EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet

+9
Goxy
frozen
>>Been<<
Veronica
asteroid
Tinchey
mm1991sthr
StRes92
Leo
13 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet Empty Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet

Postaj by Leo 19.11.13 16:51

Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet Kkm4

Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet Empty Re: Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet

Postaj by Leo 19.11.13 16:53

Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet Dfpj



SERGEJ ĆETKOVIĆ

Sergej Ćetkovic je rodjen 8. marta 1976. godine u Podgorici. Posle zavresene muzicke skole, upisao je Muzicku Akademiju. Bio je clan bendova Vatrena Srca i Amfiteatar, svoju solo karijeru je zapoceo nastupom na festivalu Suncane skale, da bi kasnije nastupao i na Budvanskom i drugim festivalima. 2000 godine izdaje svoj prvi solo album koji uskoro postaje veoma popularan. Izdao je pet studijskih albuma i ucesnik je brojnih humanitarnih koncerata kao i akcija. Tri puta je odrzavao kocert u Sava Centru koji je unapred bio rasprodat, sto je samo dokaz vise njegove sjajne muzicke karijere.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet Empty Re: Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet

Postaj by Leo 19.11.13 16:54

Interni izbor

"?"
Sergej Ćetković
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet Empty Re: Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet

Postaj by StRes92 03.12.13 13:32

Pesma će biti balada i njenu premijeru možemo očekivati u martu (ožujku? ;D).

http://oikotimes.com/2013/12/02/montenegro-2014-song-known-in-march/
StRes92
StRes92

Broj postova : 649

[Vrh] Go down

Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet Empty Re: Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet

Postaj by mm1991sthr 09.01.14 22:38

Nebi' zelio da bude balada! Znate li koji dan koji datum Crna Gora bira svoju pismu?!
mm1991sthr
mm1991sthr

Broj postova : 310

[Vrh] Go down

Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet Empty Re: Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet

Postaj by Tinchey 02.03.14 23:47

Za tjedan dana... jedva čekam. Nadam se da će bit odlična pjesma. Very Happy
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet Empty Re: Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet

Postaj by asteroid 03.03.14 0:56

ne volim njegove pjesme, tako da se i ne nadam nečem specijalnom, al možda ipak iznenadi Smile
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet Empty Re: Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet

Postaj by Veronica 09.03.14 23:43


Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet Empty Re: Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet

Postaj by Tinchey 09.03.14 23:45

Koja pjesmetina. <3<3<3
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet Empty Re: Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet

Postaj by Guest 09.03.14 23:47

BOŽANSTVENO. Joksimović pored ovog djeluje presmiješno.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet Empty Re: Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet

Postaj by Leo 09.03.14 23:56

rändajad je napisao/la:BOŽANSTVENO. Joksimović pored ovog djeluje presmiješno.

Ne diraj mi Joksimovica  I love you  Very Happy 

Sergej mi je omiljeni pevac,pesma savrsena  I love you I love you I love you 
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet Empty Re: Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet

Postaj by Guest 10.03.14 0:08

Leo je napisao/la:

Ne diraj mi Joksimovica  I love you  Very Happy 

Sergej mi je omiljeni pevac,pesma savrsena  I love you I love you I love you 
Izvinjavam se, više ne bum diral divu Joksimovićku.  Very Happy 

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet Empty Re: Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet

Postaj by >>Been<< 10.03.14 1:11

Elegantno sam se rastopio na pola pjesme... Ovo osvaja na prvo slušanje sa takvom lakoćom... Nevjerovatno !

E sad... Osjeti se rad Emine Jahovića u očitom pomanjkanju mašte u stihovima.
A, baš me zanima hoće li Lesendrić sad pizditi da su mu pokrali "Oltar", ko sa "Bistrom vodom".
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet Empty Re: Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet

Postaj by frozen 10.03.14 1:29

>>Been<< je napisao/la:Elegantno sam se rastopio na pola pjesme...  Ovo osvaja na prvo slušanje sa takvom lakoćom... Nevjerovatno !

E sad... Osjeti se rad Emine Jahovića u očitom pomanjkanju mašte u stihovima.
A, baš me zanima hoće li Lesendrić sad pizditi da su mu pokrali "Oltar", ko sa "Bistrom vodom".
kao da je bitan tekst kada ga razumije samo balkan Smile (naravno ako će pjevati na crnogorskom).. pa joksa je dokazao da je nebitan tekst s lanetom. onako 2 strofe sa lane kreni Very Happy

da da dobra stvar. napokon ćemo vidjeti crnogorce u finalu... dobra stvar, ali ne dirajte u joksu... on je car!
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet Empty Re: Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet

Postaj by Goxy 10.03.14 13:26

Bezveze. Teško da će u finale.
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet Empty Re: Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet

Postaj by asteroid 10.03.14 19:00

Meni je osrednja pjesma. Rađeno po već oprobanom receptu, tako da prolazi zahvaljujući ne baš jakoj konkurenciji Smile
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet Empty Re: Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet

Postaj by StRes92 11.03.14 0:38

Meni se spot mnogo vise svidja...
Mogao je Sergej mnoooooogo bolje...
Imam neki osecaj da ce se nastup zavrsiti tako sto ce mu balerina pasti u narucje...  Cool
StRes92
StRes92

Broj postova : 649

[Vrh] Go down

Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet Empty Re: Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet

Postaj by >>Been<< 11.03.14 3:54

Hmmm..

Zbog nas, Pogledi u tami, Pola moga svijeta, Prsten na stol, Ljuska oraha, Kad bi htjela ti, Prokleta bila... su sve hitovi gotovo isključivo zbog tekstova koji pogađaju u dušu što bi se reklo. Nijedna nema "eurovizijski potencijal". Jedina takva u njegovom repertoaru je - "Moj svijet".
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet Empty Re: Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet

Postaj by Lunke 11.03.14 12:48

Ovo sam cuo...melodija je fantasticna...tekst je ok, ali iako sam je cuo dva-tri puta jos uvek mi nije tekst ostao u glavi...malo mi je nabacan ali ok...terkst tu nije mnogo ni bitan (bar za strance)  Prinčevi 
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet Empty Re: Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet

Postaj by frozen 11.03.14 19:12

pa pjesma je pisana i rađena za eurosong Wink a s glazbom će dobro proći Wink baš kako je netko rekao - prokušan recept nekoliko puta Wink
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet Empty Re: Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet

Postaj by madagaskar40 16.03.14 1:27

Super SERGEJ ulazi u finale i top 10 !
madagaskar40
madagaskar40

Broj postova : 1023

Kontinent Helia
Zemlja: Korumpijana
Obavijest:

[Vrh] Go down

Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet Empty Re: Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet

Postaj by Goxy 16.03.14 1:30

madagaskar40 je napisao/la:Super SERGEJ ulazi u finale i top 10 !

U finale možda, a za top 10 je šansa 0,000001%
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet Empty Re: Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet

Postaj by frozen 17.03.14 2:25

engleska verzija



bolja mi ova verzija..  Very good! 
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet Empty Re: Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet

Postaj by Leo 17.03.14 9:46

Engleska mi je deset puta gora,o emociji da ne pricam  No 
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet Empty Re: Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet

Postaj by madagaskar40 17.03.14 14:25

Leo je napisao/la:Engleska  mi je deset puta gora,o emociji da ne pricam   No 

Slažeem se ! A na kojem će pjevati ?
madagaskar40
madagaskar40

Broj postova : 1023

Kontinent Helia
Zemlja: Korumpijana
Obavijest:

[Vrh] Go down

Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet Empty Re: Crna Gora | Sergej Ćetković - Moj svijet

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.