EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

+12
Lunke
Vinky
HaYrOLa
Bebi
Veronica
Steffan
Tinchey
Kruno
Marijo
frozen
Lucas
Leo
16 posters

Stranica 7 / 14. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 7 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by Lucas 02.11.11 11:03

Leo je napisao/la:
U SLUCAJU ISTOG BROJA POENA KOLIKO JA ZNAM PRVO SE GLEDAJU MEDJUSOBNE UTAKMICE A NE SKOR PREMA TOME STANJE JE OVAKVO

DOLINA PRINCEVA-HOREHRONIA 2-1
DOLINA PRINCEVA -FAIRYLAND 1-4
FAIRYLAND-HOREHRONIA 1-1

1.FAIRYLAND 4
2.DOLINA PRINCEVA 3
3.HOREHRONIA 1
U potpunosti se slažem s tobom. Ustvari, nema šta, tako je... Svugdje je tako. Smile
Lucas
Lucas

Broj postova : 3132

Kontinent Helia
Zemlja: Fairytale Quarantine
Obavijest: Shiverrrr :*

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 7 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by HaYrOLa 02.11.11 12:45

To se gleda kada 2 ekipe imaju isti broj poena. Kada ih je vise sa istim brojem poena, onda se gleda gol razlika!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 7 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by Leo 02.11.11 12:46

HaYrOLa je napisao/la:To se gleda kada 2 ekipe imaju isti broj poena. Kada ih je vise sa istim brojem poena, onda se gleda gol razlika!

Nije tacno pravi se krug sa medjusobnim utakmicama timova.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 7 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by HaYrOLa 02.11.11 12:49

Leo je napisao/la:

Nije tacno pravi se krug sa medjusobnim utakmicama timova.

Da, ali se gleda gol razlika, a ne poeni.
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 7 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by HaYrOLa 02.11.11 12:51

A onda glasi ovako za vas slucaj :

FAIRYLAND 5:2
HOREHRONIA 2:3
DOLINA PRINCEVA 3:5
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 7 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by Leo 02.11.11 12:54

HaYrOLa je napisao/la:

Da, ali se gleda gol razlika, a ne poeni.


Ako su dve ili više ekipa jednake , njihov plasman se određuje na sledeći način:

d) najvećim brojem bodova osvojenim u mečevima u grupi sa timovima koji se razmatraju (međusobni duel u slučaju da su dve ekipe izjednačene prim. nov.)

e) gol razlikom iz mečeva u grupi sa timovima koji se razmatraju

f) najvećim brojem golova u mečevima u grupi sa timovima koji se razmatraju

g) žrebom za koji je zadužen Organizacioni komitet FIFA".


a ako je po gol razlici onda je

1.Fairyland 5-2
2.Horehronia 2-3
3.Dolina princeva 3-5
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 7 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by HaYrOLa 02.11.11 12:56

Leo je napisao/la:


Ako su dve ili više ekipa jednake , njihov plasman se određuje na sledeći način:

d) najvećim brojem bodova osvojenim u mečevima u grupi sa timovima koji se razmatraju (međusobni duel u slučaju da su dve ekipe izjednačene prim. nov.)

e) gol razlikom iz mečeva u grupi sa timovima koji se razmatraju

f) najvećim brojem golova u mečevima u grupi sa timovima koji se razmatraju

g) žrebom za koji je zadužen Organizacioni komitet FIFA".


a ako je po gol razlici onda je

1.Fairyland 5-2
2.Horehronia 2-3
3.Dolina princeva 3-5
To sam vec napisao. Ne znam sto ovo organizuju oni kojima je potrebna FIFA da bi znali pravila. Ja peder pa znam kako se radi. A vi svi strejtasi, nikom ponikose. Da, ali ovo su pravila FIFA , a tebi trebaju pravila HAX-a! Ovako se ne organizuje nesto. Pravila se trebaju utvrditi na pocetku. A ne samo pravilo o zlatnom golu. Smesno.
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 7 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by HaYrOLa 02.11.11 12:57

I opet sam bila u pravu! Ne vidim da mi se iko izvinio!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 7 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by Leo 02.11.11 13:05

HaYrOLa je napisao/la:I opet sam bila u pravu! Ne vidim da mi se iko izvinio!

Ta pravila su na snazi od prvog HHC-a takva,a podrazumeva se da su ista pravila kao u fudbalu valjda.

Ja znam za ta pravila od ranije sad sam samo kopirao da se vidi sta pise.

