EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo

+9
Veronica
Marijo
Sherlock Holmes
Pauly D
Leo
^.^ Swedish Hero
Velvet
Kruno
>>Been<<
13 posters

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by >>Been<< 27.05.10 14:13

ajme majko... Bugari ovako nisko, a tako dobru i kvalitetnu pjesmu imaju ??

Mrzim kladionice o čiju je kompetentnost dotukao Vukašin u utorak plasiravši se u finale iako su mu šanse bile jedva 7 % ! Smile
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by Guest 27.05.10 14:46

Stvarno ne znam što svi vide u Azerbaiđanu osim masivne reklame.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by Cvjećko 27.05.10 14:51

{BI-ON-IC} je napisao/la:Stvarno ne znam što svi vide u Azerbaiđanu osim masivne reklame.

Ne razumijem ni ja. :/
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by Veronica 27.05.10 15:06

>>Been<< je napisao/la:ajme majko... Bugari ovako nisko, a tako dobru i kvalitetnu pjesmu imaju ??

Mrzim kladionice o čiju je kompetentnost dotukao Vukašin u utorak plasiravši se u finale iako su mu šanse bile jedva 7 % ! Smile

to neka šala Very Happy

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by Veronica 27.05.10 15:10


oni se prvo trebaju dogovoriti sami sa sobom

jucer je finale bilo sigurno,danas visi o koncu

i njihovi članci o eurosongu su stvarno jedno čudo,iizmišljaju nekakva čudna pravila Laughing

ma posvee Laughing

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by Guest 27.05.10 15:14

Veronica je napisao/la:
>>Been<< je napisao/la:ajme majko... Bugari ovako nisko, a tako dobru i kvalitetnu pjesmu imaju ??

Mrzim kladionice o čiju je kompetentnost dotukao Vukašin u utorak plasiravši se u finale iako su mu šanse bile jedva 7 % ! Smile

to neka šala Very Happy
Very Happy

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by Sherlock Holmes 27.05.10 16:10

Bugarska... mogli bi s provuć... pjesma ništa posebno
Azeri... reklama, blow up (i/ili bubble reputation), promidžba i to jedne prosječne pjesme djeteta koje je mlađe od mene... pjesma nije ništa posebno, koreografija (od onoga što su najavljivali) me razočarala, tako bezveze i tako jednostavna, a i još mi nije jasan smisao naslova... kakve veze ono Drip Drop ima sa temmom pjesme :-S

A naše... mislim da ovaj drugi Indexov članak govori realno stanje... Armenija, Izrael, Azerbajdžan, Turska, Rumunjska, Švedska i Danska idu sigurno (iako semo neke vrijede), a za ostala 3 mjesta bori se 5 zemalja... pa sad računajte.
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes

Broj postova : 39

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by >>Been<< 27.05.10 18:14

Veronica je napisao/la:
>>Been<< je napisao/la:ajme majko... Bugari ovako nisko, a tako dobru i kvalitetnu pjesmu imaju ??

Mrzim kladionice o čiju je kompetentnost dotukao Vukašin u utorak plasiravši se u finale iako su mu šanse bile jedva 7 % ! Smile

to neka šala Very Happy

NE
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by Veronica 27.05.10 18:24

>>Been<< je napisao/la:
Veronica je napisao/la:
>>Been<< je napisao/la:ajme majko... Bugari ovako nisko, a tako dobru i kvalitetnu pjesmu imaju ??

Mrzim kladionice o čiju je kompetentnost dotukao Vukašin u utorak plasiravši se u finale iako su mu šanse bile jedva 7 % ! Smile

to neka šala Very Happy

NE

ako su skandinavci i hera trash,a miro nije ondaaa Laughing

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by Leo 27.05.10 19:03

Ma Hrvatska sigurno ide u finale,nema tu price.Srbija je svim srcem uz Feminem!
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by >>Been<< 27.05.10 19:53

Veronica je napisao/la:
>>Been<< je napisao/la:
Veronica je napisao/la:
>>Been<< je napisao/la:ajme majko... Bugari ovako nisko, a tako dobru i kvalitetnu pjesmu imaju ??

