EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

50YL | Winners | Rezultati finala

+13
>>Been<<
HaYrOLa
Pauly D
Zagreb16
strajker
sandy
Marijo
The Đole
Lucas
Lunke
Veronica
^.^ Swedish Hero
frozen
17 posters

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by frozen 19.04.11 22:16

^.^ Swedish Hero je napisao/la:
Veronica je napisao/la:


prije je neki drugi problem u pitanju 50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 282426

Nebi trebao biti. Ne razumijem to kako možete (općenito svi to radimo) da kada netko voli neku pjesmu koja se vama ne sviđa pljujete, a onda neku svoju dižete u nebesa. Pa svakome se nešto sviđa, to je stvar ukusa i zato se tebi možda ne sviđa, ali netko drugi ju voli. Bilo je slučaja i kada je meni neka tvoja pjesma bila užasna, ali ju nisam baš 100 puta prozivao i ponavljao kako je grozna. Na kraju vjerovatno MHWGO neće ni pobjediti. 50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 282426
Agree Smile
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by Lucas 19.04.11 22:16

^.^ Swedish Hero je napisao/la:Nebi trebao biti. Ne razumijem to kako možete (općenito svi to radimo) da kada netko voli neku pjesmu koja se vama ne sviđa pljujete, a onda neku svoju dižete u nebesa. Pa svakome se nešto sviđa, to je stvar ukusa i zato se tebi možda ne sviđa, ali netko drugi ju voli. Bilo je slučaja i kada je meni neka tvoja pjesma bila užasna, ali ju nisam baš 100 puta prozivao i ponavljao kako je grozna. Na kraju vjerovatno MHWGO neće ni pobjediti. 50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 282426
Very good!
Lucas
Lucas

Broj postova : 3132

Kontinent Helia
Zemlja: Fairytale Quarantine
Obavijest: Shiverrrr :*

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by The Đole 19.04.11 22:16

Verka ja se izvinjavam za propust, al ono, dosta je tvojih dobilo poene :'D
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by Lunke 19.04.11 22:18

Djole94 je napisao/la:Verka ja se izvinjavam za propust, al ono, dosta je tvojih dobilo poene :'D

Joj kako smarate sa ovim tvojim,mojim...nema tu moja tvoja pesma,vec pesma Celine,Rihane,Beyonce.....

Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by Guest 19.04.11 22:18

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 Ajax


Sandra: Next is... Hallo Stefan!!
Stefan: Halloooooooooooo!!! You are in a hurry?
Sndra: Yes... Wink
Stefan: Ok then ...Our votes ...1 point goes to...

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 Votes1

Guest
Gost


[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by Veronica 19.04.11 22:18

^.^ Swedish Hero je napisao/la:
Veronica je napisao/la:
croato je napisao/la:meni je izvrsna ta hahaha..ali nema veze 50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 251435 drugi forumi nemaju ukusa hahahahahahahhaha 50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 46850


prije je neki drugi problem u pitanju 50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 282426

Nebi trebao biti. Ne razumijem to kako možete (općenito svi to radimo) da kada netko voli neku pjesmu koja se vama ne sviđa pljujete, a onda neku svoju dižete u nebesa. Pa svakome se nešto sviđa, to je stvar ukusa i zato se tebi možda ne sviđa, ali netko drugi ju voli. Bilo je slučaja i kada je meni neka tvoja pjesma bila užasna, ali ju nisam baš 100 puta prozivao i ponavljao kako je grozna. Na kraju vjerovatno MHWGO neće ni pobjediti. 50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 282426


pjesma nije grozna,ali toliko je izlizana i prelizana,i bljutavo kao romantična whatever da ja to ne podnosim,a kad vidim uzivljenost u maj hart vil go on,ne bude mi to baš jasno Very Happy svaka čast toj pjesmi,svevremenska je ali meni kad je čujem dode da se šišam na ćelavo

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by Veronica 19.04.11 22:19

Djole94 je napisao/la:Verka ja se izvinjavam za propust, al ono, dosta je tvojih dobilo poene :'D


ma zezam se Laughing

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by The Đole 19.04.11 22:20

Lunke je napisao/la:
Djole94 je napisao/la:Verka ja se izvinjavam za propust, al ono, dosta je tvojih dobilo poene :'D

Joj kako smarate sa ovim tvojim,mojim...nema tu moja tvoja pesma,vec pesma Celine,Rihane,Beyonce.....


Pa znam, al dao sam joj 12 na HSC sa komentarom da joj je možda najbolja pjesma koju je ikad poslala Very Happy
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by Lucas 19.04.11 22:22

Veronica je napisao/la:pjesma nije grozna,ali toliko je izlizana i prelizana,i bljutavo kao romantična whatever da ja to ne podnosim,a kad vidim uzivljenost u maj hart vil go on,ne bude mi to baš jasno Very Happy svaka čast toj pjesmi,svevremenska je ali meni kad je čujem dode da se šišam na ćelavo

Sorry, ali tom logikom bi trebala pobijediti pjesma s HSC 50... A nije ni u finalu.
Sve je stvar ukusa. Meni je pjesma ok, ali ima boljih. Vjerujem da su i te nekomu bezveze...
Lucas
Lucas

