EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

50YL | Winners | Rezultati finala

+13
>>Been<<
HaYrOLa
Pauly D
Zagreb16
strajker
sandy
Marijo
The Đole
Lucas
Lunke
Veronica
^.^ Swedish Hero
frozen
17 posters

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by Lucas 19.04.11 22:01

Meni je žao što mi je ponestalo bodova za My heart..., It's my life i Underneath your clothes.
Lucas
Lucas

Broj postova : 3132

Kontinent Helia
Zemlja: Fairytale Quarantine
Obavijest: Shiverrrr :*

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by frozen 19.04.11 22:02

meni je recimo ovo 50 hsc bilo živi gušt glasati..sve super pjesme...danas mi bila tlaka glasati u pf hsc 51.. doslovno mi jedna dobra pjesma sve ostalo onak
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by Veronica 19.04.11 22:03

od m ojih pobjeda 8/14 u finalu,zasad najbolje stoji Jai Ho

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by Veronica 19.04.11 22:04

zašto smo usporeni? Smile

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by frozen 19.04.11 22:04

ja bih da pobijedi MY HEART WILL GO ON Very Happy cheers
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by frozen 19.04.11 22:04

fakat ide sporo
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by Veronica 19.04.11 22:04

croato je napisao/la:ja bih da pobijedi MY HEART WILL GO ON Very Happy cheers

pa šta joj nisi dao 12 Smile

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by Veronica 19.04.11 22:05

aj randajad ubrzaj malčice Very Happy ako može ofc,pretpostavljam da predugo traje upload

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by Guest 19.04.11 22:05

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 Ajaxh

Sandra: That was brilliant!! Very good Griffin accent! And now : cold land - Sverigeland!!!
Swedish: God kväll! Gudiska Nite and good evening!!! This is Everingen calling!! First I will say you one big BOLYSHOY for this RNATPOPBIGERISKA show, and
Sandra: Second are your votes...?!
Swedish: No second is.... that you are RNATPOPBONITAISKA DIYEEVA I know ...
Sandra: Oh! Very Happy Thank you very very much!!
Swedish: And now: Sverigelandian votes:

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 Votes1

Guest
Gost


[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by frozen 19.04.11 22:06

Veronica je napisao/la:
croato je napisao/la:ja bih da pobijedi MY HEART WILL GO ON Very Happy cheers

pa šta joj nisi dao 12 Smile
jer mi je poslije moje pjesme ta najbolja... obožavam tu jamesovu pjesmu.. pogotovo jer sam vezan za nju... jakooo... sorry tu sam subjektivan full ... ali bio bih prezadovoljan da pobijedi celinka..
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by ^.^ Swedish Hero 19.04.11 22:07

Underneath Your Clothes treba biti puno više, najbolja Horehronijska pobjednica.
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by Veronica 19.04.11 22:08

meni je pomalo nepojmljivo ovoliko sv ršavanje na MHWGO al ok,toliko izlizano i na niti jednom drugom forumu nikad nije pobjedilo,ovdje ce biti najbolja pjesma Smile

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by Veronica 19.04.11 22:08

^.^ Swedish Hero je napisao/la:Underneath Your Clothes treba biti puno više, najbolja Horehronijska pobjednica.

meni je dobra,ali imam i boljih Smile

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by The Đole 19.04.11 22:09

Ain't it funny i Jai Ho FTW Very Happy
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by frozen 19.04.11 22:09

meni je izvrsna ta hahaha..ali nema veze Very Happy drugi forumi nemaju ukusa hahahahahahahhaha Laughing
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by Guest 19.04.11 22:10

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 Ajax


Sandrao: Thank's Swedish...and Tere Leo!
Leo: Tere Tere... I don't know to say except you are magnificent... Wink
Sandra: Thank you... Embarassed
Leo: Ye that's true...and now here is how people of Fairyland voted :

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 Votes1

Guest
Gost


[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by ^.^ Swedish Hero 19.04.11 22:10

Veronica je napisao/la:
^.^ Swedish Hero je napisao/la:Underneath Your Clothes treba biti puno više, najbolja Horehronijska pobjednica.

meni je dobra,ali imam i boljih 50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 282426

Da si pobjedila sa Wild Horses od Natashe Bedingfield to bi možda bila i dvanaestica na ovome.
Definitivno tvoja najbolja pjesma, obožavam ju. 50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 282426
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by Veronica 19.04.11 22:10

croato je napisao/la:meni je izvrsna ta hahaha..ali nema veze Very Happy drugi forumi nemaju ukusa hahahahahahahhaha Laughing


prije je neki drugi problem u pitanju Smile

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by The Đole 19.04.11 22:11

Khm khm, Svergi, ja sam pobijedio ispred Wild horses, zato tišina Very Happy
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by The Đole 19.04.11 22:11

Ja sam tek sad shvatio da ja May it be nisam dao ništa, samo ne znam kako mi je promakla :O :O :O
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by Veronica 19.04.11 22:13

Djole94 je napisao/la:Ja sam tek sad shvatio da ja May it be nisam dao ništa, samo ne znam kako mi je promakla :O :O :O

najuvjerljivija pobjeda ikad Laughing


mene je iznenadila pobjeda te pjesme

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by Guest 19.04.11 22:13

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 Ajaxs


Sandra: In Venice Sandy is waiting for us...
Sandy: This is Venice calling...and this is how we voted:

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 Votes1j

Guest
Gost


[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by Veronica 19.04.11 22:14

Nazaret?

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by ^.^ Swedish Hero 19.04.11 22:15

Veronica je napisao/la:
croato je napisao/la:meni je izvrsna ta hahaha..ali nema veze 50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 251435 drugi forumi nemaju ukusa hahahahahahahhaha 50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 46850


prije je neki drugi problem u pitanju 50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 282426

Nebi trebao biti. Ne razumijem to kako možete (općenito svi to radimo) da kada netko voli neku pjesmu koja se vama ne sviđa pljujete, a onda neku svoju dižete u nebesa. Pa svakome se nešto sviđa, to je stvar ukusa i zato se tebi možda ne sviđa, ali netko drugi ju voli. Bilo je slučaja i kada je meni neka tvoja pjesma bila užasna, ali ju nisam baš 100 puta prozivao i ponavljao kako je grozna. Na kraju vjerovatno MHWGO neće ni pobjediti. 50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 282426
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by frozen 19.04.11 22:15

aaa May it be je divna pjesma... iz najdražeg mog filma Smile o kojem sam napisao diplomsku radnju na 103 strancie wiiiiii Very Happy
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

50YL | Winners | Rezultati finala - Page 2 Empty Re: 50YL | Winners | Rezultati finala

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.