EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayrolin Dvougao

+27
Casper
Bebi
Vinky
Ighor
Lucas
Goxy
Velvet
Kruno
Nymeria
frozen
sandy
strajker
Jasmin
Tinchey
Veronica
Leo
^.^ Swedish Hero
Misfit
Duje
asteroid
>>Been<<
Cvjećko
Lunke
Mara
Marijo
HaYrOLa
Pauly D
31 posters

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

Hayrolin Dvougao - Page 3 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Gost 23.03.11 16:48

HaYrOLa je napisao/la:
sandy je napisao/la:
HaYrOLa je napisao/la:
Veronica je napisao/la:onda jel postala born this way nova gay himna?

zbog onog no medr gej strejt or baj itd

ne,ne... zna se ko je pre nekoliko sedmica izabran za GAY ikonu svih vremena Smile

Dana? Very Happy

Dana je jedan od najvecis boraca, odavno je jos dobila i priznanje od Amnesty International-a, a za GAY ikonu je izabrana Britni Smile

Samo na prostoru Kalifornije, moliću lepo. Embarassed


Čekam intervju, ne sećam se šta sam sve rekao, ispraznio sam inbox/sentbox. Very Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 3 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by HaYrOLa 23.03.11 16:50

Vladan je napisao/la:
HaYrOLa je napisao/la:
sandy je napisao/la:
HaYrOLa je napisao/la:
Veronica je napisao/la:onda jel postala born this way nova gay himna?

zbog onog no medr gej strejt or baj itd

ne,ne... zna se ko je pre nekoliko sedmica izabran za GAY ikonu svih vremena Smile

Dana? Very Happy

Dana je jedan od najvecis boraca, odavno je jos dobila i priznanje od Amnesty International-a, a za GAY ikonu je izabrana Britni Smile

Samo na prostoru Kalifornije, moliću lepo. Embarassed


Čekam intervju, ne sećam se šta sam sve rekao, ispraznio sam inbox/sentbox. Very Happy

izvini, to je gay Meka i Medina !!! Reper za sva ostala podrucja, ako oni u Kaliforniji kazu da je Britni GAY IKONA SVIH VREMENA, onda je ona GAY IKONA SVIH VREMENA Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 3 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Gost 23.03.11 16:54

HaYrOLa je napisao/la:izvini, to je gay Meka i Medina !!! Reper za sva ostala podrucja, ako oni u Kaliforniji kazu da je Britni GAY IKONA SVIH VREMENA, onda je ona GAY IKONA SVIH VREMENA Smile

Kako ti kažeš! Very Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 3 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by HaYrOLa 23.03.11 19:15

Hayrolin Dvougao - Page 3 1243098874365fcopy


TONIGHT LIVE SHOW


`FORUMSKE IGRARIJE`
by VLADAN
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 3 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Marijo 23.03.11 19:23

cheers jedva čekam Very Happy
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 3 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Tinchey 23.03.11 19:27

bit će zanimljivo (nadam se) cheers
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 3 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Veronica 23.03.11 23:41

kad je ovo?

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 3 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by HaYrOLa 23.03.11 23:43

ide za 10 minuta , sad sam na push pauzi Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 3 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by HaYrOLa 23.03.11 23:50

Hayrolin Dvougao - Page 3 1243098874365fcopy

EPIZODA 3
``FORUMSKE IGRARIJE``
by VLADAN


Dobro vece svima, evo nas u trecem Hayrolinom dvouglu. U dvougao sa vasim Hayrolom veceras ulazi momak na koga niko nije ravnodusan, jedan od osporavanijih Helijaca u proteklom periodu, ali i jedan od voljenijih sa druge strane. Kada sam razmisljao zasto bas njega zovem da mi bude gost u Dvouglu, rekao sam sebi da mi jedino od moze dati odgovore na neka pitanja koja se ticu misterioznih desavanja na forumu. O forumu i svim forumskim igrarijama, veceras u dvouglu pricamo sa moderatorom Vladanom! I krecemo odmah...

