mišljenje od njihovog.  No 

Hm ne znam jel ovo sarkazam, ali kolege su obavile komunikaciju s njom na njenom nivou, jer ni ona kao ni oni koji ju podržavaju ne dozvoljavaju argumente, valjane ili ne, protiv njenih teza. S obzirom da sam dosta pratio njene javne nastupe i razgovarao s ljudima koji su njeni istomišljenici , slobodno mogu to reci Very Happy
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 7 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by HaYrOLa 16.02.14 21:59

ja ne razumem o cemu se ovde radi ko je gospa?
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 7 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by >>Been<< 16.02.14 22:19

Koliko sam ja vodio, studenti su joj upadali u riječ, glasno negodovali, pitali je privatne stvari. To, po mom mišljenju, nije akademski i samo doprinosi njenoj popularnosti ("A vidi je, jadna, sama i nezaštićena, dok je ovi vrijeđaju"). Generalno, index.hr je uradio više na njenoj popularnosti nego ona sama.

Ja se ne slažem sa nekim njenim stavovima, ali bih diskutovao s njom o tome, a ne o tome od čega ona živi, šta je za nju moralno itd...
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 7 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Jasmin 16.02.14 22:53

>>Been<< je napisao/la:Koliko sam ja vodio, studenti su joj upadali u riječ, glasno negodovali, pitali je privatne stvari. To, po mom mišljenju, nije akademski i samo doprinosi njenoj popularnosti ("A vidi je, jadna, sama i nezaštićena, dok je ovi vrijeđaju"). Generalno, index.hr je uradio više na njenoj popularnosti nego ona sama.

Ja se ne slažem sa nekim njenim stavovima, ali bih diskutovao s njom o tome, a ne o tome od čega ona živi, šta je za nju moralno itd...

Ona bez problema raspravlja o tome od čega drugi žive, i što je moralno za druge, i to ne samo raspravlja ako se razumijemo... tako da ne vidim problem da se nju pita, pogotovo kad pitanja postavljena za taj dio priče su pitanja koja se njoj moraju postaviti jer točno se zna šta sve krije a predstavlja se kao sasvim druga osoba! Ne , ne volim ju, ona je za mene prekrivena svim mastima mogucim!
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 7 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by HaYrOLa 16.02.14 23:03

KO JE ONA??? Sad ste me zaintrigirali
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 7 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Manki 16.02.14 23:04

O svemu i sa svakim se treba moći civilizirano s argumentima raspravljati. Pa tako i sa dr Markić.
Manki
Manki

Broj postova : 1176

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 7 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by >>Been<< 16.02.14 23:07

Slažem se sa Monkeyem i dijelom sa Jasminom.

Ja sam protiv svakog linča na osobe samo zato što imaju drugačije stavove.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 7 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Jasmin 16.02.14 23:10

MrMonkey je napisao/la:O svemu i sa svakim se treba moći civilizirano s argumentima raspravljati. Pa tako i sa dr Markić.

Opcenito se slazem, ali da li je ona isto pokazala !? Ne bih rekao! Nadalje, priznajem studenti su to mogli malo drugačije, ali kao i inače izazvala je masu načinom svoje komunikacije, a to je izbjegavanje direktnog odgovora čim netko dirne u njene tajne ili joj postavi dobar argument!

Markić je iznimno pametna žena, koja koristi jako povijesno oružje a to je vjera, da bi došla do nekih svojih prikrivenih ciljeva, preko sredstava kao što je referendum koji samo povez preko očiju jadnom narodu!
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 7 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Manki 16.02.14 23:11

Btw. čuo sam da je hitna u Srbiji imala jako tešku intervenciju. Very Happy

Pacijent - knauf ploča - je navodno trenutno na intenzivnoj!

Svi koji imate "drvenastu" krvnu grupu se obavezno javite, jer možda će zatrebati transfuziju!  Laughing 2  Laughing 2  Laughing 2 

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 7 11qz
Manki
Manki

Broj postova : 1176

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 7 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Leo 16.02.14 23:17

Ne znam da li znas ali prosli put su bili dzakovi kupusa  Very Happy 
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 7 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Manki 16.02.14 23:23

Leo je napisao/la:Ne znam da li znas ali prosli put su bili dzakovi kupusa   Very Happy 

vjerovatno hipovitaminoza Very Happy
Manki
Manki

Broj postova : 1176

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 7 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by frozen 01.03.14 0:09

usrećilo me što sam kupio prejeben novi laptop Smile i što s njime imam 3g jamstva i toliko je tih da ni ne kužim da radi Very Happy i prebrz je ... za razlikuod bivšeg kompa Very Happy

rastužilo me što jovanović i dalje idem u svom nekom 10tom smjeru
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 7 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Manki 01.03.14 21:21

- croato je vratio stari nick Very Happy

- natječem se s komadom plastike
Manki
Manki

Broj postova : 1176

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 7 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by frozen 03.03.14 13:04

12 godina ropstva dobilo oscara za najbolji filM!!! Smile

najboljiiii
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 7 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Manki 03.03.14 13:37

Novi slogan za ruski turizam!

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 7 Qp1oo5
Manki
Manki

Broj postova : 1176

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 7 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by asteroid 03.03.14 15:15

hahahhaah dobra Smile
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 7 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by frozen 03.03.14 17:39

ahahaha genijalno
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 7 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Manki 13.03.14 22:23

prvi HSC koji organiziram ide sasvim u redu, i svi su čini se zadovoljni... I love you 

Manki
Manki

Broj postova : 1176

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 7 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Leo 13.03.14 22:31

Obradovala me je Aquilonia  Prinčevi 
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 7 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by frozen 14.03.14 21:25

LUKA THE KING... BULLHIT Very Happy

umirem svaki tjedan kada objavi nešto na anteni zagreb Very Happy

najjača mi gangnam style i blurred lines Very Happy

PIPL MAST TRAST AS (GANGNAM STYLE)  Laughing 2  Laughing 2  Laughing 2  Laughing 2  Laughing 2  Laughing 2 



PELJEŠKI MOST (AI SE EU TE PEGO)



GOOGLE AS BLURRED LINES Very Happy



i jedan aktualni > O SANADERU Laughing 


frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 7 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by madagaskar40 16.03.14 0:48

Obradovalo me , sto sam danas upoznao apolutno toliko ludih ljudi koji nemaju smisla za humor !  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
madagaskar40
madagaskar40

Broj postova : 1023

Kontinent Helia
Zemlja: Korumpijana
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 7 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by madagaskar40 16.03.14 0:56

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 7 Ekrcko
madagaskar40
madagaskar40

Broj postova : 1023

Kontinent Helia
Zemlja: Korumpijana
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 7 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Manki 16.03.14 21:50

čovjek koji gura naš planet u neizvjesnost... danas Krim, sutra Poljska i gdjegod ima ijedan Rus!

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 7 9r6tc2

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 7 1677c7l

srami se Vladimire Vladimiroviču, a bio sam zaljubljen u tebe  Crying or Very sad 
Manki
Manki

Broj postova : 1176

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 7 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Manki 17.03.14 23:22

danas me je rastužio ovaj forum Sad
Manki
Manki

Broj postova : 1176

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 7 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.