Mrzim kladionice o čiju je kompetentnost dotukao Vukašin u utorak plasiravši se u finale iako su mu šanse bile jedva 7 % ! Smile

to neka šala Very Happy

NE

ako su skandinavci i hera trash,a miro nije ondaaa Laughing

miro i hera ?! ne bih ja to baš poredio Smile
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by Guest 27.05.10 21:01

Mirova kosa je trash sam za sebe.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by Cvjećko 27.05.10 22:15

Evo nastup žizraela, koji mi je bezveze... Harelova frizura mi je previše zalizana...
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by Guest 27.05.10 23:21

KOJI JEBENI KURAC

MATRICA NIJE VALJALA, A KAMERMANI SU UŽASNI

NETKO NAS SABOTIRA

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by >>Been<< 27.05.10 23:29

Norveški organizatori su klasični diletani...

Upravo su navodili pjesme koje su završile zadnje i stavile su Jugoslaviju, pjesmu "Brazil" koju je pjevala Bebi Dol, što je potpuna budalaština jer svi znamo da je Jugoslavija te godine bila predzadnja sa 19 bodova !

Femminemki što se tiče moram priznati da sam razočaran.. Prvo onaj početak na kojem se muzika naglo stišala... Ipak, ne treba govoriti o sabotažama jer smo svi vidjeli da je i na početku Irske pjesme bilo nešto slično... Kadriranje je bezveze, i to je konstantna na ovogodišnjem ESC-u... To su uradili BiH sinoć i većini zemalja...

GRUZIJA JE VEČERAS NAJBOLJA ! Interpretativno savršeno, nastup dobar... Baš prekrasno ! Azerbejdžanka se preforsirala i raspala na sred nastupa, a Izraelac je imao problema sa facijalnom ekspresijom...

Toliko za sad.. Nadam se prolasku Hrvata i ostalih dobrih pjesama... Smile

Gruzija je Portugal ovog polufinala ! Smile
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by Mr.bobo 27.05.10 23:30

LITVA ...pa ono, malo su drugačiji no nije to baš to...
...nekako mi fali eurosongskog štiha...

ARMENIJA ...uf Eva izgleda wow...!
...pa sviđa mi se cijelokupni nastup i pjesma... efekti s vatrom su bili dobri...
...to je to... samo da li se i publika slaže...

ISRAEL
...nema scenskog nastupa... barem neke plesačice... da se malo dramatičnosti dobije...
...minus je što ne pjeva na engleskom... tako da mi nije nešto cijelokupan dojam...

DANSKA

...odlična pjesma u globalu... vrlo se dobro vokali slažu... text je isto dobar...
...prolaz...

ŠVICARSKA

...pa riram je dobar... ali pjesma i vokal mi nisu baš nešto... ono ne previše zanimljivo, spektakularno, kako bi to trebalo biti...

ŠVEDSKA

...pa vokal je ok... malo drugačiji... ali pjesma ima ono nešto... balada na eurosongski način...
...sviđa mi se generalna izvedba...

AZARBEJĐAN

...i prije sam slušao ovu pjesmu... i jedna od boljih mi je ove godine... malo je drugačija...
...scenski nastup je ok... nadam se da će ući u finale...

UKRAJNA

...mix dubokih i visokih tonova za početak... me baš ne impresionira previše...
...to nije dovoljno... fali dramatičnosti u pjesmi... nema scene... Ruslana je rasturila po tom pitanju...

NIZOZEMSKA

...zabavna, vesela pjesma... onako za fešte... ali sad baš da ozbiljno konkurira na Eurosongu...
...hmmm... malo teže...

RUMUNJSKA

...odličan duet... super se slažu... fora je scena s obrnutim klavirima...