Vladane, ti si moderator na forumu! Hajde za pocetak mi otkrij neku pikanteriju o nekom od admina (hahaha). Moze i neka smesna situacija...

-Ne znam šta da kažem. Meni su oba administratora skroz gotivna, a mislim da se i oni međusobno gotive, a nekad znaju i dobro da se pokače i izogovaraju na moja pleća, pa se još više pokače zbog toga, ali bude sve to posle OK.

Pa hajde reci nam neki trac, to nas sve zanima, neki detalj kad ti `otvaraju dusu`...

-Ma bre, nije baš u fazonu da ogovaraju jedno drugo, ne znam kako da objasnim drugačije, nego je bilo par trenutaka kada su bili međusobno posvađani (HSC13, epizoda Big Brother etc.), pa je npr. neko od njih rekao da je razočaran jedno u drugo, ali posle se sve sredilo i svi smo u super odnosima, a i drago mi je zbog toga jer forumski tim mora uvek da sarađuje.

Ne das se ! A kako si ti dospeo na mesto moderatora, jos na hrvatskom forumu, a koliko znam, ti si iz Srbije?

-Bruno ili Franka su mi jednom poslali poruku na Messengeru da se pridružim forumu i da postanem moderator. Inače sam bio moderator i na starom Eurosong.hr forumu. I to što sam iz Srbije ne znači da ne mogu biti moderator na hrvatskom forumu, mislim, come on, imamo i stranih članova koji ništa ne razumeju, hehe. Inače ne volim srpski forum/sajt, ne prija mi. Ovde mi je bolje.

Slazem se u potpunosti, ocajni ljudi vode srbijanksi forum. A hajde mi sad opisi sa par reci tvoje `nadredjene` Verku i Brunu i tvog `kolegu` Been-a?

-Been je kralj. On mi je skroz ekstra, ima super šale i provale! Ipak je on moj kolega komentator Skopje Festa i portugalskog festivala. A sa Brunom (nikada neću znati kako da izgovorim ovo u padežu) i Frankom se čujem samo preko Messengera, oni su isto skroz opušteni - Frankin muzički ukus je nešto što mi se najviše sviđa kod nje, što voli da istražuje isti etc., a Bruno mi je super jer je uvek raspoložen da dodamo i doprinesemo nešto novo forumu.

Osecam se kao da gledam nas film `O pokojniku sve najlepse`, c c c... Idemo dalje...

Da li je istina da si ti inicijator mnogih baniranja sa foruma? Prica se da se sa foruma, igrom slucaja ili ne, uvek izbacuju ljudi koji te `ne mirisu`. Iskreno, nisam verovao u te price, a onda si i meni jednom zapretio banom...Koliko zaista ucestvujes u odluci ko ce biti baniran?

- Ovo uopšte nije istina. O predlozima za banovanje učestvuju svi administratori i moderatori, a konačnu odluku donose sami administratori. A što se tiče banovanja tebe... ah, tada nam je svima pukao film u jednom momentu.

Ajde Vladane, mora da si nekog samo ti predlozio i urgirao da ga izbavce... Otvori nam dusu. Ja mislim da si urgirao za moj ban nakon mog povratka, bar je meni tako zazvucalo u onoj epizodi `Ne zvao se ja Vladan leteces sa foruma zauvek`...

-Nisam porekao da nisam donosio predloge o banovanju. I da, jedan od predloga si bio ti, jer si u meni i dalje imao onu staru sliku pre bana. Sada je drugacije... bar mislim.

Drugacije jeste, al` to bi trebalo zahvaliti Janku (hahaha) .
Takodje sam cuo od par forumasa, kada sam se raspitivao o tebi, da te retko ko podnosi, sto me je zacudilo, jer se ne secam da si ulazio u neke konflikte. Rekli su mi da te uglavnom, a pogotovo admini, trpe zbog dizajna i odrzavanja foruma. Kako komentarises to?