A izvinjenje reci za sta pa cu se izviniti.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 7 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by HaYrOLa 02.11.11 13:09

Leo je napisao/la:

Ta pravila su na snazi od prvog HHC-a takva,a podrazumeva se da su ista pravila kao u fudbalu valjda.

Ja znam za ta pravila od ranije sad sam samo kopirao da se vidi sta pise.

A izvinjenje reci za sta pa cu se izviniti.

Da se izvines jer nemas pojma o cemu pricas :

U SLUCAJU ISTOG BROJA POENA KOLIKO JA ZNAM PRVO SE GLEDAJU MEDJUSOBNE UTAKMICE A NE SKOR PREMA TOME STANJE JE OVAKVO

DOLINA PRINCEVA-HOREHRONIA 2-1
DOLINA PRINCEVA -FAIRYLAND 1-4
FAIRYLAND-HOREHRONIA 1-1

1.FAIRYLAND 4
2.DOLINA PRINCEVA 3
3.HOREHRONIA 1

To si prvo rekao!

Onada sam ja na to tebi rekao da nije tako i da se kada je vise od dvoje izjednacenih gleda gol razlika, ti si rekao :

`Nije tacno pravi se krug sa medjusobnim utakmicama timova.`

Da bi ti ja ponovio da se gleda gol razlika i stavio kako treba da bude. Da bi na to ti postavio sve sto sam ja rekao, samo kopirano sa nekog sajta. A znas i sam i evo pise ti kako si proglasio prvo cetvrtfinaliste, izbavio si Horehroniu, koja je po OVOM pravuilu prosla.

Tako da ne znam Leo koliko ti znas, ali pogresio si bio i rekao mi da NISAM u PRAVU, a bio sam. Eto to je to.
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 7 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by HaYrOLa 02.11.11 13:12

Ogroman je propust napravljen, u pitanju su cetvrtfinalisti, i da nema mene, verovatno bi se pitao Lucas, koji takodje nema pojma, jer vidim gore da je podrzao post koji si prvobitno okacio kako Fairyland i Dolina prolaze, a Horehronia ispada i napravljena bi OGROMNA nepravda. Onaj ko organizuje treba da zna pravila i ne sme dolaziti do ovakvih propusta. Zato i ne kapiram kandidaturu pojedinih zemalja za domacinstvo.
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 7 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by Leo 02.11.11 13:17

Po pravilu se gleda broj poena a ne gol razlika tako da nisi u pravu i to sam i napisao.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 7 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by HaYrOLa 02.11.11 13:18

Leo je napisao/la:Po pravilu se gleda broj poena a ne gol razlika tako da nisi u pravu i to sam i napisao.

smesan si. Zelim da znam ko ide dalje iz te grupe! NAPISI MI SAD! ODMAH! Pa da vidim ko je u pravu! AJDE!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 7 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by Leo 02.11.11 13:20

HaYrOLa je napisao/la:

smesan si. Zelim da znam ko ide dalje iz te grupe! NAPISI MI SAD! ODMAH! Pa da vidim ko je u pravu! AJDE!

Po meni dolina i ja.A kako kazu pravila takodje to.
Sto se mene tice verka bi prosla,ipak je to moj sparing partner,tako da ne pravi teorije zavere.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 7 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by HaYrOLa 02.11.11 13:24

Leo je napisao/la:

Po meni dolina i ja.A kako kazu pravila takodje to.
Sto se mene tice verka bi prosla,ipak je to moj sparing partner,tako da ne pravi teorije zavere.

Ne pravim teorije zavere. Lunke mi je drazi od Veronice, pa ? Pravila nisu dogovorena ocigledno ranije, i sada ce svako od ovih troje ko god da sipadne moci da se zali.
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 7 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by HaYrOLa 02.11.11 13:27

Dakle prosli si Fairyland i Dolina Princeva, to je zvanicno?
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 7 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by Leo 02.11.11 13:28

HaYrOLa je napisao/la:

Ne pravim teorije zavere. Lunke mi je drazi od Veronice, pa ? Pravila nisu dogovorena ocigledno ranije, i sada ce svako od ovih troje ko god da sipadne moci da se zali.

