EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

+12
Lunke
Vinky
HaYrOLa
Bebi
Veronica
Steffan
Tinchey
Kruno
Marijo
frozen
Lucas
Leo
16 posters

Stranica 8 / 14. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 8 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by >>Been<< 02.11.11 16:10

Leo je napisao/la:

Pocela je.

E posto se i ti razumes u pravila jednio pitanje

ako tri ekipe ima isto poena gleda se

hayrola-gol razlika tih ekipa u medjusobnim duelima
leo-broj poena koji su sakupile te ekipe u medjusobnim duelima ?

Mislim da si ti u pravu... U kvalifikacijama za Euro 2012 se gledao prvo broj bodova u međusobnim ogledima, pa onda, ukoliko je prvo izjednačeno, gol razlika.

Ali, nisam sad 100 % siguran .
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 8 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by Leo 02.11.11 16:12

>>Been<< je napisao/la:

Mislim da si ti u pravu... U kvalifikacijama za Euro 2012 se gledao prvo broj bodova u međusobnim ogledima, pa onda, ukoliko je prvo izjednačeno, gol razlika.

Ali, nisam sad 100 % siguran .

Ja sam ubedjen u to mada nisam siguran.
Hayrola tvrdi da je gol razlika pa ce nastati problem oko toga ko ide dalje.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 8 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by frozen 02.11.11 16:25

HaYrOLa je napisao/la:To se gleda kada 2 ekipe imaju isti broj poena. Kada ih je vise sa istim brojem poena, onda se gleda gol razlika!
točno to.. jer si ovi svi na 7 bdoova međusobno su se pobjeđivali..pa se gleda gol razlika -.-
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 8 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by frozen 02.11.11 16:28

koliko ja znam prvo se gleda bodovi, ako su isti bodovi onda se gledaju međuosbni susreti a oni su se svi međusobno pobijedili i što dalje? ja mislim da se onda gleda gol razlika... a po tome ispada moja tablica...

AKO SAM JA ZAJE... STVAR I TABLICU - ISPRIČAVAM SE NEKA ORGANIZATOR NAPRAVI SVOJU I STAVI TKO KAKO I ŠTO! Surprised
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 8 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by Leo 02.11.11 16:47

croato je napisao/la:koliko ja znam prvo se gleda bodovi, ako su isti bodovi onda se gledaju međuosbni susreti a oni su se svi međusobno pobijedili i što dalje? ja mislim da se onda gleda gol razlika... a po tome ispada moja tablica...

AKO SAM JA ZAJE... STVAR I TABLICU - ISPRIČAVAM SE NEKA ORGANIZATOR NAPRAVI SVOJU I STAVI TKO KAKO I ŠTO! Surprised

Ne brini se Croato nisi ti nista kriv. I love you
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 8 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by Leo 02.11.11 16:48

croato je napisao/la:točno to.. jer si ovi svi na 7 bdoova međusobno su se pobjeđivali..pa se gleda gol razlika -.-

pa nismo se svi medjusobno pobedjivali ja i verka smo igrali 1-1 ,ja pobedio lunkea,lunke nju Laughing
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 8 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by frozen 02.11.11 16:53

Leo je napisao/la:

pa nismo se svi medjusobno pobedjivali ja i verka smo igrali 1-1 ,ja pobedio lunkea,lunke nju Laughing
onda po tome verka ispada meni se čini
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 8 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by frozen 02.11.11 16:53

mislim da ti onda vrijedi ona tvoja tablica za vas troje.. što si napisao u official Very Happy
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 8 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by Leo 02.11.11 16:53

croato je napisao/la:onda po tome verka ispada meni se čini

E upravo to i ja tvrdim.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 8 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by HaYrOLa 02.11.11 16:59

Pravila su pravila i moraju se postovati. A kad pravila nema, jer ovde niko ranije nije rekao kako se sta radi i sta se prvo gleda, smatram da bi najpostenije bilo da se gleda ukupan ucinka po sva tri kriterijuma. Leo, tebi je samo bitno da ja ne budem u pravu, a to nije dobro po ostale. Treba svi da budu zadovoljni koji su upleteni u ovo, a to ste ti, Veronica i Lunke. Ja, niti bilo ko drugi ovde nece ispastati na kraju , vec neko od vas troje, zbog lose organizacije pravila!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 8 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by Leo 02.11.11 17:05

HaYrOLa je napisao/la:Pravila su pravila i moraju se postovati. A kad pravila nema, jer ovde niko ranije nije rekao kako se sta radi i sta se prvo gleda, smatram da bi najpostenije bilo da se gleda ukupan ucinka po sva tri kriterijuma. Leo, tebi je samo bitno da ja ne budem u pravu, a to nije dobro po ostale. Treba svi da budu zadovoljni koji su upleteni u ovo, a to ste ti, Veronica i Lunke. Ja, niti bilo ko drugi ovde nece ispastati na kraju , vec neko od vas troje, zbog lose organizacije pravila!