- Haters gonna hate! Inače znam za ovo. I ne ljutim se uopšte, jer sam i navikao da me niko ne podnosi. A što se tiče dizajna/održavanja... meh, može to svako, ali eto ja imam volje pa mi je drago da to radim, a možda i umem.

Kazes navikao si da te niko ne podnosi? A sta mislis zasto te niko ne podnosi? I po tvom misljenju, ko te na nasem forumu ne moze smisliti najvise?

-Mozda je to samo u mojoj glavi, ali generalno u okolini me niko ne podnosi zbog nekih mojih stavova o životu. Sitnice, ali dovoljne. Na forumu ne znam ko me najviše mrzi. Swedish Hero mi je oduvek bio sumnjiv.

On je svima sumnjiv, hahah. Delujes uvek tako cool, da ne kazem nezainteresovano cool. Al` onda cujem jos neke price. Da li znas da o tebi kulaju price da `uhodis forumase`? Janko mi se svojevremeno zalio da ga ucenjujes...

- Uhodim forumaše? Ha?! Što se tiče Janka, komplikovana je to priča, kad se mora - mora se. Hteo sam samo da vidim da li je u stanju da sačuva nešto što bih ja sačuvao za njega. Volim da testiram ljude inače. *creepy*

Evo ja cu da ti kazem za njega, ako nisi sam skapirao, ne zna, tracarenje je jace od njegove ljudkse strane. A reci mi , je l` bio on u Japanu, hahaha?

-Naravno da jeste, zašto bi onda bio odsutan toliko dugo sa foruma?!

Znaci Janko je bio u Japanu? Meni je rekao da nije...Isuse, mozda postoje dva Janka, jedan Balkanac, drugi Japanac, ko ce ga znati...Isti forumas mi je rekao da si mu dao moj mail kako bi me nasao na FB-u. To se desilo jos proslog leta. Istu pricu mi je ponovio pre par meseci. A onda naprasno promenio pricu. Da li si stvarno toliko mocan i cime to `ucenjujes svedoke` da pormene svoje iskaze(hahaha) ?

-Što bi rekli: LOL, WTF?! Kako se dobro sećam, ja jesam dao tvoj mejl Janku kada ga je tražio dok su mejlovi bili vidljivi. Kasnije, da se to ne bi ponovilo, sakrio sam mejlove od svih korisnika foruma.

Ali on sad tvrdi da mu ga nisi dao ti, da mu ga je dao Kruno (hahaha). Eh, ko li ce vas pohvatati...Neko mu ga je DAO, a ko, nece da se javi sad... Ovde cemo sada stati jer za vas, kao i uvek , na polovini emisije imam jednu ekskluzivu.


Postovani gledaoci, ekskluziva ove nedelje je premijera spota predstavnice BBR Novi Beograd na HSC 48, Jane Todorovic. Uzivajte u spotu za pesmu `Crna kutija`!


Bravo za Janu i hajmo sada jednim gromkom aplauzom koji ce se cuti do Doline Princeva, da pokazemo Jani koliko je volimo i koliko joj srece zelimo na HSC-u!

A sada se vracamo na Vladana. Vladane, u jednom od intervjua sam rekao da si gay! A ovaj pomenuti forumas, Janko, mi je rekao da si njemu rekao da si bisex. Necu sada ulaziti u to kog si seksualnog opredeljenja, ali me zanima, onako u procentima, da mi kazes, koliko po tvom misljenju gay ljudi ima na forumu?