Pa i meni je Lunke drazi od Veronice al sad sam navijao za Verku jer mi je sparing partner.
Pravila nisu uspostavljena od prvog HHC-a a ovo je prvi put da se ovakvo nesto desilo tako da ne treba da napadas samo mene.A ako se vec budu zalili necu ja ici u cetvrtfinale i gotovo.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 7 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by HaYrOLa 02.11.11 13:29

Leo je napisao/la:

Pa i meni je Lunke drazi od Veronice al sad sam navijao za Verku jer mi je sparing partner.
Pravila nisu uspostavljena od prvog HHC-a a ovo je prvi put da se ovakvo nesto desilo tako da ne treba da napadas samo mene.A ako se vec budu zalili necu ja ici u cetvrtfinale i gotovo.

Niko te ne napada, zelim da znam, posto su sve utakmice kod vas odigrane, ko ide dalje.
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 7 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by Leo 02.11.11 13:37

HaYrOLa je napisao/la:

Niko te ne napada, zelim da znam, posto su sve utakmice kod vas odigrane, ko ide dalje.

Po mom poznavanju pravila u fudbalu koja smo preuzeli

3.Fairyland
4.Dolina princeva
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 7 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by HaYrOLa 02.11.11 13:49

Leo je napisao/la:

Po mom poznavanju pravila u fudbalu koja smo preuzeli

3.Fairyland
4.Dolina princeva

Dobro. Po 3 kriterijuma koja mogu da se gledaju to bi bilo ovako :

GLEDANJE UKUPNE GOL RAZLIKE

3 HOREHRONIA
4 DOLINA PRINCEVA
5 FAIRYLAND

GLEDANJE MEDJUSOBNIH DUELA

3 FAIRYLAND
4 DOLINA PRINCEVA
5 HOREHRONIA

GLEDANJE MEDJUSOBNE GOL RAZLIKE

3 FAIRYLAND
4 HOREHRONIA
5 DOLINA PRINCEVA

KAD SE SVE POGLEDA ZBIRNO :

3 FAIRYLAND
4 HOREHRONIA
5 DOLINA PRINCEVA
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 7 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by Leo 02.11.11 13:52

E konacno da se u necemu slozimo.Zbirno bi izgledalo tako.
Al nama ocigledno treba neko ko ce reci koje je pravo pravilo.
A ako bude u pitanju gol razlika u medjusobnim duelima a ne poeni u mesjusobnim duelima stize ti zvanicno izvinjenje.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 7 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by HaYrOLa 02.11.11 13:59

Leo je napisao/la:E konacno da se u necemu slozimo.Zbirno bi izgledalo tako.
Al nama ocigledno treba neko ko ce reci koje je pravo pravilo.
A ako bude u pitanju gol razlika u medjusobnim duelima a ne poeni u mesjusobnim duelima stize ti zvanicno izvinjenje.

Nisam se bavio time juce, ali su svi pricali i ovde i po sobama na Hax-u kako je Fairyland ispao i ko ce sa kim u cetvrtfinalu. Iskreno, meni najmanje odgovara Horehronia i najvise bi se obradovao njenom ne prolasku, ali na prvom mestu sam uvek pravedan i ako je zalsuzila, onda i treba da prodje.
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 7 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by Leo 02.11.11 14:02

[quote="HaYrOLa"]

Nisam se bavio time juce, ali su svi pricali i ovde i po sobama na Hax-u kako je Fairyland ispao i ko ce sa kim u cetvrtfinalu. Iskreno, meni najmanje odgovara Horehronia i
najvise bi se obradovao njenom ne prolasku, ali na prvom mestu sam uvek pravedan i ako je zalsuzila, onda i treba da prodje.[/quote]

Pricali su jer ocigledno ne poznaju pravila a i croato je objavio tu tabelu i napravio zabunu.

E za ovo crvenim ti dajem jedno veliko PLUS Very good! Very good! Very good!
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 7 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by >>Been<< 02.11.11 15:33

Jel ovo počela druga faza i u ovoj našoj grupi ?

Ako jest, zovite me da igram sa onima s kim trebam ( al' poslije 19h) Very Happy
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 7 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by Leo 02.11.11 15:40

>>Been<< je napisao/la:Jel ovo počela druga faza i u ovoj našoj grupi ?

Ako jest, zovite me da igram sa onima s kim trebam ( al' poslije 19h) Very Happy

Pocela je.

E posto se i ti razumes u pravila jednio pitanje

ako tri ekipe ima isto poena gleda se

hayrola-gol razlika tih ekipa u medjusobnim duelima
leo-broj poena koji su sakupile te ekipe u medjusobnim duelima ?
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat - Page 7 Empty Re: Helia Haxball Championship 03 | Fairyland | Chat

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 14. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.