Posle objavljivanja tablice prvi si se ti uhvatio u polemiku tako da mani se toga ja u pravu ti u pravu.I da su been,lunke,vinky to napisali kao ti tvrdio bi da nisu u pravu.

Ako vec ne moze da se dogovori oko toga koja solucija je prava treba uzeti u obzir ono sto si ti predlozio da se uzmu svi kriterijumi u obzir.

I da ovde se ne radi o mojoj losoj organizaciji nego o tome da se prethodno nisu utvrdila pravila.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 8 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by HaYrOLa 02.11.11 17:07

Leo je napisao/la:

Posle objavljivanja tablice prvi si se ti uhvatio u polemiku tako da mani se toga ja u pravu ti u pravu.I da su been,lunke,vinky to napisali kao ti tvrdio bi da nisu u pravu.

Ako vec ne moze da se dogovori oko toga koja solucija je prava treba uzeti u obzir ono sto si ti predlozio da se uzmu svi kriterijumi u obzir.

I da ovde se ne radi o mojoj losoj organizaciji nego o tome da se prethodno nisu utvrdila pravila.

Losa organizacija pravila koju sam spomenuo nije do tebe, to nisam rekao!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 8 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by Leo 02.11.11 17:09

HaYrOLa je napisao/la:

Losa organizacija pravila koju sam spomenuo nije do tebe, to nisam rekao!

Pa ja to nisam rekao tebi nego uopsteno da se zna da pravila nisu ranije ni postojala.
Tako da izvini ako si razumeo da je tebi upuceno.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 8 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by frozen 02.11.11 17:16

Leo je napisao/la:

Pa ja to nisam rekao tebi nego uopsteno da se zna da pravila nisu ranije ni postojala.
Tako da izvini ako si razumeo da je tebi upuceno.
Slažem se s Leom .. Nisu utvrđena pravila po redu što se gleda za sve moguće situacije. Ali ako se gleda međusobni ogledi onda definitivno mislim da vrijedi Leova tablica njih troje.
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 8 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by frozen 02.11.11 17:16

pa da imaju identične bodove onda bi se valjda gledala tek gol razlika...bar ja tako mislim Surprised Suspect
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 8 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by Leo 02.11.11 17:18

croato je napisao/la:pa da imaju identične bodove onda bi se valjda gledala tek gol razlika...bar ja tako mislim Surprised Suspect

po pravilima je da se gledaju poeni u medjusobnim utakmicama pa ako je isto gol razlika u medjusobnim duelima a ako je i ona ista ukupna gol razlika u svim utakmicama..

E sad je drugo sto ovde nema pravila od ranije.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 8 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by HaYrOLa 02.11.11 17:18

croato je napisao/la:pa da imaju identične bodove onda bi se valjda gledala tek gol razlika...bar ja tako mislim Surprised Suspect

imaju identicne bodove
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 8 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by frozen 02.11.11 17:44

HaYrOLa je napisao/la:

imaju identicne bodove

1.FAIRYLAND 4
2.DOLINA PRINCEVA 3
3.HOREHRONIA 1

pa ovakvo je bodovno stanje u međusobnim susretima... ali nisam 100% tak da je najbolje da se to rješi..
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 8 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by HaYrOLa 02.11.11 18:30

Ukoliko Insomnia Kingdom zelid a danas odigra mec sa reprezentacijom BBR Novi Beograd, neka javi vreme kada planira da se to desi.
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 8 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by Leo 02.11.11 18:32

HaYrOLa je napisao/la:Ukoliko Insomnia Kingdom zelid a danas odigra mec sa reprezentacijom BBR Novi Beograd, neka javi vreme kada planira da se to desi.

rekao je posle 7.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 8 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by HaYrOLa 02.11.11 18:33

Leo je napisao/la:

rekao je posle 7.

Poslao sam mu Pp sad, jer sam video da je tu.
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 8 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by HaYrOLa 02.11.11 18:34

Leo dodji
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 8 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by frozen 02.11.11 18:39

INSOMNIA KINGDOM - BBRN BEOGRAD 1 - 5
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 8 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by Lunke 02.11.11 20:04

Ovako...na svim takmicenjima gleda se medjusobni skor i onaj ko je pobedio ide dalje. no posto se ovde napravio krug Croato i ja smo mislili da je tu svako svakog dobijao, zaboravivsi cinjenicu da su Leo i Verka igrali nereseno. Posto ispada da nije svako svakog dobio tabela nas troje umesto 3-3-3 ispada 4-3-1 i samim tim Veronika ima najlosiji skor.

Da bi se gledala gol razlika potrebno je da su se sva tri tima medjusoibno pobedjivala, a ne neresen rezultat. I naravno kada se gleda gol razlikia ne gleda se gol razlika medjusobnih duela vec ukupna gol razlika na citavom turniru, sto je i logicno jer se poeni ne prenose badava.

Ova su pravila u svim svetskim i evropskim takmicenjima.

Nastala je zabuna jer smo Croato i ja ne razmislajuci vec obajvili da je Leo eliminisan jer smo racunali gol razliku, a zaobisli medjusobne duele.
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 8 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 14. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.