-Hej, hej, no one cares šta si. You were born this way baby! LOL, šalu na stranu... Mrzim da pričam o temi seksualne orijentacije, jer me neko uvek pogrešno shvati, pogotovo u sredini u kojoj se nalazimo. Nikada, ali baš nikada nisam rekao da sam gej. A Janku jesam rekao da sam bi, što je bilo deo testiranja, LOL. Da vidim da li će to da prenosi ostalima. Uglavnom, što se tiče moje seksualne orijentacije, a nije mi frka da to i priznam... ja sam straight as a circle! Hehehe, šalim se (opet), hetero sam definitivno, sa par čudnih fetiša. Nemam ništa protiv gejeva, naprotiv. Mrzim homofobe! Jedine LGBTovce što baš i ne volim su trandže. Ja kao ja sam isprozivan par puta kao gej zbog vrste muzike koju slušam, ali nikada me to nije pogađalo. Postoji više razloga zašto se meni sviđa osoba sa mog avatara (!) kao i muzički pravac uopšte. I nemam frku da priznam da li je neki muškarac kul/lep/hot ili ne. Brate, ako devojke mogu da kažu za drugu devojku da je zgodna, mogu i muškarci za muškarce, zar ne? Mislim, hej, često je to i ljubomora! End of story što se tiče mojih činjenica! Što se tiče gejeva na forumu... hmmm, hmmm, oduvek sam ove forumske Šveđane smatrao gejevima (no offense!) zbog te seče vena na balade, Lennu Ph, Sannu Nielsen etc. Ali sumnjam u to, možda je to ipak samo stereotip! Dakako niko neće priznati naglas, ali u proncetima, pa, od nekih 30 aktivnih članova... 15%.

Hahahahhaha, sad si me posteno nasmejao, hahahaha! 15 % ???!!! Znas li ti koliko je 15% na 30 ljudi? Isuse, to nije ni pet coveka... a ja ih znam 10 minimum... Ti si bas resio da se nikom ne zameris , ha ? Je l` poznajes nekog privatno ko pripada LGBT populaciji?

-Privatno ne. Znam ih podosta sa neta koji su mi super ljudi. A na forumu ne znam za nikoga osim za tebe i Janka koliko sam shvatio iz tvojih postova.

Janko je gay? OMG! Pozvacu ga u emisiju, pa cemo i to konacno , nadam se, saznati...

Da se vratimo na cuveni HSC13. Da li sada konacno mozemo svi da cujemo tvoju verziju price o tom famoznom HSC-u.


- Ah, davno je to bilo, ni ne sećam se svega. Uglavnom, među poslednjima sam glasao, Bruno kao domaćin me je obavestio da je Horehronia pobedila, pesma kao pesma mi se nije svidela toliko, a bilo mi je žao da Bruno izgubi zbog jednog boda jer znam da voli da organizuje ovo čudo. Pa sam rekao da bih promenio bodove da mogu... Bruno je pitao hoću li onda menjati, ja sam promenio... i desilo se to što se desilo. :/ Naravno, posle mi je bilo žao, ali prošlo je.

Iz ovoga moze lako da se zakljuci da vise volis Bruna nego Veronicu... Da li si siguran da je ovako bilo, ili je ipak bilo stvarno tako davno , pa si mozda neke stvari zaboravio?

- Gotivim ih podjednako. Svako me ponekada razocara/iznervira, svako me i odusevi!
Ako se dobro sećam, tako je bilo, uz možda par sitnih promena. Ne čuvam MSN history.

Hvala Bogu pa je ja cuvam...Al` i meni postaje dosadna ova prica vise, nikad se to nece razresiti izgleda, dakle, STOP! Idemo dalje...

Iz ugla moderatora, navedi mi troje ljudi koji po tebi najvise `pridonose` forumu, i troje ljudi koji su po tebi `anti-talent forumasi` za nas forum?


-Troje ljudi koji najviše pridonose forumu su abecednim redom Been, Bruno i Veronica. Omiljeni članovi su mi Misfit i Đorđe (kojeg sam poznavao preko Fejsbuka još od ranije) jer se sa njima najviše čujem. Sa Misfitom doduše vodim stan war, ali i to prebrodimo. Gotivim sve članove inače, neke manje, neke više. Što se tiče ovih anti-talenata... ubedljivo me najviše nerviraju ljudi koji 'kucaju u prazno' tj. pišu gluposti, spammuju (misterdoublem), ali ne bih nikoga posebno izdvojio osim misterdoublema, kojeg sam znao sa nekih drugih foruma i sa starog Eurosong.hr - haos.

