EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo

+9
Veronica
Marijo
Sherlock Holmes
Pauly D
Leo
^.^ Swedish Hero
Velvet
Kruno
>>Been<<
13 posters

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 4 Empty Re: Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by Cvjećko 28.05.10 13:18

Mr.bobo je napisao/la:...misliš da je žiri glavni krivac...?

@Igor... ma bolje da oni pjevaju na engleskom... ma kako on zvučao, barem ću skužit poantu pjesme... (a mogu i mixati) nego na njihovom jeziku ko npr. Izraelci... koje fakat niš nisam skužio... ma kako se oni trudili...

Pa sad... I jedni idrugi su krivi. Ne mogu reči da je žiri totalno kriv, i televoting je, al' opet... Ne znam... A da sve otpjevale kako su na Dori, gdje su meni najbolje bile, prošle bi, baš kao i Irska. Govorili smo Irska bez susjeda, neće u finale, i vidiš da je prošla, po meni, skroz zasluženo. Hrvatska nema susjeda u svom PFu, samo Slovenija, a da je sve bilo fino, prošle bi. Very Happy

A što se Izraela tiče, totalno se slažem. Neka njih na engleskom! Laughing
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 4 Empty Re: Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by Ighor 28.05.10 13:24

Ma dobro, samo mi se čini da pjevaju na engleskom kako bi nam se uvlačili, a opet to nije tako dobro, mene je recimo očarala prošle godine Ukrajinka koja je pjevala za Rusiju, ali se slažem i za Izrael, meni je hebrejski odvratan, baš mi se ne sviđa, tako da bolje da Izraelci pjevaju na engleskom.
I sad mi se tako-tako promijenilo mišljenje. Mogli bi malo na svom jeziku pjevati. Sad slušam Armeniju, i super mi je, samo na kraju malo taj engleski zašteka, ali recimo jučer me očarala pogotovo Gruzija i Irska, a od Rumunjske sam očekivao više, kao i od Azerbajdžana.
A za Feminnem, to je priča za sebe, isto sam sad poslušao ponovno, i na početku kad Pamela oduži ono BIIILOOOO, baš se čuje da je i muzika usporila. Mislim da nije ona kriva, pokušala se snaći, ali je to izgledalo kao da je falšala.
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 4 Empty Re: Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by Cvjećko 28.05.10 13:27

Ighor je napisao/la:Ma dobro, samo mi se čini da pjevaju na engleskom kako bi nam se uvlačili, a opet to nije tako dobro, mene je recimo očarala prošle godine Ukrajinka koja je pjevala za Rusiju, ali se slažem i za Izrael, meni je hebrejski odvratan, baš mi se ne sviđa, tako da bolje da Izraelci pjevaju na engleskom.
I sad mi se tako-tako promijenilo mišljenje. Mogli bi malo na svom jeziku pjevati. Sad slušam Armeniju, i super mi je, samo na kraju malo taj engleski zašteka, ali recimo jučer me očarala pogotovo Gruzija i Irska, a od Rumunjske sam očekivao više, kao i od Azerbajdžana.
A za Feminnem, to je priča za sebe, isto sam sad poslušao ponovno, i na početku kad Pamela oduži ono BIIILOOOO, baš se čuje da je i muzika usporila. Mislim da nije ona kriva, pokušala se snaći, ali je to izgledalo kao da je falšala.

To vam i govorim. Žiri je to, očito, izkritizirao.
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 4 Empty Re: Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by Mr.bobo 28.05.10 13:30

...Itska te očarala... Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 4 Icon_eek ...mene totalno razočarana...
...pusti snimku i pogledaj nastup, ko dva svijeta...

...Gruzija je već u više navrata pokazala da stvarno šalju dobre pjesme... i meni su baš super...

Rumunjska je imala jako dobar refren i to ih je izvuklo...

...a eto jedan bad luck se nastavio na drugi... istina je da smo oštećeni... no... i dalje smatram da su imaje nastup za top 3. u plufinalu...
Mr.bobo
Mr.bobo

Broj postova : 165

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 4 Empty Re: Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by >>Been<< 28.05.10 15:10

Mislim da neki ovdje bespotrebno "rigaju vatru" na žiri... Ja bih, na vašem mjestu krivio upravo publiku jer je žiri vrlo vjerovatno podupirao Hrvatsku, ali je publika ponukana vrlo lošim nastupom Hrvatsku pjesmu zaboravila nakon par minuta !
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 4 Empty Re: Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by Mr.bobo 28.05.10 15:14

...doznat će se sve kad završi show...

...a i dalje mislim da je nastup bio super...
...da cure nisu nikaj krive...

...shit happend...
Mr.bobo
Mr.bobo

Broj postova : 165

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 4 Empty Re: Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by Guest 28.05.10 17:17

Ighor je napisao/la:Pogledajte kakvu sam grupu našao na Facebooku:

Di si frende? Nema te ko ni Hrvatske u finalu Eurosonga!
*joins*

Jedino se mogu nasmijat cirkusu od eurosonga.
Bolje i da nismo u finalu.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 4 Empty Re: Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by Guest 28.05.10 17:19

>>Been<< je napisao/la:Mislim da neki ovdje bespotrebno "rigaju vatru" na žiri... Ja bih, na vašem mjestu krivio upravo publiku jer je žiri vrlo vjerovatno podupirao Hrvatsku, ali je publika ponukana vrlo lošim nastupom Hrvatsku pjesmu zaboravila nakon par minuta !
Slažem se.

Mi nismo ne prošli radi žirija, već radi publike, odnosno tehničkih grešaka.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 4 Empty Re: Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.