EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet

+9
Goxy
frozen
>>Been<<
Veronica
asteroid
Tinchey
mm1991sthr
StRes92
Leo
13 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet - Page 2 Empty Re: Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet

Postaj by Leo 17.03.14 14:58

madagaskar40 je napisao/la:

Slažeem se ! A na kojem će pjevati ?

Pa jos razmislja ali je vecina za domacu  Very good! 
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet - Page 2 Empty Re: Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet

Postaj by Jasmin 24.03.14 3:48

Kada sam čuo da će Sergej nastupati za Crnu Goru imao sam velika očekivanja, pa me vjerojatno zbog toga nije oduševila ova pjesma...

Odlična melodija, tekst onako, moglo je puno bolje, svakako navijam za Sergeja da što bolje prođe Smile
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet - Page 2 Empty Re: Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet

Postaj by Desert_Rose 02.05.14 1:09

pesma savrsena
 Very good! Absolutely agree!
When I first heard that Sergej will represent Crna Gora I was like "Yeeey!! I'm so happy!" I've been fangirling Sergej's songs for many years. I like "Moj Svijet" very much!
Desert_Rose
Desert_Rose

Broj postova : 9

[Vrh] Go down

Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet - Page 2 Empty Re: Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet

Postaj by asteroid 02.05.14 1:43

Desert_Rose je napisao/la:
 Very good! Absolutely agree!
When I first heard that Sergej will represent Crna Gora I was like "Yeeey!! I'm so happy!" I've been fangirling Sergej's songs for many years. I like "Moj Svijet" very much!

Blago tebi! Smile  Mene ova pjesma nimlo nije usrećila Sad
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet - Page 2 Empty Re: Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet

Postaj by Desert_Rose 02.05.14 1:54

Mene ova pjesma nimlo nije usrećila
why?
Desert_Rose
Desert_Rose

Broj postova : 9

[Vrh] Go down

Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet - Page 2 Empty Re: Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet

Postaj by asteroid 02.05.14 1:59

Desert_Rose je napisao/la:
why?

zato što je na silu rađena i nema magarca u spotu Smile
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet - Page 2 Empty Re: Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.