Da li je stvarno moguce da si tako fin i pricas sve najbolje o svakome, a ovamo kazes da si navikao `da te niko ne podnosi`? Meni iskreno ovde nesto nije ok... Ima li neko na forumu da te nervira i da mi ga najradije banirao, a da razlog nije vase neslaganje oko `prvog mesta na iTunes-u Lady Gage ili Britni Spirs`?

- Da, fin sam i ovde i u real lifeu. Sasvim sam OK osoba, koju doduše većina ne shvata na pravi način. Forumaše, kao što rekoh sto puta, gotivim sve, nemam šta da pričam nešto loše ako to loše ne postoji.Ne bih trenutno nikoga banovao. Možda par šokova ovim frikovima što ocene pesmu sa deset i posle daju 1 bod... ili žele da pošalju pesmu, neko im uzme i onda ne dodele ni jedan bod.

Za kraj, reci mi iskreno, da li mozes za sebe da kazes da si posten moderator, forumas i ucesnik u HSC igri? U smislu odluka koje donosis kao moderator, postova koje postujes kao forumas i poene koje delis kao Tonnerre?

-Jesam, i trudim se da tako i bude/ostane. Kad god imam vremena, ja ću se uvek truditi da doprinesem forumu i svim članovima.

`Usta moja hvalite me`, a u tvom slucaju Vladane `Usta moja hvalite mene, svakoga i sve`. Bilo kako bilo, hvala na gostovanju i sto si nakon svega sto se desavalo izmedju nas pristao da dodjes u moju emisiju. Vi dragi gledaoci, razmislite o svemu sto ste culi veceras i sami donesite zakljucak, nekad tudje reci i nisu potrebne... Lepe snove vam zelim i ugodne trenutke do sledece emisije.

HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 3 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Veronica 24.03.11 0:06

great!!!


Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 3 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Marijo 24.03.11 0:09

odličan show cheers
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 3 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by asteroid 24.03.11 0:11

hahahah imamo dva Janka Very Happy
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 3 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by ^.^ Swedish Hero 24.03.11 0:25

AHAHAHA, ja sam ti oduvijek sumnjiv ?!? Hayrolin Dvougao - Page 3 46850
Iskreno, o tebi nemam nikakvo mišljenje Hayrolin Dvougao - Page 3 282426 osim da organiziraš HSC fenomenalno i da sve radiš savršeno. Hayrolin Dvougao - Page 3 282426 Tako da nemisliš da te ja mrzim itd. Hayrolin Dvougao - Page 3 282426
A što se tiče toga što ja slušam, ja sam Švedsku počeo voljeti tek kad sam čuo Carolu sa Invincible u Ateni 2006. Hayrolin Dvougao - Page 3 282426 Do tada sam gledao Eurosong, ali nisam nikada imao nekog velikog favorita. Čak mi se nije svidjela Lena Ph sa It Hurts. Evighet mi se ta toliko svidjela da sam počeo detaljno pratiti Švedski Melodifestivalen. Možda se večini čini da ja znam sve o tome, ali zapravo nemam pojma jer ne pratim baš toliko detaljno i po cijele dane. Sve što znam je iz raznih novosti sa foruma ili sa Eurosong.hr. Ja ni ne gledam ostale stranice osim još Eurovision.tv i rijetko kad esctoday.
A što se tiče balada, njih nisam nikada slušao do pretprošle godine kada sam čuo You Raise Me Up koja me je oduševila. Jedina balada koju oduvijek volim je My Heart Will Go On. Možda je jedino od takvih pjevača balada bio Đorđe Balaševića kojeg sam stvarno volio. Prije sam slušao samo glazbu tipa Rihanna itd.
I ja ne pratim po cijele dane Sannu Nielsen, Charlotte Perrelli, Erica i društvo. Od svakog volim najviše po dvije pjesme. Hayrolin Dvougao - Page 3 282426
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 3 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by HaYrOLa 24.03.11 0:29