SLOVENIJA
...kako su fora Slovenci... ono totalno zabavna pjesma... a šteta što ne pjevaju na engleskom...
...publika bi bolje reagirala... meni su fora... ali neznam koliko su zanimljivi široj publici...

IRSKA
...mislim ono... odlično... početak... naježio sam se... samo mi uživo malo lošije zvući... nego na snimci... lijepa balada...

BUGARSKA
...zanimljiv scenski nastup... pjesma je solidna... samo mi je nekako previše o o o ...
...globalno solidno... ali neznam da li je dovoljno dobro

CYPAR
...dobra pjesma... ima neki svoj početak i kraj... emocije...vokal je ok... pa bi se možda mogao probiti do finala...

HRVATSKA
...mislim... da bolje nije moglo... meni je to bilo ono UAAA !! ...sav sam se naježio...
...a to nisam fakat dugo kad su naši izvođači bili... to je to... finale ne bi trebalo biti upitno...
...a što će dalje biti... nadamo se najboljem...

GEORGIA
...oodličan vokal.. i oko scene su se potrudili... dobra balada... sviđa mi se cijeli aranžman...

TURSKA
...i malo rocka za kraj... sve to u globalu nije lose... svida mi se... vokal je isto dobar...
...cijeli bend je bio ok...


MOJI FAVORITI ZA PROLAZ:

ARMENIJA
DANSKA
ŠVEDSKA
AZARBEJĐAN
RUMUNJSKA
IRSKA
CYPAR
HRVATSKA
GEORGIA
TURSKA


Zadnja promjena: Mr.bobo; 27.05.10 23:57; ukupno mijenjano 1 put.
Mr.bobo
Mr.bobo

Broj postova : 165

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by >>Been<< 27.05.10 23:34

i naravno, računajte na Dance kao na sigurne finaliste Smile
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by Mr.bobo 27.05.10 23:38

...pa uz naše mislim da je to bio najbolji nastup...
Mr.bobo
Mr.bobo

Broj postova : 165

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by >>Been<< 27.05.10 23:39

sorry, ali Femminemke su na probama bile miljama bolje... Ovo je najgora izvedba "Lako je sve" dosad...

Malo njihovom krivicom, a u velikoj mjeri krivicom organizacije Sad

UPD : Index napisao : "Femminemke odradile nastup bez greški"...
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by Mr.bobo 27.05.10 23:47

...ma za mene jesu... u finalu će biti još bolje... !!

...a lijepo što su voditelji sjeli k njima... Smile
Mr.bobo
Mr.bobo

Broj postova : 165

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by Guest 27.05.10 23:59

KOJI JEBENI KURAC

NADAM SE DA SE POVLAČIMO S OVOG SMEČA ZVANOG EUROSONG

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by pRp@ 28.05.10 0:01

Sramota da 4 pjesme iz mog top 8 neće vidjeti finala
HRVATSKA ŠVEDSKA LATVIJA SLOVAČKA!! NAJBOLJE STE! Embarassed
fuj :shock:
pRp@
pRp@

Broj postova : 381

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by Mr.bobo 28.05.10 0:01

...ono... ja ne vjerujem... u šoku sam...

...pogodio sam 8/10 onih koji idu dalje... !!

...ali ovo je fakat iznenađenje... !!

...najveće... !!

UJRAJNA, IZRAJEL ... pa naše cure ih pojedu za doručak...

...no možda tajna leži u tome...
...što su Srbija, Makedonija, BiH... zemlje od kojih dobivamo najviše glasova bile u prvom polufinalu...


...ono Igor Cukrov je prošao... :lolsmjeh: a Feninemke ne... WTF !!
Mr.bobo
Mr.bobo

Broj postova : 165

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by ^.^ Swedish Hero 28.05.10 0:02

SAD TEK ZNAM DA JE I EUROSONG NAMJEŠTEN ! ! ! !
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Drugo polufinale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.