EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayrolin Dvougao

+27
Casper
Bebi
Vinky
Ighor
Lucas
Goxy
Velvet
Kruno
Nymeria
frozen
sandy
strajker
Jasmin
Tinchey
Veronica
Leo
^.^ Swedish Hero
Misfit
Duje
asteroid
>>Been<<
Cvjećko
Lunke
Mara
Marijo
HaYrOLa
Pauly D
31 posters

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Hayrolin Dvougao - Page 40 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Grofica Lidia 19.03.12 0:11

cestitam Bebi cheers
Grofica Lidia
Grofica Lidia

Broj postova : 127

Kontinent Helia
Zemlja: Transilvanii Kungatdome
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 40 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by HaYrOLa 19.03.12 0:11

Vidovita Mindzy : Tinchey, nazalost ti nas napustas! Puno srece u kladjenju, pa se nadam se vidimo u barazu za Superfinale! Postovani gledaoci, to je to za veceras. Zakazujem vam druzenje u cetvrtak kada cu ugostiti nova dva kandidata, Jasmina, kome ce na crtu izaci Grofica Lidija! Do gledanja!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 40 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by HaYrOLa 21.03.12 0:17

Hayrolin Dvougao - Page 40 18157510577144283514810z


INTERVJU SA NEDELJNIM POBEDNIKOM


Vidovita Mindzy : Postovani gledaoci, dobro vece! Od ove nedelje pa sve do kraja Dvougla, svakog utorka imacete priliku da pogledate kratak intervju sa nedeljnim pobednikom. Ove nedelje cu ugostiti Bebija, koji je pobednik Dvougla 1, prve cetvrtfinalne emisije ove sezone. On se u polufinale plasirao ubedljivom pobedom u duelu sa Tinchey-om, a sada cemo cuti njegove impresije i planove za nastavak takmicenja! Bebi, dobro vece!

Bebi : Pozdrav Hilia! Hahaha!

Vidovita Mindzy : Kako si se proveo u Dvouglu?

Bebi : Mogu reći da je bilo veoma interesantno, prvi put mi je da sam se našao u takvoj situaciji da se javno suočim sa nekim ko ima drugačije mišljenje od mene i to je jedno veoma lepo iskustvo. Takođe i to da sam prvi put bio izložen nekom glasanju mi je bilo veoma čudno, ali dobro nije ni to loše takav je koncept emisije. Ovo je kao neki Rijaliti šou i mogu reći da uživam.

Vidovita Mindzy : Sta mozes reci nakon emisije o svom protivniku?

Bebi : O Tinčiju sve najbolje, iako smo se tokom emisije pomalo i zakačili, ali jbg tako je i u real life-u. Mislim da ako poradi na sebi da može biti kvalitetna osoba, mlad je i vreme će učiniti svoje. Lav ya!

Vidovita Mindzy : Sta milis zasto su ljudi tebe izglasali u tolikom broju?

Bebi : Ajoj, meni je to baš bilo šokantno! Pored Misfita koga smatram za najvećeg favorita (i lični favorit) ovog šoua, Tinči mi je bio takođe jedan od favorita koji bi mogao da odnese pobedu. Ne znam šta je presudilo kod publike s’ obzirom da nisam dugo na forumu, ali mi je stvarno drago zbog toga. Bio sam svoj, onakav kakav jesam i možda sam ostavio neki lični pečat i verovatno je to publika i prepoznala, osetila i presudila u moju korist!

Vidovita Mindzy : Nakon zavrsetka cetvrtfinalnih emisija, sledi polufinale. Pre toga ce biti zreb. Reci mi koga bi voleo za protivnika u polufinalu i koji je po tebi tvoj realni domet u Dvouglu?

Bebi : Za polufinale ne znam, ali recimo ako bih ušao u finale voleo bih da to bude Misfit. Mislim da je to dobar izazov, pošto je oštar na rečima i to je neka vrsta vežbanja strpljenja i nošenja sa takvom situacijom. U principu ja sam prezadovoljan polufinalom, videćemo kako će se situacija odvijati sa ostalim kandidatima mislim da svi imaju podjednake šanse za pobedu.

Vidovita Mindzy : Da li si pobedu u cetvrtfinalu proslavio kako dolikuje, opijanjem, hahaha ?

Bebi : Hahaha, moram da vas razočaram ali nisam. Mislim, još je rano biće prilika za to! Ahahahah! Evo, ukoliko izađem kao pobednik dvougla biće neke fešte!

Vidovita Mindzy : Bebi, bio si divan sagovornik, odlicno si se drzao u cetvrtfinalu, zasluzeno pobedio, zelim ti puno srece u nastavku takmicenja i vidimo se u polufinalu! Postovani gledaoci, to je bio nas prvi polufinalista Bebi. Sledece druzenje zakazujem vam za 2 dana kada cu ugostiti nova dva takmicara, Jasmina i Groficu Lidiju! Da li trebam ista vise reci! No, videcete i sami, koliko vec sutra, kada ide najava! Do gledanja,prijatno vece!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 40 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by kodi 21.03.12 0:22

Mislim da dolazim k sebi da sam izabrao kandidata koji nije jednostavan xD
kodi
kodi

Broj postova : 2493

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 40 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by HaYrOLa 21.03.12 14:42

CETVRTAK
22. MART
LIVE SHOW

`HAYROLIN DVOUGAO`
JASMIN vs GROFICA LIDIJA

samo cemo reci...

18+

ali doslovno...






___________________________________
BETTING ODDS u 20:15

HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 40 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by HaYrOLa 21.03.12 22:16

DVOUGAO 2
(pobednik)

Jasmin
1.40
-
Grofica Lidija
4.00




_____________________________________________________________________________________________


HAYROLIN DVOUGAO
(konacni pobednik)


15 Jasmin
15 Kodi
22 Misfit
30 Bebi
40 Grofica Lidija
50 Marijo
80 Tinchey
99 Vinky

HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hayrolin Dvougao - Page 40 Empty Re: Hayrolin Dvougao

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.