Ajme Swedish smiri se niej covek nista lose mislio... Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 3 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Nymeria 24.03.11 0:31

Hhahahaha ma Hayrola je najmoćniji :DDD
Vladan malo razočaranje, ja očekivala velike skandale i tračeve kad ono točno kako je Hayrola rekao "Usta moja, hvalite mene, svakoga i sve"
Škrt si u davanju odgovora.
Nymeria
Nymeria

Broj postova : 370

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 3 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Lunke 24.03.11 0:32

Zanimljivoooo Prinčevi Ali ocekivao sam od Vladana nesto malo zustrije odgovore,ali ok Very good!
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 3 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by ^.^ Swedish Hero 24.03.11 0:35

HaYrOLa je napisao/la:Ajme Swedish smiri se niej covek nista lose mislio... Hayrolin Dvougao - Page 3 282426

Ma znam. Hayrolin Dvougao - Page 3 282426
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 3 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by HaYrOLa 24.03.11 0:38

♥️ Swedish Hero ♥️ je napisao/la:
HaYrOLa je napisao/la:Ajme Swedish smiri se niej covek nista lose mislio... Hayrolin Dvougao - Page 3 282426

Ma znam. Hayrolin Dvougao - Page 3 282426

mada iskreno, ja sam ocekivao da ce na to pitanje ko ga najvise hejtuje na forumu da navede neke druge pre , kad ono ti Smile hahahahaahah sta li se skriva iza maske mirnog, finog i povucenog Swedisha Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 3 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Mara 24.03.11 0:38

hayrola sve cupa, pa cupa odgovore, ali ne ide Very Happy
u svakom slucaju zanimljiv intervju Smile
Mara
Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 3 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Gost 24.03.11 0:46

Mislite da nesto fali? :-)
Recena je istina, a vi samo mislite da je potrebno jos istine jer su 'mediji u Heliji' suvise uvelicali dramu oko par dogadjaja. ;-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 3 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Lunke 24.03.11 0:49

Vladan je napisao/la:Mislite da nesto fali? :-)
Recena je istina, a vi samo mislite da je potrebno jos istine jer su 'mediji u Heliji' suvise uvelicali dramu oko par dogadjaja. ;-)

Fali veci jezik ahahhahahahahah mislio sam o komentarisanju forumasa da ces biti malo realniji i da ces konkretan biti i reci smeta mi to to i to kod njega,a ovo muljanje me ne interesuje,cak sta vise ja za pola stvari na forumu ni ne znam,niti zelim da znam,sta ce mi to u zivotu Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 3 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by ^.^ Swedish Hero 24.03.11 0:56

HaYrOLa je napisao/la:
♥ Swedish Hero ♥ je napisao/la:
HaYrOLa je napisao/la:Ajme Swedish smiri se niej covek nista lose mislio... Hayrolin Dvougao - Page 3 282426

Ma znam. Hayrolin Dvougao - Page 3 282426

mada iskreno, ja sam ocekivao da ce na to pitanje ko ga najvise hejtuje na forumu da navede neke druge pre , kad ono ti Hayrolin Dvougao - Page 3 282426 hahahahaahah sta li se skriva iza maske mirnog, finog i povucenog Swedisha Hayrolin Dvougao - Page 3 282426

Hayrolin Dvougao - Page 3 634897
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 3 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Tinchey 24.03.11 1:02

Predobro! Htio sam još malo al ok! Very Happy
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 3 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Pauly D 24.03.11 1:03

Sviđa mi se intervju Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 3 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Misfit 24.03.11 1:35

Odličan intervju Very Happy
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 3 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.