Broj postova : 3132

Kontinent Helia
Zemlja: Fairytale Quarantine
Obavijest: Shiverrrr :*

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by Guest 19.04.11 22:22

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 Ajaxq


Sandra: Good evening.....Marijooo....Are you singing?!
Marijo:Good Evening Madridarrenaa..here Marijo from Silent Hill and I'm not singing...
Sandra: Very Happy
Marijo: Here are our votes:

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 Votes1

Guest
Gost


[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by Veronica 19.04.11 22:24

Lucas je napisao/la:
Veronica je napisao/la:pjesma nije grozna,ali toliko je izlizana i prelizana,i bljutavo kao romantična whatever da ja to ne podnosim,a kad vidim uzivljenost u maj hart vil go on,ne bude mi to baš jasno Very Happy svaka čast toj pjesmi,svevremenska je ali meni kad je čujem dode da se šišam na ćelavo

Sorry, ali tom logikom bi trebala pobijediti pjesma s HSC 50... A nije ni u finalu.
Sve je stvar ukusa. Meni je pjesma ok, ali ima boljih. Vjerujem da su i te nekomu bezveze...

ti uopće ne kuzis o čemu ja pričam,a pričam o tome da je pjesma izlizana po tome da ju svi znaju,i da ne znam kako ta pjesma moze nekoga uzbuditi,pobuditi neke osjećaje kada je toliko isprostituirana,eto to je sve Smile


nije bitno kad je pobjedila pjesma na HSC-u,o tome uopće ne govorim

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by Veronica 19.04.11 22:27

Mislim da će Nazaret pobjediti

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by Guest 19.04.11 22:27

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 Ajaxk

Sandra: Now we are going to beautiful country of iDONIA!
Ighor: Tere!!!
Sandra: Tere tere!
Ighor: Here are our votes...Very Happy

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 Votes1

Guest
Gost


[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by Marijo 19.04.11 22:27

zašto je pjesma sweet dreams tako nisko trebala bi biti više plasirana još nisam prežalio kaj ju nisam poslao Very Happy


Zadnja promjena: Marijo; 19.04.11 22:28; ukupno mijenjano 1 put.
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by Lucas 19.04.11 22:28

Veronica je napisao/la:
Lucas je napisao/la:

Sorry, ali tom logikom bi trebala pobijediti pjesma s HSC 50... A nije ni u finalu.
Sve je stvar ukusa. Meni je pjesma ok, ali ima boljih. Vjerujem da su i te nekomu bezveze...

ti uopće ne kuzis o čemu ja pričam,a pričam o tome da je pjesma izlizana po tome da ju svi znaju,i da ne znam kako ta pjesma moze nekoga uzbuditi,pobuditi neke osjećaje kada je toliko isprostituirana,eto to je sve Smile


nije bitno kad je pobjedila pjesma na HSC-u,o tome uopće ne govorim

Nisam ja mislio samo na HSC, ne vrti se oko njega sve. Jer MHWGO je ''trebala biti izlizana'' i kad je pobijedila...
Lucas
Lucas

Broj postova : 3132

Kontinent Helia
Zemlja: Fairytale Quarantine
Obavijest: Shiverrrr :*

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by frozen 19.04.11 22:28

ajmo celinka ili evanescence može i nazaret Very Happy
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by Lucas 19.04.11 22:28

Veronica je napisao/la:Mislim da će Nazaret pobjediti
cheers cheers cheers
Lucas
Lucas

Broj postova : 3132

Kontinent Helia
Zemlja: Fairytale Quarantine
Obavijest: Shiverrrr :*

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by Lunke 19.04.11 22:31

Veronica je napisao/la:Mislim da će Nazaret pobjediti

Nadam se da nece Prinčevi Dobra je pesma,ali bas najbolja pobednicka apsolutno nije
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by frozen 19.04.11 22:32

Celinka against Huljić Very Happy zanimljivo Laughing
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by Guest 19.04.11 22:33

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 Ajaxn

Sandra: And....the most interesanting country and our DIVA from Kblo22...Good evening Hayrola...Good Evening BBR!!!
Hayrola: Gooooooooood Eveeeninggggg Griffin Empireee....and special greetings to you Sandra...You look fabolous....And you Griffinians did amazing job...Everythings perfect...And finally I must read you votes of BBR NB?! Ok Here they are...

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 Votes1

Guest
Gost


[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by sandy 19.04.11 22:36

edit, učinilo mi se da je BBR dao 12 Andereii i Sari Sad Laughing


Zadnja promjena: sandy; 19.04.11 22:37; ukupno mijenjano 1 put.
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by frozen 19.04.11 22:36

oooo .. koliko je još ostalo država?
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by Veronica 19.04.11 22:37

croato je napisao/la:oooo .. koliko je još ostalo država?

pet

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by frozen 19.04.11 22:38

5
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by Guest 19.04.11 22:38

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 Ajaxy
Sandra: We're waiting for Dujmian votes...
Goxy:And...here they are...but first I must tell :
1.I love you, Sandra
2.You Griffinians made the best show Helia ever had and thank you!!!
Sandra: Well thank's... Wink
Goxy: And now...an important part...

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 Votes1

Guest
Gost


[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 3 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.